2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar park yatak ne kadar olana kadar kullanılabilir acaba ? üstü kısmı 6 ay gitse sonra aşağıya alsak ne kadar kullanılır sizce ?
valla bildiğim 3-4 yaşına kadar kullanıyorlar
bende aldıımm :13::13: nevresim takımı ve alezde aldım park yatak için odasındaki yatağa uyku seti alaıcam inşallah. annem kalitesi kötü değil dedi içimi rahtlattı
ya ben snoopy li nevresimi alacaktım güya ama 2 yerde de kalmamış

Eki Görüntüle 682616
tam 15 kilo aldım bu gidiş pek iyi değil ama bakalım kuzucuklar:)))))
15 kilo almış halin buysa oh ne güzel canım

canım bu konu benim çok hassas olduğum bir konuydu dr sormuştum ve gönül rahatlığıyla yiyebileceğimi söylemişti. çünkü içinde hiç bir koruyucu madde yok tamamen doğal ve mevsiminde yetişmiş sebzeler hemde şoklanmış durumda. yani rahatlıkla yiyebilirsin canım :)))

sonunda ben de şeker yüklemesini yaptırdı. 50lik yapıldı sonuç 112 çıktı. normal yani.

bu arada ben bebek şekeri siparişi verdim şeker yerine lavanta olacak mıknatıslı. henüz elime ulaşmadığı için yorum yapamıyorum gittigidiyordan şipariş verdim.

Eki Görüntüle 682616
tam 15 kilo aldım bu gidiş pek iyi değil ama bakalım kuzucuklar:)))))
göstermiyorsun ama. banada diyorlar 11 kilo almış gibi değilsin ama tartı öle demiyor. inşallah şişliktir sadece doğumdan sonra iner giideriz

snoppy pembe aldım bende talan etmemiş kadınlar beyaz mavi çoktu birde taş devrili olandan. küvetleri bitirmişler benim gittiğim yerde de ama ben almıştım zaten alez veyorgan sürüsüne bereketti 10 da gitmiştim bende

hayırlı olsun canım napalım bize kısmet değilmiş silip süpürmüşler bişey yoktu hiç

pasaklııı tete bi arada şu mesaj kutuna el atın oğluşunla ağzına kadar dolmuş mesaj atamıyoooomm yaaa
beşikiniz çoook güzelmiş ama sallanmıyomu demişsin benmi öle anladım:26:
rengi falan harika kızçen de olursa kullanırsın inşallaaaaahhhh

bu arada
bende boğazlıyandan geldim a101den paşama nevresimle küvet filesi aldım
geldim hemen yıkadım astım ütüleyecem
bu heves ne güzel bişimiş yaa yerimde duramıyoooomm:44:
kan verdik sağlık ocağına 2 tüp kanım gitti yine
ben o kanları üretene kadar canım çıkıyo avuç avuç üzüm yiyerek geziyoom yaa
sonra iğneleriçin rapor çıkarttırdık hastanede dr. muayne ediyimmi dedi canıma minnet tabii
oluur dediim
2kg.50gr 42cm olmuş annesinin prensi
sonra baya inceledi kafa ölçüsü 2hafta önde dedi önce söyleyemedi
-lafı dolandırdı halk arasında derler ya dedi gülerek
-bende koca kafalımı dedim
-ewet biraz koca kafaalı olacak söylemek istemedim dedi
bende kahkaha attım
-olsun dedim vücudunu arantılarız doğunca dedim gülüştükk bayai iy
çok şükür herşey iyi bide dilini çıkarmış bize bakıyooo yaaaa
yeriim ben onun dötüüünnüüüüüüüüü
bu arada esranın kide pipiliiiiiii

bence gayet normal ne guzel gobusn bnde 26. haftadayım 13 kılo aldım maşllh

:)çok almışsın diyolarlar ama ben takmıyorum kuzum:)))) 1 hafta var desene aramızda

valla bu ama bu gidişle doğuma kadar toplam 20 kilo alırım gibime geliyor canım

çok güzel benimkine benziyor göbüşün :)

sağol canım benim.önceleri çok yayvandı son zamanlarda sanki biraz daha toparladı gibi

ayyy sağol canımbenim çoğu şişlik ama vucudum çok ödem topladı umarım doğumdan sonra hemen geçer.hemen diyete başlıycam:)))))çok çabuk kilo alıp zor kilo verenlerdenim ben((

MAşallah diyeyim önce ama 2kg mu olmuş bebeğiniz anlamadım? Birazbuyuk geldi:):)

Aman cnım kimseyi kınama allah kınadığını başına verir derler aman haaa belki batıl inanç ama olanlarda var kesinlikleee

o zor ışte ben cok cabuk verıyorum oyuzden kılodan korkmuyorumda hep çatladım onn için moralım bozuk

ay kızlar ben çalışıyorum..

o a101deki küvetleri çok beğenmiştim..akşam iş çıkışı bakarım diyordum..siz şimdi bitmiş filan deyince üzüldüm..hiç gitmiyimmi akşam iş çıkışı ben şimdii

Ben de onumuzdeki ay verecegim siparisi.gg den ayak seklinde olan sekerlerden.set olarak 100 lira civarindda.sen nasil aldin tek mi aldin fiyati ne

Canim benim ablam oradan aliyor simdi.bence git bak.sansina kalmistir belki...

Çalışmayan bir arakdaşınız ya da anneniz filan yok mu? Sizin içingidip alsınlar hemen?

başlayın biran önce canım. insan çok rahatlıyor bebeği için bişeyler yapınca. kıyafet almak yetmiyor insana bir zaman sonra daha büyük işler yapmak istiyor.

sanırım bende sıvı deterjana geçicem. en çok aklıma yatan o oldu. zaten iki kez durulama kesin yaparım. birde sıvı deterjan alırsam olur heralde

aslında daha vaktimiz var canım da. ben her ay başka bi eksiği tamamlıyorum. herşeyi tek seferde almam mümkün değil. bu ay büyük bölümünü tamamladık gibi. önümüzdeki ayda emzik küvet göğüs pompası gibi eksiklerinin listesini yapıcam onları alıcam. haziranda da dolabını halısını perdesini almayı düşünüyorum. e temmuzda da oğlumuzu alırız artık

kızlar dün yazdım ama kimse cevap vermedi bi kaç arkadaş dışında ya bu süt pompasında ne almalıyım. medela, lansinoh ve philips

bu konuda bende tam bir karar verebilmiş değillim canım. şimdi mi alsam sonra mı alsam. şimdi alırsam hangi marka alsam. ama gördüğüm kadarıyla medela bikaç puan önde gidiyor

Gunaydin kizlar.ayy ben gece azicicik koyverdim yaaacok utanc vericii.hic hissetmedim bile sıkıstıgımı.cok mu su iciyorum acaba.sinirlerim bozulduuuuu

ayy kuzum kıyamam niye utanıyorsun. çookk normal bişeeyy.
bak sana daha komik bişey anlatayım. benim arkadaşım ilk bebeğine hamileyken(19 yaşında) biranda çok büyük bir kahkaha atmış üstüne de hapşırmış.sonra bi bakmış altta bir ıslaklık. pikniktelermiş birde ailecek. benim suyum geldiiii diye ortalığı ayağa kaldırmış. apar topar hastaneye gitmişler. orda testler kontroller derken. bişey çıkmamış. sonra dr demişki kızım senin bişeyin yok. birden ani hareket edince idrar kesen sıkışmış altına kaçırmışsın demiş
kızcağız ne diceni bilemiş. herkeste hastanede e birde yaşıda küçük zaten hep panik hep utanıyor. çok gülmüştümn ben anlattığında. ama bazen bende wc ye zor yetişiyorum valla

Hanımlaaarrr biz geldik kızımla! Geçmişi okuduk geldik. Biz evimizin temizliğimizi yaptık, ortalığı topladık, duşumuzu aldık misler gibi olduk geldik. biraz uzanıp tekrar yemek faslı için mutfağa geçeceğiz. duruay87 duanı okudum canım Allah kabul etsin..

Geçmiş olsun canım Dikkat et kendine aman..

Hadi geçmiş olsun sonucunda iyi çıkmış sevindim..

Ben de onumuzdeki ay verecegim siparisi.gg den ayak seklinde olan sekerlerden.set olarak 100 lira civarindda.sen nasil aldin tek mi aldin fiyati ne

Canim benim ablam oradan aliyor simdi.bence git bak.sansina kalmistir belki...

Çalışmayan bir arakdaşınız ya da anneniz filan yok mu? Sizin içingidip alsınlar hemen?

ya kızlar şuan ben alamamki..eşimde işte annemlerede biraz var mesafesi yorulmasın şimdi o yüzden ondanda isteyemem

akşam iş çıkışı yine bi şansımı deneyim bakalım olmaz kısmet deriz artık ne yapalım

ailenle huzurluysan başka insanları niye takıyorsun ki boşver,sen bebeğini düşün mutlu olmaya bak

haziran ekim arasında kısa kollu daha iyi olabilir de şunu söylemek istiyorum.bir giysinin üzerinde mesela 12 aylık yazıyor diye bebeğinize 12 aylıkken olacak diye birşey yok.hiç belli olmuyor yani.bu yüzden insanın aldığı kaç kıyafet boşa gidiyor bir bilseniz.ayına göre kışlık bir kıyafet alıyorsunuz kışın bebeğinize olmuyor veya tam tersi.sen bence kısa kollu al kışın da olsa yazın da olsa kısa kollu içe giyilir ne de olsa.

geçmiş olsun.üşütmüşsün canım kendine dikkat et.
kızlar park yatak ne kadar olana kadar kullanılabilir acaba ? üstü kısmı 6 ay gitse sonra aşağıya alsak ne kadar kullanılır sizce ?
3 yaşına kadar falan olur ama mesela benim kızım 1.5 2 yaşında falan artık orda yatmak istememeye başladı.gerçekten içine girmiştim de sıkıcı oluyor.çocuk artık ferah yatmak istiyor sanırım.2 yaşında yatak almıştım artık.

güzelmiş gerçekten ben beğendim takım olarak.yalnız büyümeyen karyolalar bana yük gibi geliyor.hiç değilse park yataklar kullanılmamaya başlayınca ortadan kaldırılıyor onları nereye kaldıracaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…