2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
$1.jpg

bunları alıyorum kızlar nasıııııııııııııııl?

Kuzular,canlar ben azıcık kaçar totom yara yapcak:KK1::KK1:
Gideyim ev işlerime bakayım,ardından yürüyüş yapayım
Birazcık kitap okuyayım sonra yanınıza kıvrılayım...Öpüyorum sizleriiii

Eki Görüntüle 682557

ayyy cicilermişşşş cok begendimm
en iyisi kısa kollu al canım sen nede olsa haziran - ekim arası dedin cok begendim acayip güzel şeylere benziyoooo
ya ben hiç bişi almıyorum iyice soguttular beni herseyden off yaaa zaten çok da harcadım sanırım neyse bi sonraki ay alırım bende inşallahhh

tünaydın kızlar... dün gece epey rahat uyuduk... bu sabah da 10 gibi kalkıp kahvaltımızı yaptık, ama sonrası tam bir felaketti... kahvaltıdan hemen sonra midem bulanmaya başladı... sanki kusucam ama kusamıyorum gibi... bi yarım saat kadar dolandım,bide soğuk soğuk terlemeye başladım... doktorumu aradım ameliyattaymış görüşemedim... sonra tam hastaneye gitmek için hazırlanıcaktık ki, banyoya zor yetiştim... içim söküldü sanki... elim ayağım kesildi... şimdi çok şükür daha iyiyim, doktorumla dagörüştüm, tekrarlarsa mutlaka gel dedi... bakalım... inşallah tekrarlamaz... bu 2 oldu... Allah'tan ikisinde de eşim yanımdaydı yoksa ben napardım... :KK43:

canım geçmiş olsun bi kaç hafta önce benimde oldu güzelce kahvaltı yapmıştık dışarda eve gelirken de arabada mı salalndım ne yaptım anlmadım kapıdan zor yetiştim dediğin gibi soğuk soğuk ter geldi bi anda üşütmüşüm sanırım baya bi süre çıkmadım lavabodan ilk başlarda da bulanıyordu benim hep çıkardım ama bu sefer farklıydı birde o gün bi meyveyi çok kaçırdım belkide o meyve yaptı bilmiyorum.

kızlar benim iki üç gündür kasıklarımda bi ağırlık var niye böyle oluyo anlamadım bugünde yola gidecem annemi çok özledim acaba korkmalımıyım sizlerde yaşayan varmı böyle bişey

benimde oluyor ama pek önemsemiyorum şiddeti artıp sıklaşmadığı sürece. ama normal ağrıyorsa sürekli ciddiye almıyorum ama sen yola gideceksin sanırım çıkmadan bi doktoruna uğra

$1 (1).jpg

bunları aldım kızlar yaz diye kısa kollu olsun dedim bakalım essue sağol cnmmm :)

canım geçmiş olsun bi kaç hafta önce benimde oldu güzelce kahvaltı yapmıştık dışarda eve gelirken de arabada mı salalndım ne yaptım anlmadım kapıdan zor yetiştim dediğin gibi soğuk soğuk ter geldi bi anda üşütmüşüm sanırım baya bi süre çıkmadım lavabodan ilk başlarda da bulanıyordu benim hep çıkardım ama bu sefer farklıydı birde o gün bi meyveyi çok kaçırdım belkide o meyve yaptı bilmiyorum.

çok dikkatsiziz yaa... en azından ben kendi adıma konuşayım dikkatsizim... normalde her sabah kalktığım gibi yeleğimi giyerdim sırtıma... öyle kahvaltı hazırlardım... bu sabah bi artislik giymedim... ondan oldu galiba...

kızlar benim iki üç gündür kasıklarımda bi ağırlık var niye böyle oluyo anlamadım bugünde yola gidecem annemi çok özledim acaba korkmalımıyım sizlerde yaşayan varmı böyle bişey

canm bnmde agrı var bna magvıtal dıe bı toz verdı onemlı degıl heralde olabılırmıs yanı

kızlar park yatak ne kadar olana kadar kullanılabilir acaba ? üstü kısmı 6 ay gitse sonra aşağıya alsak ne kadar kullanılır sizce ?

kızlar park yatak ne kadar olana kadar kullanılabilir acaba ? üstü kısmı 6 ay gitse sonra aşağıya alsak ne kadar kullanılır sizce ?[/QUOTvalla canm bnm arkadsm kullanıo sımdı 9 aylık bebgı yatıo 1 bucuk yasına kadar kullnır ideal bı besık tatlım

Tam kan sayımı idrar hormon ne varasa baktırmaya gidiyoruz kızımla; görüşürüzzzz

mrbalar bız geldık oglusumlaa evımız mıss gıbım oldu kıslıkları kaldrıdık hurclaraa oglusumla yazlıkları cıkardıkk tozumuzu aldık evlerı havlarndırdık hoppp ırazda atıstırdık eltım gelıcek onu beklıyorum cayla bırsey ler hazırlıcazz ınslll bu arada sabahakı beesık ve takmıma kımsecıkler yorum yapmamıss babamız takıp deındırıme gırınce almayı planlıyor ama besık sabıt model degıl dıe aklıma takıldı ama sızce nasıl sıklıgına cok sıkk amaa:26::26:

Monet Beşik - Bellona Mobilya

kızlar a 101 den elyaf yorganı aldım gayet ıyı bılıomusunz tam bızm bebslerıme gore cok sıcak tutmaz ince bıraz kışnda zaten sıcak yerde olucaklar bı battanıye elyaf yorgan yeterlı olucagını dusunuorum fıatıda cok ıyı acaba 2 tanemı alsam dıe de dusundum :)

gule gule kulanın cnm ya benım yazlık yun yrganım var bırde annem buyuk yaptımıs derkenn yaızın battnıye ıl egecer zaten kısa da dedıgım gıbı yun dıe almadım ben amaaa

kuvet fılamız yoktu onu aldım
ayakkabı aldımm mavısındenn
bırdeee alez aldım aıelrsı ıcın cısı ogrenmeye gececegımız zamanalrda cunku ben erekn ogretmek ıstıyorumm ınsl daa
:KK16::KK16:

Günaydınlar kızçeler biz geldikkkk:KK55::KK55::KK55::KK55:
Babamızla kahvaltı yaptık ve hemen yanınıza geldik...
Kıpır kıpır kızçemle değişik günler geçiriyoruz.Eskiden ay
o atan tekme miydi?yoksa bağırsak hareklerim mi?derken
artık tekme üstüne tekme yiyorum..:KK31::KK31::KK31:Bir doğsun o
görecek o ben ona neler neler yapacağım:KK31::KK31::KK31:Yiyeceğim
onu,göbüşünü öpüp koklayacağım offfff nasıl geçecek şu günler,haftalar,
aylar:26::26::26:Aklıma takılan birşey var size sormak istiyorum:Annelerimizin
yazın buzluğa attığı bezelye,barbunya vs.gibi ürünleri tüketmek zararlı mı?
Konserve olarak değil..Poşetlenip kışın tüketmek için yaptıklarını..Hep bu kafamda
soru işareti benim de...Aydınlatırsanız sevinirim:KK1::KK1::KK1:

Benim kızçe de hiç durmuyor.Hele yatakta...Ben yatağa
yatar yatmaz uyuyamam bir sağa bir sola derken 1 saatte zor
uyurum.Akşam da eşim kızçemi yordun içerde diyor bir tarafta
kal da kızım rahat rahat uyusun...Oldu cicim o rahat uyusun
ya ben...Zaten her yerimden tekme yiyorum bir sol kasık,bir sağ kasık
göbek deliği.Sanki içerde olimpiyatlara hazırlanıyor:KK9::KK9::KK9:

Doğru söylüyosun yavrummmm...Kafama takılmıştı ama çok rahatladım sayenizde.
Zaten bu aralar neyi tüketsek sorun oldu:balık,brokoli,bakla,portakal herşeyde
sorun varmış.Onu yeme bunu yeme ne yiyeceğiz dediğin gibi...İyi ki varsınız
canlarrrrrr:KK31::KK31::KK52::KK52::KK52::KK34::KK34::KK34:
afıyet oolsun sekerımm ve cücügüsüüü bız DE ÖLEYIZ BABAMIZ DA OLE DIYOR 1 KG BEBEKLE NE KAA ugrasıyorsun usak rahat etsın senı bosver dıyor aksam yemıs yıyoruz bana verıyor sunu all ogluma gıtsın senı bosver dıyorr:KK19:dedım tmm sen bole yap ama herseyı bır gusel guzel guzel yasarız ınslll:KK16::KK16:canım benımmm buzluktakılerıde ben yıyorum sorun yokkk hepsıde memeleketten geldı genelı k v dogal yetırtırıyor bebegımın sansındann bu sene herseyımz dogall salcamızdan ekmegımızındenn dometesdenn baklalara kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:21::21:

kızlar geçmişe bakmadan hemen yazmak istiyorum çok moralim bozuk....

bugünlerde çok agrasif , sinirli , uyuz , gıcık , alıngan , sevimsiz, sinirrrr, ay nebiliyim aklıma daha gelmeyen bi çok şey oldum ....

Kendime bile tahammül edemiyorken bana nasıl katlansınlar... çevremdekilerle sürekli sorun yaşıyorummm ama biliyorum ki sorun biraz ben birazda insanların laflarını kaldıramamak....
:110:
neden neden nedeeenn...:KK14::KK14:
bi an önce işten ayrılmak istiyorum ve mümkünse evimde kocamla yanlız yaşamak istiyorum...

en azından bi süre ...

Kısacası; bugünlerde bana herşey "ağır" geliyor..!
:KK31:
takmamaya calıs cnm bebegını dusun ıyı dolmussun senn esınle hafta sonu planı yapınn bende oleydım esımle hafta sonu kactık herkesden ve cok ıı geldııı gezıp tozmk ınsllllll tavsıye ederım ınsll:KK19::13:
kızlar merhabalarrrr

limangoda mothercare indirimde.5 li çıtçıtlı badiler 44 lira.10 lirada hediye çekim var.
seneye giyeceği boyda almak istiyorum. ama 12-18 ay arası uzun kol mu kısa kol mu alsam bilemedim???

siz ne dersiniz.haziran-ekim arasına geliyor sonuçta
kısa al cnm bence cunku soguk olur eserse yelek kapson gıydırırsın yanıı:KK53::KK53:

tünaydın kızlar... dün gece epey rahat uyuduk... bu sabah da 10 gibi kalkıp kahvaltımızı yaptık, ama sonrası tam bir felaketti... kahvaltıdan hemen sonra midem bulanmaya başladı... sanki kusucam ama kusamıyorum gibi... bi yarım saat kadar dolandım,bide soğuk soğuk terlemeye başladım... doktorumu aradım ameliyattaymış görüşemedim... sonra tam hastaneye gitmek için hazırlanıcaktık ki, banyoya zor yetiştim... içim söküldü sanki... elim ayağım kesildi... şimdi çok şükür daha iyiyim, doktorumla dagörüştüm, tekrarlarsa mutlaka gel dedi... bakalım... inşallah tekrarlamaz... bu 2 oldu... Allah'tan ikisinde de eşim yanımdaydı yoksa ben napardım... :KK43:
gecmıs olsun canım benımm usutmemeye dıkkat ett cnm benımmmm:13:kıne canımız yanmasınn dımı ama yelekesız olmasssssss

geçmiş olsun canım.umarım birdaha böle birşey yaşamazsın:KK43:

Ablam aradi. Kizima kuvet kova tas seti aliyormus.cok sevindikkk.lila rengi aliyormus.hafta sonu badana var.diger hafta da kizimin odasini monte edecek enistesi.hemen cicilerini yikamaya baslayacagimmm

şart degıl canm mınıcık bebgı nası yatrcaksın ben şahsen yatramm ne olur ne olmaz. ana kucagı yeterlı bence ben gercı onuda almıcam ablam kendı bebgı ıcın almıstı onunnkı artık buyudu cok ta temız kullandıgı ıcın ben onunkını kullanıcam ne gerek var bda almaya ablam sonucta
bende ablamdan aldım sen gibi o hiç kullanmadı bebeiş oturabilinceye kadar rahat kullanırım :KK16::KK16:
kızlar a 101 den elyaf yorganı aldım gayet ıyı bılıomusunz tam bızm bebslerıme gore cok sıcak tutmaz ince bıraz kışnda zaten sıcak yerde olucaklar bı battanıye elyaf yorgan yeterlı olucagını dusunuorum fıatıda cok ıyı acaba 2 tanemı alsam dıe de dusundum :)
bende aldıımm :13::13: nevresim takımı ve alezde aldım park yatak için odasındaki yatağa uyku seti alaıcam inşallah. annem kalitesi kötü değil dedi içimi rahtlattı :KK9::KK9::KK9::KK9:
geçmiş olsun canım aman dikkat...
Eki Görüntüle 682557

çook tatlı güle güle kullanın..
kızlar park yatak ne kadar olana kadar kullanılabilir acaba ? üstü kısmı 6 ay gitse sonra aşağıya alsak ne kadar kullanılır sizce ?
benim yeğenim eylülde 3 yaşını biitirecek hala yatıyor fermuarlı yerinden girip çıkıyor sıpam benim :KK52::KK52::KK52:

mrbalar bız geldık oglusumlaa evımız mıss gıbım oldu kıslıkları kaldrıdık hurclaraa oglusumla yazlıkları cıkardıkk tozumuzu aldık evlerı havlarndırdık hoppp ırazda atıstırdık eltım gelıcek onu beklıyorum cayla bırsey ler hazırlıcazz ınslll bu arada sabahakı beesık ve takmıma kımsecıkler yorum yapmamıss babamız takıp deındırıme gırınce almayı planlıyor ama besık sabıt model degıl dıe aklıma takıldı ama sızce nasıl sıklıgına cok sıkk amaa:26::26:

Monet Beşik - Bellona Mobilya

gule gule kulanın cnm ya benım yazlık yun yrganım var bırde annem buyuk yaptımıs derkenn yaızın battnıye ıl egecer zaten kısa da dedıgım gıbı yun dıe almadım ben amaaa

kuvet fılamız yoktu onu aldım
ayakkabı aldımm mavısındenn
bırdeee alez aldım aıelrsı ıcın cısı ogrenmeye gececegımız zamanalrda cunku ben erekn ogretmek ıstıyorumm ınsl daa
:KK16::KK16:

afıyet oolsun sekerımm ve cücügüsüüü bız DE ÖLEYIZ BABAMIZ DA OLE DIYOR 1 KG BEBEKLE NE KAA ugrasıyorsun usak rahat etsın senı bosver dıyor aksam yemıs yıyoruz bana verıyor sunu all ogluma gıtsın senı bosver dıyorr:KK19:dedım tmm sen bole yap ama herseyı bır gusel guzel guzel yasarız ınslll:KK16::KK16:canım benımmm buzluktakılerıde ben yıyorum sorun yokkk hepsıde memeleketten geldı genelı k v dogal yetırtırıyor bebegımın sansındann bu sene herseyımz dogall salcamızdan ekmegımızındenn dometesdenn baklalara kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:21::21:

takmamaya calıs cnm bebegını dusun ıyı dolmussun senn esınle hafta sonu planı yapınn bende oleydım esımle hafta sonu kactık herkesden ve cok ıı geldııı gezıp tozmk ınsllllll tavsıye ederım ınsll:KK19::13:
kısa al cnm bence cunku soguk olur eserse yelek kapson gıydırırsın yanıı:KK53::KK53:

gecmıs olsun canım benımm usutmemeye dıkkat ett cnm benımmmm:13:kıne canımız yanmasınn dımı ama yelekesız olmasssssss

canım güzel ama ben yataın duruşuna takıldım sabitlenmiyor tya devamlı sallanma moduna bebek büyüdükçe sorun olmasın hani 9-10 aylıkken kalkarken kendi kendine Allah korusun devrilme vs olur mu ki sanki yana yatakmış gibi geldi bana.

X