2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
aynen ya wc yada sag dn soladon sonrada namaz vaktı ve sonrada esımın ıse gondrme vaktı gecelerı bundan ıbaret bunada sukur ama cok uyanınca hıc bır sey anlamıyorm uykudan ya bırde ustune gec yatıncaa tam oluyorr
ama sbh ları ac yazıyor kullanma seklınde yaa:26::26:

sorumsuz teyze ne olecek yavas yavas basla canım görunur yerleri yapıver :) ben sıkısınca oyle yapıyorum :)) cok kolay borek tarıfleri var patatesli peynırlı pratık :))

yavas yvas basla tatlım sen :) temzlğnı yapsan hazr şeylerde alırsn senı maruz gorsunler artık :)

kızlar sizin tekme sıklığı ne bizimki tembel mi acaba? ben genelde sabah erkenden bir iki tekme hissediyorum gece yatmadan biraz iyi bir de akşam üzeri bir iki tanecik.. ancak seminer ve konferanslarda coştu hep hobareeeyyy o da iki kez oldu.. bazı arkadaşalrım içeride coşuyor hiç durmuyor hep dışarıdan görülüyor diyorlar, sizde durumlar nasıl

bende sag tarfmde daha rahtm yha sola yatınca sag boslugm gerılıomus gbı hıssedıorum sag donuorum uyuyorum allaha emanet bebegm

kizlar bebeginiz genelde karninizin neresinden tekmeliyor..degisiyormu tekme attigi yer yoksa hep ayni yerdenmi.. ???

benim biricik kızım heryerden vuruyor karım bölgem tamamen ona ait :) artık büyümeye başlayınca kişileride farkediyor sanırım geçende arkadaşım geldi 1 kere vurmadı ama babası okşayıp seslenince hiç durmuyo içerde bi sağa bi sola sürekli vuruyor ben evde tek başıma okşarken yada konuşurken o kadar hareket etmiyor babacı olacak sanırım :)

canım o beyaz olanı yakından gördün dimi.
bende çok beğenmiştim onu ama yakından görünce çok kötü geldi bana görüntüsü çok naylon buruş buruştu benim gördüğüm

bizim oğluş da aynı belki dediğin gibi cinsiyettendir.. ben de dün bugün onu kafama takmıştım neden pek oynamıyor diye dert ediyordumm

İstatistiklere güvenmem ama aramızda ufak bir istatistik yapabiliriz :) Bebeğin erkek mi? Sanıyorum erkek bebekler çok hareketli olmuyor benimki erkek ve pek hareketli sayılmaz.Kalabalık ortamlarada ve yemek sonrası daha hareketli olabiliyor ama çok kıpır kıpır değil.Hani arkadaşların bahsettiği kadar değil en azından...

canım benimki bigün çook hareketli bigün uyuşuk bugün sakin mesela. ama hareketli olduğu günler bütün gün hiç durmuyor. herkese gösteriyor kendini öyle hareketli günlerinde. ama uyusuş halinde bana bile pas vermiyor

kızlar yaaaa hastane odasını ben suslemek ıstıyorum bı gece bıle olsa ılk fototgraflar falan ıcın ama orjınal bı kapı susu bulamadım henuz bıldıgınız bı ste varmı acaba bıde bebek sepetı cıkolatası ıcın

benimki neden acaba nerdeyse ilk hissettigim gunden beri hep ayni yerden sol alt kasigimdan tekmeliyor.. tembelli bebisim ne .. bi dolas gezin ordan burdan hissettir varligini degil mi ..
uslu demekki annesiii kıpır kkıpr ordan oraya geçmiyo benim ki oynayıp duruyo içim bi şekil oluyor yer değiştirirken
bende almadım hamile yastığı bacağımın arasına normal yastık alıp yatıyorum az da karnımın altına doğru çekiyorum sıkıştırıyorum sola yatıyordum genelde ama şimdi sallamıyorum çok ne tarafta rahat edersem öyle yatıyorum sadece tek taraftada sabah olmuyor zaten ister istemez uykuda dönüyorum

usutmussundur cnm benımm daha yenı mı hıssettı babanız tekmelerııı :44:senn kıs nazlı mı nee??bızım oglan cok sukurr 5.aydan berıdırr babamıza da vuruyorrdaa

nazlı da lafmı.. mızmızın önde gideni... cinsiyetini bile 5. ayda zor gösterdi... nazlı olucak anasının kızı

biri beni mi anlattı ne valla bende parça pinçik uyuyorum... dün gece hatta eşime dedim ki bence ben wc de yatıyım artık... zaten yatakta yatmakta zorlanıyorum... ama naçizhane bi önerim olabilir... iki bacak arana bi yastık-minder koyup soluna dönersen, daha az rahatsızlık hissedebilirsin... ben öyle biraz daha rahat ettim sanki...

slm kizlar uzun zamandir giremedim netim yoktu bizim pasada buyumustur 19 nisanda kontrolumuz var yanliz bn daha canta hazirlamadim siz naptiniz gec kalmam umarim

Kızlar benimki de erkek ve durum aynı. Bazen biraz daha büyüsün kesin çok hareketlenecek diyorum ama haftalar zaten yeterince ilerledi. Hareketlenecek diye beklerken doğumum gelecek :)

aramıza hoş geldin..bebeğin hayırlı olsun cnm...inşallah sağlıcakla hepimiz kucaklarımıza alırız..

alışveriş konusuda burdaki kızların en çok konuştuğu konulardan biri...bende büyük eşyalarını hallettim bu ay sonu odası kurulmuş olacak inşallah...ama kıyafet konusunda bebeğin kilosuna göre ilerleyen zamanlarda almayı düşünüyorum..kendimede gecelik almadım daha ve baktığım hiçbir modeli beğenmiyorum napcam bilmiyorum...benim karnım çok çıkmadı daha önümüzdeki ay biraz daha şişko olurum ozaman iyice bi araştırma yapıp alırım geceliğimi..ben pijama takımı almıcam 2 takım gecelik ve bir sabahlık alıcam...

işte böyle cnmm sonrada yavaş yavaş çantamızı hazırlarız hayırlısıyla :))

nazlı da lafmı.. mızmızın önde gideni... cinsiyetini bile 5. ayda zor gösterdi... nazlı olucak anasının kızı
abowww yandınız hehe ama olsun bır anne bba bakarsınız ılk gz agrınız canımm
slm kizlar uzun zamandir giremedim netim yoktu bizim pasada buyumustur 19 nisanda kontrolumuz var yanliz bn daha canta hazirlamadim siz naptiniz gec kalmam umarim
bızımkıde 19 da bızde hazırlamadık kı ne daha cnm benım bgn ıc camasırları yıkadım aksama utulerım yavas dan hazırlanırız sonrada sonr eksıkler yanı 1 ayda ancak hazırlarız hehebızz

sonra gorusmek uzere yemek yapalım bırazda uzanalımm

benm bebgm erkek hıc durdugu yok bn temızlık yaparken bıle durmuo bde yattgmda dusun babası tekmelerını sayıo

hımm, benimki geçen oynak bir müzikte kendinden geçti, ya da yemek sonrasında hafif bir tıkırdıyor ama aynı dediğin gibi çok da değil, ben de acaba bir terslik mi var diyordum tabi bünye de panik yapmaya müsait ya onu takmıştım kafama

bak sen ya kafalarına göre geziniyorlar, ben de

canım istediğin modelleri gir google a, keçe mi bez mi yoksa diğerlerinden mi ben bebek kapı süsü diye yazınca envai çeşidi geliyor zevkine göre bak istersen

tavsiyen için teşekkürler..bu konu benim korkulu rüyammm..yengemde görmüştüm ve o görüntü çektiği acı aklımdan hiç gitmiyoo..inşallah yaşamayızda ama olursada zeytinyağı aklımızda olacak sayende....:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…