2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canım duanıda okudum allah kabul etsin

Bu arada kızlar bebişim 1,78 gr olmuş gayet sağlıklı dedi doktor amcamızz:KK9::KK9::KK9:
1078 olsa gerek :KK1::KK1:

mutlaka olur canım zaten hamilelikde herkesten süt gelmiyormuşki dr demişti bana. ve şuan süt gelmemeside sütün az olacak anlamınada gelmez merak etme. ben de baya taktım kafaya dünden beri. ya hep böyle kanlı olursa ben nasıl bebeğe süt vereceğim diye :KK43:

inşallah bol bol sütümüz olur. o kadar büyüdüler emziremezsem bebişimi çok üzülürüm :KK43::KK14:

canım bende hep var bel ağrısı. bana doktorum paroldan başka ilaç kullanma demişti. yakı da sakın yapma. dayanamazsın bu halinle ona. sen bolca dinlen canım ani hareketlerden kaçın. belinide sıcak tut. hafifler onun acısı merak etme.

Bende var aslında bel ağrısıda işte dün baya kötüydü bugün iyiyim birazdaha parol bildiğimiz ağrı kesici dimi canım parol varmı dedi var dedim evde vardı yani yazmadı kullan dedi sadece kaç grlık oluyo onlar almam gerekmi yani

Bende var aslında bel ağrısıda işte dün baya kötüydü bugün iyiyim birazdaha parol bildiğimiz ağrı kesici dimi canım parol varmı dedi var dedim evde vardı yani yazmadı kullan dedi sadece kaç grlık oluyo onlar almam gerekmi yani
benimkide evde şimdi hatırlamıyorum kaç gr olduğunuda bana dr günde 2-3 tane alabilirsin bu ilaçtan demişti. parol hafif bir ağrı kesiciymiş. hamilelikte kullanılmasının bebeğe bir sakıncası yokmuş canım.

slm kızlar ay 2 gün girmedik çeneniz düşmüş :) hemen gidip okuyalım geçmişi yarın da kontrolümüz var oley :)

1078 olsa gerek :KK1::KK1:

inşallah bol bol sütümüz olur. o kadar büyüdüler emziremezsem bebişimi çok üzülürüm :KK43::KK14:

benimkide evde şimdi hatırlamıyorum kaç gr olduğunuda bana dr günde 2-3 tane alabilirsin bu ilaçtan demişti. parol hafif bir ağrı kesiciymiş. hamilelikte kullanılmasının bebeğe bir sakıncası yokmuş canım.

Anladım cnm bende evdekine bir bakayım yakıyıda kullanmayı düşünmüyorum zaten korkuyorum yakıyor felan dayanamam kesin bebişime bişi olur felan gerek yok yanii kaç gr olduğunu bakıp söylermisin canım zahmet olmassa yazmadı çünkü doktorum

mimva cnm çok sağol bak ben ikeanın internet sitesini unutmuşum.yatağı oradan alabilirim.aklımda yoktu teşekkürler tekrardan :KK16:
sizin aldığınızın linkini bir atabilir misin cnm?

canimcim biz moskova ikeaadan aldik ..sitesinden degil ama sanirim ayni urunler tr dede var ..istersen yatagin resmini gondereyim ama linkten kastini anlamadim websitedindanmi bulayim yatagi ? bizim aldigimiz iclerindeki tek acik mavi kapli olan..fermuarli kilifi cikabiliyor yaklasik 65 tl ye geliyor.. olcusude hepsinin ayni 60-120 cm ..

Anladım cnm bende evdekine bir bakayım yakıyıda kullanmayı düşünmüyorum zaten korkuyorum yakıyor felan dayanamam kesin bebişime bişi olur felan gerek yok yanii kaç gr olduğunu bakıp söylermisin canım zahmet olmassa yazmadı çünkü doktorum
yazarım tabiki ama birazcık gecikebilirim işten 10 da çıkıyorum bugün. ama eve gittiğim gibi mesaj atarım sana :KK34:

slm kızlar ay 2 gün girmedik çeneniz düşmüş :) hemen gidip okuyalım geçmişi yarın da kontrolümüz var oley :)
bizim de yarıınn yuppiii :KK16:
bebeciklerimizi görücez yarın.
sende arayı çok açma canım sonra böle geçmişi okucam diye şaşır olursun :KK1::KK1:

yatak konusuna baktım da bende şimdi :26: visco önermiyorlar.yarı ortaopedik olmalıymış.işbirin var 233 lira e o kadarda vermem yatağa yani
yarim seninkinin markası ne?
[/Q

canim bebisin yatagini biz ikeadan aldik ( parkyatagi icin) ..sanirim maalesef istanbullular alabilir ama diger illerde ikea varmi bilmiyorum :KK43: .. secenek olarak 4 cesit yari ortapedik yatak var iclerini/ katmanlarini gorebiliyorsunuz orda karar verirken ve fiyatlarida 65- 130 tl arasi.. ( biz burdan aldik ama tum ikealarda urun ve fiyat ayni oldugunu icin fikir olsun diye yaziyorum) bilginize..
Ikea olmayan sehirlere internetten satis yapiyor canlarim.ama her urun olmuyor internette.
Canım duanıda okudum allah kabul etsin

Bu arada kızlar bebişim 1,78 gr olmuş gayet sağlıklı dedi doktor amcamızz:KK9::KK9::KK9:

Hay massallaahh besiye mi soktun cocugu:KK1:.benimki 24 de 650 demisti iyi mi sizce kizlarrr

canim bulmussun iste ama bizim aldigimiz park yatak icin 60-120 olculerinde..kilifida boyle fermuarli acik mavi renkte ..sen sanirim bebek yatagi icin aliyorsun..

cnm buda 60a 120 yazıyor kalınlık 8 cm bu oyun oarkına olmaz mı bende oyun parkı alacağım çünkü

Ikea olmayan sehirlere internetten satis yapiyor canlarim.ama her urun olmuyor internette.

Hay massallaahh besiye mi soktun cocugu:KK1:.benimki 24 de 650 demisti iyi mi sizce kizlarrr

Perşembe kontrolümüzde kilo almışım yani doktor biraz hızlı gidiyon demişti yani ama çok kilo almışın demedi 65 kg olmuşum hamileliğimin başından beri 11,5 kilo almışım :KK30::KK30::KK30::KK30: ama görünürde bende bişi yok canım göbekğimde çok yok meyersem kızım almış kiloyu sanırım ama 11,5 bana çok fazla geldi sankim kızım 1 kiloysa 10,5 kilosu benim oluyo abowwwww ne çok almışım yawwww ama yüzüm felan aynı yanii şişlik felan yok çok şükür kızım iyi olsun sağlıklı olsunda varsın kilo alayım veririm nasılsaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yazarım tabiki ama birazcık gecikebilirim işten 10 da çıkıyorum bugün. ama eve gittiğim gibi mesaj atarım sana :KK34:

Tamam canım sağol bekliyorum mesajını :KK6::KK6::KK6::KK6:

cnm buda 60a 120 yazıyor kalınlık 8 cm bu oyun oarkına olmaz mı bende oyun parkı alacağım çünkü

buldum :))) yoksa resmini cekip gondercektim..

yatak < VYSSA VINKA | IKEA Türkiye

gonderdigin linkte bende 80-200 cm yaziyorduda o yuzden israrla olcuden bahsettim...

ama tr fiyati de 120 tl yaziliyor .. biz yaklasik 65 tl ye aldik burdan indirimdeydi sanirim :S

evet biz oyun parki icin aldik kurduk oyun parkini yatagida koyduk tartmadi.. bizim oyun parki bu .. suan tekrar demontaj yaptigimiz icin evden cekip gonderemiyorum :) int resimleri .. ama bu yataklar standart zaten tum besik ve oyun parklarina uyumludur.. ara markalardan yatak alinirsa parkyataklara olculeri uymayabilir..

$5b9a183a-3565-4f65-8d43-bded4eafd7b3 (2).jpg

kizlar bebeginiz genelde karninizin neresinden tekmeliyor..degisiyormu tekme attigi yer yoksa hep ayni yerdenmi.. ???

Tünaydın kızlar ve onların minnoşları biz geldik kızımlann:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Nasılsınız bakalım herkes iyidir umarım ben pek iyi değilim dün temizlik yaparken belimi incittim sanırım sabahı zor ettim yani agır hiç bişi kaldırmadım aslında 10dk evimi süpürdüysem 15 dk dinlendim belim ağrıyor zaten diye ama bütün işlerimii bitirip balkonumu süpürdüm veee olan olduuu yavaşca doğrulmama rağman ne olduğunu anlamadım belime bir ağrı saplandıki sormayım hemen uzandım ama çok geç belim çok fena yürürken felan batmaya başladı sonra ılık duşa aldım belime felan bol bol döktüm biraz iyi gelir gibi oldu ama sonra gene ağrımaya başladı yatakta sağımdan soluma dönemedim sabah işe zor geldim baktım olacak gibi değil hemen ebemi aradım krem sürebilirmiyim diye oda doktoruna sor çünkü bazı kremler bebeğe zarar verebiliyor dedii hemen aradım doktorumu görmeden birşey diyemem gel bir bakalım dedi gittim 1 saat önce geldim çok şükür kızım iyi zaten dünde maşallah
:nazar::nazar::nazar::nazar: dedi kıpır kıpr dı zaten parol ağrı kesici kullan dedi birde fizik tedaviye git bakalım ne diyecek dedii bende parol ağrı kesiciyi kullanıp eğer geçmesse öyle gitmeye karar verdim iş yerimdeki ablada boşuna gitme sıcaklık verirler dedi sen yakı yap dedi yapayım bilemedim başına böyle bişi gelen varmı yardımcı oluabilirmi bana ne yapmalıyım korkuyorumda :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
geçmiş olsun canım aman dikkat et. banada parol vermişti başağrısı falan için yanımda kutusu yok ama tablatin üstünde 500 mg parasetamol yazıo
kabuklanması çok normalmiş peki akıntı sarı yada kahverengi renktemiydi. benden dün kan gibi geldi bugün kahverengi anlamadım bende :KK43:
sol göğsümden benimde akıyor siyah sütyene beyaz leke yapmış ama kırmızı veya kahverengi geldiyse de belli olmamaış siyah olunca galiba

kizlar bebeginiz genelde karninizin neresinden tekmeliyor..degisiyormu tekme attigi yer yoksa hep ayni yerdenmi.. ???

benimki çok dönüyor ya sağ kasıktan sol kasıktan göğsün az aşağısından bazen vajınaya doğru bile hissediyorum kıpırdak kızımı:KK49::KK49::KK49:

X