2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

bana oyun halıları nedense hiç yakın gelmedi yaa. hiç çevremde kullanıldığını görmedim belkide ondandır. belki biri hediye getirir o zaman kullanırım işte

Bayanlar canım çok sıkkın,
bugün çamaşırımda küçük bi leke oldu, kahverengimsi bi rengi vardı,
doktora gitmedim bi damla şey için ama içim içimi yiyo

ay canım gitmessen bile arayıp bir sorsaydın doktoruna nedir diye

Numarası yok soramadım o yüzden, internetten aradım bişi çıkmadı.
Devamı gelirse acile fala gidicem artk.
Bebeğim hareket ediyor, artık dışardan bile görülüyo hareketi :)
inşallah önemli bişi değildir, devamı da gelmez inşallah

kizlar biz gecen hafta bu kangruyu almistik mothercareden fakat dogdugunda hemen kullanabilecegimiz bir tasiyici oldugunu dusunmuyordum.. soyle ki 4-5 aylikken ancak kullaniriz diye aldik ..aslinda benim icin degil tamamen babamiz icin yapilan bir hazirlikti.. :) kullanimiyla ilgili bugun linkteki yaziyi okuyunca pek bi hosuma gitti bu kanguru ve slinglerdende kendim icin almak istiyorum ama sanki bebek yamuluyormus gibi geliyor.. bu sling konusunuda degerlendirmenize acmak istiyorum.. fikirlerinizi bekliyorum ..

http://www................../bebekl...nguru-aparati-ne-zaman-kullanilmali_1359.html

Bebek Eşyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son düzenleme:

bebişin hareket ediyor olması çok iyi.inşallah bişey yoktur canım. bende de oluyor akıntı beyaz ama benim hamileliğimden öncede oluyordu o yüzden dikkate almadım hiç. sorsam mı doktora acaba.

Benimde eşimin en büyük hayali bebeği böyle taşımak ilk link gözükmüyor canım onu tekrar ekler misin ?:44:

bebişin hareket ediyor olması çok iyi.inşallah bişey yoktur canım. bende de oluyor akıntı beyaz ama benim hamileliğimden öncede oluyordu o yüzden dikkate almadım hiç. sorsam mı doktora acaba.

Beyaz akıntı normal diye biliyorum, bende de vardı hamilelikte de devam etti.
Ama bugünkü farklıydı, inşallah tekrarlamaz

Bu arada merak ediyorum eşleriniz bebek konusunda nasıl davranıyor?
Benimkisi çok ilgisiz Hareket ettiğini söylediğimde merak edip elini bile koymuyo karnıma
Ben doğduğunda anlıcam ne olduğunu diyor, çok üzülüyorum..

kizlar biz gecen hafta bu kangruyu almistik mothercareden fakat dogdugunda hemen kullanabilecegimiz bir tasiyici oldugunu dusunmuyordum.. soyle ki 4-5 aylikken ancak kullaniriz diye aldik ..aslinda benim icin degil tamamen babamiz icin yapilan bir hazirlikti.. :) kullanimiyla ilgili bugun linkteki yaziyi okuyunca pek bi hosuma gitti bu kanguru ve slinglerdende kendim icin almak istiyorum ama sanki bebek yamuluyormus gibi geliyor.. bu sling konusunuda degerlendirmenize acmak istiyorum.. fikirlerinizi bekliyorum ..Eki Görüntüle 678435

link 1 : http://www................../bebekl...nguru-aparati-ne-zaman-kullanilmali_1359.html

link 2 : Bebek Eşyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?[/QUOTE]

bana oyun halıları nedense hiç yakın gelmedi yaa. hiç çevremde kullanıldığını görmedim belkide ondandır. belki biri hediye getirir o zaman kullanırım işte

Ahhh nerde öyle hediye getirennnnnn, oto koltuğu-ana kucağı almıştım ben onu evde de kullanıcam diye anadizi düşümedim ama tabi ana dizi daha uzun süre kullanılıyormuş anakucağını 9 ay anca kullanırsın dediler
Ama oyun halısını da eğitim amaçlı aldım
Benimde eşimin en büyük hayali bebeği böyle taşımak ilk link gözükmüyor canım onu tekrar ekler misin ?:44:

Ben insanlara şunu aldım bunu aldım diye anlatırken eşimde araya girip bende kendime kanguru aldım diyor

canım bebişin doğupta eşin onu kucağına alınca çok daha farklı olucak emin ol. onlar o zaman anlıyorlar baba olduklarını. görmedikleri için bağlanmak istemiyor olabilirler. sen sıkma canını.birde hamilelik psikolojisi hep ilgi bizde ve bebeğimizde olsun istiyoruz ama onlar için hayat normal şekilde devam ediyor. anlayamıyorlar bizdeki duygu yoğunluğunu

sineklikli olması benim için çok iyi çünkü evde kedişler var balkonda falanda sineklere karşı iyi olur

pc_ogrtmeni benim eşimde çok heycanlı değil ki bende pek atraksiyon gösterdiğim söylenemez ama bu bebişi sevmediğimiz istemediğimiz anlamına gelmiyor yapı meselesi

kanguru bana bebeği çok rahatsız eden birşey gibi gözüküyor tamamen sahsi fikrim bilimsel bir fikir değil :44:

oyun halısı tiny love almayı düşünüyorum

msc eşin ilahi

o duygu yoğunluğuna bir ben erişemedim :26:

eheeheh niye o kadarda seviyorlar hiç anlamadım. benim hiç öyle bir hevesim olmamıştı. Çok acayip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…