2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
9703_kucuk.jpg
mrblr markettte n roxy aldım ılkkler yıkamak ıcın fakatt matık ını bulamadım yaa bende elde yıkamalı olanını aldımm onu matık de nasıl yukarım fıkırı olanlarr el kaldırsınlarr:KK9:yaa ciddenn kızlar bunu makınede kulnasam ne olurkıneee
canım matik olanı Kayseri civil mağazalarında var :KK34: almer de de var aklında bulunsun :KK12:

Son düzenleme:
canım matik olanı Kayseri civil mağazalarında var :KK34: almer de de var aklında bulunsun :KK12:

canım benım cok sagol yaaaaaaa bende mahalldeılere baktımdaa yok tuu yaa sagolasınn bunu o vakıt elımde yıkayım sımdılıkk carsıya cıkınca almerden yada cıvıldenn alımm bebeıs nasıl bakalımmm azra hnm keyfı ıyıdır ınslll darısı bıse ınsl kavusma sırasııı dua ıle sıfa cımmmmmmmmm

canım benım cok sagol yaaaaaaa bende mahalldeılere baktımdaa yok tuu yaa sagolasınn bunu o vakıt elımde yıkayım sımdılıkk carsıya cıkınca almerden yada cıvıldenn alımm bebeıs nasıl bakalımmm azra hnm keyfı ıyıdır ınslll darısı bıse ınsl kavusma sırasııı dua ıle sıfa cımmmmmmmmm
rica ederim canım benim :KK19: hem ben çok memnunum bu deterjandan hiçbir leke bırakmıyor :KK12: Azra iyi teyzesi uyuyor şu an babasıyla :KK9::emir_bebek::nazar: büyüyoruz her geçen gün darısı size canım dualarımdasın canım her daim :KK19::KK54: ama mesajlarını takipteyim :KK3::KK19:

$hastane çıkışı.jpg $yeni alınanlar.jpg $bayramlık.jpg

hastane çıkışı, günlük kıyafetleri ve en son olarak bayramlığı...
Rabbim sağlıkla giydirmek nasip etsin herkesinkini...

Daha evvel adını ESLEM düşünmüştük ama ablasına bir türlü kabullendiremedik.

ben baba ve ablanın hem fikir olduğu yeni ismimiz ALA SU...

şimdi sıra büyük ihtiyaçlarda;
16 senedir ablasından kalma yorganı battaniyesini ve birkaç örme kazak hırkalarını saklıyordum. yavaş yavaş büyük ihtiyaçlarda ve kişisel bakım ürünlerinde sıra e tabi doğum çantasına anneye de gecelik ıvır zıvır gerekecek.

Son düzenleme:
selamlar temmuz anneleri ve minik yavruları:) bugün bizim bebek odamız boyandı simli pembe ye boyattık ışıl ışıl oldu kız bebek bekleyenlere tavsiye ederim.hafta içide odamız gelicek sonrada kıımın eşyaları yıkanıp yerleştirilecek.bu arada dün şeker testimin sonuçları için doktorumuza uğradık yine baktı bi ultrasonla 1 kilo olmuş kızım maşallah:) o daha bir kilo ama ben 11 kilo aldım :KK43:((((((((((((((((

Ben ana kucağı almayı düşünüyorum. çünkü kuzenin kullanıyordu çokta memnundu. gün içinde sürekli yatağında uyutmıyorsun bebeği. yanında olmak istiyor. e evde yemek yapmak gerekiyor temizlik yapılıyor. sürekli kucağında da taşıyamazsın. kuzenim ana kucağına koyuyordu kızını. mutfakta yemek yaparken hem onla konuşuyor hem yemeğini yapıyor. bi süre sonra zaten bebiş uyumuş oluyordu :KK16::KK1: bana o yüzden 8 aya kadarda kullanılsa mantıklı geliyor.

ayy ne guzel soyledin oyleeee :))yani temizlik ve yemek yaparken bize eslikmi edecekler ..ay yerim ben onlari ..hayali bile heyecanlandiriyor .. :)

Hanımlar biz geldik kızımlaaa.. :KK16: keyifli bir yürüyüş, sonra da arkadaşlarla buluşma.. İyi geldi bize. Ama gezmekten yorulmuşuz yaw ağırlıkta çöktü. Uzanıp dinlenmek gerek. neyse ki geçmiş fazla uzun değil bugün :KK9: hemen okuyabildim yani.

Canım valla ben de erken diyordum oda konusunda millet çantanı hazırlamaya başladın mı diye sormaya başlayınca düşünmeye başladım. Doktorum bir de 18 hazirandan sonra her an hazır ol dedi bana. o yüzden boyacıyla konuştuk dün nisan sonuna kadar odaları boyatacağız sonra da hemen odasını alıp alıp yerleştireceğiz. kokusu falan anca çıkar diye. Mayısta artık ufak tefek işlerinin kalması lazım zorlanırız ondan sonra. diyorum ben.

ben zaten oda almıycam park yatak alıcam. onuda alı alıcaz inşallah :KK16: o günde odasınıda yaparız artık.
bir dahaki ayda halısını perdesini alırız. bol bol kıyafeti var zaten oğluşumun. hatta dayanamadık bugün teyzesiyle yine bişeyler aldık :KK1::KK1:
çanta hazırlamak için bana hala erken geliyor ya. önümüzdeki ay bir tanede oğlum için bir dolapta alırız. dolabı aldıktan sonrada kıyafetlerinide yıkar yerleştiririm. böyle planlıyorum ama bakalım zaman ne göstericek:44:

bence de erken ama ne biliyim baksana herkes mi söyler siz artık hazırlayın cantanızı diyeeee aman dursun daha yerinde ya aa büyüsünn ne işi var erken erken

ama bebek odası için bence hazırlanılabilir...
şu dünyada evet hiç bir seyin garantisi yok ama 7. ayımıza girdik artık 7. aydan sonra başlanabilir diye duymuştummm

benimde mesaiiim bitiyor 6 daa

inşallah hepimizin bebecikleri vaktiyle gelsinn :nazar::nazar::KK16::KK16::KK16::emir_bebek:

ayy ne guzel soyledin oyleeee :))yani temizlik ve yemek yaparken bize eslikmi edecekler ..ay yerim ben onlari ..hayali bile heyecanlandiriyor .. :)

eveeett gerçekten düşüncesi bile çook heyecan vericii:KK16:
Sonrada elimize bir fincan kahvemizi alıp keyif yaparken!!! buraya gelip ufaklığıda koydum ana kucağına size bakmaya geldim kızlar deriz topic e :KK9::KK9:
bebiş doğduktan sonra bu "keyif yaparken" kısmını hatırlayıp kendime çookk gülücem eminim :KK9::KK9::KK8:

Dayanamayıp lcw nın dudulladaki indirimli ürünlerinden aldım.Nasıl teyzeleri...

çok tatlılar. hele şu pembe tavşanlı olan çookk şirin. onun giysinde popişinden yiyelim biz onu annesiii :KK9::KK8:
bende bugün smiki mağazaından aldım bişeyler hem indirim vardı hemde 3 al 2 öde kampanyası vardı baya uygundu fiyatlar. birazdan bende çekip paylaşıcam fotolarını :KK16:

Eki Görüntüle 678200 Eki Görüntüle 678201 Eki Görüntüle 678202

hastane çıkışı, günlük kıyafetleri ve en son olarak bayramlığı...
Rabbim sağlıkla giydirmek nasip etsin herkesinkini...

Daha evvel adını ESLEM düşünmüştük ama ablasına bir türlü kabullendiremedik.

ben baba ve ablanın hem fikir olduğu yeni ismimiz ALA SU...

şimdi sıra büyük ihtiyaçlarda;
16 senedir ablasından kalma yorganı battaniyesini ve birkaç örme kazak hırkalarını saklıyordum. yavaş yavaş büyük ihtiyaçlarda ve kişisel bakım ürünlerinde sıra e tabi doğum çantasına anneye de gecelik ıvır zıvır gerekecek.

çok zevkli canım hepsi, gülerek kullanın

eşim geldi izmirden çok şükür :KK31:
yorgunluktan ölmüş tabii koltukta hemen uyuya kaldı :KK43:

bizde park yatak aldık... yatağını da visko tercih ettik...çünkü kendimiz de visko kullanıyoruz inanılmaz memnunuz...

bizde visco yatak kullanıyoruz çok memnunuz fakat doktorlar bebeklere visco önermiyor gömülmemesi lazımmış bende visco alacaktım bu yüzden vazgeçtim canım, çok sert veya çok yumuşak olmamalıymış, hafif sert olmalıymış, dr lateks önerdi

slm hamiş anneler. ben kraft anadizini almak istiyorum ama almak konusunda karar veremedim.sizce bu ikisinden hangisini almalıyım.anakucagı otamatik sallananlar çok pahalı alamıyorum.2. eller bile pahalı.o yüüzden anadizi almayı düşünüyorm. birinci resim soldakini begendim ama sırtı ayarlanamıyor.2. resim sağdaki tentesi yok sırtı ayarlanabiliyor.sizce almalımıyım.lazım olur mu.hangisini alayım 1. mi 2. resimdekini mi? Eki Görüntüle 677576 Eki Görüntüle 677577

hangisi daha byükse onu al bence daha uzun süre kullanırsın

aynen dışarı çıkarmıycaksan sırtı ayarlanan daha mantıklı. en fazla 1 yaşına kadar kullanırsın canım bence. Bende almak istiyorum ama bu ara kafamı karıştırdı o ürün. Baktığım yerdeki arkadaş çok çok ihtiyaç olacak bir ürün değil dedi. Kuzenimde evde ona yatırıyordu ilk aylar özellikle mutfakta iş yaparken bebişide ona koyurodu. Ben o yüzden almak istiyorum. Ama her çocuk sever mi bir de o var. Alıp kenara kaldırmakta var işin ucunda. Çok kafa karıştırıcı bir durum :44::KK1: O yüzden bende çok pahalı bişey almıycam alırsam da.
Bende şunu beğendim. Çok yüksek değil fiyatı 149 TL titreşim melodi özelliğide var. arkası yatıyor. Belki sanada fikir olur :KK34:

Eki Görüntüle 677590

bunun yerine ben oyun halısı aldım canım; playgro mutlu çiftlik, aslında tinylove tekmele oyun halısını çok istedim daha fonksiyonluydu ama 180 tl'ydi
5duyusunu geliştiriyormuş jimlastik yapıyormuş bu sayede hem gaz problemi azalıyormuş hem bedensel gelişimini olumlu yönde geliştiriyormuş ,

X