2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bilmiyorum ya bende de çillenmeler başladı daha fazla ilerlemeden almam gerekli

Al ozaman hiç vakit kaybetmeden vich alablrsn ama bence nivea da iş görür yanii..Çili de geçtim güneş lekesinden ben cok korkuyorum benim hafif var zaten bi yerde umarım artmaz..

Canım bence doğumdan en az 1-2 ay önce hazır olmalı diye düşünüyorum sonrasında hep bi telaş fln ıvır zıvırlarla uğrascan hep o yüzden büyük ve önemli parçaları almak lazım ben ikeadan beğendim su blogcu abladan caldım aynı odayı yapcam cok tatlı:)Bir de park yatak alcam kendi odam için..

Haklısın galiba çok uzatmadan almak lazım :44: blogçu abla kim ?

ama endol fitil ile ilgili de şöyle bir açıklama var internette...
"endol fitil local etkisi yarattığından bebeğe ulaşma ihtimali yoktur ve gebelikte güvenle kullanılabilir"
[/QUOTE]

biraz geö bir cevap ama :) benım abortus imminensim oldu ve hoca rectal olarak kullandırdı ama fazla sayıda değil 2 yada 3 tane kullandım

Haklısın galiba çok uzatmadan almak lazım :44: blogçu abla kim ?

Hesoinkaydı sanırım eloranın odası yazdığında cıkar beyaz karyola ve şifonyer var ikeadan ben dolap ve emzirme koltuğu da alcam herşeyini ıvırını zıvırını hesapladım en fazla 1.500 tl ve harika bi oda oluyo:)

Hesoinkaydı sanırım eloranın odası yazdığında cıkar beyaz karyola ve şifonyer var ikeadan ben dolap ve emzirme koltuğu da alcam herşeyini ıvırını zıvırını hesapladım en fazla 1.500 tl ve harika bi oda oluyo:)

ben arama yaptım ama bulamadım :KK43:

Canım karar vermene çok sevindim :KK16: kız yada erkek bebek için farketmez güzel beşikler var ikeada..bende henüz karar vermedim araştırıyorum.

Yoktu canım ya çok bakmadım ben defactoyu gezerken onlar gözüme güzel gözüktü aldım ama çok kötü bişeymiş.bi dahada başka yerde bakmadım taytla idare ediyorum :KK1:
burdakilerin fiyatı uygunmuş alınabilir gerçekten :KK34:

merhabalar ben geldim..........

hoşgeldiiinnn :KK16::KK16:

Amaaan en güzeli havalar ısındı zaten altına da bi babet çek tamam işte ya ben cok süslüydüm hamilelikte bi paspallık sardı beni cok üşeniyorum saçımı başımı yapmaya yani nerdeyse duşa girmycem niye böyle oldum been:KK43:gerçi bi yandan ders çalışıyorum bütün günümü alıyo resmen 2 büklüm oldum değse bari..

bende öyle canım valla duş almaya üşeniyorum bende. nasıl zor geliyor :KK50::KK50:

Bende cumartesi çalışanlardanım kızlar ve çok şükür mesaimiz birazdan bitecek herkese şimdide iyi pazarlar diliyorum öptüm hepinizi:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

benimde soonn 1 saatimmm yuppiiiiii :KK16::KK16:

çok güzelmiş canım....

o cibiblikten bende aldım :)

şimdiden hayırlısı olsun....

Canım karar vermene çok sevindim :KK16: kız yada erkek bebek için farketmez güzel beşikler var ikeada..bende henüz karar vermedim araştırıyorum.

Canım doğtaş ve çilekde de var güzel mobilyalar hem daha sağlam ama secenek cok az ve inan çok pahalı bi 5-6 yıl için değmez daha sonra değiştrcen yine masraf sonra genç odası diycek yine masraf..İkeanın dolabını ve şifonyerini kendi bilinçlenip sunu istiyorum diyene kadar kullancam sadece yatağını değiştiririm daha sonra ben direk genc odası yaparım o dolap ve sifonyeri de misafir yatak odama gecrcem zaten eksikti odamda..Umarım sende istediğini bulursun hıı bide mothercare de güzel karyolalar fln var bi bak istersen..

Arkadaşlar kafam karıştı fikrinizi almak istiyorum.Bebek odasını hazırlama konusunda zamanlama nasıl olmalı?Beğendiniz mi ?aldınız mı ?yada ne zaman alınmalı doğru zamanı kestiremiyorum :44:

biz önümüzdeki cumartesi günü alıcaz 1 hafta içinde gelir dedi ama .... herkes bize çantanızı hazırlayın demeye başladı :)) demekki cok erken değil
ben cıkcası son zamnlara bırakmak istemiyorum şimdiden hareketlerin yavasları sonra havalarda ısıncak cok zorlanırız...

çok güzelmiş canım....

o cibiblikten bende aldım :)

şimdiden hayırlısı olsun....

Çok sağol canım size de hayırlı olsun şimdiden sağlıkla büyütürüz inşallh içlerinde..Ayrıcaa güle güle kullansın bebişin cibinlikiniii çok tatlı o :)

biz önümüzdeki cumartesi günü alıcaz 1 hafta içinde gelir dedi ama .... herkes bize çantanızı hazırlayın demeye başladı :)) demekki cok erken değil
ben cıkcası son zamnlara bırakmak istemiyorum şimdiden hareketlerin yavasları sonra havalarda ısıncak cok zorlanırız...

Bence erken daha yaaaa. nasıl yani hazırlayalım mı kiiii :KK53::KK53::KK52:

benim mesaim bitmek üzereeee yuppiii. ben yavaştan toplanayım bari artık :KK1::KK1:

Hanımlar biz geldik kızımlaaa.. :KK16: keyifli bir yürüyüş, sonra da arkadaşlarla buluşma.. İyi geldi bize. Ama gezmekten yorulmuşuz yaw ağırlıkta çöktü. Uzanıp dinlenmek gerek. neyse ki geçmiş fazla uzun değil bugün :KK9: hemen okuyabildim yani.

Canım valla ben de erken diyordum oda konusunda millet çantanı hazırlamaya başladın mı diye sormaya başlayınca düşünmeye başladım. Doktorum bir de 18 hazirandan sonra her an hazır ol dedi bana. o yüzden boyacıyla konuştuk dün nisan sonuna kadar odaları boyatacağız sonra da hemen odasını alıp alıp yerleştireceğiz. kokusu falan anca çıkar diye. Mayısta artık ufak tefek işlerinin kalması lazım zorlanırız ondan sonra. diyorum ben.

bence de erken ama ne biliyim baksana herkes mi söyler siz artık hazırlayın cantanızı diyeeee aman dursun daha yerinde ya aa büyüsünn ne işi var erken erken

ama bebek odası için bence hazırlanılabilir...
şu dünyada evet hiç bir seyin garantisi yok ama 7. ayımıza girdik artık 7. aydan sonra başlanabilir diye duymuştummm

benimde mesaiiim bitiyor 6 daa

9703_kucuk.jpg
mrblr markettte n roxy aldım ılkkler yıkamak ıcın fakatt matık ını bulamadım yaa bende elde yıkamalı olanını aldımm onu matık de nasıl yukarım fıkırı olanlarr el kaldırsınlarr:KK9:yaa ciddenn kızlar bunu makınede kulnasam ne olurkıneee

aynen benım kv dede hazırla artık cantanı dıyor öle dusununce heyecan ve kokrku baslıyor ama olsun ogluma kavusacagım gunde yaklasıyor dıye dusununcee hıcc bırsey kalmıyor korkudan ınslll

bende ykayıp utuleyım yavasdan hazır edecegım ınsl cantamızı oglusumlaaaaaa:KK16::KK16:
guselmıs cnm fıyatıda uygunn:KK34:

X