2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Benim adımın önünde dua tarihi yarın yaZıyo. Kime nasıl dua etcem ki

çok geçmiş olsun valla verilmiş sadakan varmış cnm yaa..allah daha beterinden korusun...geçti artık daha fazla aklına getiripte bebeğinide üzme...allahın izniyle bir şey olmamıştır ama sen rahat ol hemi :)))

çok sağol canım, ya evet dalgınlık ve unutkanlık bende de var ama bunda dalgın değildim yola bakıyordum yanınca da çıktım yola kadın hangi ara geldi anlamadım, ama tabi sonrasında tansiyondan önümü görmeden geldim işe ((.. bebişe korktum ama kadın için de çok korktum allah korusun

çok geçmiş olsun aman dikkat edin araba kullanan hamişler.. ben kullanmamaya çalışıyorum.. karnımı kasıyorum gibi geliyorgaza frene bastıkça.

çok sağol canım, haklısın da işe öbür türlü bir saat erkenden çıkmam gerekiyor o da zor geliyor bana.. benim de trafikte çok kalınca dur kalklardan kasıklarım ağrıyr tabi ama trafik yoksa sorun olmuyordu pek.. tabi allah böyle kazalardan korur inş. hepimizi

amin canım hepimizi ve bebişlermizi korusun allah inş.

Benim adımın önünde dua tarihi yarın yaZıyo. Kime nasıl dua etcem ki

canım biz sana hepimiz dua edeceğiz, hani her gün kimin adı yazıyorsa hepimiz onun ve bebişinin sağlığı için dua ediyoruz ya ondan :))

kızlarrr bu arada takvimde 24 haftalık yazıyooo....ama ben bugün 23+1 oldum...böyle olunca 24 haftamı oluyorum ???bunu bi türlü anlamadımmm..ama zamanın bukadar çabuk geçmesi beni dahada korkutuyo ((

şu an dolu dolu 23 haftalıksınız ve 24. haftanın içindesiniz. nasıl ki kendi yaşınızı hesaplarken bitirdiğiniz yaşı söylüyor ve yenisinden gün alıyorum dersiniz ya onun gibi. bitirdiğiniz haftayı söylemek daha mantıklı. Siz su an 23 haftalık gebesiniz.

Çok geçmiş olsun. Bende de dikkat dağınıklığı biraz var bence trafikte. Tepkilerim mi yavaşladı nedir. Araç kullanan anneleri Allah kazadan beladan korusun.Hepsini korusun da tabi onların riski daha fazla diye.

Canım gebelik terminolojisinde girdiğin haftanın özellikleri o hafta sana ve cocuğa olduğu ve oluştuğu için bir gün dahi yeni haftadan alsa o hafta söylenir. 23. Hafta gelişimi bitip sona erdiği ve bu andan itibaren 24. Haftanın gelişimi takip edileceği için 24. Hafta gebeliği deniyor. Yani biz embriyoloji dersinde öyle öğrenmiştik..

Evet evet. Bir yerlerden okuyup takip ederken dediğiniz doğru katılıyorum. Bu hafta bebeğime neler oluyor filandiye bakarken yeni girdiğimiz haftaya bakacağız. Söylerken doldurduğumuz haftayısöyleyeceğiz anlamında söyledim:) Aman çok karışık ben soranlara direk 25+2 şeklindesöylüyorum. Onlar düşünüp hesaplasınlar artık 25 mi 26 mı :):)

aynennnn..
ben var ya son adet tarihimin ilk gününden bakıyoru sadece..mesela 14 ekim ya her ayın 14.ünde bir ay daha doldu şeklinde düşünüp o şekilde ilerliyorum..mesela şu an ayın 14üne yaklaşık 12 gün var 5,5 aylık ım diyip kestirip atıyorum..

Çok geçmiş olsun. Bende de dikkat dağınıklığı biraz var bence trafikte. Tepkilerim mi yavaşladı nedir. Araç kullanan anneleri Allah kazadan beladan korusun.Hepsini korusun da tabi onların riski daha fazla diye.

amin canım, çok haklısın ya dikkate de bakmıyor artık kaza mevzuları bence, gerçektenkarşıdaki görmez duymaz gibi davranmak gerekiyor herhalde.. pek yaya olan ir yol değildi ben de hiç detaylı sağa sola yaya aramaya bakmadım ama unutmamam gerek artık yaya da başka araçlara da güven olmaz kendine güveneceksin gözünü dört açacaksın.. dediğin gibi allah korusun herkesi

ben yeni moda isimleri sevmiyorum..ve hala kızıma ne isim koyacağıma karar vermedim..acba abisi gibi 2 isimli mi olsuuunnn tek mi olsunnnnn ,,, ayşe fatma mı olsuuuunnnnnn bilmemeeeeeeeeemmmm bilmemmmmm.....
gizem nasıl sizce...
tanıdığım tüm gizemler hanfendi ve güzel...

gizem güzel isim cnm...eski isimleri seviyosan araştır bence biraz daha eminim bulacaksın güzel bi isim..şuan aklımada bi isim gelmiyor(

Kizlar gecmisi okumadan yaziyorum. Yazdiktan sonra dalicam gecmise:) az once saglik ocagina gittim seker yuklememin sonucunu almaya Allah ima sukur iyi cikmis, ordaki doktor oyle soyledi. Persembe de kendi doktoruma gostericem. Paylasmak istedim:) yaptiran ve yaptiracak olan herkesin de sonuclari sorunsuz, iyi cikar INSALLAH

gızem guzel zeynep nasıl ?

saglk ocagındamı yapıolar ? bna hc ole bıse demedıler doktrmda bse demedı saglk ocagnda yapıolarsa doktrum yaptrr artk hastande olmazsa

bılmem ? serap da cok guzel hııı bıde bısı dıcem cocuklara ıkı ısım koyunca zekı oluyolarmıss sozde bılemıcem artk nekadann dogru
anammmmmm nerden nasıl duydun ..benim oğlan o yüzden mi zıpkın gibi bi şey oldu cıktı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…