2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

GEÇMİŞ OLSUN TATLIM alah kazalardan korusun

saglk ocagındamı yapıolar ? bna hc ole bıse demedıler doktrmda bse demedı saglk ocagnda yapıolarsa doktrum yaptrr artk hastande olmazsa

Evet evet saglik ocaginda yaptirdim ben, heralde diger saglik ocaklari da yapiyodur. Zaten bi onceki gidisimde kendileri soylemislerdi bana. Eger hastaneye gidiyosan orda yaptiklari icin herhangi bi yonlendirme yapmiyolar. Benim doktorum hastanede calismiyo o yuzden testlerimi mecbur disarda yaptiriyorum, kendisi de saglik ocagi yapiyo demisti. Ben de ordan biliyorum yani.

evet hasatneye gıdıorum hralde ondan yapmadılar

Selam arkadaşlar, ben bu günlerde çok ağırlaştım sanki 7 - 8 aylık gibi karnım birden oldu. Daha yaz başalamadan içim yanıyor avuçlarım alev alev, inanın buzlu su falan içesim geliyor sizler kaç kilo aldınız kaçıncı haftadasınız ??????

bende oleyım gecelerı sadece iç çamaşirlarmla yatıorum oyuzden hasta oldum zatn dahada 25. haftamdayım 12 kılo aldım (

bende oleyım gecelerı sadece iç çamaşirlarmla yatıorum oyuzden hasta oldum zatn dahada 25. haftamdayım 12 kılo aldım (

canım yaaa sen neden bu kadar çok aldın ilk hamileliğin mi? bir de gerçi kaç kiloyla hamile kaldığın da önemli alınan kiloda

canım yaaa sen neden bu kadar çok aldın ilk hamileliğin mi? bir de gerçi kaç kiloyla hamile kaldığın da önemli alınan kiloda

60 kıloyla hamıle kaldım boyum uzn oldugu için normal kılomdu yanı ilk hamıllgm cok rahat bı hamılelk gecırdm oyuzden sureklı tatlılar hamur işleri aşiriya kactm anlıcan tatlım şiştim şimdi artk tatlıyı hamur işnini kestm ama gec kaldım sen kac kıla aldn kacıncı haftandasın

kızlarrr bu arada takvimde 24 haftalık yazıyooo....ama ben bugün 23+1 oldum...böyle olunca 24 haftamı oluyorum ???bunu bi türlü anlamadımmm..ama zamanın bukadar çabuk geçmesi beni dahada korkutuyo ((

korkma sonunda çok güzel birşey var zaman ilerledikçe ona kavuşmak hızlanıyor daha ne olsun ya birde şu takvime bilgileri nasıl girdin ben uğraştım olmuyor

sende bendensin

ayy Allahtan ben çok kilo almadım çünkü ben 75 ile hamile kaldım şuan 6 kilo almışım 24 haftalığım..inşallah çok fazlada almam..gerçi benimde yemekle aram çok iidir tatlı hamur işi yerim ama çok şükür fazla almadım..bebeğim beslensinde gerisi önemli değil...

bende ole dedim yedım bıde annemler faln hep burda istedgm hersy oldu bde bna ye bıse olmaz verırsın dedıler cocuk olunca ama simdiden catladım patladım yusyuvarlak oldum

çok geçmiş olsun allah senide onlarıda korumuş inşallah olmamıştır birşey bebişine

Benimde heep içim yanıyor. ve biranda kocaman bir karnım oldu :)) bende hamileliğimin başından beri 10 kilo aldım.

Biz geldikkkkkk..Şeker yüklememiz yapıldı şükürler olsun
Ama çok yorulduk sabah 09.30tan 13.30a kadar hastanede
kaldık.75 gramlık içiverdim ayyy bayıldım ne kadar tatlıydı
yani benim hoşuma gitti...Burda okuyunca korkuyordum
Neyse ondan önce bir kan alındı.Sonra 3 saatte bir 3 er kan daha sağ kolum
delik deşik olduNeyse bitirdik ya cuma günü de sonuçları alacağız.
Tiroitler içinde kan alındı bakalım artık hayırlısı...Bu arada dualarınızı okudum
şimdi de geçmişi okuyayım

korkma sonunda çok güzel birşey var zaman ilerledikçe ona kavuşmak hızlanıyor daha ne olsun ya birde şu takvime bilgileri nasıl girdin ben uğraştım olmuyor

tatlımm sayfanın üst kısmında kullanıcı kontrol paneli var tıkla onu,sonra o sayfa açıldığında sağ tarafta ayarlarım kısmı var ordaki profilim bölümüne gir ve istediğin şeyi düzenle...biçok şey var orda evlilik tarihini gir,bebeğin doğum tarihini gir diye onları doldur.en altta değişikleri kaydet butonuba bas ve ozaman eklenmiş olacak...hadi yapta bakalım bizde

Geçmiş olsun canım Allah korumuş sizi. Trafikte ne kadar dikkat etsen de karşındaki dikkat etmedikten sonra olan oluyor. Ama senin refleksin iyiymiş yine de ucuz atlatmışsın. Tekrar geçmiş olsun..

Geçmiş olsun canım. İnşallah sonuçların da iyi çıkar..

gözün aydın darısı başımıza artıkın benimde 16 sında :18::18::18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…