2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ay sende de bir sarelle canavarı var desene :)))

sağlık ocaklarında yapılmıor tarama testleri kızlar dahılıyecı ypabılıyo devlet yada özele gitmek gerek

ilk duyduğumda paniğe kapıldım ama sonra araştırınca moralimi bozmamaya özen gösteriyorum.inşallah ilaçlarımla bu işi çözücem rabbimin izniyle canım.
evet ya çok sinir oldum dr ilk ihtimal dedi sonrada başladı kötüyü çağırmaya iyice yıprattı beni

inşallah cnm aminnnn allah herkesin yarıdmcısı olsun

az önce bi haber aldım çok sevindimm en iyi arkadaşım sözlenmiş bana söylemedi şimdi sürpriz yaptı çok mutlu olduumm mutluluğu çok hakediodu:) canımın içi. Ama bu arada bende çok seyahat edeceklerdenim, nisan sonu uçakla giresuna gidip gelcem eltimin doğumu var. mayısta ankaraya eşimin arkadaşının düğününe , haziranda tekrar ankaraya arkadaşımın düğününe:):):):) aslında 20 gün sonra nişanı varmış arkadaşımın da ona gelemem dedim bu kadar yolculuk yapmiim die peş peşe ne biliim,aslında çok istiorum yanında olmak gitemmiki sürpriz yapıp yaa

Allah nazardan saklasın ne kadar incesiniz hâlâ... Ben Nur Yerlitaş gibi oldum ahahahah

Teşekkür ederim canım...Ben ilk 4 ay almadım ama ondan sonraki aylarda
başladım almaya...Tek şansım boyumun uzun olması ve ilk 3 ay 4 kilo vermem yoksa ben de
alır başımı giderim yaniAmannnnn salalım ne yapayım yani alacağız kızlar kilo
Bebişlerimiz için herşeye razıyım biz yaz anneleriyiz sıcakları da düşününce,yaz meyvelerini
düşününce,bebişlerimizle harcayacağımız enerjiyi düşününce rahatlıyorummmm

Valla bn daha bgn yaptirdin saglik ocaginda, hatta kendileri bir ay once gittigimde siylemislerdi gel burda yapariz diye.

sen glikozu alıp mı gittin peki?
saatte bir kan aldılarsa iyi,saat 10 dan sonra almıyorlar.gebelere ayrı muamele varsa güzel.

Kızlar birşey sormak istiyorum.
Bebek kıllanınca anne tekrar mide bulantısı yaşıyormu ya genellikle bu bulantılar ne zaman başlıyor 30.haftalardan sonramı yoksa olsa şimdiden olurmuydu...

Benim bildigim 7. Aydan sonra basliyor tekrar.oda bebek killandigi icin degil.bebek ters donuyor ve buyudugu icin mideyi daha cok tepikliyor.yoksa bebegin killarinin mideye temas edip bulandirmasi gibi birsey mumkun degil.ben hic yasamadim bulanti.insallah son donem bulantilarini da yasamam...

Yine yine bizzzzz
Sabah erken erken kalktık ve doğru doktorumuza
fakat şeker yüklememi yapamadık...Çünkü çok aç kalmışım:18::18::18:
Ama dün çok abartınca akşam da sadece su içebildimmmm.Doktor kızdı haklıydı
ama dünkü yediklerimi saysam sadece bir öğünde ''kızım sen 1 hafta yemek yeme''derdi
Neyse yarın tekrar gideceğiz..Bu arada oynak kızımı gördüm...Başı aşağıda ayaklar göbişimde
kıvrık kıvrık yatıyordu...870 gram olmuş,yaklaşık 35 cm Allah'ım hep korusun
meleklerimizi ve gününü doldura doldura kucağımızı almayı nasip etsin(amin)Geçmişi okuyup
geliyorum hemennnnnnn bekleyin beniiiiiii

sen glikozu alıp mı gittin peki?
saatte bir kan aldılarsa iyi,saat 10 dan sonra almıyorlar.gebelere ayrı muamele varsa güzel.

Evet evet glikoz su aldim giderken hatta bi de limon:) hemsire hazirladi ictim. Icikten sonra iki kere kan verdim birer saat arayla. En son 11 bucukta kan verdim yarin ogleden sonra alabilirsiniz dedi.

Kuzum ben de gebe kalana kadar tiroit nedir bilmezdim ama benim de çok yüksek
çıktı...Gebeliğin ilk 3 ayı normalmiş dedi doktor ve 2 doz hap verdi.Sonra yavaş yavaş düşmeye
başladı dozu 1'e indirdi..Yarın tekrar kan alıp bakacağız bakalım değerlerim nasıl olmuş
Üzülme kuzum umarım hiçbir sorun çıkmaz Allah'ım bize yardımcı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…