2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Kizlar sabah kalktiginda gogsu akmis olan var mii.pijamamin ust u leke olmustu sol gogsum akmis sanirim.ilerde sutum azalmaz dimi:KK53: azicik siksam akiyor hemen.bi de inca yatay kizariklik olusmus bir iki tane.catliyor sanirim memislerim:KK14::KK14:

yaa iyi hoşta bende ağrısız bir doğum olsun istiyorum ama zaten rahim 4-5 cm açılmadan o iğneyi vurmuyolarmış yani yine ağrı çekilecekse biraz daha bekleyip normal yapılamazmı aca ??ben doktoruma sordum ama daha bunu konuşmak ve karar vermek için çok erken dedi..ama hala çok kararsızım ve çoookk korkuyorum.allahım yardım etsin hepimize...

Evet 4cm olana kadar fazla sancı olmuyormuş zaten. Ben 5 cm için de olsa istemiyorum, tabi sizin tercihiniz. Ama dün tvde izledim. Doğuma girmeden kararınızı vermek önemli. 4-5 cmaçıldıktansonra beklemek istiyorum diyip 6-7 cmaçılınca bu sefer de vaz geçtim basın epidurali dediğinizde geç olabiliyormuş.

günaydın hamiş anneler.nasılsınız.size bir sorum olacak.hamile iken bazen agzımdan kötü beddua çıkıyor. bu beddalarım tutar mı.çünkü kızgınlıkla çıkıyor sonra pişman oluyorum.dün çok basit bir konuda tartıştık kısa bir süre.eşime pazar günü pazar vardı gidelim dedim.dün dışarı çıktı gezmiş birazda güneş çarpmış duşunu aldı oturdu bilgisayar başına.hadi gidelim pazara dedim.evde yiyecek bişeyde kalmamıştı. ben yorgunum yarın kendin gidersin dedi.ben zaten çalışıyorum birde akşam pazar pek iyi kalmıyor ve ben ağır taşıyamıyorum dememe ragmen beni dinlemedi.ısrar edince bağırdı ağladım.beni kırdı. bana diyor kendin git taşı birşey olmaz.bende sinirle sende inş beni üzdüğün için yataktan kalkamazsın çocuğum üstüne bunu söylüyorum diye bir şey zırvaladım.sonra iki saat sonra zorla pazara gitmeye ikna ettim.o bana Allah sana lanet etsin beni kaldırdın beni yoruyorsun diye.böyle birbirimize beddua ettik.sonra akşam barıştık ama beddua kafamı karıştırdı işte.hamilenin bedduası tutar mı..sonuçta eşim benim herşeyim hayatımdaki en değerli insan.ama ikimizde sinirliyiz.kendimizi tutamıyoruz.

Canim hemen tovbe edersen tutmaz.melekler kotu bisey yaptigimizda hemen yazmazmis defterimize gunahimizi.belki tovbe eder diye beklermis.sen de hemen tovbe et.rabbim affetsin hepimizi.ben de cok patavatsiz oluyorum bazen sinirlenince.hemen tovbe ediyorum...bi kere birine beddua ettim.aile ile ilgili.cok canim yanmisti diye.5 sene bebegim olmadi.o beddua resmen bana dondu.o kadar yalvardim ki bson bir senedir affet rabbim diye.affetti beni sanirim ki nasip etti aile kurmami.

Canim hemen tovbe edersen tutmaz.melekler kotu bisey yaptigimizda hemen yazmazmis defterimize gunahimizi.belki tovbe eder diye beklermis.sen de hemen tovbe et.rabbim affetsin hepimizi.ben de cok patavatsiz oluyorum bazen sinirlenince.hemen tovbe ediyorum...bi kere birine beddua ettim.aile ile ilgili.cok canim yanmisti diye.5 sene bebegim olmadi.o beddua resmen bana dondu.o kadar yalvardim ki bson bir senedir affet rabbim diye.affetti beni sanirim ki nasip etti aile kurmami.

tşk ederim cvbın için.bende Allah a tövbe ediceğim.inş tutmaz.eşime birşey olursa çok üzülürüm.Allah korusun...

Günaydın kızlarrr, soluma yatmakta zorlandığım için Kocaman hamile yastığı aldım onunla yatıyorum süper bişey sabaha kadar sola dönük uyuyorum ama birsüredir sabah uyandığımda kızım sol tarafa toplamış oluyor karnımın sol tarafı kocaman şişiyor sağ tarafta bişi yok düz yatınca yada ayağa kalkınca tepiklene tepiklene düzeliyor, böyle olan var mı????

tşk ederim cvbın için.bende Allah a tövbe ediceğim.inş tutmaz.eşime birşey olursa çok üzülürüm.Allah korusun...

Merak etme canim.rabbim senin icini biliyor.ve eminim ki onun icin ettigin dualari bedduadan daha ictenlikle yapmissindir.rabbim hicbirimizi sasirtmasin insallaahhhh

Günaydın kızlarrr, soluma yatmakta zorlandığım için Kocaman hamile yastığı aldım onunla yatıyorum süper bişey sabaha kadar sola dönük uyuyorum ama birsüredir sabah uyandığımda kızım sol tarafa toplamış oluyor karnımın sol tarafı kocaman şişiyor sağ tarafta bişi yok düz yatınca yada ayağa kalkınca tepiklene tepiklene düzeliyor, böyle olan var mı????

Ayyyynen benim de oyle canim.sadece ayakta iken duzkarnim.uzanirken hep yamuk
Bebegin kafasinin nerde oldugu gorunuyor resmen.sola yatinca da hemen tepikliyor

Kızlar nasılsınız.Ben sabahları çok zor kalkıyorum sizler nasılsınız.

Bebeğim acayip sert tekmeler atıyo karnımın tam orta şeritinde göbek deliğimin hemen altında hissediyorum.
Şimdi uzandım baktım ki karnım nasıl hopluyo Behice Nisam tekmeledikçe...

günaydın hamiş anneler.nasılsınız.size bir sorum olacak.hamile iken bazen agzımdan kötü beddua çıkıyor. bu beddalarım tutar mı.çünkü kızgınlıkla çıkıyor sonra pişman oluyorum.dün çok basit bir konuda tartıştık kısa bir süre.eşime pazar günü pazar vardı gidelim dedim.dün dışarı çıktı gezmiş birazda güneş çarpmış duşunu aldı oturdu bilgisayar başına.hadi gidelim pazara dedim.evde yiyecek bişeyde kalmamıştı. ben yorgunum yarın kendin gidersin dedi.ben zaten çalışıyorum birde akşam pazar pek iyi kalmıyor ve ben ağır taşıyamıyorum dememe ragmen beni dinlemedi.ısrar edince bağırdı ağladım.beni kırdı. bana diyor kendin git taşı birşey olmaz.bende sinirle sende inş beni üzdüğün için yataktan kalkamazsın çocuğum üstüne bunu söylüyorum diye bir şey zırvaladım.sonra iki saat sonra zorla pazara gitmeye ikna ettim.o bana Allah sana lanet etsin beni kaldırdın beni yoruyorsun diye.böyle birbirimize beddua ettik.sonra akşam barıştık ama beddua kafamı karıştırdı işte.hamilenin bedduası tutar mı..sonuçta eşim benim herşeyim hayatımdaki en değerli insan.ama ikimizde sinirliyiz.kendimizi tutamıyoruz.

canım bende bazen eşime sinirleniyorum ama beddua ağır bişey yaa allah korusun tutarsa...sen hemen tövbe et...bizler günahmı değilmi bilemeyiz sadce allah bilir bunu...inşallah hep huzurlu ve mutlu olursunuz bir ömür boyu..

Ayyyynen benim de oyle canim.sadece ayakta iken duzkarnim.uzanirken hep yamuk
Bebegin kafasinin nerde oldugu gorunuyor resmen.sola yatinca da hemen tepikliyor

Kasığımın birazcık üzerinde sol taraftan kafasını çıkarıyo okşadık eşimle resmen aynı anda karın boşluğumun ordan tepikliyo bizim kız çok yetenekli :KK9: Ayy şekilden şekile soktular biZi bi doğsunlar da ben yapıcağımı biliyoom poposundan poposundan ısırcam yicem onu ehhaahe

Herkes gecmisi okuyor sanirim cok yavas ilerliyor sayfa.ohh pazar gunu girmeyin yatin.pazartesi de gecmisi okumaktan yazamayin:KK9::KK9::KK9:

Kizlar sabah kalktiginda gogsu akmis olan var mii.pijamamin ust u leke olmustu sol gogsum akmis sanirim.ilerde sutum azalmaz dimi:KK53: azicik siksam akiyor hemen.bi de inca yatay kizariklik olusmus bir iki tane.catliyor sanirim memislerim:KK14::KK14:

cnm duymuştum böyle erken akıntısı olanları ama bir sorun olmuyo diye biliyorum ..sen yinede çok sıkmamaya çalış...

tünaydın güzel anneler... 1 hafta anneannemizde kaldık iyice beslendik geri geldik... evdeki baskülümüz 2 kilo aldığımızı gösteriyor, ama çarşamba günü doktor kontrolümüz var bakalım Ayliz'imiz kaç gram olmuş... umarım açığı kapatmışızdır... bu arada evimi çok özlemişim... kızımın odasını da çok özledim... insan babaocağında da olsa anakucağında da yatsa yine de evini istiyormuş... gitmeden önce anneannemizle alışveriş yapmıştık... kızımın tüm eksikleri tamamlandı çok şükür, resimlerini paylaşmamıştım şimdi ekliyorum... hepinizi öpüyoruz...
$IMG_2965.JPG $IMG_2958.jpg $IMG_2959.jpg $IMG_2960.jpg $IMG_2964.jpg $IMG_2961.JPG $IMG_2963.JPG $IMG_2966.JPG $IMG_2967.jpg

Kasığımın birazcık üzerinde sol taraftan kafasını çıkarıyo okşadık eşimle resmen aynı anda karın boşluğumun ordan tepikliyo bizim kız çok yetenekli :KK9: Ayy şekilden şekile soktular biZi bi doğsunlar da ben yapıcağımı biliyoom poposundan poposundan ısırcam yicem onu ehhaahe

Aynen super bisey ama o kadar gorebilmek.tam elimin icini kapliyor.biraz daha buyudu ama sigmiyor artik elime.bi kere kafasini oksarken bi kacti elimin altindan.rahatsiz ettim sanirim.bi taraflarimdan cikacak sandim.oyle ani kacti ki.:KK9::KK9: kac kilosun canim.ben zayif oldugum icin net gorunuyor bebegin hatlari.

cnm duymuştum böyle erken akıntısı olanları ama bir sorun olmuyo diye biliyorum ..sen yinede çok sıkmamaya çalış...
Ay insallah bisey olmaz.gece uzerine yatiyorum hafif ondan akti sanirim.doktora bi sorayim.sutum tukenir felan da :KK53:
tünaydın güzel anneler... 1 hafta anneannemizde kaldık iyice beslendik geri geldik... evdeki baskülümüz 2 kilo aldığımızı gösteriyor, ama çarşamba günü doktor kontrolümüz var bakalım Ayliz'imiz kaç gram olmuş... umarım açığı kapatmışızdır... bu arada evimi çok özlemişim... kızımın odasını da çok özledim... insan babaocağında da olsa anakucağında da yatsa yine de evini istiyormuş... gitmeden önce anneannemizle alışveriş yapmıştık... kızımın tüm eksikleri tamamlandı çok şükür, resimlerini paylaşmamıştım şimdi ekliyorum... hepinizi öpüyoruz...
Eki Görüntüle 673407 Eki Görüntüle 673400 Eki Görüntüle 673401 Eki Görüntüle 673402 Eki Görüntüle 673406 Eki Görüntüle 673404 Eki Görüntüle 673405 Eki Görüntüle 673408 Eki Görüntüle 673409

Ayyyyy yerim ben onun odasiniiiiiii.cok guzel gule gule eskitsin canim.rabbim genc odasini almayi da nasib etsin hepimize insallaahhhh

Hersey cok guzel canim.bence besiginin uzerine buyuk bi carsaf ort.tozlanmasin doguma kadar.ben de hepsini yerlestirip carsaf ortecem yatagin ustune

Eki Görüntüle 673407 Eki Görüntüle 673400 Eki Görüntüle 673401 Eki Görüntüle 673402 Eki Görüntüle 673406 Eki Görüntüle 673404 Eki Görüntüle 673405 Eki Görüntüle 673408 Eki Görüntüle 673409 [/QUOT

hepsi birbirinden güzel, Allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin, güle güle kullanın...

“Allah’ım, bugün beni iyiliklerle, güzelliklerle karşılaştır.
Yeni haftanın; kazancınıza bereket, işlerinizde kolaylıklar getirmesi dileğiyle;
Günaydın Herkese...

aslında canlarım moralim çok bozuk c.tesi günü yaptırdığım troid sonuçlarım çok düşük çıktı.ilaç dozumu arttırdılar.benim gibi acaba aranızda troid hastası olan varmı.eğer bu düşüş bu şekilde devam ederse allah korusun bebeğin zeka geriliği olma ihtimali olabilir dedi dr.ağla ağla kaçgündür maf oldum:KK43:

kızlarr yaa siz nasıl anlıyosunuz bebeğin kafasının nerede olduğunu..ben daha yeni yeni tekmelerini hissediyorum..maşallah siz nerde olduğunu bile anlıyosunuz...yaaa sizce ben yeteri kadar bilgi sahibi değilmiyim...iyi bir anne olabilirmiyim :KK43:((

X