2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Kızlar size bir sorum olucak elevit vitamini kullanıyormusunuz? Ben kullanamıyorum bu vitamini kullandığımda sürekli aç dolaşıyorum feci acıktırıyor beni ve kabız yapıyor sizlerde de oluyor mu böyle problemler?

evet aynı vıtamını bnde kullanıorum aynıları oluyo bnde de

merhaba kızlar
sonunda uzun efil efil hamile eteği buldum çok güzel ve rahat lcwde benim gibi arayanar bi baksın

evet canım
aynı durumlar bende de var
gece yemek yiyip yatmama ragmen gece yarısı uyanıyorum sabah feci aç kalkıyorum

Eki Görüntüle 673089 Eki Görüntüle 673090 Eki Görüntüle 673088
kıslar öncelikle yardımlarınız ve fikirleriniz için çok ama çok teşekkür ederim.Her zamanki gibi kadınlar kulübü sayesinde miniğimizin beşiğini ve biberonunu aldık.

belki araştırma yapan arkadaşlarımıza yardımı olur die aldıklarımı yazacağım şimdi:)

yürekten hepinize çok teşekkürler

belis mobilya beşik 300 + yatak 80=nakit ödeme ile bize 340 tl geldi (acar bebe avcılar)
ben uyku setini henüz almadım başka yerden bakacağım için resımde görecegınız beşik üzerındekı set 160 tl ben biraz daha araştırayım dedım ve almadım :)
ikea bebe yorgan :23,99 tl
ikea bebe yastık:6,99 tl
ikea cibinlik:tam tahırlamıyorum ama 20 yada 23 tl
ikea nevresım takımı 4 parça :31,00 tl
e-bebek avent yenidoğan biberon set : 68.00 tl
bir iki tane de çıtlıtlı badi :5,99 tl den :)
form istanbul smyk indirimde 2 adet tulum 17.00 tl den 1 adet alt üst pijama tk 15 gabiba :)
joker bebe magazasında da prima care bebek bezi indirimdeydi yeni doğan 1 numara ve 2 numaradan birer paket aldım paket fiyatı 20.90 tl
ve bebek arabamızla ana kucagımız pegperego modelini bilmiyorum malesef

umarım yardımcı olabilmişimdir

yine benım sizlerden ricam anne çantası bakıyorum ve beşiğimize uygun 60*120 ölçülerde bebek seti fazla pahalı olmayan uygun önerebileceğiniz setler varmı?
birde süt sağla pompası galıba var almak gerekiyormu?
birde gecelik önerileriniz varsa sevınırım :) yine çok şey sordum galiba

bu arada cuma günü kontrole gittik üzt düzey ultrasonumuz çekildi şükür rabbime bir sorunumuuz yok şuan 648 gr 23 hafta 2 günlüktü :) salı günü için 0,75 gr şeker yüklemesi varmış aç karınla gidilecekmiş.şeker yüklemesi nedir ki? bana yardım edermisiniz :2:

Son düzenleme:

tatlım uzun zamandır bakamadım geçmişi de pek okuyamadım zaten.
kuzey bebek için rabbim acil şifa versin tez vakitte iyileşir inş...

Kizlar sirmustum ama cvp alamadim bu oyun parkinin icine yatak elyaftanmi pamuktanmi yoksa organikmi olucak yaz bebegi bunlar hangisi daha iyi bilen kullanan varmi acaba

canım keşke bi fikrim olsaydı ama malesef yok. bu arada 75lik şeker yüklemesi aç gidiyorsun şekerli su içiyorsun i saat bekleyip kan aldırıyorsun şeker var mı yok mu diye bakıyorlar

benim de arada bir oluyor öyle.
offf grip oldumm ( sesm faln degıstı :2: :2: :2:
geçmiş olsun canım
ben de içemedim o vitamini.sebebi de içtikten 15-0 dk.sonra çıkarıyordum.hamilelikte hiç bulantım olmadığı halde öyle oldu
Kizlar sirmustum ama cvp alamadim bu oyun parkinin icine yatak elyaftanmi pamuktanmi yoksa organikmi olucak yaz bebegi bunlar hangisi daha iyi bilen kullanan varmi acaba

bebek yatakları var onlar kullanılıyor,park yataklar içinde satılıyor genelde.sünger,elyaf olmaz tabi.

kızlar nasılsınzz cıok sessz bu aksam :) hastayım bn bırazcık yarında gezmeye gtcez ne yapıcm bılemıorum burnumu çeke çeke gidicem artk

Aynısı bendede var nefes alamıyorum gibi karnım nefes alırken patlıcak gibi oluyorçok suda içiyorum nedenki acep

cnm aldıkların cok güzel güle güle kullan süt pompası için gerekli diyorlarmış gelsede alın sütü artırır dediler lanisoh elekt.göğüs pompası aldım bende geceliği son ayda mağazadan kendim alıcam netten kıyafet alamıyorum çanta içinde aynısını yapıcam

pamuk aldım ben pamuk çok kalın olmayan yatak diyorlar

kızlar nasılsınzz cıok sessz bu aksam :) hastayım bn bırazcık yarında gezmeye gtcez ne yapıcm bılemıorum burnumu çeke çeke gidicem artk

geçmiş olsun cnm

Kızçelerrrrr biz geldik
3 gündür giremedik çok yoğunduk cumadan beri
geziyoruz kızçemle çok yorulduk çoookkk
Cuam günü sabahtan bir çıktık önce kuaföre,sonra bankadaki eski çalışma arkadaşlarımla
yemek yedik ardından anneannemizi ziyaret ettik.Akşam günümüz vardı kızlarla dışarda
toplaştık böylece günümüzü yedikCumartesi yine erkenden anneanneyle buluşup
bebişime alışveriş yaptık almayacağımız birçok şeyi alıp geldik.Bir daha annemle
çıkmayacağımBakırköydeki görümceme uğradık dertleştik,hasret giderdik.Akşam da yeğenimi
ve bebişini gördük..Bakmaya doyamadım tosunuma 2,5 aylık olmuşAllah bize de nasip etsin.
Pazar günümüz de evdeki kahvaltıyla başlayıp Bebek'te yürüyüş yaptık hava tam 30C ydi.Çok sıcaktı
İsanbul....Ordan da Durusu diye bir köye gittik eşimle Karaburun tarafında.Çok güzel ev yemekleri
yapan bir yer vardı gömüldük kızçemleSahilde de yürüyüşümüzü yapıp eve geldik.Yarın da
şeker yüklemesi yapılacak hadi bakalım hayırlısı geçmişi okuyup eksik kalmayayım.Dualarınızı da okuduk
kızçelerrrrrrrrr Allah'ım kabul etsinnnn(amin)

Kuzum benim Allah yardım eder yavrum.Umarım en en en kısa zamanda
eşin iş bulur...Dualarım senle canım

ben kullanıyorum bende tam tersi isal oluyor açlık orta derecede oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…