2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
iyi aksamlar temmuz anneleri arada girip yaziyorum ama cok hareketli oldugundan sorularima fazla cevap alamiyorum benim karnim cok sert oluyor hele aksamlari icine tas koymuslar gibi resmen uzaninca rahatlyiorum yoksa cok kötü oluyorum benim gibi karni tas gibi olan varmi aranizda yoksa tekmiyim ayin 8 de kontrolum var sorucam dr a benim gibi olan varmi aranizda

günaydınnn...yine pazar ve biz oğlumla yine işteyiz...bugünde kimseler olmaz..neyse herkese iyi pazarlar. :))

sana da günaydın merhaba.erken uyanmışsın benim gibi.benim uykum var ama karnımdaki baskıdan çok sık uyanıyorum.1 haftadır böyle.sende durumlar nasıl.nasılsın....

Benim gece erkenden uykum geliyo hemen yatiyorum. Normalde de isr gittigim icin alistim bu saatlere. Bende suan cok baski olmuyo yani gece bir kere tuvalete kalkiyorum da ondan. Eger uyanamazsam iste o zaman inanilmaz bi baskiyla uyaniyorum ve bi kac saat o agrim gecmiyo

Günaydın güzel anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek: Vee tabi mutlu pazarlar! Biz cimcimemle pazar kahvaltımızı yaptık ardından yürüyüşümüzü yaptık geldik. Şimdi de tv karşısında keyif yapıyoruz. neyse hepinize keyifli huzurlu ve bol tekmeli bir gün geçirmeniz dileğiyle..

iyi aksamlar temmuz anneleri arada girip yaziyorum ama cok hareketli oldugundan sorularima fazla cevap alamiyorum benim karnim cok sert oluyor hele aksamlari icine tas koymuslar gibi resmen uzaninca rahatlyiorum yoksa cok kötü oluyorum benim gibi karni tas gibi olan varmi aranizda yoksa tekmiyim ayin 8 de kontrolum var sorucam dr a benim gibi olan varmi aranizda

Günaydın herkese.
Aynı şekilde benim de oluyor. Hatta 15 gündür surekli kasık ağrım var. Bir ssbah uykudan uyandırdı daha vakit olmasına rağmen dr.uma gittim. Anlattim. Rahim kasılmaları imiş, çok iyi tarif ediyorsun dedi. Doguma kadar artarak devam edermiş bu. Bol su ic dedi. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Çalışan anne adaylarına da. Artik işe gitmek istemiyorum evimde dinlenmek normal bir insan gibi yaşamak istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

Son düzenleme:
Günaydın herkese.
Aynı şekilde benim de oluyor. Hatta 15 gündür surekli kasık ağrım var. Bir ssbah uykudan uyandırdı daha vakit olmasına rağmen dr.uma gittim. Anlattim. Rahim kasılmaları imiş, çok iyi tarif ediyorsun dedi. Doguma kadar artarak devam edermiş bu. Bol su ic dedi. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Çalışan anne adaylarına da. Artik işe gitmek istemiyorum evimde dinlenmek normal bir insan gibi yaşamak istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

yok cnm sen çok çok şey istemiyorsun en haklı isteklerin bunlar ama bizim ülkemizde kadına nekadar değer veriliyoki şimdide verilsin..aylardır şu doğum iznini bile çıkartmadılar...biz bu halimizle çalışıyomuşuz,yorulmuşuz,sağlık sorunlarımız varmış kimin umrunda...o yüzden bizde onlara inat iyi olup moralimizi herzaman yüksek tutucaz..sağlığımız için ve bebişlerimiz için :))

Var cnm benimde ole oluyo karni insanin asagi iniyo gibi ben aksamlari hep uzaniyorum

Gunaydinnnn kizlar bise sorucam krafttan oyun parki begendim 319 tl bebek uyaninca sesli sistemi devreye giriyo ve uyutuyo bebegi tavsiye ederim ama icine yatak nasil olucak organikmi pamuk yatakmi bilemedim almadim siz ne aldiniz bide arabasinida kraft dusunuyorum sizce nasil su travel sistem diyolar ondan

pazar pazar şu kaynana milleti asabımızı bozmasa olmaz sanki yaaaaaaaa........
kendilerinden zorla soğutur bu insanlar!!!

Gunaydinnnn kizlar bise sorucam krafttan oyun parki begendim 319 tl bebek uyaninca sesli sistemi devreye giriyo ve uyutuyo bebegi tavsiye ederim ama icine yatak nasil olucak organikmi pamuk yatakmi bilemedim almadim siz ne aldiniz bide arabasinida kraft dusunuyorum sizce nasil su travel sistem diyolar ondan

canım bizim mobilya yatağımız var ben park yatakları çok sevmiyorum. kraft'ın bebek arabaları bildiğim kadarıyla biraz ağır, travel sistemler dahil. hatta internetten beğendiğim bir travel sistemi gidip bebek mağazasında görünce anladım ne kadar ağır büyük ve hantal olduğunu. çünkü benim için hafiflik ve az yer kaplaması önemli sürekli yolculuk yaptığımız için. ama yine de karar senin tabi...

şu kaynana sinirini ancak temizlik yaparak atabilirim galiba!... keyifli pazar günümü rezil ediyolar!

$20130331_125858.jpg

Kizlar son aldigim cicisler.yazili tisortu bebegin ozelliklerine gore giydirmeyebilirim.%51 anne%49 baba yaziyor.eger sarisin olursa giydirmem cunku ben esmerim:KK9::KK9: millet dalga gecer % 0 anne diye:KK9::KK9:

allh yardmcın olsun canm en azından kvldelk yapmıo kv.
evet cok sukurr :KK16:

cnm normal bızımkıde asagıda yerını alıyor yatıs pozızyonuna gecıyorr hehe o yusden top gıbı sert sett oluyor cnm benımmmm:KK12::KK12:

X