2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
biz de biraz çarşıya çıktık oradan da burda bir piknik yeri var biraz orda oturduk geldik hava güzel.cumartesi pazarı seviyorum:KK16::KK16::KK16:
ohhbede gorumcemın cucuk oglu ıle eltıme dogru u-yurudumm sonra gorumcem araba ıle aldı bısı ama 30 dk yurumsumdur artık havalar ısındıı ve hemen hergun yurumek ıstıyorummmmmmmmmmmmmmmmm

Selam kızlar.
Dünden beri çok moralim bozuk. Sizinde çok canınızı sıkmak istemiyorum. Sadece şunu söylemek için geldim. Dün sabah arkadaşım doğum yaptı. Normal doğum yaptı.Şuanda bebeği küvezde. Burda çok kalabalık bir grubuz. Sizlerden ricam arkadaşım ve oğluşu Kuzey için dua eder misiniz?
Hepinizi çoookk öpüyorum canlarrr.. :KK54::KK54:
Kendinize ve bebeciklerinize iyi bakın:KK3::KK16:
ALLAH YArdımcıları olsun ınsll cnm benımm benım ark kızcesı cıktı cok sukur ı lerde ınsl darısı sızınkılereee:KK16:

kızlar bugüne kadar olan okumadığım bikaçkişininde duasını okudum,
ben öle hepsini okuyunca yazmıyorum herdefasında okudum diye ama okuyorum herkese
allah kabul etsin inş. :KK16:

ya pazt. ikinci doz aşım var rüyama girdi dün çok korkuyorum ama ben yine yaaa :18: :18:
Allah kabul etsın cnm ıkıncı o kaa acıtmıyor ben oldum yaaa korkma yanıı tmm :KK6::KK6:

offf keşke kayseride ailemin yanında olsam orda günlerim çok eğlenceli geçiyor
bak bu saat oldu hala yanlızım :KK14:
gerçi söylenmeminde artık bi anlamı yok, bugün eşimin son iş günüydü ama... :KK31:
pooofff :KK31: allah sonumuzu hayreylesin ...
bu arada benim için tüm iyi dilek ve dualarınız içinde teşkkr ederim canlarrrr :KK54:

Son düzenleme:
ben artk ağır işler yapamıorum bi ay öncesine kadar koltuklarımı sıldm halilarmı sıldım biraz cam sildim bttm artk daha bse yapamıorum :KK43: mayıs hazıran gıbı bde buyuk temızlk yapıcam inş. hallarımı yıkatmayı dusunuorum son ayımda hc bse yapamm dıe

bende ağır yapmadım evi süpürdüm buzdolabı sildim toz aldım ütü yaptımm temmuz başı gibi bende yaptırayım diyorum kaynanam gelecek ona yaptırırım belki:KK35::KK35::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben buldum 80 90 lıra butıkbebedekı 50 tl cok ıyı 80 tlden dusmus bak cnm ordan alişverş yapan bırısı olsa ondam öğrenırdık yha

ben yapıyorum butik bebeden hiç sıkıntı yaşamadım ama çanta nasıl bilemem bady vs güzel geldi çok beğendik biz.

ben artk ağır işler yapamıorum bi ay öncesine kadar koltuklarımı sıldm halilarmı sıldım biraz cam sildim bttm artk daha bse yapamıorum :KK43: mayıs hazıran gıbı bde buyuk temızlk yapıcam inş. hallarımı yıkatmayı dusunuorum son ayımda hc bse yapamm dıe
Allahım ne kadar tembelim ben ilk baştan beri bişey yapmıyorum :KK43:

bende ağır yapmadım evi süpürdüm buzdolabı sildim toz aldım ütü yaptımm temmuz başı gibi bende yaptırayım diyorum kaynanam gelecek ona yaptırırım belki:KK35::KK35::KK52::KK52::KK52::KK52:

bnm kaynnm burda zatn ama herkezn yaptıgı temzliği begenmdgm içinn :) kendım yapıorumm :KK52: 3 gunde bı sılıorum atk evı mutfak zatn yoruo eşimle yuruyuse cıkıcaksak dısarıda yapalım dıorum kahvaltıyı bıda bna iş cikarma :KK52:

bence bi sorun yoktur canım iç karnı geniş olanların geç belli oluyormuş diye biliyorum benim bi komşum benim 7. aydan sonra çıkardı karnım demişti maşallah sana bak ne rahat geçiriyosun :21: inş. sonuna kadarda böyle devam eder :KK54:

ayy ne tatlı bişeymiş yaa? ilk defa görüyorum ama hoşmuş doğrusu :KK16:
görsellerde baktım içindekiler gayet mutlu gözüküyorlar
heralde anne karnında hissi oluyor bunun içindeyken çocuklarda :KK9:
enterasaannn :KK9:

Evet canım bak videolarına youtube dan ay bi tatlılar anlatamam tummy tub yaz videolara cıkar:)

ben yapıyorum butik bebeden hiç sıkıntı yaşamadım ama çanta nasıl bilemem bady vs güzel geldi çok beğendik biz.

Allahım ne kadar tembelim ben ilk baştan beri bişey yapmıyorum :KK43:

ama ben şimdi hamıle oldugumu anladm agırlastıkca gobek onde artk egilip kalkamıorum. senn vucudn dirençsizdir sen daha agr gecırıosun demekkı

bnm kaynnm burda zatn ama herkezn yaptıgı temzliği begenmdgm içinn :) kendım yapıorumm :KK52: 3 gunde bı sılıorum atk evı mutfak zatn yoruo eşimle yuruyuse cıkıcaksak dısarıda yapalım dıorum kahvaltıyı bıda bna iş cikarma :KK52:

ben haftada bir süpürüp siliyorum çalşınca o bile zor geliyo ne tembel oldum:KK53::KK53:
bende beğenmem de tarifederim o yapar artık koltuk çekip perde takamam sanırım sonayda

offf keşke kayseride ailemin yanında olsam orda günlerim çok eğlenceli geçiyor
bak bu saat oldu hala yanlızım :KK14:
gerçi söylenmeminde artık bi anlamı yok, bugün eşimin son iş günüydü ama... :KK31:
pooofff :KK31: allah sonumuzu hayreylesin ...
bu arada benim için tüm iyi dilek ve dualarınız içinde teşkkr ederim canlarrrr :KK54:
cnm benım nerdelerdı annenler burda ben belsın deyımm gıdeyım sen yerıne sn nerde dın bu arada kı nee esın ınsl hayurlı gusel bır ıs bulur her bebek kısmetı ıle gelır ınsll

ohh ben kv ıle oturuyorumyaa genlede butun temızlık gene bendee bır yemek kv yapıyor haftanın 3-4 gunu yanı gene ben de yapıyorumm temılıge gelınce halılar yıkamadan yenı geldı kırlenırse ya yedeklerı var yada kısa dogru tekrar vın yıkama yaa cam lara artık cıkamıyorum malüm 7.kat bas donmesı fılan ALLAH KORUSUN kapı da gecen ay sılındı artık zanmak yasak ona gore sızde rahat edınızz bebek emzıkden duser derle ızın yok cama ve kapıya mutfak dolaplarını buz dolabını elıme bezı alıp arda bır dolanıorum ama ust dolaplarr zorluyor yuksek oluncaa sonraa gene l ev temılıgı utut vs zaten gunluk yapıyorummmmm

:21::21::21:

ben haftada bir süpürüp siliyorum çalşınca o bile zor geliyo ne tembel oldum:KK53::KK53:
bende beğenmem de tarifederim o yapar artık koltuk çekip perde takamam sanırım sonayda

çalişiosan tabı zor olur :) bnde ole yapıodum tarıf ettm bu sefer sen kotu olursun cnm bse bılmıomus gıbı davranıomusm bn ona napım elmden gelen bse olsa begenmıorum eşimle bırlkte yapıoruz agr işleri ablam gelıo o yardm edıo inş. normal dogum yaparızda hemn ayaga kalkarız :))

bayanlar yaaa 3 nisanda evlilik yıldönümümüz bana hediye konusunda fikir verebilecedk olanınız varmııı:KK9::KK9::KK9::KK9:

cnm benım nerdelerdı annenler burda ben belsın deyımm gıdeyım sen yerıne sn nerde dın bu arada kı nee esın ınsl hayurlı gusel bır ıs bulur her bebek kısmetı ıle gelır ınsll

ohh ben kv ıle oturuyorumyaa genlede butun temızlık gene bendee bır yemek kv yapıyor haftanın 3-4 gunu yanı gene ben de yapıyorumm temılıge gelınce halılar yıkamadan yenı geldı kırlenırse ya yedeklerı var yada kısa dogru tekrar vın yıkama yaa cam lara artık cıkamıyorum malüm 7.kat bas donmesı fılan ALLAH KORUSUN kapı da gecen ay sılındı artık zanmak yasak ona gore sızde rahat edınızz bebek emzıkden duser derle ızın yok cama ve kapıya mutfak dolaplarını buz dolabını elıme bezı alıp arda bır dolanıorum ama ust dolaplarr zorluyor yuksek oluncaa sonraa gene l ev temılıgı utut vs zaten gunluk yapıyorummmmm

evet :KK43: haamılelkte dahamı tıtız oldum hepmı boyleydm şimdimı farkettm bılmıorum ama tozlar sankı agzma grıo duramıorumkı yavas yavas yapıorum koltuklarmn altını oturuyorum ole sılıorum vıledayla :KK43: eşime temızlikçi tutalim ddm yaz temızlıği için berjerlerm acık renk beyaz grı hemn kırlenıo :KK43: silinmesi lazm yaz temıızliğnde tekrar

bebişinize dahıl ederek 3 lu bır hedıye alabılırsın mısall ıkınızın fotosu ve bebegının ultrason fotosunu bır araya getırıp kendı el emed-gın ıle bırseyler cıkara bılırsın sahsenn ben agustosda ınsl kucgımda olucak oglum ve uc lu bır komset dusunuyorum sımdıdenn hehe

evet :KK43: haamılelkte dahamı tıtız oldum hepmı boyleydm şimdimı farkettm bılmıorum ama tozlar sankı agzma grıo duramıorumkı yavas yavas yapıorum koltuklarmn altını oturuyorum ole sılıorum vıledayla :KK43: eşime temızlikçi tutalim ddm yaz temızlıği için berjerlerm acık renk beyaz grı hemn kırlenıo :KK43: silinmesi lazm yaz temıızliğnde tekrar
sen sımdılık yapaıldıgınce yapdaa ılerkı aylarda cok olursa temıslık cagırırsın bırını sekerr

bebişinize dahıl ederek 3 lu bır hedıye alabılırsın mısall ıkınızın fotosu ve bebegının ultrason fotosunu bır araya getırıp kendı el emed-gın ıle bırseyler cıkara bılırsın sahsenn ben agustosda ınsl kucgımda olucak oglum ve uc lu bır komset dusunuyorum sımdıdenn hehe

aynen suzan bebişime katılıyorum böyle kristal içine lazerle yapılan süs eşyalarında da alabilirsin

Bunlar da benim aldıklarım.. Yavaş yavaş ekleniyo yenileri,anneannesi sağolsun ilk torun heyecanıyla benden önce almış herşeyini.
Onların resimleri yok ama, annemde duruyo hepsi :)

$30032013658.jpg $30032013659.jpg $30032013661.jpg $30032013662.jpg $30032013665.jpg $30032013667.jpg

kızlar bir gün daha gidiverdiii:KK9::KK9::KK9:
st ler bır st alınackya 12 den sonraaa hehe kaldı 93 hayırlı dogumlar ınsll :KK12::KK12::KK49::KK55:

kaynanam doğumdan 15 gün önce gelecem deyip duruyor. bende ağırlaşırım iice o yapar bende viledeyla falan yardımm ederim yinede yapamam dersede temizlikçiye yaptırırım artık koltuk cam kapı silemem yoksa bebek olmadan halılarda dahil yıkamak gerek bence kısmet artık

çalişiosan tabı zor olur :) bnde ole yapıodum tarıf ettm bu sefer sen kotu olursun cnm bse bılmıomus gıbı davranıomusm bn ona napım elmden gelen bse olsa begenmıorum eşimle bırlkte yapıoruz agr işleri ablam gelıo o yardm edıo inş. normal dogum yaparızda hemn ayaga kalkarız :))
inşallahhh cümlemizzle..

hmm güzel fikir değerlendirmeye alayım :KK9::KK9::KK9::KK9:

X