2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Bende dolasamam canim.ama is arkadaslarim hastaneye mutlaka gidiyorlar.o yuzden şık bi takim almam lazim.evde de normal hamile pantolonumu bile giyebilirim.pijama giyemem.

bende pijamaya pek sıcak bakmıyorum ama ne olur ne olmaz yanıma bi takım alırım..şöyle güzel şık gecelik alırım...zaten o sancıyı çekerken pek aklımıza gelmicek nasıl göründüğümüz ama yinede bittikten sonra oda fazslı önemli..ziyaretçiler resim falan güzel olmamız lazım :)

canım benim de sana yakın 25artı 3de 707 normal dedi doktor boş ver takma

tatlım güzel diyosunda son aya bırakmak doğrumu sence..inşallah olmazda ya bi terslik olurda erken doğum olursa ozman napcaz?ben bu ay gitcem işimi sağlama alayımda nolur nolmaz

Canım o zmana kadar uzatmycam bende:))Evde ameliyat eldivenleryle alıyorm epilasyon aleti canımı cok yakıyo onu koltukaltı ve bacak için kullanyrm zaten bi bu ay boşuz sonra 2 hafta da bir gtcez çatı muayenesi fln olcak ondan önce gderim kuaföre güvenemiyrm tatlım bikez enfeksiyn kaptım kuaförden o da erken doğumu tetikliyo o yüzden ne kadar gec gidersem okadar iyi inşallah zamanında gelir bebişler olmazsa da hayırlısı napalım..Canım gidersen de aman dikkat et cok hijyenik davransınlar..

iyi günlerde kullanın canım hepside çok güzell..yürüteç bile almışsın ona daha çok erken annesi...ama olsun içinden gelmiş almışsın..

Teşekkür ederim canım. Sorma yürüteç benim aklımda bile yoktu. Anneannesi dayanamamış almış memleketten göndermiş sağolsun.

Geçmiş olsun canım üzücü bir badire atlatmışsın. Oğluşun dün senden etkilenmiştir de ondan sesi çıkmamıştır. Aman dikkat et kendine.

kızlar 50 gr şeker yükleme testinde değerim yüksek çıktı şimdi 100gr yapılacak çok kötü moralim bozuldu..bebeğime zararı çokmu acaba ya

slm.geceleri uykudayken bacagınıza benim gibi kramp giriyor mu.birkaç defadır hep böyle oluyor.uykudan sıçramayla uyanıyorum. sizce neden olabilir. bazende bacaklarım uyuşuyor.bu sorunları yaşayan oldu mu.

benim iki kere oldu çok canım yandı

kızlar 50 gr şeker yükleme testinde değerim yüksek çıktı şimdi 100gr yapılacak çok kötü moralim bozuldu..bebeğime zararı çokmu acaba ya

cnm bozma moralini 2.teste kadar dikkat edersin biraz geçer inşallah..doktor söylemişitr zaten diyet yap diye..arkadaşıma öyle demiş ikinciye gitmiş çok şükür bi sorun yok demiş..bende çok korkuyorum.hayırlısıyla şu renkli ultrason ve şeker yüklemesini bi atlatsam ...

hatırladım canım seni hadi göxzün aydın bak bize yetişmişsin bile

inşallah bendede bi sorun çıkmaz canım acayip moralim bozuldu sabahtan beridir onu düşünüyorum..bebeğime bi zararı olucak diye

sende umarım hayırlısıyla atlatırsın canım

bence de canım kendine dikkat et hayırlı doğpumlar diliyorum

canım benle berebaer burda bi arkadaşınki de yüksek çıkmıştı 100lük yapıdı ikimizinki de normal çıktı ve etrafımda da bu durumu yaşayan çok kişi var telaş etme bence

SABAHLIK önemli ama hastane için çünkü yattığınz 1 yada 2 günde hastaneye çok fazla kişi geliyo.Abm eşi doğum yaptı 4 ay önce ondan biliyorum sadece hastanede giyiniyosunuz ama yani bende öle eve çıktımmı giyinmem anında normal pijamalarımı giyerim.ama hastane için güzel bir takım şart :))

canım benle berebaer burda bi arkadaşınki de yüksek çıkmıştı 100lük yapıdı ikimizinki de normal çıktı ve etrafımda da bu durumu yaşayan çok kişi var telaş etme bence

inşallah benimkide sizinkiler gibi normale döner canım çok fazla üzüldüm çünkü

sen her hangi bişey yapmışmıydın canım..ikinci yüklemeye kadar ?

ben bugün tatlıyı çok azalttım ama bi ara canım istedi iki parça bisküvi yedim

yok önceki gece pide ve baklava yemiştim mesela bi de ben ilk 100 yüklendi bir saat dolmasına on dakka kala kustum tekrar içirdiler yani 200lük de bi,le normal çıktı tek gitme biraz zor olabiliyo bi de çok hareket etmemk lazım dediler ama ben 4 saat duramadım tabi

yani bişey yapmama gerek yok öylemi ? ben tatlıya çok düşkünüm çok yediğim için böyle çıktı diye tahmin etmiştim ama yanıldım demekki..

Allahın izniyle bi atlatsam rahatlıycam bende canım

eşimle gidicez ama inşallah oda sıkılmaz benimle birlikte..hakkımızda hayırlısı artık

e peki 50grda neden yüksek çıkmışki o zaman senin canım..yanıltıcımı acaba ilk yapılan test ?

kızlarr bişey sorcam size..daha önce konuşuldu ama ben endişe ettim işte napıymm..oğlum sürekli aşağıdan vuruyo hani bazı arkadaşlar diyoya göbeğimde hissediyorum diye ama ben hep aşağıda hissediyrm. zamanımı var acaba yukarda hissetmem için ????

bu şekilde bi sorun olmaz umarım..

Canım bende aynı şeyi yaşıyorum..hatta öyleki daha sık idrara çıkmaya başladım.Sanıyorum bulunduğumuz hafta itibariyle olması gereken bu.Dr uma sordum normal olduğunu söyledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…