2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
emzik de damak yapısını falan bozuyor diye vermemiştim ben malesef kötü oldu.kızım parmak emmeye alıştı .bu aralar bırakıyor gibi 4 yaşında neredeyse ama baya çektik.emziği bıraktırmak kolay ama parmak o kadar zorki.bu yüzden ben bu sefer emzik alıcam.
cnm en doğru sonucu braun ve medisana veriyormuş
evetcanım ben burda da resmini koymuştum.medisananın uzaktan ateş ölçeri var bizde.bu kadar mı doğru sonuç verir.çok memnunum gerçekten.
bugun tetanoz iğnesi 2.dozu oldum kan tahlilide yaptırdım sonuçlar yarın inş iyi çıkar :26:
iyi geceler öptüm hepinizi
inşallah tahlillerin de iyi çıkmıştır gelince yaz öpt.

hmm sağol canım

bende çok abartmıyorum ya hatta iş yerinde yemek yerken kızlar dalga geçiyor biz senden çok yiyoruz nasıl hamilesin sen diye çay saatlerinde bile bana 2 kurabiye kouyuyorlar biri senin biri oğlunun diye ben yok yarısı oğlumu yarısı benim deyip 1tane yediğim halde benim tabağımı başkaları yediği halde 7 kg aldım eşime arkadaşları soruyormuş gece kaldırıp seni yemek almaya gidiyor mu yada buzdolabında yakalıyormusun diye eşimde 1 kez canı bişey çekmedi ya nasıl hamilelik anlamadım diyormuş gece kalkma huyum hiç yok zaten ama anlmadım bu işi o oğlum bi doğsun ben plates koşu yaprken onuda koşturcam eşşek sıpam :)

İçimde evhammmmmm korku saçma sapan kuruntular
offff Allah I'm ya sağsalim alsaydık şunları koynumuza. Koklasaydık mutlulukla
bi de benim ilk bebek normal dogum.. Bunu da kazanız belasız normalden fırt diye cıkarıversem allahım... Cümlemizzzzz...

hafta sonu nevsehır urgup gezımızdenn göbişimiz büyümüşmüü?? teyzeleriiipardüsenden ne kaa bellı mı kii??
Eki Görüntüle 668847 Eki Görüntüle 668862

şirine senii

ya burası da çok nemli oluyor o klima olayını ben de merak ediyorum ama herhalde gündüzleri kısa kollu akşamları uzun kollu tek set yeter bebişlerimize dedğin gibi iklim de önemli

canım bence bu haber de çok güzel ister normal ister sezeryan yapabilirsin, allah hakkına hayırlısını versin, çıplaklık ya da doğum koşulları için hemşirene ya da dotkoruna sor bence ona göre hazırlıklı olursun

ben karar verdim philips avent.. bunda yeni doğum yapmış arkadaşalrım ve görümcemin tavsiyesinin payı var

sezeryanda da mı yalnız kalıyormuşsun..korkma sen o an mutlaka allah yardımcımız olacak

haklısın canım:)) ama cocuğum tanısın onları babasının yerınde olsam üzülürdüm :))

evet haklısın ben de çocuum babaannesi tarafından dışlansın istemiyorum ve korkuyorum diğer torunları kadar sevmezse diye... ama onlar bebişten kaçarken bebiş de onların peşinden gitmez herhalde..yani çocuk için babaanne sevgisi neyse onlar için de torun sevgisi o kadar ihtiyaaç olmalı.. ama minnoşunu kucakalrına aldıktan sonra bence vazgeçemezler

doktrum yınede kızıo fazla kılo aldıgım ıcın .evet ayda bır gıdıoruz bıde gun sayıyorum oglumu gormek ıcın :) ben plates yapmak ıstıorum ama korkuyorum bebgme bıse olur dıe

canım hamile pilatesi ayrıymış ve uzmanlarca yaptırılmadığında ters sonuçları olabiliyormuş

canım bakmışlardır yani bizim dr baktı en azından ben de çok şaşırdım nereden görüyor diye ama seninki de o kadar detaylı usg bakıyor mutlaka değerlendirmiştir

şimdi kendı halıme sukrettım :) en azından yıyorum oyuzden kılo alıyorum :)12 kılo aldım bnde senn kılon ne kı :)bende tv ızlıorum orda bıse gorunce ıstıorum hamılelıgın degerını bılelm sonrasında bişey ısteyınce hemn gdp almazlar :)

kadının baktırtmana gerek yok demesi saçma olmuş ama içini ferah tut hepimiz psikopata bağladık zaten şöyle mi olur böyle mi olur diye . mesela bende sağa yatmıyordum zararlı diye doktorum yok öyle bişey dedi. daha doğrusu söyle açıkladı ilerleyen döemde sola yatmak senin için daha iyi olur kan pompalaman açısından ama daha erken bunun için şimdi nasıl istiyorsan öyle yat nasıl rahatsan bebekelr zaten o kadar güvenli bi suyun içindeki o rahat edeceği şekli bilir sen rahat ol dedi. ay senin bize akıl vermen lazım genelimizin ilk ama senin ikinciymiş :)

Dün 4 boyutlu ayrıntılı ultrasona girdim avatarımda ki benim bebişim çok tatlıydı cd fln da verdi dr yalnız zor uyandırdık dr karnımı baya bi salladı öyle gözünü actı bi mızmızlandı ki görmeniz lazım canım yavrum benim gayet sağlıklıymış oğlum cok sükür yalnız benm tansiyon 15 e 9 cıktı sinir oldum..Buarada kızlar dün cok mutluydum ama evlilik alyansımı eşimin toz torbasına cektrip çöpe attığını anlayana kadar cok moralim bozuk ya rüyalarıma girdi (

geldim aşımı olup çok şükü kurtuldum :) kızlar ....birde eğer doktorun ayrıntılıya gşrnmene gerek yok diosa yada girdiğin doktor tatmin etmediyse çok iyi doktorlar var numara al aklın kalmaın yeterki tekrardan bi göter mesela ben istanbuldayım türkiye hastanesine gidiyorum ama orda ayrıntılı ultrasonı yok doktorum çk iyi bi yer söledi gittiğim özel muayene mükemmeldi abartısız 1 buçuk saat baktı bana...

ben de yesem de kilo alamayanlardandım :) 53'le başladım, ömrümde 55'in üzerine çıkamadım hiç, artık 63,3 gösteriyor tartım tabi göbişimden biraz eğilip bakmam gerekiyor kaç olduğumu görebilmem için :) ne güzel azaltabilmişsin sen ya, ben mümkün değil boğazıma dur diyemiyorum,hele de şerbetli tatlı:) çok zor bir şekilde tuzu azalttım sadece.

çatlaklarınız başladı mı?? lierac kullanıyorum,henüz başlamadı bende, selülitler tavan yaptı ama :)

İlk ikinci hiç farketmiyor.. Cıldırcam ya bi şey olursa diye korkudan.. Anam benim doktorda bi o kadar rahat.. Bu rahatlık artık batıyo baba yani.. Ben yalnızca yemek yemede gözü karayım.. Nedense heryerden hersey yiyorum anam

65 ile kaldım 72 şu an toplamda 7 ya aslında iştahım açık normal zamanlara göre ama tutuyorum ben genelde iştahsız bi insan değildim kilomda da anlaşılacağı üzere hiç 50 kg biri olmadım :) ama canım hiç bişey istemiyor ne reklamda ne etraftan gördüğüm yani aşerme olayı yok. tek isteğim kivi o olsun yeter:) ama frenliyorum kendimi birde ne bulsam yesem dikkat etmesem 100kg doğuma girerim :))

okadar pikpata bagladım kı kayınvaldem sen bze cocuguda sevdırmezssın dıo onu yapmayın bunu yapmayın dersın dıo kımse kusura bakmasın valla cocugumn sağlindan onemlı hc bse yok :) bnde normal istıorum hemn ayaga kalkabılmek ıcın cocugumu kımseye emnet etmek ıstemıorum ınş. dgurabılırz saglıklı bı sekılde butun annelere allah m kolaylık versın

günaydın canlar,

akşam erkenden sızıyorum sabah ise uyanamıyorum.

dün bahsetmiştim komşumuz doğum yapmış diye.

41. haftada yapmış doğumu kendisini henüz göremedim ama kuzeniyle konuştum 10 kilo almış toplamda

benim şunun surasında ne kaldı 10 kiloya 7 yi alan ......

maşallah ,hepsi gitmiştir doğumda zaten.

size bir de sabah arkadaşımla konuştugum ve duydugum bir haberi anlatayım.

patronunun eşi tatile gtimiş,dönüşte arkadaşıma sana hediyeler aldım çok güzel diye bir poşet bırakmış.içinde 3-4 parça birşeyler varmış.

kız diyor ki hiçbiri yeni gibi değil,şüphelenmedim değil ama üzerinde durmadım,sonuçta düşünmüş dedi.

bu arkadaşımda ofiste yeni sayılır ama patron eşiyle pek bir sıkı fıkı,kadın sardı kıza.

sonra ofisin eski çalışanlarından öğrenmiş ki kadın evinde hoşuna gitmeyen eşyaları toparlayıp millete senin için hediye aldım diye veriyormuş.

ne insanlar var yarabbim,karşısındakini salak sanan ama kendi salak durumuna düşen.

not:bilgisayar kafayı yediği için smiley koymadı ,uygun boşlukları siz doldurun....

Bak seninki ne kadar net göstermiş. Sapasağlam dudagi damağı maşallah..
Bizin alet de bi dandikti yaw

İlk hamilelikten doktorumuza o kadar güveniyoruz ve memnunuz ki eşim kaşınma bence doktorun bildiğine laf uzatma diyo.. Yine de merak işte...

ben ole olucam galıba napim doğumdan sonra zaten verırım inşşş. :) 60 la basladım 72 kıloyum suanda :) bende karpuz kavun kışın ortasında eşim buldu getrdı burası bide kucuk er samsunn ılcesi bafrada oturuyoruz antalydakı arkadaslarından ıstedı:) ilk yha bıde cok uzerme dusuo bde dusuk tehlıkem vardı evımın ıslerını bıle hep eşim yaptı:)

selülitler bende de tavan yaptı mevcut çatlaklar haricinde yeni yok.portakal kabuğu görünümüne az kaldı.

İlk Kendine 'Günaydın' De Uyanırken..
Ve İlk Kendine Gülümse Aynalarda..
Bir Tatlı Söz Söyle Tebessüm Et..
Ve Umursa Kendini, Teşekkür Et..
Güneşin Sadece Gökyüzünde Değil,
İçinizde de Açtığı Bir Gün Olsun Adeta!
Direnciniz solmasın
Umutlarınız dinmesin
Özlemleriniz bitmesin
Benliğinizde Bol Güneşli Günler Olsun.
Mutlu, Neşeli, Şen, Sağlıklı Olun ve Sevgi ile Kalın
Günaydın Günaydın Herkese...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…