2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Günaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. Sabah sabah kargonun gelmesiyle uyandık. Anneannemiz dedemiz ve dayımızdan hediyelerimiz geldi. Benim beğendiğim her şeyi almışlar sağolsunlar. Bebek arabası, puset, ana kucağı, ana dizi, kanguru, 6-7 ay kullanacağı beşiği ve örümceği (bunu bile almışlar) geldi. Ancak bebek arabasını sipariş etmişler firma direk buraya gönderecekmiş. fotolayıp koyarım buraya. Nasıl mutlu ettiler bizi. Eşim bile şaşkınlık içerisinde. Büyük eşyalar neredeyse bitti artık.

Kırmızı çok güzel canım güle güle iyi gezmelerde kullanın inşallah!

kızlar kacincı haftadasınz seker testı ıcın bende daha yaptırmadm 2 tane tetnoz aşısı oldum bnde 3. aşımda 4 ay sonra olucam

ben 26 da yaptırdım zaten 24-28 arası yapılması gerekiyor ddi doktorum geç kalmş sayılmazsın :)

doktrum yınede kızıo fazla kılo aldıgım ıcın .evet ayda bır gıdıoruz bıde gun sayıyorum oglumu gormek ıcın :) ben plates yapmak ıstıorum ama korkuyorum bebgme bıse olur dıe

sağlıkla kullanın :) ne varsa annelerde var ah anacım ah sen olmasan ne yapardım :)

Kızlar mmerhaba
iyi ggünler
bi şey sorcam
geçen haftalarda hepimiz detaylı ultrasona girdik ya
O sırada bebiblerimizde dudak damak yariği var mı yok mu değerlendirdiler mi

ben nedense bu hastalıktan cok korkuyorum..benim detaylıyı yapan radyolog öylesine üstün körü baktı
yok yok dedi geçti . Ben tatmin olmadım
net gözükür müydü ki olsa

kızlar kacincı haftadasınz seker testı ıcın bende daha yaptırmadm 2 tane tetnoz aşısı oldum bnde 3. aşımda 4 ay sonra olucam

Canım 28. haftaya kadar yapılabilirmiş ben cuma yaptırdım atlattım çok şükür. Darısı sizin başınıza inş sorunsuz atlatırsınız.

yürüyüş dışında egzersiz yapanınız var mı peki, pilates, yoga vs..?

Canım doktorum bana egzersiz hareketleri verdi 15 madde kadar onları yapıyorum günde 3 defa. tabi bir de yarım saatlik yürüyüş.

doktrum yınede kızıo fazla kılo aldıgım ıcın .evet ayda bır gıdıoruz bıde gun sayıyorum oglumu gormek ıcın :) ben plates yapmak ıstıorum ama korkuyorum bebgme bıse olur dıe

ben de istiyorum artık başlamak.gündüz işteyim ama akşamları ve hafta sonları yapabilirsem. pilates seti aldım, ebru şallının hamile pilates cdsini de aldım,kendimi zorlamadan yapabildiğimi yapayım diyorum. yürüyüşlerimi de yapıyorum. benim egzersiz sebebim zayıflamak falan değil de,kolay doğum yapabilmek, normal doğum istiyorum çünkü.

İlk bebeğinden tetanoz aşısı tarihi farklı olanlar ne yapacakmış peki benim 3. Doz randevum 7. Aylık hamileliğime denk geliyo

hımm bana da o konu ile ilgili bişey söylemediler açıkcası bende sormadım ama içini ferah tut anormal bişey olsa söylerdi.

hımm bana da o konu ile ilgili bişey söylemediler açıkcası bende sormadım ama içini ferah tut anormal bişey olsa söylerdi.
Bazen ultrasonda görmeyebiliuolarmış..doğunca görüyorlarmış.. Saol canım

Son düzenleme:

benim doktorum değerlendirmişti,kemiklerini bile sayabiliyorlar,olsaydı görünürdü ve söylerdi seninki de. o yüzden içini ferah tut. olumsuz bir şey gördüklerinde söylüyorlar.

benim doktorum değerlendirmişti,kemiklerini bile sayabiliyorlar,olsaydı görünürdü ve söylerdi seninki de. o yüzden içini ferah tut. olumsuz bir şey gördüklerinde söylüyorlar.
Senin doktorun bakmiş. Bana sıradan bi radyolog baktı raporu kadın doğumcuma yolladı.. Sinir oldum ya anlamadıysa .. Yaaa herseyden korkar oldum

Neeee bir ayda 5 kilo muuuu.offf benim kapasitem almaz ki o kadar kiloyu.hayatim biyunca ilk defa hamileligim sayesinde kilo alabildim.o da sadece karnim serbetli tatlilari ve makarnayi azalttim.diger seylerden vazgecemiyom.benim yedigim kadarini baskasi yese 150 kilo olmustu heralde

herkese günaydın yine ilk günaydını ben söyleyim dedim çocukları okula gönderdim hemen girdim ne yazmışsınız diye
Günaydııınnnn

Günaydınn

glowworn çok iyi fiyata almış gerçekten inşallah bizede denk gelirde alırız

Günaydıınn canımm

Ben 23. haftada kontrole gittiğimde bebişim 619 gr ve yaklaşık 30 cm dedi doktor. bende bu aya kadar 9 kg aldım ve ben tatlıyı sevmem hamur işleriyle aram yoktur. makarna pilav tadına bakacak kadar yerim. abur cubur şeyleri çok canım isterse az bişey yerim o da haftada bir anca. ama yinede 9 kg aldım. bebişler sağlıklı olsunda veririz kiloları çok dert etme bence. şuan 58 kiloyum doktorda 70 le doğuma gidersin artık dedi

ben 25. haftadayım canım 9 nisanda şeker testi yapılacak. tetanoz aşısınıda o zaman yaptırıcam

ooo hayırlı olsun güle güle kullan canım. ne güzel yaa annenler tek seferde bütün çeyizini tamamlamış bebişinin
Canım benim hem kendi doktorum hemde radyolog detaylı olarak baktı. radyolog rapor verdi birde orda yazıyordu dudaklarında problem olmadığı. radyolog sadece herhangi bir problem yok dedi. ama kendi doktorum tek tek anlattı parmaklarını saydı yüzüne baktı. bir sorun yok dedi. Bizde güvendik o öyle diyince.

Seninkiler güzel bakmış.. Benimki cok salladı.. Öylesine bi şey yok kalbinde falan filan.. Sinir oldum..

günaydın kızlar ne zamandır giremedim onlarca sayfa olmuş nasıl okuyacam şimdi

ben bi hafta falan annemlere gidiyorum değişiklik olsun bi daha gidemem doguma kadar zaten..

beni unutmayın ha bebişlere iyi bakın totolarını yerim onların

Senin doktorun bakmiş. Bana sıradan bi radyolog baktı raporu kadın doğumcuma yolladı.. Sinir oldum ya anlamadıysa .. Yaaa herseyden korkar oldum

benim doktorum da çok detaylı bakmadı bi genel olarak baktı radyoloji uzmanına yolladı o baya baktı raporu doktoruma yolladı ayrıca bundan önce ben birde özel hastanede baktırdım orda doktor baktı ama. sonuçta radyologun işi bu içini ferah tut

Bir de benim kadın dogumcum detaylıyı girmene bile gerek yok.. Bosver dedi.. Neyine güveniyor bu kadın ya dandik bi ultrasonla offf allahım sen koru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…