2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kalsiyumuna bi baktır canım magnezum ile bunların eksiklikleri şikayetine sebeb olabılır bol sut yoğurt yee

canım yoğurt yiyorum ama süt içmiyorum içemiyorum yaaa ben balıkta yemıyorum ette
bu kontrole gittiğimde doktora söyleyeceğim bakalım ne diyecek
balık yemediğim için balık hapı kullanayım dedım dr vermıyor

Canım istedin de mi vermedi balık hapı?Eğer öyleyse neden vermediğini açıkladı mı?Bazı drlar balık hapına karşılar acaba seninki neden vermedi?

canlar yaaa birde size bir konu hakkında soru soracağım

bebek arabası olarak lto koltuklu per perego marka nasıldır?
kullananınız bileniniz var mı?
görüntüsü fala güzel ama kullanımı nasıl bılmıyorum
bu araba alındıgında oto koltuk alınmasına gerek yok arabadan cıkıp oto koltugu oluyor..

Peg Perego Pliko Switch Easy Drive

Eklentiler

• $peg-perego-pliko-switch-easy-drive-z.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 31
Canım istedin de mi vermedi balık hapı?Eğer öyleyse neden vermediğini açıkladı mı?Bazı drlar balık hapına karşılar acaba seninki neden vermedi?

canım söyledik doktora eşimle beraber balık tüketmediğimi buna istinaden balık hapı kullanayım mı dedim ama doktorun bana dediği biz hap vermiyoruz başka bir açıklamasıda yok.
hastalandım grip oldum yıne bırsey tavsiye etmedi kendısı
doktor vermediği sürece kafama göre de ilaç kullanamam ki ya

Canım tabiki kullanma dr unun tavsiyesi dışında birşey:) Ben sadece bir sebep açıkladımı diye sordum.Şöyleki benim drumun açıklamasıyla seninkini teyit etmek istedim.Ama seninki net bir açıklama yapmamış.Keşke sebep sorsaydın..Neyse benimkisi omega 3 ü günde 3 cevizdende alabilirsin.Balık şart değil.Bunun için hapada gerek yok.Omaga 3 hapları yerine ceviz yememi önerdi.Daha faydalı dedi.Hatta balık haplarına yeterince güvenemeyeceğini yeterli çalışma olmadığını da ekledi...

teşekkür ederim canım,
ceviz yemeye çalışayım o zaman

ya atlatırsın sen de inş. sağlıkla...korkma ben de acayip tatlı yyordum 7-8 tane kurabiye üç dilim pasta falan yediğimi biliyorum üst üste, bunun yanı sıra karbonhidrat da cabası.. ki ben 13 kilo aldığımdan dr da şekerdendir diye düşünmüştü ben de ondan korkmuştum...şükür çıkmadı..darısı başına.. bir de diyet sırrı tatlı meyve ne yersen ye yanına yoğurt ya da süt yeyip içersen şeker etkisini azaltıyor, ona dikakt etmeye çalış

tatlım ben de süt sevmiyorum ama içine az biraz kahve ya da tarçın+bal ekleyerek içiyorum tabi ısıtıyorum da yoksa nedense hamilelkte gaz da yapıyor.. istersen öyle dene ya da meyveli süt yap

Nasılsınz annişler??Gecen gün şeker yükleme testini yaptırdım 100mglık benim annede de olduğu için ve birara insülin direnci çıktığı için tedirgindim bu testten acıkcası ama çok şükür korktuğum gibi olmadı dr normal dedi ama ben yine de pimpiriklendim ya sınır 140 ya benim 0. dk 92,60. dk 137,120. dk 130 çktı sizce normal mi tekrarlatsam mı daha sonra??Bir de hematokrit 33 cıktı biraz düşük benm gibi olanınız var mı bazen nefesim cok daralıyo kansızlıktan olduğunu düşünüyorum yada panik atak başlangıcı var dr kan uyusmazlığı testini bildiğin salladı cok sinirlendim normalde her ay tekrarlanması gerekmez mi yani yarın özel bir laboratuvarda yaptrcam çünkü hala yeni bi dr bulamadım bu gidişle evde doğurcam (

canım evet haklısın
içmeye balışıyorum bazı akşamlar ama bu seferde çok gaz yapıyor

kullanımını bilmiyorum cnm ama görüntüsüne bayıldım çok güzel :))

ben bazı gunler hic durmadan hissediyorum bazen hic hissetmiyorum gunde bir kere filan hissettiğim de oluyor.

canım benim 75mg dı yüklemem, 97 çıktı sanırım bi önceki sayfada da yazmıştım, max. 100olması gerektiğinden dr yüksek buldu.
60. dk 126
120 dk. 111 gibi birşey çıktı
hematokritim de 33,5 düşük gösteriyor ama önceki sayfada da yazdığım gibi dr normaldir o hamilelerde öyle çıkar dedi, ve bu değerlere bakarak da hamilelik şekerin yok ama açlık şekerin yüksek dikakt et dedi

canım evet haklısın
içmeye balışıyorum bazı akşamlar ama bu seferde çok gaz yapıyor

(((

kuşlar bir haftanın daha sonuna geldik... ben yarın kocamı kandırabilirsem eminönüne ideceğim bebek şekerlerine bakmaya ama kocamın o hengameye geleceğini pek sanmıyoum pp neyse öptükk görüşürüzz mucxxxx

ya o kadar panik yapma canım hem kendin için hem bebeğin için. endişelenme
ben de bi uyanıyorum sırtüstü yatmışım kimbilir ne zamandır öyle uyuyorum ama napacan elinde değil ki insan dönüyor işte.. :/

biz hap vermiyoruz demiş ya vitamin falan da mı vermedi hiç bişey mi kullanmıyorsunuz:44:

canım yaa banada mutlaka bilgi verirmisin gidersen??bende yaptırıcam fiyatını falan söylersin.

bazen bende de böyle oluyor cnm

hayırlı haberlerle bekliyoruz cnm

hadi bakalım iyi haberlerle gelin...bizim daha 2 haftamız var bebeğimizi görmeye...zaman geçmiyor sanki haftaları itiyorum resmen :))

cok sukur herseyımız guzelll oglusumuz yuzunu kapattı gostermediii yaaaaaaaaaaaaaa o kaa dıl doktum gostermedı gene heheannesi kurban olsun yaradan aaa

4 gün önden gidiyor cıktık ve kg mızde 832 gr cıktı haftamıza gore cok ıyısınız dedı cok sukur her gunumuzeee herseyımız ıyı mıss cok sukurrr hemen takvımı ılerı aldım heheh 26 haftalıgızz sımdıkk hayılrısı ılee cok sukur elhadulıllahh ve dr aıle hekımını yaptıgını kabul etmedı 50 gr lık glıkoz ıctım yarın sonuc cıkıcakk resmen tatlı serbtoydı dırek ılk su ıle ıctımm esım bır dıkıste ıc dedı ama ben tatalıyı sevmedıgım cıınn 4 yudumda ancakk ama ıgrenc tatlıydı yaaaaaaaaaaaaaa 1 ay sonra gorusuruzz dedı kg m de normal mıss 77,7 cımtım gecen aydan bu yana 1 kg almıs cıktm ve ben degıl beebgım alıyorr cok sukur tam dledıgım gıbııı cok sukurrr
işte böleeeeeeeeeeeeeee

beklnene dogum tarıhını 2 temmuz yaparmısın canımm sımdıden sagollll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…