2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Canım ilk sayfada okunan dualar ve okunacak kişilerin listesi var. ordan bakabilirsinn

canım ben de son zamanlarda hissetmeye başladım aşağıda sanki baskı gibi sızlama gibi.dra sordum çok önemsemedi bebişler büyüdüğü için yerleri daralıyormuş.benim ikiz bir de düşünsene biri aşağıyı tekmelerken diğeri göğsümün altını tekmeleyebiliyor:))

burun kanaması ben yaşamadım ama normalmiş.telaşlanma canım ama kanamayı durdurmak için yatmayı deneme o zararlıymış diye duydum.

merhabalar kıslar
bende aranıza katılabilir miyim ?

hoşgeldiiin canım.güzel paylaşımlarını bekliyoruz

çok hoşuma gitti yaa ne güzel:)
biri aşagı biri yukarı içerde tepinip dururlar:)

Eki Görüntüle 662624 Eki Görüntüle 662625

resimleri eger yükleyebilsiysem bilmiyorum ilk defa denedim

sadece beşik istiyorum
fiyatları hakkında bilgin var mı tatlım

öncelikle hoş geldin cnm..bebeğin hayırlı olsun sağlıcakla kavuşursun inşş.2.resimdeki beşik belis mobilyanın beşiği doğa bebek odası takımının beşiği..ben o takımı almayı düşünüyorumda ordan tanıdım hemen :))bence ikiside çok güzell

günaydınn tatlı anneler ve onların kuzucukları... baktım kimseler yok topiği ben açıyım dedim :) herkesler uyuyor galiba bakın biz oğlumla erkenden uyandık işe geldik güzelcede kahvaltımızı yaptık...güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle :))

kızlar gecmisi okudumdu benimde bebek asaği asaği tekmiliyo resmen eseğı basıyo ğibi geliyo bugun kontrolum var dr sorucam

Günaydııınnn güzel annecikler ve onların tosibikleri... ben bu aralar nete pek giremiyorum kızımın odası için hazırlık aşamasına geçtik. odayı boşalttık bugün badana işi var. önümüzdeki hafta eşyaları gelecek çünkü. Bir de kendi çapımda kızım için odasına süsler yapmaya çalışıyorum. Ama baya uğraştıracak sanırım. Çok eğlenceli vakit geçiriyoruz kızımla

arkadaşlar size bişey sormak istiyorum sizede gece bacağınıza kramp girmeye başladımı benim bacağıma dün acayip şekilde girdi ve halada ağrısı geçmedi

Canım o kramp bende de oluyor. hele gece uyurken uykumdan uyandırıyor o derece fena. doktorum az kalsiyum aldığın için öyle oluyor dedi bana. Artık belli haftadan sonra bebeğin kalsiyuma çok ihtiyacı olduğu için bizde hiç kalsiyum kalmayabiliyormuş. Yani süt ve süt ürünlerine yüklenmek gerekiyor :)

Canım oğluşunun sağlıklı olmasına sevindim. Maşallah! Allah nazarlardan korusun..

kızlar gecmisi okudumdu benimde bebek asaği asaği tekmiliyo resmen eseğı basıyo ğibi geliyo bugun kontrolum var dr sorucam

Bende de oluyor canım geçenlerde benimki o tarafa poposunu dayayıp uyumuş nasıl şişlik vardı anlatamam gece gece hastaneye zor yetiştik. :) Meğerse bazı annelerin rahim yapısı farklı olduğu için öyleymiş. :)

kullanıcı kontrol paneli
seçenekleri düzenle
alta in
çeşitli seçenekler bölümünden
standart editör toolbar işaretle
sanırım böyleydi
yaptım oldu teşekkürler

çoook güzel güle güle kullansın
kan fazlalaştığından olurmuş benimde oluo ara ara ama birden inmiyor az az oluyor. dindirmeye çalışmamak lazımmış
merhabalar kıslar
bende aranıza katılabilir miyim ?
hoşgeldin aramızaa:119:
arkadaşlar size bişey sormak istiyorum sizede gece bacağınıza kramp girmeye başladımı benim bacağıma dün acayip şekilde girdi ve halada ağrısı geçmedi
benim girio ara ara geçende girmişti 1 2 gün geçmedi ağrısı netten okumuştum kramp girince bacağını tersi yöne doğru uzattınmı hemen geçiyor akşam 2 kere uyandım bende hemen tersine uzattım geçti kramp uzun sürünce ertesi günlerde de acıyor

günaydın güzel anneler ve tatlı bebekleri :))
huzurlu ve sağlıklı bir gün dilerim hepimize :))
kaos302 kuşum duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
sevgiler

Canım duanı okudum allah kabul etsin....

Kızlar günaydın herkese biz geldik kızımlan gene rüyamda gördüm kızımı büyümüş halde gördüm bu sefer normal sanırım artık rüyada görmemiz bebişlerimizi

Size sormak istediğim bir şey var benim 4.aydan itibaren bacaklarımın arka tarafı baldırlarıma özellikle gece ve sabaha karşı krap giriyor ama öyle böyle değil kasılıyor ayagım derin uykumdan acıyla uyanıyorum doktoruma söyledim kalsiyum verdi ama hala devam ediyor ve gün boyunca acısını hissediyorum hatta bu gece ve sabah oldu korktum üst üste olunca sizlerde de aynı şikayeti olan varmıı kas ağrıları için krem kullansam mı acaba korkuyorum bir gün öyle kasılıp kalacam diye yaa:18::18::18::18::18:

Benimde var canım hemde 16-20.haftamdan beri var hatta bugün üst üste oldu korktum napsam bilemedim acıyla uyandım uykumdan yaaa:18::18::18:

Merhaba, kramp şikayetini ben de çok sık yaşıyorum. doktorum magnezyum ilacı verdi toz şeklinde suda çözüp içiyorum ama açıkçası fayda etmiyor gece uykumdan 1-2 kez çığlıkla uyanıyorum. eşim ayağımı gerdirince geçiyo ama sabah kalktığımda yine baldırımda ağrısı kalıyo(

canım hamilelikte çok sık yaşanırmış arkadaşlarda ondan bahsetmişler...bana bir kere oldu ama tam 3 gün bacağım ağrımıştı.yatakta çok gerinmiyorum bacağımı karnıma çekerek yatıyorum çok şükür şimdiye kadar olmadı bidaha ...

Gecmis olsun cnm artik hergun hareketlerini hissetmemiz gerekiyo ya insan supheye dusuyo bide bole asagi basmalar oldukca acaba erkenmi gelicek diye korkuyorum acikcasi

Aynı şeyi yaşıyorum canım..Bende endişelendim sanki bebek olması gerekenden fazla altta gibi hissettim endişelenmemek mümkün değil.Umarım normaldir :44:

Kizlar aranizda oksuren varmi benim bogazim faranjit gibi bisey oldu cok oksuruyorum acaba bebege zarari varmi bebegime

günaydın kızlar.cevaplarınız için teşekkürler bebeği aşağıyı tekmeleyen baya varmış anlaşılan.benim önceki hamileliğimde hiç olmamıştı da korktum açıkcası.

benim de dün oldu hamilelikte normalmiş canım

kramp bende de vardı.günde 1 soda içtim.sütü yoğurdu da bol tüketince geçiyor,olmamaya başlıyor.soda mutlaka için baya faydası oluyor.

ayy canım sor vaalla bizede haber ver. benimde aşağı aşağı vuruyo. sanki çıkıcak gibi ordan. korkuyorum. piskopat oldum iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…