2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

benimde öyle
hatta o kadar rahatsız ediyoki ayaktaysam veya oturuyosam uzanıp karnımı ovuyorum biraz yavaşlıyo.
son zamanlarda gece bile uyandırmaya başladı minnak sıpa.
daha çoook hissedersin endişelenme

hayırlı olsun çok iyi fiyata almışsınız keşke ben de bulsam öyle :44:e-bebek te 140a düşmüş sanırım

benimki de öyle oluyor çoğu zaman. aşağı vurduğunda dk başı tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum

aynen dk wc kosturtuyorr ee malum bolgenın ustune toto sunu koyuyor zarrrrrrannesi kurban olsun oglusunu Yaradan aaa

cnm ben lanisoh 2in1 acfiry aldım kuzenim tavsiye etti acıtma gibi bir şikayeti yok park yatak olarak baby go 2 beyaz renk aldım
otomobilimiz olmadığı için baby go2 proton 2013 modelini aldım 4 teker hafif çift yönlü azcık yer kaplıyo 3 tekerler hantal oluyor
arabam olsaydı muhakak 3 teker travel sistem alırdım

ay gülsemmi üzülsemmi şaşırdım

[video=youtube;x-eTzeVDb0w]http://www.youtube.com/watch?v=x-eTzeVDb0w[/video]

canim bendede ayni seyler oluyor beraberinde bayagi agrida oluyor baskidan dolayi uzun sure ayakta kalamiyorum o yuzden.

Canlarrr biz geldiikk oğluşumlaaa. Oğluşum bugün uykulardaydı göstermedi bize güzel yüzünü
Ama doktorumuzun güzel şeyler söylemesi bizi çookk mutlu etti. 619 gr olmuş bebişim. yaklaşıkta 30 cm dedi
Gelişimi güzelmiş oğluşumun. 3 hafta sonrada şeker yüklemesi yapılcakmış. tetanoz aşısı içinde 1 ay sonra ikinciyi olabilirsin dedi.

Insallah hayirli haberler alirsin canim, bekliyorum yazarsin donunce. Hadi iyi gezmeler size bakalim, guzel havanin tadini cikarin:)
Canımm güzel haberleri alınca üstünede güzel havayı görünce booll boll gezdik.İçim ferahladı. bütün depresif halim yokoldu. Çok ihtiyacım varmış gezmeye

güle güle kullanın canım çok sevimliymiş.
Bizde bugün bakmaya gitcektik bişeyler ama bana zor geldi. eve yakın yerlerde gezdik hep

hoşgeldiniiiiiz
maşallah kocaman olmuş oğlun

ya kızlar şimdi burnum kanadı yaa
tam namaza durucaktım fışş diye indi
yanlızımda eşim geç gelicek durdu gibi ama bişi olmaz heralde demi yaa?
bugün biraz başım ağrıdı tansiyondan falanmı oldu acep ?

çok güzelmiş güle güle kullanın

hoşgeldiniz canım oh maşallah yarın da biz güzel haberlerle geliriz inşallah..

hoşgeldiniiiiiz
maşallah kocaman olmuş oğlun
eveet teyzesi. :) teşekkür ederiizzz
bu arada az önce yazmayı unuttum. doktorum birde artık günde 3 öğün yiyip bırakma dedi. aralarda mutlaka bişeyler ye dedi. meyve olur süt yanına bişeyler olur kuru incir ceviz olur dedi. artık yediklerin daha önemli dedi. yoksa bebeğin gelişimi yavaşlar şimdiki kadar güzel ilerlemez dedi. Dün yarim_ de bahsetmişti zaten bundan sonra hiiçç aç kalmak yok hatta fazla beslenmeliyiz. bebişler bizden besleniyor çünkü yazık yavrularımızı aç bırakmayalım. kilolar bi şekilde verilir

canım hamilelikte burun kanaması normal bişeymiş. vücudumuz normalden fazla kan ürettiği için hem burnumuz hemde diş etlerimiz kanayabilirmiş. Benimde kanıyor ara ara.

çok güzelmiş güle güle kullanın

hoşgeldiniz canım oh maşallah yarın da biz güzel haberlerle geliriz inşallah..

İnşallah canımm. görmeyeli baya büyümüş oğluşumuz.
3 haftada 2 katı büyümüş
bakalım seninki ne durumda

Gozun aydin canim kocaman olmus ogglusun:) artik darisi hepimizin basina. Yuzunu benimki de gostermiyo ya, hasret kaldik valla ben simdilik kaciyorum herkese iyi geceler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…