2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Gozun aydin canim kocaman olmus ogglusun:) artik darisi hepimizin basina. Yuzunu benimki de gostermiyo ya, hasret kaldik valla ben simdilik kaciyorum herkese iyi geceler:)

Sağol teyzesiiii İnşallah hepimizin meleklerinde aynı güzel haberleri duyarızzz.
İyi geceleerrr

hoşbulduk canım

aranıza kabul ettiğiniz ve cevap verdiğiniziçin çoook teşekkür ederim

Ne demek canım Bebişin nasıl cinsiyeti belli mi ?

Sağol teyzesiiii İnşallah hepimizin meleklerinde aynı güzel haberleri duyarızzz.
İyi geceleerrr

Ne demek canım Bebişin nasıl cinsiyeti belli mi ?

çok şükür iyi canım şuan bir problem yok
rabbim nasip ederse eger bir kızımız olacak :)

senın cınsıyeti belli mi?

şu aralar isim ve beşik araştırmasındayız.
isim hakkında da yardımlarınızı bekliyorum :)

Benim oğlum olucak. ismine de karar verdik çok şükür Ali Kaan olucak
İsim kararı çok zor gerçekten. Aklında hiç bişey yok mu?

var aslında
evet isim konusu çok zor ya bir türlü karar veremiyoruz
ama birsürü isim arasından eleme yaptık
şuan ki kararımız ÖYKÜ gibi (aşkımızın öyküsü )
ama net değil halen araştırmadayım :)

maşallah seninde isim çok güzelmiş....

Eki Görüntüle 662624 Eki Görüntüle 662625

resimleri eger yükleyebilsiysem bilmiyorum ilk defa denedim

sadece beşik istiyorum
fiyatları hakkında bilgin var mı tatlım

Canım ben beşik almayı düşünmüyorum evim pek uygun olmadığı için. O yüzden hiç fiyat araştırmadım. ama var burda birkaç arkadaş beşik alan fiyat bakan.
Ben parkyatak almayı düşünüyorum. daha sonrada genç odası alırız büyük ihtimalle tabi başka eve taşınırsak oğluşum büyümeden

tatlım bende oda alma taraftarı değilim şuan
yatak odasına bızım yanımıza beşiği koymak istiyorum
biraz daha buyudukten sonra aynen senın gıbı kendı evımızde ınşallah bır oda yapmayı planlıyoruz

evet asıl bundan sonra önemli yediklerimiz.
ama bende düzenli yemek yiyemeyenlerdenim malesef
normalde fındık ve ceviz hastasıyım ama şimdi yiyemiyorum yaa
sütte içesim yok. yoğurdu bile zor yiyorum
bide tecrübeli anne olucam pehh

Teşekkür ederiizzz
Öykü çok tatlımış.

Aynen bende öyle düşünüyorum. inşallah kısa zamanda kendi evimize geçerizde o zaman yaparız kuzucuklarımızın odasını.

Bende yiyemiyorum ama artık dikkat etmemiz lazım.
Dün işe giderken yanıma yoğurt aldım güya ara öğün yapıcaktım ben onu. aynen geri getirmişim eve. hiiçç aklıma bile gelmedi.
bi kerede sürekli görebileceğim yere gelip geçtikçe alır yerim diye kuru yemiş koydum incir falan yok yine işe yaramadı.
Ama bundan sonra zorluycam herşey bebişlerimiz için.

valla bende mutfak masasının üzerine diziyorum meyveyi kuruyemişi ama nafile
oğluma meyve yedirirken ancak ucundan ısırıyorum.
bu arada bende park yataklardan kullandım içi geniş olduğu için çok kullanışlıydı
ama benim oğlum 1 yaşına kadar zor yattı sonra sıkıldı içinde
şimdi kardeşine kaldı yatak.
gerçi rengi mavi ama napalım küçük hanım kusura bakmıcak artık

cok tatlııııııııııı

cnm benım tansıyondan dır kesıldı ıse sorun yok ınsll sguk tampon fılan yap cnm yaaa

merhabalar kıslar
bende aranıza katılabilir miyim ?

Eki Görüntüle 662624 Eki Görüntüle 662625

resimleri eger yükleyebilsiysem bilmiyorum ilk defa denedim

sadece beşik istiyorum
fiyatları hakkında bilgin var mı tatlım
hos geldın ızzzzzzz canımm besık cok tatlı bende beyaz ıstıyorumm ınsll ablam aradı bgn besıgını beyende ben alım hedıye dıye ama bılmem ı hele bır esımle dolasalım fılan da hehe ama beyaz aklım ayattı benım hehehe

cnm ısmını z cok guzelllllllllllllllllllll benım esım ılke basta kaan alperen dıyordu gerı ılerısı askerlıgını fılan dsununce vaz caydııama ıkıncı bebegımızın oglan lursa cok gusel olur ali k.babanın ısmı kaan da superr ali kaan olur hehe

arkadaşlar size bişey sormak istiyorum sizede gece bacağınıza kramp girmeye başladımı benim bacağıma dün acayip şekilde girdi ve halada ağrısı geçmedi

maşallah paşama annesine

benimde alt dudağım uyuşuyor 3-4 gündür :26:

nesekus hoşgeldin aramıza ben kızım olsaydı ya biricik koyucaktım ya da asel(bal demek) belis'te olabilirdi(aşkın ilk meyvesi demek)

nazkiz uyurken her gerilmemde giriyor nerdeyse hemen boşlupa sallıyorum geçiyor

iki gündür giremediğim için geçmişi okudum biraz maşallah iyi kaynatmışsınız yokluğumda yeni ciciler alınmış güzel haberler gelmiş valla bende daha bişey almıyanlardanım biraz daha bekleym sonra alıcam inşallah burda sizin eklediklerinizden fikir ediniyorum şuan birde şu dua işi nasıl oluyor öğrenebilirmiyim

inşallah bizde memnun kalırız.
hem bak ne güzel oğluşun kardeşine de bırakmış ondan az kullanmış heralde yıpranmasın diye

Ali eşimin dedesinin ismi. Ali Kaan da çok hoşgeldi kulağımıza. söylemeside kolay. Beğenmene sevindiimm tatlım. Daha çok benimsiyorum böyle. Valla olur canım ikincide kullanırsın sende

maşallah paşama annesine

çookk sağoll canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…