2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
10 dk ayrıntılı ultrasonmu olur... bizimki yaklaşık 70 dk sürdü...
gerçi tüm organlarını inceleyebildikten sonra süresi önemli değil ama... 10 dk da biraz zor...

ewet 10 dk az gibi ama tabi bebeğin durumuna bağlı rahatça gösterirse fazla sürmüyo ama uğraştırırsa farklı.. bizimkide 25 dk sürdü..

:):):)): BENİM annemle de kayınvalidemle de evlerimiz cok uzak.. ama haftasonu bize geldiler hep beraber eşimin doğum günü için.... daha erken dio bişiyler almak için annemde demes mii sen böle derken kız doğurcakk dieeee:):) gülsemm mi ağlasam mı bilemedim.. ama açıkcası benim annem daha şireeett hahahhaha

oyyy kuzum bizde ailecek çok mutluyuz rabbim tamamına erdiri inşallah çok teşekkür ederim :)
inşallah büyüsünler aynı yıl ablamla hamile olmak süper gerçekten:)

ne demek battaniye kullanılmıyor ya ne örtmüş kendi çocuklarını büyütrken bunu da yeni duydum valla boşver beee öff
10 dk ayrıntılı ultrasonmu olur... bizimki yaklaşık 70 dk sürdü...
gerçi tüm organlarını inceleyebildikten sonra süresi önemli değil ama... 10 dk da biraz zor...
benimki de anca 10 dk sürmüştür ya öyle 70 dk da çokmuş ilk defa duydum :26:

Canim telsizi birinden aldik hic kullanmamis o 50 tl ye satti bize.cok iyi ses kalitesi.ikisini yaklastirinnca biraz cizirdiyor o da hepsinde olur parazit.sifiri 180 di sanirim...arabayi 800 e aldik.odayi 1500 e yanina ekstra dolap raf vs yaptiriyoz hepsi 1500

Cok pis aciyor koluuummm bi dsha gitmeemmm

Arkadaşlar merhaba herkes iyidir umarım...kafamda bir soru var tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur sanıyorum.Drum 16. haftadan sonra saçımı boyatabileceğimi söyledi ancak ben şu ana kadar sabrettim ancak artık durum vahim görünüyor.Artık beyaz saçlar beni huzursuz etmeye başladı.Önereceğiniz organik bir saç boyası markası var mıdır? kuaförlerin kullandıklarına güvenmiyorum o sebeple kendim almayı düşünüyorum

sağol kuzum:) inşallah herşey yolunda gider cnm da şeker riskin olmaz

inşaallah ama 13 kilo alınca birden sanırım dr da ben de şüpheleniyoruz şekerden inş çıkmaz

şekerim hoşgeldin.. kv ne iyi dayanmışsın bravo sana... ben az önce bir arkadaşımdan şunu duydum biz güzel bir kelime söylersek etrafımız güzel şeylerle donanıyormuş kötü söylersek kötü.. o yüzden içimden artıkkızdığım durumlarda bile güzel şeyler söylemeye karar verdimm inş tutabilirim :)

az önce deprem oldu... aklım çıktı kızlar... zangır zangır sallandım... çok korkuyorum...

evet ben normalde korkmadım sandım ama sanırım heyecan yapmışım karnım ağrıdı kastım herhalde kendimi, neyse korkmayalım 16,23 gibi bir tane daha bekleniyor diyorlar ama bilmiyorum aman dikkat...

bu arada bomba.. mdr yrdımcımıza bir ark. deprem oldu aşağıya inelim dedi mdr yrd. da evet nöbetçi kimse o kalsın diğerleri gidebilir dedi...sanki nöbetçiye deprem etki etmez.. hay allahım yaaa

öpücüklerr. ben çıkarr..akşama mobilya için ölçü almaya gelecek arkadaş ona yemek hazırlayacğım daha du bakalii :)))

canım eczaneye sor, ben sallamıyorum beyazları ama belki şu maskara şeklinde geçiciler var ya onları kullanabilirim gerçi onlar da heryere bulaşıyor diyorlar

canım eczaneye sor, ben sallamıyorum beyazları ama belki şu maskara şeklinde geçiciler var ya onları kullanabilirim gerçi onlar da heryere bulaşıyor diyorlar

Sordum tatlım phyto diye bir markayı önerdi.Kemoterapi hastaları dahi bunu kullanıyormuş hamileler kullanabilirmiş ancak ben yinede buraya sormadan almak istemedim.Belki bilmediğim daha iyi bir alternatif vardır.Ah o maskaraları kullandım çok fena kokulu ve elini saçına değdirme hemen boya bulaşıyor :s Benim beyazım çok fazla ve durum vahim.İnsan içine çıkmak istemiyor insan :) 1 haftadır ertelediğim iş seyahatim var..anla durumu :)

profil düzenle yi bulsaydım iyiydiiii:)
altta hamilelik günlüğü ekle yazıyor ya doğacağı muhtemel tarih falan diyor ponun en altında link var mesala benimkinden bakabilirsin ordanda girebilirsin yönlendiriyor zaten

hallettim sanırım
olmuş bile :)))

bende şu suratların nasıl yapıldığını bilmiyorum çok aradım ama bulamadım ((

Son düzenleme:

kullanıcı kontrol paneli
seçenekleri düzenle
alta in
çeşitli seçenekler bölümünden
standart editör toolbar işaretle
sanırım böyleydi

isim konusunda ben karar veremedim hala kızlar yaa yaklasık 22. haftadayım gecen hafta gıttım doktora kız dedi ama bir sonraki randevuda kesinlesir alışveris yapma dedi. gostermedi sıpa :) ters duruyormus oyuzden bir turlu karar veremedik isim konusunda mobılya olarakta daha mobılya almadım ben ve eşim iç mimarız sanırım guzel bırseyler yaptırırız:) yeni eve tasınıcaz ınsallah evın duvar kagıtlarını alırken cocuk odası ıcınde sectım renk tonları genel olarak sarı kendinden desenli guzel bir genc odası kağıdı:) hemde unisex bi renk olsun istedim:)))

kızlar size birşey sorcam.benim bebeğim sanki aşağı doğru tekmeliyor gibi geliyor.yani nasıl anlatsam şeyimde tekmeler hissediyorum.dün çok fazla oldu bugün pek olmadı ama korktum yani.ayakta durunca hissediliyordu.hiç başınıza geliyormu böyle birşey

aynı durum bendede var canım dr umuz bebeğin duruşundan kaynaklanıyor demişti

ayy cok sevındım buugn duydugum 3.pozıtıf haberı bu cok sukurbahar mujdelerıyle bereketıyle gelıyor kucagımıza almak nasıp olur ınsl2 burda duydum bırıne sohbet ark.arkadasının mıs cok sukur kımse kalmasın tatmayan yaaaaaaaaaa

haydı guzel haberle gel cnm benımmmmmmmmmm bende cuma ya ınsll
az önce deprem oldu... aklım çıktı kızlar... zangır zangır sallandım... çok korkuyorum...
gecmıs olsun cnm benım yaaaaaaa dıkkat et heyacan yapma dıcem ama nasıl yapılmazkııı:44:

cnm aynı sey benddede oluyor bebek buyudugunden nerde bosluk var ordayer alıyormus yakın zamanda dogum yapan ark.söledı oyle rahatladım bendee aynı senn dedıgın gıbı hısler yanııı pıt pıt alt tarafa vuruyor paşamm annesı kurban olsun yaradanaaaaaaaaaaaa

kactm bız kocıs gelır bırazdan yemek hazırlayım da sonra dınlenıycem bgn gene kosturdum yaaaaaaaaaa:18::18::18:kocıs kısıyor artık cok mısafır alma dıye ama ne yapımm duamm bunlar benım ınsll saglıcakla KUR AN dınlıyor melegım benımmmm

bu arada kundak ıslıyorum ogluma ısmını yazdık eltımlee de bıtınce foto sunu atarım cok hosuma gıttııııııııııııııı

kııııızzzz beniimde dün aynı olduuu
genelde hep ya sağ tarafımdan yada göbeğimin sol tarafından hissederdim
ama dün hep aşağıdan çalıştı kuduruğum
komşuma sordum olur dedi bu aralar döner yeri bol geldiği için son zamanlarına doğru başı aşağı gelir artık dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…