2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
mutluyum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim canlarım:KK16:
14 yıldır bebek hasreti çeken ablamın tüp bebeklri tuttu.tahliler pozitif çıktı:))))))))))) teyze oluyorum ya acayip mutluyum şükürler olsun allahıma rabbim herkese nasip etsin inşallah.

birde şeker yüklemem vardı bugün sınıra yakın çıktı biraz hamurişi,çikolat pilav makarnadan biraz uzak dururusam iyi olurmuş:)))

canım gözünüz aydın, benim de yarın var yüklemem ha gayret

birini morhipo dan almıştım diğerini lcw internet mağazasından canım :KK1:

tamam şekerim güle güle giyinsin minnoş ben de bakarım çok ciciler

doktora her gittiğimde tartılıyorum zaten... dün bebeğin ölçümleri de yapıldı...onlarla gidicem 2 hafta sonra... aradaki farkı söylerim size :KK9: benim değil de bebeğimin kilosu artıcakmı onu çok merak ediyorum:KK9:

artar annesi artar sen sıkma canını

Insallah yaaaa.korkunun ecele faydasi yok.normalde cok igne yedim ama bu agrili oluyormus diye korkuyorum.sadece tup bebek tedavilerimde 100 u gecmistir yedigim igneler.

Bende merak ediyorum onu.hemen lazim oluyormu ki sagma makinasi.bebek telsizini philips aldim.nefes alisini bile duyabiliyorsun..arabayi twist rlx aldim super bisey.kiyafetleri tam takir hazir.odasinin siparisini verdik.bitirmek icin tarih bekliyorlar.iki haftaya kadar badana yapip odayi getirtecegiz.bi tek biberon emzik tarzi seyler kaldi.bi de kizima bayramlik alamadik.dogunca birlikte gidecegiz alisverise insallaahhhhh rabbim nasip ederse.
canım ne kadara aldın nerden aldın biraz paylaşsan..
ben daha karar veremedim bazıları çok cızırtı yapıyormuş falan ya.. sen memnunsun galiba ?

benim de yarın şeker testim var perşembeye de 2. aşımı olucam inşallah.

bakalım oğluşumun böbrekleri düzelmiş mi :KK43:

canım gözünüz aydın, benim de yarın var yüklemem ha gayret

tamam şekerim güle güle giyinsin minnoş ben de bakarım çok ciciler

artar annesi artar sen sıkma canını

sağol kuzum:) inşallah herşey yolunda gider cnm da şeker riskin olmaz

günaydın geüzel anneler ve bebekleri :)
10 gündür hastalıklarla boğuşıyorum Allaha şükür atlattım zorgünleri bir daha göstermesin Rabbim(amin)
o yüzden hepimize önce huzur ve sağlık diliyorum :))
ben işlerimden dolayı pek paylaşımda bulunamasamda kalbim ve dualarım sizlerle :)
muglaasıgı, vejeteryan_33, Lyre, ssvvnn, kkarabiberim, nddd, fte hepinizin dualarını okudum Allah kabul etsin inşallah..
sevgilerimle,

Aman kuzum dikkat et kendine. inşallah bundan sonra hastalıklarla uğraşmayız. baharda geldi dışarda çook güzel bir hava var.hep böyle olsaaa :KK16::KK16:
Dualarını Allah kabul etsin canımm

Bizi yiyin teyzeleri yiyin de anama bir şey kalmasın:KK1::KK1::KK1:
Anası gibi güleç içerde gülüyor sürekli benim kızanım,aşkım benim:KK31::KK31:
Hayat ne kadar tuhaf 5 ay öncesine kadar böyle bir duygudan haberdar
bile değildik.Rabbim bize yaşattı bu duyguyu,dileyen herkese
bir an önce yaşatsın ve bize de sağlıklı bir şekilde kucağımıza
almayı nasip etsinnnnnnn(amin)))):nazar:

Aminn inşallah canımm.
Bebeciklerimiz içerde kıpır kıpır her daim kendilerini hissettiriyorlar.
canım oğlummmmm

Aynı şeyi ben de çok yaşıyorum ve uyuz da oluyorum
Şimdi gez sonra gezemeyeceksin,şimdi uyu sonra
uyuyamayacaksın,şimdi bu kadar çok yemek,hamur işi
yaparsın sonra çorba bile yapamayacaksın,şimdi şunu
sonra bunu offfffff:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
Hiç birşeyden korkmuyorummmm gelsin yeterki
DURUMMMM:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Zaten hassas bir dönemdeyiz sanki böyle konuşmasalar olmuyor. biz bilmiyoruz sanki ne yaşayacağımızı hıhh hayret bişeyy :KK19::KK19:

mutluyum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim canlarım:KK16:
14 yıldır bebek hasreti çeken ablamın tüp bebeklri tuttu.tahliler pozitif çıktı:))))))))))) teyze oluyorum ya acayip mutluyum şükürler olsun allahıma rabbim herkese nasip etsin inşallah.

birde şeker yüklemem vardı bugün sınıra yakın çıktı biraz hamurişi,çikolat pilav makarnadan biraz uzak dururusam iyi olurmuş:)))

oyyy çok güzel bir haber maşallahhh :nazar::nazar:
çok sevindim sizin adınızaaa.
iki kuzen sağlıkla büyürler inşallah :KK16::KK16:

canlaarrrr

Nasılsınız bakiimm.
Ben çookk heyecanlıyımm.
Bugün oğluşumu görmeye gidicez :KK16::KK16:
inşallah güzel haberlerle döneriz.
Bugün Bursa da çok güzel bir hava var. Kontrolden sonrada çekirdek aile olarak gezicez. Kociş ben ve oğluşummm :KK1:
Hepinizi çook öpüyorumm akşama görüşmek üzereee:KK54::KK54:

herkeze merhabaaaaaa

nasılmış taze ananeler bakalım.
biraz okudum da hazırlıkları bitirenler bile var
ben daha bişi yapmadım :KK43:
bakalım nasıl yetişeceğim

canlaarrrr

Nasılsınız bakiimm.
Ben çookk heyecanlıyımm.
Bugün oğluşumu görmeye gidicez :KK16::KK16:
inşallah güzel haberlerle döneriz.
Bugün Bursa da çok güzel bir hava var. Kontrolden sonrada çekirdek aile olarak gezicez. Kociş ben ve oğluşummm :KK1:
Hepinizi çook öpüyorumm akşama görüşmek üzereee:KK54::KK54:

Insallah hayirli haberler alirsin canim, bekliyorum yazarsin donunce. Hadi iyi gezmeler size bakalim, guzel havanin tadini cikarin:)

Şöle düşündümde şimdi aslında ne kadar şanslıyız hamileliğimizin zamanı ne kadar güzel en azından o kadar sıcak görmeyeceğiz tam havalar ısındıkça doğum yapış olucaz hemde ilk baharda yaşıcaz o karnımız burnumuzda olmaları haziran zaten yaz başlangıcı temmuzda bir tek bebişlerimizde yaz bebişi olacak.hastalık çekmez en azından hadi bakalım hayırlısı diyeim :)

Canım duanı okudum allah kabul etsin...

Evt canım senden öndeyiz banada dedi ama park hastanesine rapor için gönderiyoruz genelde dedi ben daha gidemedim canım önümüzdeki hafta hem kontrole gideceğim hemde şevki beye giriş yaktırıp ayrıntılı ultrosona baktıracagım tekrar doktoruma sorup bana öyle dedi istersen şevki bey veya mehmet beye giriş yaptırabilirsin diye bakalım canım öyle olursa yazarım sende öyle yaptırırsın hani demiştin park hastanesi bir arkadaşımdan 100 tl almış diye telekte ücretsiz diye biliyorum ben benden önce yaptırırsan sende beni bilgilendir canım ben işimden dolayı iki kez izin almayayım diye kontrol günümde yaptırıcam bakalım artıkk...

şimdi aradım teleği. ayrıntılı ulturason için randevu istedim. dediğin gibi mehmet ve şevki bey yapıyor dedi. ne kadar süre bakıyor diye sordum bir muayene süresi kadar maksimum 10 dakika dedi. normalde yarım saat falan bakılıyor duyduğuma göre.bana az gibi geldi süresi. araştırma hastanesinde ücretsiz yapıyorlarmış demişti komşum birde onu araştıracağım. sanada haber veririm canım.

şimdi aradım teleği. Ayrıntılı ulturason için randevu istedim. Dediğin gibi mehmet ve şevki bey yapıyor dedi. Ne kadar süre bakıyor diye sordum bir muayene süresi kadar maksimum 10 dakika dedi. Normalde yarım saat falan bakılıyor duyduğuma göre.bana az gibi geldi süresi. Araştırma hastanesinde ücretsiz yapıyorlarmış demişti komşum birde onu araştıracağım. Sanada haber veririm canım.

arkadaşım alttaki evleneli şukadar oldu diye yazıyorya onu nasıl yapıyorsunuz

haftasonundan beri giremedim bi geçmişi okuyum dedim ama önce bi yazıyımda size öle okurum maşallah almış başını gitmiş gene :KK9:
sizlerde güzel günler geçirmişsinizdir umarım :KK54:
pazar sabah eşimin arkadaşlarıyla kahvaltıya gittik çok güzeldi göl kenarında keyif yaptık:KK9:
öğlende kaynanama geçtik aldık valide hanımı eyüp sultana götürdük namaz kıldık dua ettik ordan pierrelotiye çıktık fln neyse
gezdirdik hatunu sonra kv. evine geldik bana kızıma aldığı şeyleri gösterdi, 3 tane çıtçıtlıyla bi tane takım almış sağolsun eline sağlık anne dedim
sen almıyomusun hiçbişi dedi, erken daha dedim hem sen alıyosun halam alıyo,annemde sağolsun hem almış bişeyler
hemde örüyo harıl harıl battaniye fln bitirmiş dedim demeseydim keşke. ayy dedi battaniyeye ne gerek var kullanılmıyoki öle şeyler
yaz olucak zaten deyince bende şalterler attı tabi, :KK14:
anne bunun kışıda gelcek hep yazmı kalıcak hem kullanmasam bile anneannesinden hatıra diye saklarım ben, düşünmesi yeter ki bisürü emek harcıyo kadıncağız dedim. bozuldu hasbam.
iki dkkada nası beceriyolar insanın sinirini bozmayı :KK47:
sonra kahvaltı yapıyoz ertesi gün,eşim işe gitti başbaşa kaldık kv.ile.
çay bardağı koymuş benim içinde sofraya,sütle kahvaltı yaptığımıda,midem yandığı için çay içemediğimide biliyor
ne yani sen şimdi içmicekmisin çay demezmi? ay anne midem yanıyo akşama kadar nası içeyim ben onu dedim süt içiyorum işte daha iyi, hem niye içeyim bile bile dedim. ayy olurmu öleşeyy çaysız olurmu çay içmeden olurmu? ya bu kadar cahillik olurmu ama yaaa??? ya bilerek sinirimi bozmak için yapıyor sırf laf sölemiş olmak için,yada cahillliğinden? görseniz zorla içirecek bana o çayı :KK14:
nası kızlar ama kv. ile maceralarım?? :KK9: süper dimi ? tam ömür törpüsü ya,
ben bu kadınla nasıl 2sene aynı evde yaşamışım diorum şimdi? küçüktüm demekki o zaman iyice susuyodum :KK31:
allahtan evlerimiz yakın değil iyice kafayı yedirtirdi bana

az önce deprem oldu... aklım çıktı kızlar... zangır zangır sallandım... çok korkuyorum... :KK43::KK43::KK43::KK43:

şimdi aradım teleği. ayrıntılı ulturason için randevu istedim. dediğin gibi mehmet ve şevki bey yapıyor dedi. ne kadar süre bakıyor diye sordum bir muayene süresi kadar maksimum 10 dakika dedi. normalde yarım saat falan bakılıyor duyduğuma göre.bana az gibi geldi süresi. araştırma hastanesinde ücretsiz yapıyorlarmış demişti komşum birde onu araştıracağım. sanada haber veririm canım.

Evet azmış süresi ya burdakileri duyuyoruz yarım saat baktı felan diye sormak lazım onuda
Tamam canım sen öğren haber bekliyorum senden bende ona göre hareket ederim.....

Son düzenleme:
Evet azmış süresi ya burdakileri duyuyoruz yarım saat baktı felan diye sormak lazım onuda
Tamam canım sen öğren haber bekliyorum senden bende ona göre hareket ederim.....

10 dk ayrıntılı ultrasonmu olur... bizimki yaklaşık 70 dk sürdü...
gerçi tüm organlarını inceleyebildikten sonra süresi önemli değil ama... 10 dk da biraz zor...

arkadaşım alttaki evleneli şukadar oldu diye yazıyorya onu nasıl yapıyorsunuz

profil düzenleden bebeğinizin doğum tarihinin 5 satır altında hitap özel gün türü ve tarihi ve görselini seçip kaydediyorsun işte bu kadarr.... :)))

canım benimde cok yorulunca agrıyo ama normalde bişi yok
böyle kemik agrıları için magneykum yada kalsiyim veriyor doktorlar sana vermediler mi ki?

Bu ayın 27 kontrolüm var sanırım ozaman verir doktorum ama ben yinede hatırlatayım.

X