2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

maşallah canım ne güzel sağlıklıymış kızının güzel haberlerini almışsın.
İnşallah hep böyle mutlu haberlerle dönersin hastaneden

canımız zaten hep sağlıksız şeyler çekiyor asıl onları yersek çocuk sağlıksız olur. neyin kafasını yaşıyormuş onu söyleyen kişi yahuu

Canım bizde çok düşündük onuda vazgeçtik. ben cesaret edemem ya küçücük olcaklar daha o zaman. o yüzden bir dahaki yaza gitmeye karar verdik. hem bebişte anlar gezdiğinden :))

inanmasakta insan tedirgin oluyor. babannem beni her gördüğünde saçını kestirmedin dimi kızım diyor. batıl inancı geçtimde sırf 80 yaşında kadına yalan söylemiyim diye kestirmiyorum yazık üzülmesin

Maşallah. allah nazarlardan saklasın. çok tatlıymış oğlunnn

şu isim olayı üstümde öyle büyük bi yük ki anlatamam..

ah canım yaa allah kolaylık versin. biz karar verdik gerçekten üstümden büyük bir yük kalktı. yok mu hiç aklında bişey ??

bak yaa yaramaz çocuklar gibi
bi gitseydin keşke. bende hiç sevmem doktoru hastaneyi. kendi kendime atlatırım bende faranjiti. ama şimdi karnımda bana muhtaç bi bebek var. o yüzden gitmiştim bende. bir antibiyotik verdi doktor daha çabuk atlattım çok şükür bebeğimde iyi.

çoookk geçmiş olsun canım. dualarım senin ve bebeğinle. çok sıkıntı yaşamadan atlatırsın inşallah. yat dinlen bol bol

maşallah kuşum bizim yeğene bak, ne utangaçmış kıızzz
ya kuşum bide bu yaptırdığın 3 boyutlu ultrasonmu yaa şu görüntü hangi cins ultrasondan alınıyor bi türlü öğrenemedim

ya canım bnde bilmiyorum ayrı bi yerde radyoloji merkezinde yaptırdık biz kendi doktorumda bi kağıt yazıp verdi onda 2. düzey ultrason organ taraması yazıyodu..

ben eşime dedim ki eğer doğumdan sonra gitmezsem bunlaıma girerim bebeğe bile bakamam logusalıkta anneler bazen bunalıma giriyormuş.sütüm bile gelmez dedim.oda inandı:)gitmesen olmazmı diyo arada ama ben taviz vermiyorum sende öyle yap.kv ylede 1 2 hafta vakit geçir yine.yada doğumdan önce çağır doğumdan sonrada 2 hafta kalır hem uzun süre görüşmüş olursunuz ayıpta olmaz.yada eşin yinede izin vermezse en kötü kv yide götür yanında.hiç yoktan iyidir

çok fenasın yaaa
iyi yapmışsın ama

ben lanisoh pompa sipariş verdim kullanan kuzenim memnun aynı anda iki meme iyi yani

kaka kumbarası sevdim bu fikri yarın ilk işim bir kumbara edinmek

azra minel hoş geldi bana azra nil ya da azra su

arkama bile bakmam

yerim onun totosunu

şu isim olayı üstümde öyle büyük bi yük ki anlatamam..

senin mi benim mi

amin cnmmmmmmmmmm

lena ve nehar hoşuma gitti

prenses odası çok güzel

uuu güzel fikir tuttum bunu sinsice bende uygulim

öyle tabi.şımartmanın manası yok ama bizim her zaman şımartılmaya hakkımız vaarr

dimi yaaa

iyi günleerde giysin inşallah sağlıkla,,,

kızlar ben mozart dinliyorum bu aralar.farkettimki bebek mozart dinlerken çok hareketleniyo.demek ki klasikmüzik seviyor bebekler sizde dinleyin.dinlerken birde çikolata yersem off taklalar atıyo:)

kızlar ben mozart dinliyorum bu aralar.farkettimki bebek mozart dinlerken çok hareketleniyo.demek ki klasikmüzik seviyor bebekler sizde dinleyin.dinlerken birde çikolata yersem off taklalar atıyo:)

aynen sanırım çikolataya bayılıyor bende brahms dinliyorum

Son düzenleme:

hepsi çok güzeller güle güle kullansın bebişin canım

Kızlar bilen biri yardım ederse sevinirim. Nasıl anket açabiliriz ??

rahim duvarının bir kısım sesleri geçirmeme özelliği olduğunu biliyorum o yüzden acaba kulaklıkmı dayamalı?
ama o zamanda rahatsız olursa ??
müzik dinleyenler nasıl dinlettiklerini paylasabilirmi acebaa???

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…