2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Tünaydın anneler :)

Tünaydıınn hoşgeldinizzz :))

aynen bende öyleyim yaa. sonrada sabah kalkmak eziyet oluyor

Güzel kaliteli birşeyi uygun fiyata alabilecekseniz bence beşik alın. daha iyi olmaz mı ?

ayrı bi odanız varsa bence bebek oda takımı alın :44: :44:

Resim eklemeyi başardım oğlumun halısı duvar kağıdı ve avizesini sizlerle paylaşmak istedim. Devamı gelecek inşallah

Eklentiler

• $image.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 23
  • $image.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 24
  • $image.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 24
Resim eklemeyi başardım oğlumun halısı duvar kağıdı ve avizesini sizlerle paylaşmak istedim. Devamı gelecek inşallah
çok güzelmişş. güzel günlerde kullanırsınız inşallah. çok eğlenceli bir odası olacak oğlunun belli

çok güzelmişş. güzel günlerde kullanırsınız inşallah. çok eğlenceli bir odası olacak oğlunun belli

inşallah canım hepsinin çok güzel olacak odaları sağlıcakla gelsinlerde...ya böle tek tek alıyoruz ama odanın geneli bitince nasıl olcak ben onu merak ediyorum.o halinide çekeriz artık :)

Tünaydıınn hoşgeldinizzz :))

aynen bende öyleyim yaa. sonrada sabah kalkmak eziyet oluyor
aynennnnn :26:

Güzel kaliteli birşeyi uygun fiyata alabilecekseniz bence beşik alın. daha iyi olmaz mı ?
calısan ındırımınden uygun alır almaya da besık dısında odamda yer yokkkendı gardolabımdan yer acıcmm oglusumaa

Prima Bebek Bezi Premium Care 1 Beden Yenidogan İkiz Paket 50 Adet - Süpermarket - Hepsiburada.com bilmiyorum erken mi aldık ama şimdi kargo yolda birazdan gelicek uygun bulduk kargoda bedava
cok gusell bende ılk bezını prıma premınıum yada huggess almayı dusunyorum fıyat da uygun seker

ayrı bi odanız varsa bence bebek oda takımı alın :44: :44:
cnm bız kv ıle oturuyoruz ve dha 3-4 bılemedın 5 sene daha burdayız ev kredımız dusene kdrr o yuzdn bnm odamda duracak besık yanı kiracılara pek gıtmes dıye bılıyorum ama ben kv kendı evı 4 yıl garantıı sonrada kendı evım ız olucak ınsll derkenn bılmıyorumkı kararsızım hayırlısı olsun ınsl yaaaaaaaa

Son düzenleme:
bebeklerımız artık duyuyor ve ne dınletırsek ılerde onunla sakınlesırmıss cok dogru aslındaa bende cok sevdıgım bır ılahıyı dınletıyorum artık ogluma ılerde nınnı nıyetıne ınsll sımdı de actımm hareketlendı cok sukurrrrrrrr ALLAH ımaa ya bu ne guzel bı rmucızedır boyle hamdı senalar olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Emrullah Çoşkun, Karayüzüm - YouTube

Canım zararı olmaz tabiki ...bu sadece dr önerisi nasıl rahat ediyorsan öyle yatman gerekir.Sonuçta senin rahat uyuman bebeğin içinde faydalı :)

aynen bende kendi odama koyucam bebişimin beşiğini evimiz yapılıyo 2 sene sürücek oturduğum evde 3 oda yani bebeğime oda yapamıyorum.Onun için beşikti örtüydü en sona bırakıcam çünkü yatak almıcam bunu alıcam fakat acaba 7 aya kadar sırf bunda bebişim yatarmı sizce ??

bende almayı düşünüyordum bebek bezi stok yapayım diyordum hatta ama bazen alerji yapabiliyormuş bebek bezleri. ben o yüzden doğduktan sonra deneyip öyle almaya karar verdim.

bizde 2 paket aldık bakalım kullananlar tavsiye ediyor inşallah birşey yapmaz

Kızlar bişey merak ettim.Gece uykumu alıyorum 23:00-07:00 arası neredeyse deliksiz 9 saat uyuyorum ama gündüz öğlen saatlerinde bayılacak gibi ağır bir uyku çöküyor.Sanki tüm gece uyumamışım gibi..son 4 gün özellikle hissediyorum.Benim gibi olan var mı? İşe konsantre olamıyorum ayılmak için kahvede içemiyorum acaba geçici bir süreç midir :44:

bizim alt kat yatak odalarımız ve gece yatar yatma burnumuz tıkanıyor onun için oda nemlendirici almak istiyordum faydası olmazmı acaba ya :26:

ben de tam bugun onu düşünüyodum. Genzim kuruyo ve tahriş oluyo sanki hastaymışım gibi. Zatenbebek için alınıcak acaba şimdiden alsak mı dedim :)

cnm diğer arabalara göre çok hafif açıp kapamsı kolay yer kaplamıyor çift yönlü tam yatıyor doğumdan itibaren kullanabiliyorsun bence tek olumsuz yanı birazcık dar ama iyi yanları çok fazla olduğu için önemsiz

cnm hamiş yastığı aldığımdan beri rahat ettim eskisi kadar sık uyanmıyorum hatta hiç uyanmıyorum

yok canım mağazada gördüm ben. ama nettede var satışı
PASLANMAZ ELK RENKL KUPALI TERMOS 0.5LT Tantitoni.com'da

Bende oğlumu alıp gezesim var çook hep öyle hayaller kuruyorum

cnm bu tontitonti mağzası görüntü var ses yok modunda kesinlikle başka yerden almanı tavsiye ederim ayrıca anniş çantalarında soğuk sıcak tutma özellikli bölümü olanlar var

kızlarrr birşey sorucam doğum çantasını nasıl bişey alıcaksınız..hem rahat taşınsın hemde herşey sığsın içine..acaba bebeğe ayrı kendimize ayrı çantamı hazırlasak :))???

ayrı almıcam cnm ben

OCUK HALISI| DISNEY HALI | DSNEY HALI 108 bizde bebiş odamıza bu halıyı düşünüyoruz dün gezinirken gördük çok beyendim renginden dolayı biraz düşünceliyim ama

güzel cnm bence

cnm ahşap beşik daha sağlıklı tabi ama park yatak daha pratik çoğunlukla bebekle sen ilgileniceksin sen ne diyorsan o olsun

hm inşallah ayrı bi eve çıkınca olur ozaman park yatak daha iyi hem daha uzun kullanırsın beşikler uzun süre kullanamazsın çocuk ayağa kalkmaya başlayınca iyi olmaz

bence yatamaz çünkü bende 2. oğlumda buna benzer bişey almıştım 2-3 ay zor yattı bide kiloluydu ondanda olabilir canım

benim bildiğim beşiği 3-4 aydan sonra kullanamıor ama ilk birkaç ay beşik sonra park yatakla iki yaşına kadar idare edersin dilersen 2 yaş sonrası alabilirsin ya da durumunuzu çok zorlamayacaksa bir kerede alıp kurtulabilirsin

çok çok ciciler güle güle kullansın, ben istiyorum bakalım nasıl becereceğim

canım ben de işten eve gider gitmez uyuyorum hatta yemek bile hazırlamaktan nefret ediyorum, hele eşimin eve geliyorum tlf deli ediyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…