2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
yok canım mağazada gördüm ben. ama nettede var satışı
PASLANMAZ ELK RENKL KUPALI TERMOS 0.5LT Tantitoni.com'da

Bende oğlumu alıp gezesim var çook hep öyle hayaller kuruyorum

inşallah canım allah hepimize hayırlı doğumlaar ve evlatlarımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin..elbette allahın izniyle o günlerde gelecek parklara avm lere gidip durcaz :))buarada termosun rengi çok tatlıymış tam kız bebeklere göre

orda seçemedim de ben mavisini alıcam oğluşuma maviside çok şirin

Merhaba bende en rahat sola doğru yatıyorum.Hatta son kontrolümde dr um mümkün olduğunca sola yat demişti sebebini şöyle açıkladı;kalbimiz solda ve sola yatarsak kalbimizden kan daha rahat pompalanıp akışı kolay olacak ve bebeğe kanın kolay ulaşımını sağlayacak.Tabi o daha bilimsel anlatmıştı ben anladığımı yazıyorum :)

oy oy oy maaşallah güle güle giyinsin

canım bebişin gelişimine göre söylemiştir benim de son adet tarihine göre 1 temmuz görünüor ama dr dedi ki 7 haziranla 7 temmuz arası hazırlıklı ol, çantan hazır olsun, belki döllenme erken olmuştur

canım gözün aydın, ya salaklar boşu boşuna üzmüşler seni olsun çok şükür şimdi sağlıklı minnoş

kızlar ben gebeliğin başından beri 9 kilo almışım bu gün tartıldım şok oldum norma doğum yapamıcakmıyım böyle giderse?sizler kaç kilo aldınız 24 haftalık oldum ama 9 kilo çok dimi??

canım benim de 24 hafta bitiminde aldığım kilo 12 :))) gerçi üzüleyim mi güleyim mi bilemedim

bizim alt kat yatak odalarımız ve gece yatar yatma burnumuz tıkanıyor onun için oda nemlendirici almak istiyordum faydası olmazmı acaba ya :26:

benim görümcem kışın doğum yapmıştı ve kullandılar şimdi ondan alacağım ben ama ne kadar işe yarar bilmiyorum

aynı ben, nerede tatlı hamurişi var (

kızlar oğluşumla kalktık işe geldik çalışıyoruz..annelere ve bebişlerine güzel sağlıklı günler bizden ...:)

kolay gelsin

Gunaydin annisler ve yavrulari.kizlar sanki tirnaklarim morarmis gibime geliyor.varmi sizde oyle bisey.neden olur ki.usuyunce morarir ya ayni oyle olmus.

canım demirin mi azaldı acaba, dikkat et hatta geçmezse yarına kadar dr ne sor bence

ya ben de öyleyim bir üşü bir terle aman dönmeyeyim diye tedirginlik e bir de wc ihtiyacı ...

canım halı perde işini nerede hallettiniz

acıbademi bilmiyorum aman Allah korusun varsa da acıbademden herkesi

:))) ya haklısın galiba da korkutma benim dr biliyorsun orada inşaallah gazabından ve kazıklamasından allah korur ama doğum vs sağlıkla güzel geçer :)))

bence nddd al yengem yiğenime sürekli o termosları kullanıyordu dışarıya çıkınca çok iyi oluyor bende alıcam ama göremedim

Çok zorluyorum ben kendimi ama olmuyor yatamıyorum ben solumda
Bir zararıda olmaz heralde diğer şekillerde yatmanın.

bence nddd al yengem yiğenime sürekli o termosları kullanıyordu dışarıya çıkınca çok iyi oluyor bende alıcam ama göremedim

alayım ben o zaman. onu almazsam molada yine gider bir sürü kıyafet alırım diye korkuyorum çok bişey alasım var :))

cnm ben ist avcılarda oturuyorum.burada koyunlu halı var orada bebek odaları için 5 6 seçenek vardı ve bizim odamıza en uygun bir model vardı krem üzerine açıkmavi gökkuşağı deseni ve küçük birde köpekçik resmi var..bayıldık eşimle hemen aldık..perdeyide yine bizim buradan aldık.ben mobilyayı beyaz alıyorum oyüzden aksesuarı mavi kullanıcam.stor perde açık mavi tülüde beyaz üzerine mavi noktalar var sadelilten yanayım ben...inşallah çok güzel olacak kuzucuklarımızın odaları...:)

kızlarrr birşey sorucam doğum çantasını nasıl bişey alıcaksınız..hem rahat taşınsın hemde herşey sığsın içine..acaba bebeğe ayrı kendimize ayrı çantamı hazırlasak :))???

bizim apartmanda yeni doğum yapan biri var o dediki fazla bişi alma bende öyle yaptım hepsi kaldı çocuğu 5 aylık kalmş kıyafetleri çünkü bebişin boyu diğer çocuklara göre boyu uzun doğmuş 5 aylık ama biraz büyük şeyler giyiyor :44: :44: :44:

kızlarrr birşey sorucam doğum çantasını nasıl bişey alıcaksınız..hem rahat taşınsın hemde herşey sığsın içine..acaba bebeğe ayrı kendimize ayrı çantamı hazırlasak :))???

ben çok abartmayı düşünmüyorum a normal bişey olmadığı sürece 2-3 gün kalıyorsun zaten evden eşim getirsina cil bişeye ihtiyaç olursa o yüzden ben küçük bi el çantası yapmayı düşünüyorum yeni arkadaşım doğum yaptı oda küçük bi spor çantası ile gitti zaten ertesi günüde geldi hemde sezeryan olmasına rağmen

bende hiç bişey almadım daha inşallah aybaşı yarın itibari ile vuracağım kendimi ama 0-3 almayı düşünmüyorum çok az alacağım yani 0-3 den bende duydum hemen küçülüp kullanaılmadığını yada bebek iri doğarsa kalıyormuş o yüzden genelde 3-6 alacağım :)

günaydınlar anneler ve cicişlerii naılsınız:2:ben devam halenn burun akıntım bır an olsun durmuyorroksurukte tabiii cok sukurkı atesım yok(36,5 larda)iştahım yok ama gereklı olanı yıyorumı oglusumm rahat etsın nettte annenın psıkolojısı nasılsaa bebekde ole olur dıyorr cıdden yerınde durmayan oglum arada bır tekmelıyor o kdrrr oda benı uzuyor bır an once gıtsın su vırus yaaaaatekmelnemek ıstıyorummmmm dr randevumuz haftaya taa cuma:26:ama ben glumu gormek ıstıyorummm artıkkkkkkbabamızla sbh bır dılım borek yedık sımdıkde canımız bırsey ıstemıyorr bısde meyve yedık c vıtamını hehe sbh nanae lımon ıctıkk işte böyle bisdeeehepimiz ıcın hayırlı bır gun olsun ınsl

hos geldınn cnm sen ona kg mı dıyorsun ya ustelık zayıf hamıs kalmısken ee ya bız ne yapalım o vakıtttttt:44::44:ben 69,5 la kaldım 77 kg dım en sonnn yaaaaaaaaaaaaaaa:26::26:

sorma yaa gıtsın bır an onceee:2::2:ancak meyve yıyorum bırde nane lımonda gorumcem soda nın cıne lımn sık da ıc ıı gelır dedı bgn bırde onu yapıcammm

sabah sabah ıı muhabbet etmıssınız heeeeeee uyku konusu bendede zor gecıyor sbh a kdr bır sag bır soll sola yatmam geek bılıyorum ama sagada yatmadan dalamıyorummm gerı vından uzerıne sola yatıyorumm 2-3 kere uyanıyorumm derken sbh olmusssss

anladım canım ben de bakayım koyunluya ben de hepsi bir model olsun aynı yer yapsın istiyorum, ay güle güle kullanın

ben bir ufak bir valiz hazırlamayı düşnüüyorum evde olanlardan bir tarafı minnoşa bir tarafı bana yeter herhalde :)

OCUK HALISI| DISNEY HALI | DSNEY HALI 108 bizde bebiş odamıza bu halıyı düşünüyoruz dün gezinirken gördük çok beyendim renginden dolayı biraz düşünceliyim ama

çok ciciymiş güle güle kullansın

bence tek çanta daha mantıklı canım. o telaşla biri unutulabilir. genelde oturup hazırda beklerken gelmiyorlar çünkü
Benim eşimin küçük bir seyehat çantası var onu kullanırım diye düşünüyorum ben.

normalden uzun olabilir kilolu olabilir. çok bişey almamak lazım gerçekten. bende alırken genelde 3-6 aylık alıyorum.
OCUK HALISI| DISNEY HALI | DSNEY HALI 108 bizde bebiş odamıza bu halıyı düşünüyoruz dün gezinirken gördük çok beyendim renginden dolayı biraz düşünceliyim ama

çok güzelmiş canım ordaki çeşitlerede baktım güzel şeyler varmış.

zaten hastane çıkış setleri olucak onlar yeter diyorum ben sonra büyüdükce alırım zaten kv annem yeter onlar alıyorlar

kızlar dun esımle konustuk benım durumuma zaten cok uzuluyor surelı sunu ye bunu ıc deyıp duruyor oglumuz hakında konususrken dedıkı bu ay besık alsak ya :44::44:wiiiiiiiiiiii ben cıcı almak ıstıyorum dedım tmm dedı sen al da besık de bakalım dedı benım esım ünlü bır markanın fırmasında calısıyor sen nettten begen fadını goster dedı ama nettekıler cok pahaı burda fabrıka satısına gıdek deıdk hayırlısı bakalımm ama benım aklımda park besık varr esım ın se mobılyaa sızce ne yapalımmm yafffffffffff:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…