2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

evt cnm dün arkadaşım tavsiye etti bir marka alından ölçer en rahatı oymuş
dediğin gibi inş. süt gelir de mamaya gerek kalmaz.ama ocak annelerini falan okuyorum sarılık olmasın diye mama vermeyen yok gibi birşey süt gelmeyince.
bakalım bizler neler yaşıcaz

ah ah sırıtım sol kaburga tarafında geçmek bilmeyen bir ağrı beni benden alıyor

sol kaburgamın olduğu taraf benimde çok fena ağrıyor. iç organlarım deliniyor sanki tuhaf birşey

biri acaip rüya mı dedi geçen müslüm babayı diğer dünya ya geçiş yapabilsin diye yardımcı oluyordum

hehhe ilahi Lyre çok güldüm yaaa
gün içinde yaşadıklarından baya etkileniyorsun anlaşılan

günaydın millet,
göğüsünü sıktığı zaman damla gelen var mı aranızda? benim sabah uyandığımda da kıyafetimde kurumuş damla oluyor?
canım hamileyken göğüsü sıkmanın sakıncalı olduğunu duymuştum.kendi kendine sıvı gelmesi ise gebelikte normal kabul ediliyormuş.yine de druna danış

Benim yüzümde birşey yokta göbeğimin rengi çok değişti. iyice koyulaştı rengi.
benim de göbek çizgisi çok koyulaştı.inşallah doğumdan sonra rengi açılır

benim de son günlerde iştahım açıldı.ayrıca ben de sık sık k flakes yiyorum.mısır gevreklerinin normal zamanlarda da sakıncalı olduğunu biliyorum ama tam tahıllı buğday gevreği masum gibi geliyor bana.drun cevabını bizimle de paylaşırsan sevinirim..

Selam kizlarr.hamileligin en basindan beri hic kusmayan var mi????

benim bulantım tiksinmem kusmam olmadı hiç hatta hiç sıkıntı yaşamadım Allaha şükür, hayırdır niye sordun kötü birşey yoktur umarımm

canım sitem etmeden hakkımızı yemeden önce keşke sayfaları okusaydın takip etseydin!!! aldığım araba ve eşyalar hakkında defalarca cvplar yazdım açıklamalar yaptım birkaç tanesini bulabildim bir bak istersen;

http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/592775-2013-temmuz-anneleri-paylasim-alani-82.html
http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/592775-2013-temmuz-anneleri-paylasim-alani-141.html
http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/592775-2013-temmuz-anneleri-paylasim-alani-72.html

hatta bir de aldıklarımızı burada paylaşıyoruz;

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...basladiniz-bebislerinize-neler-aldiniz-7.html
http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...basladiniz-bebislerinize-neler-aldiniz-9.html

benim arkadaşımda memnun değil twistten 1 yaşına kadar zor kullandı (pratik değil zahmetli diye) sonra küçücük ucuz bir bastona geçti, maxi-cosi bence yada bebeconfort -zaten aynı yerde üretiliyormuş siemens-bosh gibi-

Son düzenleme:
msc kotu bisey yok canim.bende mi anormallik var acaba dedim debazen bulantin olmadiysa cocuk sakin olur felan diyorlar da benim kizim tepinip duruyr aksama kadar bu haftada hemdedogdugunda sakin olacagini hic sanmam

herkese günaydın kızlar :) sabah arkadaşımı doğuma yolladık gülerek gidiyordu elinde boş bi tane pusetle çok duygulandım ağladım hatta tabi benle dalga geçtiler sen doğurmuyosun sakin ol diye :) şimdi haber bekliyoruz dua ediyoruz sağlıkla kurtulsun diye.

iyi aksamlar kizlar benim ellerim ayaklarim baya baya sismeye basladi sizde durumlar nasil ???

gece yatmadan soda içmeye çalış bende yok pek şişlik ama yineden akşamları yatmaya yakın soda içiyorum bi tane.

Bence bu gidişinde bu konuyu netleştir belki öğrenirsin doğum planlamanı yapman açısından iyi olur.Anne olmak zaten başlı başına bir tedirginlik haliymiş seni çok iyi anlıyorum...Güzel haberlerini bekliyorum

[h=5]Bazı anlar gelir deli bir fırtına gibi tutar kolundan savurur...
Bazen kışın ortasında baharı yaşatır gönlüne çıkmazlara girersin..
Patika dan yürürsün ... Yokuşları tırmanırsın ...
Bir gün bakmışsın düz yola çıkmışsın...
Kocaman bir kutu gibidir hayat...
İçi sürprizlerle dolu....
Tahmin Etme Yanılırsın Hayal Et !!
Yüreğiniz hangi sevgi, arzu, umut için atıyorsa
dilerim yeni gün size onları getirsin.
Mutlu Olun, Sağlıklı Olun, Sevgiyle Kalın
Günaydın, günaydın herkese.
[/h]

Canım duanı okudum allah kabul etsin (amin)

sende işkoliksin anlaşılan.ama unutma bebişler öncelikli artık. biz çok yorulunca onlarda etkileniyor yani ben öyle düşünüyorum.

Valla canım işkolik olduğumu hiç düşünmedim tabikinde bebişler öncelikli allahtan oturarak yapıyorum işimi genede yoruluyor beyin nasip olursa doğumdan sonra çalışmayı düşünmüyorum kızımı kendim büyütmek istiyorum nasip sağlılı bir doğsunda inş

Canım aynı şeyler bende de oluyor dün oldu hatta resmen öğüre öğüre kan kustum diyebilirim birşey çıkmadığından kan çıkıyor bendende boğazların tahriş oluyor sanırım ondann

Günaydın canım heyecanla arkadaşının doğumunu bekliyorumm

Ben doğumdan sonrada çalışıcam izin bitince. bak aklıma geldi yine içim gitti

merhaba, sızden bır rıcam olucak. uzun bir tedavi sürecinden sonra tekrar tüp bebek deniyorum. inşallah yarın transferim olucak. 41 hamıle arkadastan 1'er adet ayetel kürsi okumasını rica ediyorum. okuyan arkadaşlar beğene basarsa kaç adet okunduğunu anlayabilirim sanırım. okuyanlardan simdiden allah razı olsun. allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin

Günaydın canım heyecanla arkadaşının doğumunu bekliyorumm

Ben doğumdan sonrada çalışıcam izin bitince. bak aklıma geldi yine içim gitti

Ben herkesin bebeğini kendi büyütmesinden yanayım senin büyüttüğün baktığın gibi kimse bakamaz diye düşünüyorum tabikinde çalışmakta zorundayız onların geleceği için bakalım 1-2 yaşına gelince kızım anca o zaman düşünüyorum nasip tabi umarım düşüncede kalmaz faaliyete geçiriririm

inşallah kendin büyütürsün canım.
ben kirada olduğum için birde borçlar var yeni evlendim zaten o yüzden çalışmak istiyorum. kv yede güveniyorum gönlüm rahat bırakıcam ona.öyle içimi rahatlatıyorum bende işte

günaydın anneler ve kuzucukları

dün buhranlardayım ,canım sıkılıyor diyordum,sanırım hasta oluyorum ,burnum akıyor,üşüyorum çok

kafam kalkmadı sabah bir türlü sürünerek geldim işe.

baykuş gibi bakıyorum

Günaydın güzel anneler ve bebekleri :))
sağlıklı,mutlu bir gün dilerim hepimize :))
lash canım duanı okudum Allah kabul etsin inşallah.
sevgiler,

Günaydınlar güzel yurdumun güzel insanları Bugün bomba gibi başladık güne çok şükür! herkes iyidir umarım? karabiberim geçmiş olsun canım dikkat et kendine. Bu arada lash duanı okudum canım! Neyse ben kaçıyorum Misafirlerimiz gelecek hemen hamur işi faslına geçeceğiz cimcimemle! Hepinize sağlıklı huzur dolu bir gün diliyorum arada girmeye çalışacağım..

Geçmiş olsun canım, inşallah biran önce toparlarsın,
sağlıklı günler dilerim.

ahh canım geçmiş olsunn.
Çok yormamaya çalış bari kendini. iş yerindekiler anlayışlı insanlar mı bari ??

dilerim hakkında hayırlısı neyse o olsun kuzum. dularımız seninle cnm.benimde yarın ablamın transferi var umarım güzel haberlerinizi alırız .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…