2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
arkadaşlar ben sabahları demir ilacı içiyorum ya 1-2 saat bekliyorum mecbur
ondan sonra kahvaltımı yapıyorum.
pek açlık hissetmiyorum ama bebişime bi zararı dokunur mu ki açıkıyodur belki o :/

bende aynı şekilde demir ilacı kullanıyorum eczacı yemekten 4 saat önce iç dedide ben acıkıyorum ve anca 2 saat dayanabiliyorum hatta ilacı içerkende küçük bir ekmek yiyorum anlayacağın şanslısın sen acıkma sorunun yokmuş:))

ya ben hıc sut ıcmıyorum o ne olucak peynır yogurt ve ayran tuketmeye ozen gosterıyorum dr surklı uyarıyor sut urunler bol ye dıyee

arkadaşlar ben sabahları demir ilacı içiyorum ya 1-2 saat bekliyorum mecbur
ondan sonra kahvaltımı yapıyorum.
pek açlık hissetmiyorum ama bebişime bi zararı dokunur mu ki açıkıyodur belki o :/
bende kan ılacı alıyorum dırek bebege gıdermıs cnm sorun yoktur bencedee
daha kontrole 1 ay var,zırt pırtta gitmek istemiyorum.elevit ve sodaya devam dinlenmeyle geçer inşş. cnm sağolasın
olur soda da ıı gelıyor bende dr gıdene kdr ıcmıstım sımdıde arada ıcıyorum kalsıyum ıcınnn
iyi aksamlar kizlar benim ellerim ayaklarim baya baya sismeye basladi sizde durumlar nasil ???
canım tuz dan ve cok ayakta kalmaktan altına yastık koy oturdugun zamannn ödemı engeller ınsll

cok cıcıler vee ortadakıı superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar ben 3 hafta once yanı dr kontrolunden once memlekete gıtmıstımyaa ablamlarda gelmıstı orayaa ve ablamın oglu cıcek cıkartıyorduu sımdı aklına gelmı ablamında bırsey dedımı dr unn dıye aklıma takıldı sorayım dedım sızede olsa memleketen gelınced r gıttık dr solerdı dımı:26::26::26::26:

listen güzelmiş canım genelolarak gerekli şeyler.dijital ateş ölçerde alından ölçüleni tavsiye derim.kulaktan ölçenler de iyi aslında.kısa sürede ölçtüklerinden kullanışlı oluyorlar.
birçok kişi benimle aynı görüştedir eminim emzirme sütyeni bir işe yaramıyor.
bir de mama inşallah hiç kullanmak zorunda olmazsın.ilk gün süt gelmezse de belki verilir.ama onun dışında inşallah sütün olur da bebeğin mama almaz.

graf mesajımı aldınmı listeye de bakmadım varmıyım bilmiyorum gerçi.

Kizlar muyeneye gittigimde bebekin basi asagidaymis bu bebek sana cektirir dedi dr bazen asagi dogru basiyomus gibi geliyo bunu bilen varmi bisey olurmu

Evet canım bende çok sevdim doktorumu inşalah doğum zamanı izinde falan olmazzz...Tedirginlikte sınır tanımıyorum yaniiii dün de aklıma bu geldi ...Elimde koskoca liste ile gidiyorum ve ancakk 1-2 tanesini soruyorum çünkü dediğin gibi sormadan önce cevaplıyor gerçekten...İnşallah bende senin gibi güzel haberlerle gelirim cnm...Cumartesi çabuk gelllll :)

ah ah sırıtım sol kaburga tarafında geçmek bilmeyen bir ağrı beni benden alıyor

Benimde son zamanlarda gördüğüm en eğlenceli rüya buydu. genelde çok acayip şeyler görüyorum bende

biri acaip rüya mı dedi geçen müslüm babayı diğer dünya ya geçiş yapabilsin diye yardımcı oluyordum

Kizlar muyeneye gittigimde bebekin basi asagidaymis bu bebek sana cektirir dedi dr bazen asagi dogru basiyomus gibi geliyo bunu bilen varmi bisey olurmu
yok cnm artık ıratık yapıyor bebelerımız annesi korkma hemen bendede 2 gun once öleydı sanırımsamkı 5 dk bır wc ye ksturdum baskısı arttıydııı:18::18:

biri acaip rüya mı dedi geçen müslüm babayı diğer dünya ya geçiş yapabilsin diye yardımcı oluyordum
ayy allah seniii ii güldüm aamaane garıp ruya daymısın öle yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

off aşağı eğilmek benim içinde çok zor

çocukluktan beri böyleyim ben xmen mutantı olurum vampir olurum hamile kalıncada sahtım sahbaz oldum
kızlar iştahım nasıl açıldı bir bilseniz içimde sanki bir kuyu yedikçe yedim 2*3 gündür cuma günü allah kısmet ederse dr a sorucam sabah kahvaltısında k flakes yesem olur mu diye

ayy 4 saatte çokmuş ya o kadar durulur mu bayılır insan :)

ya ben hep yiyorum mısır gevregi ama hiç sormak aklıma gelmemişti zararlı olur mu acaba :26:

Kizlar bende rahim sarkmasi var 3ayindan baslamisdi yavas yavas artdi simdi ayakta duramiyorum bebek asagiya iniyor sanki kasiklarimda hiss ediyorum cok agri veriyor hele geceleri hic ayaga kalkamiyorum, cok korkuyorum tehlikelimi? bebegimi kaybedebilirmiyim? 1 hafta sonra doktora gidicem, yardim plsssss ((( (2.hamileligim)

hiç bi fikrim yok ama çok kötü hissediyorsan 1 haftayı bekleme daha önce git doktora nolur nolmaz ya

Geceleri bende iki buklum geziyom.hem karin hem bel agrisindan.c.tesi kontrolde soracagim doktora.ben de asagida olmasindan korkuyorum.insallah bisey olmaz canim

hiç bi fikrim yok ama çok kötü hissediyorsan 1 haftayı bekleme daha önce git doktora nolur nolmaz ya

cnm ebetmi ye katılıyorum biz ne desek boş bir hafta beklemesen olmaz mı mecbursanda wc disinda yerinden kalkmadan yat bari belki hissettiklerin psikolojiktir allah senide bebeğinide korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…