2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
yok yok ben flört ettircem evlendirmiycem kızımıda aynı :))

canın çekmesin o gözle bakma nickime ayşe ben de o gözle bakmiyorum yoksa her sayfya girşimde ne ederük :))

heuu öle diosn bi flörtleşsin tanısın diosn eyvallah hacı

ama napim nıkınle arkadaş kalamıyorum yemek ıstıyorum eheueheu :) neyse

biz doğurmadan mandalina çıkar die umud ediyorum :)

heuu öle diosn bi flörtleşsin tanısın diosn eyvallah hacı

ama napim nıkınle arkadaş kalamıyorum yemek ıstıyorum eheueheu :) neyse

biz doğurmadan mandalina çıkar die umud ediyorum :)

ben yaptım hesabını çıkar ayşe merak etme çünkü fena gözüm kayıyordu ilk zamanlar ama doğurmadan yiycez onu :))

tanışsın oğluşum tabi koklaşsın sonra evine dönsün anasının dizinin dibine :)))

bizde cuma 3lü teste gidicez haftayada erken tanı ultrasonu için şifada bi profu arıcaz bakam kaç kuruş isticek ay çok uçmasa bari eşimin ordaki kız 2li test için 200 küsür istemişler oda tıpta yaptırmak istiyo hem yaşıda küçük benim gibi yaş sorunuda yaşamaz hem 30a yaptırmıştık benim gitiğim özel hastanede de 80e yapacaktı yeni biyer açmışlar 175e çıkardı yaptırmamıştım

buara ev alana yuva kurana rabbim yardım edermiş gerçi biz krediyle aldık başka türlü alamazdık ama sanki haram olayına okadar inanınca 2yıldır elimizden çıkan paranın haddi hesabı yok ama 800 2+1 kiraya verirken 1000 3+1 evimiz olcak inşallah kirada oturanlarada ev nasip etsin rabbim

bide ay şu kötü düşünme huyundan kurtulamadım cuma görcez bebişi ama hep bişeymi olduki artık kocişte bıktı benden telde napıyosun diyo bana sinir olup kapatıyo Allahtan küsmüyoda arıyo yine ben bile bıkcam kendimden ama napayım artık tepiklese de burdayım ben üzülüp durma dese

ay mandiş ya çok tatlısın tam oğlan anası oğluşu olur bunun :))
ama kız olursa yandın geliriz kızını bulmaya

eheueheuuh

ınsallahh valla gecen hamılelıgımde de canım devamlı portakal mandalına çekıodu baya yemsıtım :)

dönerse senındır mandalin dönmezse hıc senın olmamıştır eheueheu

bende pusetten memnun kaldim o agir arabalar 3 aydan sonra elimde kaldi
kizim 3,5 yasinda ve hala puseti saglam:) yatak olarakta park yatak almaya niyetliyim.
gereksiz seyleri bende almak istemiyorum ama philips in buharli sebze pisiricisinden alicam onu kafaya koydum
kullanan arkadasim cok memnun oldugunu soyledi

benim ilki sezaryan oldu ama bu sefer normal istiyorum yarinda dr a gitmeyi dusunuyorum bu konuyuda bir sorarim bakalim
ne diyecek Trde sezarya sonrasi normal doguma pek yanasmiyorlar ama burda belki farklidir
bende gidicem yarin 13 gun olmus bebisi gormeyeli hem bu kendi dr daha ilgili tr deyken devlete gittim hic ilgilenmedi dogru durust
gerci bir sorun olsa soylerdi herhalde.
canim yasli diye bende annen goz yummasin keske daha evvel yapsaymis bosanmasa bie ayirabilir evi
biraz gun yuzu gormeli bence

ayyyy çok güldüm yaaa benim kız samsunda teyzesi sen hangi şehirdesin? ulaşması zor olmasın senin oğlanın

oğlum bana benzerse heryere gider sakaryadayım bende hafta sonu samsuna gelir kızınla flört eder döner ben harçlığını yol parasını koyarım cebine gitsin tabi oğlum :))
teyzesi yer cimcimeyi :)

Kızlar ben zaten kaç gündür mandalina diye düşünüyordum.
Annem suyunu alalım istersen dedi ama sağlıksızdır diye istemedim.
Napsak ki?

Demetcim iyi düşün sev onu okşa göbüşünü. İyi o inşallah... Buna inan. :)

eheueheuuh

ınsallahh valla gecen hamılelıgımde de canım devamlı portakal mandalına çekıodu baya yemsıtım :)

dönerse senındır mandalin dönmezse hıc senın olmamıştır eheueheu

dönmezse bacaklarını kırarım onun sıkarım topuklarına :)))

ilk sanıyordum senin bebişini ayşe

kızlar ya bu damacanalardaki bakteriler yüzünden dışarda su içerken tiksinir oldum.. evde de aynı sizler napıosunuz? eşim su arıtıcısı taktıralım eve dio en azından evde temiz su içersin.. siz ne dersiniz?

kötü düşünme iyi düşün iyiliği çağır

mandiş kız sakaryadaysan yapar senin oğlan :) bende izmitteyim doğma büyüme evlenme izmir ama ay ben meslek lisesindeydim hocalar bile sakaryalı erkeklerden uzak durun derdi pek namlıydı eskiden gerçi izmitin bazı semtleride :)

yakın larda rize mandalinası çıkacak galiba şu yeşil olanlardan tam zamnını bilmiyorum ama az daha sabır

keşke bizimkilerde ayrı yaşasa çok isterim annneme kıyamıyorum artık Allah kapıları açar inşallah

şu anda bende kalıyolar zaten geçen kış boyuncada bendelerdi. burda daha az zulmediyo ben elimden geldince mudahale ediyorum ama nereye kadar

hala namlılar demet maşallahları var zıplıyorlar heryere çevredenmi neden bilmem doğru diyorsun

babn diğer kardeşinde kalsa annen sende belki özler bu arada sizin baskılarınız sözlerinizde tesir eder diye düşündüm inşallah herşey yoluna girer

kötü düşünme iyi düşün iyiliği çağır

amin biliyorum ama işte hep kötü bişey olacak diyede korkuyorum bizde yeşili çıkar haber veririm ay ekşi ekşi istetceniz gideyim bi limon portakal kemireyim gerçi benim baş meyvam üzüm heryerde artık ama ekşide yeri ayrı bizim doktor yanlışmı gördü pipuşu acaba :26:

canım biizmde sular kreçli ve hep damacana hem içmeye hem yemeklere arıtma alsak diyorduk ama 2komşuda var suyun tadını beğenmedik daha bugün yine konuşmuştuk filrelere 1yıl diyolar ama 6ay bile gitmiyot bide suyun faydalı kısmınıda alıyor damacanalar hakkında çok şey söyleniyor ama yine onlara devam yada arıtma su kullananların maden suyu tüketmesi gerekli diye biliyorum aklında olsun alırsan

oğlum bana benzerse heryere gider sakaryadayım bende hafta sonu samsuna gelir kızınla flört eder döner ben harçlığını yol parasını koyarım cebine gitsin tabi oğlum :))
teyzesi yer cimcimeyi :)

heh o olur işte bak ben kızımı yollamam :) gözümün önünde flört etsin zilli
yalnız dikkat et samsuna geleni geri vermioz biz senin oğlan da yakışıklı bişe olursa salmayız haberin olsun

ayyy yaaa şöle bi doğsalar da süslesek püslesek ısırsak onları :) eşimin bi arkadaşının kızı var dört aylık tombiş bişe hergün onu sayıklıo eşim ilk defa böle çocuk sevdiğini gördüm ailece görüşüoz onlarla da bu akşam buluşcaz bende onu yicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…