2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selam hanımlaarrr nasılsınıızzz :KK3: İstanbulda gök gürüldemeye başladı Bakırköye gideceğiz bebişimize birşeyler bakmaya yine kesin elimizi kolumuzu doldururuz anam benim koca benden hevesli çıktı çok şaşırtıyor beni :KK1: kağıthanede oturuyorum ablama taaa beylikdüzüne gideceğiz iki arada bi derede çocuğuna birşeyler bakacakmış :KK9::KK9: üff cinsiyette kesinleşmedi ki bi kesinleşse de ona göre alabilsek hep kahve, sarı, turuncu, beyaz alabiliyoruz. Cinsiyet kesinleşsin herhalde bizim zuzunun herşeyi tam olur hiç eksik birşeyi kalmaz bu hızla :KK9::KK9::KK9:

herkese hayırlı günler kızlar nasılsınız herkes iyidir inşallah.. bende 9 gün sonra öğreneceğim cinsiyetini inşallah:) bu arada 4lü tarama yapılacak bu test hakında bilgisi olan var mı. kan testleri dışında bebekte neye bakacaklar birde 17+1 de gideceğim o zaman yapılabilir mi acaba? eğer yaptıran varsa rica etsem bilgi verebilir mi?

teşekkürler canım sen nasılsın? bende çarşamba yaptırdım 4lü testi..daha sonuçları almadım..16. -18.haftalar zeka gelişimi haftası canım..testte onunla alakalı..inş sonuçlar güzel olur hepimiz için..

Kızlar kardeşimden büryan pilavı tarifi aldım şimdi

hiç yapanınız var mı ben ilk kez deniycem de :KK70: tavsıyenız varsa sölein yani kabulum :KK70:

öyle canım muahbbet gırlaa :) ay benım camlarda cok kırlı hııcc sılecek havada değilim ya napcaz bılmem

ınsallah kesınlesır canım cınsıyet guzel habelre gerl ınsallahh :)

Boşver canım ya zaten şu 1-2 gün silme yoksa benim akıbetime dönersin. Cesaret etsem perdeleri de çıkaracağım da artık bir gün bir odayı bir gün bir yeri sırayla yaparım. Pilavı hiç yapmadım ama deneyince hoşuna giderse bize de söylersin yaparız :KK34:

teşekkürler canım sen nasılsın? bende çarşamba yaptırdım 4lü testi..daha sonuçları almadım..16. -18.haftalar zeka gelişimi haftası canım..testte onunla alakalı..inş sonuçlar güzel olur hepimiz için..

teşekkürler canım cevapladığın için.. inşallah güzel çıkar canım sonuçlar.

Selam hanımlaarrr nasılsınıızzz :KK3: İstanbulda gök gürüldemeye başladı Bakırköye gideceğiz bebişimize birşeyler bakmaya yine kesin elimizi kolumuzu doldururuz anam benim koca benden hevesli çıktı çok şaşırtıyor beni :KK1: kağıthanede oturuyorum ablama taaa beylikdüzüne gideceğiz iki arada bi derede çocuğuna birşeyler bakacakmış :KK9::KK9: üff cinsiyette kesinleşmedi ki bi kesinleşse de ona göre alabilsek hep kahve, sarı, turuncu, beyaz alabiliyoruz. Cinsiyet kesinleşsin herhalde bizim zuzunun herşeyi tam olur hiç eksik birşeyi kalmaz bu hızla :KK9::KK9::KK9:

Aman canım tedbirsiz çıkma valla Şişli'yi sel götürüyor :) Eşinin hevesli olması çok güzel bir şey, aynı heyecanı mutluluğu paylaştığını gözlerinle görmek insanı çok mutlu ediyor. Bizimki o kadar çaktırmıyor maalesef, mutlu biliyorum ama hiç alışverişte filan gözü yok. Bir bebek mağazasına sokup denemeyi düşünüyorum kendisini :KK66: Ben de hem kışlıkları hem de cinsiyeti bekliyorum. Cinsiyet belli olsa en azından alınabilecekleri alacağım. Bu ara benim de gözüm yeşillerde o yüzden :)

cnm ben dün yaptırdım doktor yine bebeğe bakıyo ölçümlerini alıyo sonra kan veriyosun 2 li testten pek farkı yok sadece 4 tane değere bakılıyo kanda okadar :))

yaaa yarın başımıza ne geliceği belli diil o da çok önemliymiiş bana babasına kardeşine yakın akrabalara bile umut olabiliyomuş oyuzden istiyoruz aslında ama ilk alırlarkan kanı 2 bin falan veriliyomuş sonra yıllık 300 tl falan 16 yıl saklıyolarmış

canım haklısın aslında saklamak lazım :26:

Boşver canım ya zaten şu 1-2 gün silme yoksa benim akıbetime dönersin. Cesaret etsem perdeleri de çıkaracağım da artık bir gün bir odayı bir gün bir yeri sırayla yaparım. Pilavı hiç yapmadım ama deneyince hoşuna giderse bize de söylersin yaparız :KK34:

aslıdna evet bıraz daha beklesem iyi olucak ya ama hamıle kalınca anlaşma yapmıştık cam silmicektım

artık eşime sildiricem çare yok kendı kasındı hayır silmezde bilio musun öel bekeltir hem tembel hem bana iş yaptırmıyo :KK9:

canım yaparsam blogumda paylaşırım ınsallahh ya merak ettım bende nası oluyo bakalım :)

bu arada kızlar ben bebeğimi hissediyorum kim ne derse desin erken belki ilk bebek için ama şöyleki sanki böyle titreşim gibi bişey hissediyorum. ama bu hergün değil arada bir. ama çok güzel bir duygu varlığını hissetmek 3 haftadır görmedim son 1 hafta. doktor teyzesi bizi ayda 1 çağırdığı için sonlara doğru gün sayıyorum:KK1:

Zeynepfaz çok geçmiş olsun! Aman aman, bu dönemde içimizi ferah tutmamız çok önemli. Bebek annenin yaşadığı stresten etkileniyor biliyorsun. Ben kuantum falan gibi kitapları çok okuyorum bu ara. Çok iyi geliyor, tavsiye ederim. Normalde dalga geçerdim ama herşeyin beyinde bittiğine dair bir sürü gerçek olay anlatılıyor.
Dikkat et kendine arkadaşım.

Çok sevindim canım senin adına! Ben de çok isterdim bi prenses valla! Sağlıklı ve hayırlı bir evlat olması dileğiyle...

Canım hayırlısıyla atlatmışsın inşallah zor zamanları. Sonuçlarının çok iyi geleceğine inanıyorum ben de. Sakın içini sıkma. İçini ferah tut!

Canım rüyalarımız bilinçaltımızın birer eseri. Bu dönemde bilinçaltımızda hep doğum ve bebek odaklı şeyler olduğu için doğurana kadar bu tür rüyalar görmemiz çok doğal. İnsanların korkularını resimleştirme ve böylelikle yüzleşme ve bunlardan kurtulma yollarından biri aslında rüyalar. O açıdan çok normal böyle korku içeren rüyalar görmemiz. Bilinçli iken dillendirmediğimiz korkularımızı rüyalarla yaşayız atarız inşallah! Hiç sıkma sen içini. Bişeycikler olmaz!

Günaydın feslegenim, güzel bi haftasonu olsun inşallah!

Maşallah senin prensesine de! Çook sevindim senin adına da mathematician! Hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun inşallah!

Valla Ankara'da hava güzel canım, serin. Ama ben de bi duşa atcam kendimi birazdan. Umarım çok güzel bi hafta sonu olur hepimiz için!

teşekkür ederim canım.. prensesimiz geliyor allahın izniyle..:nazar:

Aman canım tedbirsiz çıkma valla Şişli'yi sel götürüyor :) Eşinin hevesli olması çok güzel bir şey, aynı heyecanı mutluluğu paylaştığını gözlerinle görmek insanı çok mutlu ediyor. Bizimki o kadar çaktırmıyor maalesef, mutlu biliyorum ama hiç alışverişte filan gözü yok. Bir bebek mağazasına sokup denemeyi düşünüyorum kendisini :KK66: Ben de hem kışlıkları hem de cinsiyeti bekliyorum. Cinsiyet belli olsa en azından alınabilecekleri alacağım. Bu ara benim de gözüm yeşillerde o yüzden :)

anamm gerçektenmi ben leventteyim burda daha bişi yok :))

Son düzenleme:

Yok şemsiyesiz çıkmam zaten canım. Burad henüz bir şey yok bulutlar sanki dağılmaya başladı gök gürültüsü de kesildi.Valla ben bi soktum bebek mağazasına sokuş o sokuş durduramıyorum adamı :KK9: Sen de en yakın zamanda dene bence :KK34:

Son düzenleme:

ne güzel hevesli olması bol bol alışveriş yapın:)bizimki bebeğe hevesli ama alışverişten anlamaz ben alırsam alır.

kızlarrrrrr:KK3::KK3:dün kontrole gittim bebeğim cinsiyetini gösterdi.kızımız olacakmış:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:belli ki yavrum yabancı doktora göstermek istememiş.kendi doktorumuza gidince hemen açıp gösterdi.:KK1:

gözün aydınnn.prensesin hayırlı olsun.

herkese hayırlı günler kızlar nasılsınız herkes iyidir inşallah.. bende 9 gün sonra öğreneceğim cinsiyetini inşallah:) bu arada 4lü tarama yapılacak bu test hakında bilgisi olan var mı. kan testleri dışında bebekte neye bakacaklar birde 17+1 de gideceğim o zaman yapılabilir mi acaba? eğer yaptıran varsa rica etsem bilgi verebilir mi?

bende çarşamba günü yaptırdım.kafasını ölçtü bide sanırım omurilik boyunu ölçtü spina bifida da bakıyolarya testte.
çarşamba günü alıcam sonuçları stres basıyo yaklaştıkça.inşallah hepimiz güzel haberler alırız.

günaydın kızlar herkes iyidir umarım
ay canım hayırlı olsun darısı başımıza artık bakalım 10 gün sonra bizimkide gösterir inşallah son 2 kontrolümüzde açamadı ufaklık bacaklarını bir türlü :)

canım inşallah bebişin bi sonraki kontrolde gösterir.gerçekten şimdi kendimi daha bi hamile gibi hissediyorum.:KK49:sabah kızkardeşim aradı abla ne yapıyosun diyor.ben de:''kızımla analı kızlı oturuyorum:'' dedim.ay bi hoşumuza gitti.gülüştük.Rabbim hepimizi sağlıkla kavuştursun yavrularımıza.:KK16:

kızlar bu sene kız senesi galiba bakıyorum da çoğumuzun kız
gelsin bakalım prensesleeeeeerrrr :KK16:

ilkin erkekler çoğunluktaydı ama şimdi bize göre kız senesi:KK8:

Senin prenses yabancı biliyo demek ki şimdiden eehehhe.. hayırlı olsun analı babalı büyüsün inşallah.. bahtı güzel olsun..
erkek senesi derken kız senesine döncek galiba.. bi tane de bana gelsin o prenseslerden yaa :KK1:

evet evet daha şimdiden ayırt ediyo cimcimem.darısı da senin başına.Allah gönlüne göre versin canım.güzel dileklerin için de çok teşekkür ederim.Allah hepimize sağlıklı,güzel bahtlı,uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

kızlarr çok önemli bi konu hakkında sizinde görüşlerinizi almak istiyorum şu göbek kordon kanını saklama konusunda ne düşünüyosunuz yeni yeni araştırmaya başlıyorum ben ama belki sizinde bilginiz vardır
canım aslında ben düşünüyordum ama sonra kendi kendime evham yaparmışım gibi geldi.tedbirli olmak güzel şey ama negatif düşünmek te istemiyorum.sadece 16 yıl saklanabilmesi de düşündürücü.ben daha uzun yıllar saklanabiliyor sanıyordum.

Maşallah senin prensesine de! Çook sevindim senin adına da mathematician! Hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun inşallah!

amin canım arkadaşım hepimize inşallah:KK16:

Valla burası felaket, bildiğin sel gibi yani. Bir de yokuş benim evin önü dere gibi oldu :) Allah su baskını ihtimali olanların yardımcısı olsun.
aaa valla burda bulutlar bile dağıldı :)) aminn kuzum yaa Allah yardımcıları olsun...
canım inşallah bebişin bi sonraki kontrolde gösterir.gerçekten şimdi kendimi daha bi hamile gibi hissediyorum.:KK49:sabah kızkardeşim aradı abla ne yapıyosun diyor.ben de:''kızımla analı kızlı oturuyorum:'' dedim.ay bi hoşumuza gitti.gülüştük.Rabbim hepimizi sağlıkla kavuştursun yavrularımıza.:KK16:

ilkin erkekler çoğunluktaydı ama şimdi bize göre kız senesi:KK8:

evet evet daha şimdiden ayırt ediyo cimcimem.darısı da senin başına.Allah gönlüne göre versin canım.güzel dileklerin için de çok teşekkür ederim.Allah hepimize sağlıklı,güzel bahtlı,uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

canım aslında ben düşünüyordum ama sonra kendi kendime evham yaparmışım gibi geldi.tedbirli olmak güzel şey ama negatif düşünmek te istemiyorum.sadece 16 yıl saklanabilmesi de düşündürücü.ben daha uzun yıllar saklanabiliyor sanıyordum.

amin canım arkadaşım hepimize inşallah:KK16:

evet bende tedbirli olmak istiyorum sadece bebeğe diil yakın aileyede umut :)) ya ben öle duydum daha tam araştırmadım :))

kızlarr çok önemli bi konu hakkında sizinde görüşlerinizi almak istiyorum şu göbek kordon kanını saklama konusunda ne düşünüyosunuz yeni yeni araştırmaya başlıyorum ben ama belki sizinde bilginiz vardır

canım kordon kanını bir ara ben de düşünmüştüm.doktoruma sorduğumda ben çocuklarım için gerekli görmedim ama tercihe kalmış bir durum dedi.internetten araştırın isterseniz yardımcı olurum dedi.ben şimdilik vazgeçtim.

X