2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar aksam eşimle kötü bir kavga ettim.çok ağladım.sonra bir duş alıp sakinleşmeye çalıştım.ve sanırım ilk kez bebeğimi hissettim.bu diğer hissettiğimi sandıklarımdan çok baskaydı.içerden dışarı doğru bir vurma gibiydi.ilkini duydum yok değildir dedim.5-6 saniye sonra bidaha oldu.kalp atışlarımmı acaba dedim ama çok düzensiz şekilde tam on iki kere hissettim sonra kesildi.ve ben en son gebelik testi yaptığımda bu kadar heyecanlandım.kalbi duracak gibi oldu.ne güzel bir duyguymuşş allahım şükürler olsun
Bugün kavga gunu galiba :KK43:( Her serde bir hayır varmış, bari bende de ise yarasa... Cok sevindim canım gercekten ama su an birisine cok kızgın oldugum icin yeterli bicimde ifade edemiyorum. Darısı basıma :KK34:

KiZlar kocis bugun iftar vaktine kadar uyudu resmen bende tavır yaptım iiki bı pazar gunü evdesin gözünü açmıyorsun uykudan dedim baya fırçaladim nese sonra gönlümü aldı ve avm ye gittik bana Hamis pantolonu ve tunik aldık vee bebisimize iki tane patik bı tanesi parmak arası eğer telden yüklemeyi becerebilirsem fotosunu yuklucem çok güzel:KK16: bide zibin aldık 3 tane ve tulum aldık çok güzel yaa kocis çok duygulandi sonra yukarda bişeyler icelim dedim yemek kısmına çıktık burnuma kupir kokusu geldi ve yedim Tabiki Allah'tan eve yürüyerek geldik yoksa siginazdim herhalde :KK1:

Tesekkurler cnm. Medilife evime yakın. Orda sanem hanıma gideyım. Sana da anlatırım gidince.

cANIM MERHABA, SENİNLE DAHA ÖNCE DOKTOR hakkında Ve medlilife hakkında konuşmuştuk hatırlarsan. Sanem hanım hem çok yoğun bir doktor, hem de hastanede günde iki saat falan kalıyormuş. Açıkçası ben sürekli gideceğim bir doktoru tercih ettiğim için tavsiye üzerine burda BuRCU bETÜL HANIMa gittim.,

Gözlemlerimi aktarıyorum. İnanılma ilgili bir kadın. Çok soğuk duruyor ama tam tersi işine çok hakim ve profosyenel. Beslenmeyle, çocuk doğumunla, bebeğinle ilgili herşeyi çok ayrıntılı anlattı. Bayağı ilgilendi. Çok mennun kaldım. Üstelik miuayene ücreti sigortalıya 25 tl. Ben cumartesi eşimle gittim.

Aklımıza takılan herşeyi sorduk çok güzel açıkladı. Kesinlikle öneriyorum. Önce bebekle ilgili gerekli ölçümleri alayım, sonra da size göstericem dedi. Makınaları da bayağı iyi. Gönül rahatlığıyla git canım. Evimize de yokun. Doğumumuz da çok rahat olur :KK66:

günaydın kızlar ben geldim hafta sonu çok sıcaktı ama iki gün boyunca çok rahat denize girebildim su çok güzeldi inş kimse kötü haberler almamıştır...

herkese günaydın.bugün arkdaş gelck oturmaaya.oruçta izine ayrılmış:)
bende birazdan markete gidicem yiyecek bişeyler almaya.
herkes iyidir umarım.

Kizlar yaa fotolari nasi yukluyosunuz banada anlatin :nazar:

Canım cevaplarken çıkan ekranın üst kısmında farklı ikonlar var ya. 2. satırda, sondan 5. ikona tıklaman gerek. Dünya ve zarfın yanındaki değil, onun yanındakine yani. Zaten üzerine gelince insert image diyo. Ona tıklıyosun. Bilgisayarından resim eklemek için "from computer" i seçiyosun ve dosya ekle deyince senin artık bilgisayarının neresindeyse oraya tıklıyosun, ordan indiriyosun fotoyu. Budur!

günaydın kızlar 3 gündür siteye giremedim.yıllık iznimden almıştım bir gün 2 günde hafta sonu biraz dinlendim.

kızlar ben daha bebeğimin tekmelerini hissedemiyorum.nedendir acaba?

Herkese günaydın...
Huzurlu, güzel haberler alabileceğimiz, sağlıklı bir hafta diliyorum herkese...

günaydın herkese
ne güzel ya herkes bebişkolarının hareketlerini hissetmeye başlamış
ben henüz hissedemedim neden acaba
ilk bebeğim oldugu için sanırım:26:

günaydın kızlar 3 gündür siteye giremedim.yıllık iznimden almıştım bir gün 2 günde hafta sonu biraz dinlendim.

Normaldir canım, daha yavaş yavaş hissetcez hareketleri. Du bakalım:KK1:

ben de 18+2 oldum 19. haftamdayım ama hissedemiyorum canım genellikle 19 ve 20. haftadan sonra hissedilmeye baş
larmış anneler bekliyorum bakalım

günaydın herkese

canım ilk bebeği olanlar 19 ve 20. haftada başlarmış bizim hissetmeye başlamamız an meselesi bu haftalardan önce hissedilmezmiş olanlar ise bağırsak hareketleriymiş...

günaydın kızlar :) bugün nasılsınız? umarım bu hafta herkes için güzel geçer ve iyi haberlerle süslenir yine topic imiz :KK70:

Günaydın kızlar

sabah direk hastaneye gittim heyet raporu ıcın sımdı geldım işe

yolda bebısım ıkı kez daha kıpraştı şimdi durgun :) bu haftaalrdakı hareketlerle

ilerki haftalardaki hareketler çok farklı ya :)

bir de benım kuyruk sokumum çok ağrıyo böle bi sorun yasayan var mı daha önce bu sebepten dr a

gitmiştim ortopedist kilo alımına dıkkat et demişti o zaman ama daha kılo almadım ben çözemedım :S

böle bi agrı yasayan var mı ?

Son düzenleme:
günaydın herkese

Günaydın canım epeydir yoktun... Nasılsın?

Günaydın kızlar

yolda bebısım ıkı kez daha kıpraştı şimdi durgun :) bu haftaalrdakı hareketlerle

bir de benım kuyruk sokumum çok ağrıyo böle bi sorun yasayan var mı daha önce bu sebepten dr a

gitmiştim ortopedist kilo alımına dıkkat et demişti o zaman ama daha kılo almadım ben çözemedım :S

Bende minik bir şeyler hissediyorum bazen ama bebeğim mi yoksa başka bir şey mi bilemiyorum...

Bu arada çok nadir olmak üzere evet o bölgede ağrı hissediyorum ama uzun sürmüyor...

Heyet raporunu ne için aldın Ayşecim?

Günaydın kızlar

günaydın canım.. ben de gün içinde çok yorulduysam akşamları çok ağrım oluo belimde ve kuyruk sokumumda.. bende daha kilo almadım.. belki seninki de yorgunluktandır.. biraz dinlenmeye çalış.. hayırdır bu heyet raporu olayı nedir?

Günaydın kızlar

ohh ne güzel başladınız hissetmeye bende daha tık yok :KK43:(
kuzum çok yürüdüğümde yada iş yaptıgımda yoruldugumda bendede çok ağrı oluyo kuyruk sokumumda :KK43:(

X