2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kociş bıraktı beni çıktı dışarı yavv
:KK53: bende bir şarkısın seni izliyorum çocuklar çok güzel şarkı söylüyolar ya hele o küçük veliyede hasta oldum he oğlum olursa onun gibi olsa keşke
şarkı söylerken duygulandım ağlayıverdim yaaa ama nie bilmyrumm:26:

kociş bıraktı beni çıktı dışarı yavv
:KK53: bende bir şarkısın seni izliyorum çocuklar çok güzel şarkı söylüyolar ya hele o küçük veliyede hasta oldum he oğlum olursa onun gibi olsa keşke
şarkı söylerken duygulandım ağlayıverdim yaaa ama nie bilmyrumm:26:

Bende ona bakıorum cnm.Cumartesi kaçırmıştım hatta bugünü bekliodum.Hepside harika yetenekler ve çok şekerler.Hemşerim var antepli.Bide şuan yaşadığım şehir izmitli :) Ama hepsi de çok tatlı bende roman bi kız var izmirli çok cilveli böle çok seviorum onu:)

Bende ona bakıorum cnm.Cumartesi kaçırmıştım hatta bugünü bekliodum.Hepside harika yetenekler ve çok şekerler.Hemşerim var antepli.Bide şuan yaşadığım şehir izmitli :) Ama hepsi de çok tatlı bende roman bi kız var izmirli çok cilveli böle çok seviorum onu:)

hahaha :) o roman kız da ayrı alem zaten cimcime yaaa

yeşim canım hayırlı gidin.valla bende yanlızım gurbette olmaktan bi farkkım yok annmemler yazlıkta onların gelmesını bekliyorum hele bi gelsinler onlardan cıkmıcam biraz bana baksınlar yaw dinlenmye cok ihtiyacım var kızımın istekleri bu aralar bana cok yorucu geliyor.allah yardımcımız olsun.
Sagolasin canım valla o yollar gözümde büyüyor bir sürüde yükümüz var
İns uçağa alırlar bizi onuda koyayım bunuda koyayım diye diye doldurduk
Bebis ve hamile kiyafetide götürmem lazım 3-4 parça :KK43:
Çok zor isim valla
Biri bana dur desin=S

Oruc tutuyormus gibi ögünlerime iftar ve sahuru da ekledim. İki aydan beri yiyenemekten yakinan ben son iki gündür acayip yiyorum. Kendimi nasil frenleyecegim ben=(
9 ayin sonunda kendimi düsünemiyorum, haktan hayirlisi=S

Aynı sorun bendede var dün bir çay yapayım dedim
Aslında zararlı ama birde buskivi aldım yanına
Normalde 3 taneyle tıkanırım ama baktım paketi bitirdim
Allah benimde sonumu hayır etsin
Bu arada benim gobusumun sagında bebek orda bir sertlik hissediyorum sanırım oraya konuşlanmış :)
Yarın için randevu aldım buluşacam bebisimle
ins hersey yolundadir

kızlarr günaydınnn
anamm bi geçmişe bakim neler olmuş dedim bi döndüm hepiciği silinmiş :KK53::KK53::KK53:
yaaa dün neler kaynatmıştınız bakim sizzzz şimdi merak ederim ben yaaaaaaa

günaydın herkese
geçmiş geçmiş olmuş:KK1:
bulantı için neler yapıyorsunuz aklıma geldi
varmı iyi gelen önlemler
tuzlu yemek dışında

yönetici yazmışşşşşşş::

KAZEN

Merhaba

Yaşadığımız teknik bir sorun sonrasında bugün sabah 08:00 ile 20:30 arasında sitede ki tüm yazışmaları(yeni üyelikler, gün içi açılan konular, gün içi yaptığınız yorumlar) malesef kaybetmiş durumdayız.
Yaşanan aksaklık sebebi ile özür dileriz. (ALINTI)

herkese günaydın.ay dün yazılanların hepsi silinmiş.neyse ben durumumu kısaca özetleyeyim okumayanlar için.3 hafta önce yüzde 80-90 erkek denilen bebeğimin 2 gün önce yüzde 100 kız olduğunu öğrendik.şok tabii.ama çok şükürki bebeğim sağlıklıydı.1 hafta önden gidiyor.herşeyi normal allaha a şükür.açılışı kız çocukla yapmıştık kapanışıda kızla yapıcaz.bağlatıcam çünkü kordonlar.4.sezeryan olucak bu.doktor 5.yede kazayla kalırsan çok riskli diyor.araştırdım bu durumda cevaz veriliyor bağlatmaya.keyfi bi durum olmayıp bi sağlık problemi olduğu için.

slm kızlar oruc tutuyorm zorlanıyorm ama tutmk ıstıyorm ve dişim agrıyo dayanamıyorm bırı yardımcı olsun napcam bılmıyrm....

geçmiş olsun canım diş ağrısı berbattır hele hamileyken ilaçta kullanamıyorsak:KK43:((
ertelemeden kendi dr.una danış ve dişçiye gidip çözüm bulun yoksa çekilmez oluyor ağrılar
benimde akşam ağrımaya başladı şimdi daha az ama başıma vuruyor ağrısı
sanırım dayanamıcam ve soluğu bugün dişçide alıcam
ilk hamileliğimdede 2 diş çektirip birde kanal tedavisi yaptırmıştım birşeycik olmamıştı
allah yardımcın olsun

merhaba hira ne sorduğunu neden sorduğunu ben şahsım adına anlamış değilim !!!!
hamilesin ,üstelik allah tarafından hamile kadınların orucu mazeret kabul ediliyor,zorlanıyorsunuz,bol tüketmeniz gerekiyor,havalar çok sıcak ve sıkıntısını çekiyorsunuz...
ve bu halde hamileyim ama oruç sıkıntısını çekiyorum ama yinede tutucam ben ne yapmalımıyım diye mi soruyorsunuz??

ben dişimin agrısı ıcın napabılırm dıyorm orucuda 2 gun tutup 1 gun tutmuyorm ben ramazanı yasamak ıstıyorm....disimin agrısı dayanılmz

herkese günaydın umarım tüm anne adayları ve bebekleri iidir. bayadır yazamıyorum işlerin yoğunluğundan.

kızlar akşamdan beri karnım kasıklarım ağrı içinde sizdede oldumu yoksa telaş yapıp doktora gitmem gerekirmi

herkese günaydın.ay dün yazılanların hepsi silinmiş.neyse ben durumumu kısaca özetleyeyim okumayanlar için.3 hafta önce yüzde 80-90 erkek denilen bebeğimin 2 gün önce yüzde 100 kız olduğunu öğrendik.şok tabii.ama çok şükürki bebeğim sağlıklıydı.1 hafta önden gidiyor.herşeyi normal allaha a şükür.açılışı kız çocukla yapmıştık kapanışıda kızla yapıcaz.bağlatıcam çünkü kordonlar.4.sezeryan olucak bu.doktor 5.yede kazayla kalırsan çok riskli diyor.araştırdım bu durumda cevaz veriliyor bağlatmaya.keyfi bi durum olmayıp bi sağlık problemi olduğu için.

bende bağlatmayı düşünüyorum ve bu konuda çok araştırma yapmıştım
acaba ağrım olurmu uzun sürermi operasyon diye
ama sezeryan olurken 2 dk.da yapılan bir işlemmiş
senin 5.olucak cidden zor geçer birde 5.çocuğu düşünmüyorsan yaptır tabi
bizde nasip olursa 2 çocuk yeter allah bunlara ömür versin diyoruz

kızlar akşamdan beri karnım kasıklarım ağrı içinde sizdede oldumu yoksa telaş yapıp doktora gitmem gerekirmi

bende geçen hafta olmuştu.tam 2 gün sürekli karnım ağrıdı.kasıklarımdaki batma ise sürekli oluyor zaten.özellikle ani hareketlerde.bence panik yapma.eğer kanama falan yoksa bekle.çok uzun sürer geçmezse ozaman gidersin

ben dişimin agrısı ıcın napabılırm dıyorm orucuda 2 gun tutup 1 gun tutmuyorm ben ramazanı yasamak ıstıyorm....disimin agrısı dayanılmz

kaçıncı haftadasın bilemiyorum ama 3 ve 6 ay arası diş sorununu çözebilirsin
son 3 ayda hiçbir işlem yapmıyor dr.lar
neren ağrıyorsa ,canın ordadır diye boşuna söylememişler
bence vakit kaybetme arkadaşım

kızlar aslında ankette bebeklerimizin cinsiyetleri eşit.ben erkek diye oylamıştım ama kızmış.yani erkekten bir tane alıp kıza verirseniz tam eşit oluyor sayıları:))

X