2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

GÜNAYDIN ŞEKERLER:KK16::KK16:

481957_10150964027723248_1592825720_n.jpg

yokkk canikom yaa 20.haftadan sonra çok demiş 16.haftadan sonra hissediliyor heleki zayıfsan bariz hissediyorsun allahın izniyle...

2.ve sonrası dogumlarda 16 dan sonra hissediliyor diye biliyorum ilkinde 20 hafta hatta 22. haftada hissediliyor. Şimdi hissedemeyen anneler telaşlanmasın

günaydın hemşireler dr.dan geliyorum 3. bebişiminde erkeğe benzediğini söyledi:KK43:( Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun inşallah:)) bol sıvı alırsam arada bazı günler oruç tutabileceğimi söyledi bende sahura kalkıp niyet etmemiştim bugün orucumu tutacam inş. öğleden sonra 2li test sonuçlarımı alıcam hayırlısı versin Allahım. herkese selam

canlarım hayırlı cumalar ve hayırlı ramazanlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
çok şükür kavuşturana
ama tutamıyoruz o ayrı mesele
bu arada bebişleri kıpırdamayanlar üzülmesin
benim kızım 6. ayım bittiğinde kıpırdamaya başladı
hiç korkmayın Allahın izniyle hiç bişey olmaz çok önemli değil
doktorunuz sağlıklı diyorsa
küçük ayrıntıları kafanıza takmayın canlarım

günaydınlar hayırlı cumalar ve hayırlı ramazanlar ne şanslıyız ki böyle güzel günlerde hamilelik başlangıcı yaptık (3aylar ve ramazan)inşallah Rabbim hepimize tamamlamayı nasip eder biz dün çok gezmişiz teyzeyle hala belim ağrıyor buakşamda teyzeyi yollucaz iftar yapıp çay bahçesinden servise canım benim 1yıl yok gene

ayşecim canım nasıl sevindim rabbim hep böyle sevindirsin bizleri canım melek yüzüne minik ay cimcime geçti içimden kimin duası hayır oldu bilinmez rabbim hayrı geçenlere hayır versin inşallah

sahracım kolay gelsin bende doğalgaz yaptırdım 2hafta oldu inan Allah yardımcı oluyo çok korkuyordum ama çocuklar okadar iyiydi ki kabaları süpürdüler şirketin temizlikçisi varmış ama eşim evdeydi ve ben duvarları kapıları camları dert ediyodum yoksa kanepeleri eşim çeker ben süpürür silerim ama eşimden de Allah razı olsun ben bez yıkadım o sildi şimdi heryer boya yapmış gibi pırıl pırıl okadar kolay olduki inşallah senin de kolay geçer ama sen çık evden hem gürültü hem toz zararlı benim alerjimde vardı sade yemek için girdim bide şunu napalımlarda

bide çalışan fıstıklar ay adetken de nezor olurdu kızlar toplanır odaların tekinde yerdik sizde inşallah yanınıza bikaç kişi bulursunuz yada özel oda :)

biz bugün 2li kan sonucumuzu alcaz ama bakalım göstermeyi yapamaya biliriz tıptaki şu randevu olayı yüzünden ay çrş gördük miniki ama yine göresim var haftaya ikiliyi doktorumuza da götürcez bakalım sokar yine inşallah

hepinize günaydın arkadaşlar.. hayırlı ramazanlar.. bugün 2li testin sonucunu alıcam akşama dr a göstericem . dua edin bana arkadaşlar..

Günaydın kızlar.lousame6 Gozunaydin canım maşallah ne güzel 3.bebegin bende 3tane istiyorum fikrim değişmezse tabi.artik cicileri almaya başlayabilirsin ben dün dayanamadım cok tatlı iki kız tulumu aldım.buarada senin diğer bebislerin cinsiyeti ne?

günaydın hemşireler dr.dan geliyorum 3. bebişiminde erkeğe benzediğini söyledi:KK43:( Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun inşallah:)) bol sıvı alırsam arada bazı günler oruç tutabileceğimi söyledi bende sahura kalkıp niyet etmemiştim bugün orucumu tutacam inş. öğleden sonra 2li test sonuçlarımı alıcam hayırlısı versin Allahım. herkese selam

Buarada aynı haftalardayiz aslında benimki bide 1hafta œnerdi gidiyor ama nasıl öğrendiğini merak ettim ikili testeki doktor mu söyledi?

Günaydın anneler ve kuşları... :)
Hepinize hayırlı cumalar ve ramazanlar.
+ Bir arkadaşımız aşerdiğiniz şeyleri yazmasanız demiş. Katılıyorum. Benimde aklım kalabiliyor... :)

Son düzenleme:
kızlar bebeklerimiz göbişlerimizde geçireceğimiz bu ilk ramazan ayının ömrümüze bereket evlerimize huzur ve mutluluk sağlık sıhat getirmesini dilerim.inşallah bir dahaki ramazanda meleklerimiz kucağımızda olucak.

herkese hayırlı ramazanlar,hayırlı, bereketli,müjdeli cumalar

test 16:00da alınacakmış
bugün tekrar nasıl gidicemhastaneye bilmiyorum belkide pazartesi gider alırım:KK43:

Birde kızlar az önce 10 saniye falan süren bir sancı oldu rahmimde. Sanki içeride bir şey oldu ama ne ağrıdı baya ama geçti!?
Kafama takıldı...

kızlar bebeklerimiz göbişlerimizde geçireceğimiz bu ilk ramazan ayının ömrümüze bereket evlerimize huzur ve mutluluk sağlık sıhat getirmesini dilerim.inşallah bir dahaki ramazanda meleklerimiz kucağımızda olucak.

herkese hayırlı ramazanlar,hayırlı, bereketli,müjdeli cumalar

Amiiiiin ins.benden de herkese hayirli Ramazanlar, ins herkes icin hayirlara vesile olacak bir ay olur=)

X