2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

çok şükür canım gözün aydın çok sevindim mutlu oldum.işallah kromozom testin sonuçlarında iyi çıkar .sağlıkla kucağına alırsın bebişini.

canım moralini bozma.internette üst sınır 3mm olarak geçiyo.benim bi arkadaşımın ki 3,03 çıktı.ama doktorlaar kan testi ile birlikte değerlendirdiklerinde düşük risk grubunda yer aldığı anlaşıldı.bir başka arkadaşımın ki de 2,6 mm çıkmıştı.sapasağlam bir kız çocuğu dpğurdu.kızı şu anda 7 yaşındainşallah sen de bebğine sağlıkla kavuşursun

canım gözün aydın.çok sevindim.

bu güzel paylaşımın için teşekkür ederim canım.hurmayı ve ayvayı bolca yemek istiyorum.şöyle iki yanağı gamzeli güzel mi güzel,sağlıklı mı sağlıklı bir bebeğim olsun istiyorum.

canım gözün aydın.tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin.ben de 4 yıldır evlat hasreti çekiyorum.kısmetse arka arkaya çocuk yapmak istiyorum.evim cıvıl cıvıl olsun

kızlar tatilden geldim dinleneyim diyordum ki su tesisatında patlak çıktı tüm tesisat değişecek yerler kırılacak toz toprak ay düşünemiyorum bir de bu sıcakta temizlemesi de var....:18:
canım keşke mümkün olsa da evdeki işler bitene kadar başka bi yere gitsen,annene filan mesela.eşin temizlik işini halletse.çok zor olur senin için.Allah yardımcınız olsun.

canım bu bilgiler süper yaa.daha önce hiç duymamıştım.devamını bekliyorum.kısmet olursa doğuma yakın bu bilgileri sıkça paylaşalım.çünkü telaşla böyle şeyleri unutabiliyoruz.

canım gözünaydın.iinşallah ben de haftaya gitiiğimde bebğimin cinsiyetini görebilirim.

canım geçmiş olsun.bebğinin cinsiyeti de hayırlı olsun bu arada.benim de ilk haftalarda 1 ay kadar kanamam olmuştu.hem progesteron hem de haftada bir proluton kullanmıştım.çok şükür geçti.inşallah senin kanaman da en kısa zamanda kesilir.

canım çok hoşsun yaa.ben de bi ara rüyalarımda dolma filan görüyodum.bulantılarımın olduğu bir dönemdi.yapamadıkça içimde büyüdü.bu aralar öyle çok yaptım ki bıktım desem yeridir. bi arada dondurmaya takmıştım.yine gece rüyalarıma girmişti resmen.:44:hamilelik enteresan bi dönem vesselam.

Hepinizin ramazanı mübarek olsun kızlar ben Allah nasib ederse oruç tutacağım 4 yıl oncede tam bu kadarlik hamileydim ve hepsini tutmuştum.ama tabi kendini iyi hissetmeyenler ve ilaç kullananlar tutmasın.

Kızlar hepimizin ramazanı şerifi mübarek olsun.allahim sağlıklı huzurlu geçirmeyi nasip etsin inşallah.bütün dualarınız kabul olsun yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin.Amiiiin.

herkese selam
20 gündür yazamadım tatiile çıkmıştım kuşadasına net imkanım yoktu bu sebeple foruma bakamadım bugün bursaya annemlerin yanına geldim ve bu hafta içinde kontrole gidip bebeğimi göreceğim . bebeğinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar olmuş hayırlı uğurlu olsun allah sağlıkla kucağınıza almayı nasp etsin inşallah. 2li test sonuçları güzel çıkan arkadaşlarında gözüaydın
bu arada herkese hayırlı ramazanlar diliyorum allah ibadetlerinizi kabul etsin ve dualarınızı eksik etmeyin
ben hamilelikte edilen tüm duaların kabul olduğuna inanıyorum ve gebeliğimiz böyle güzel bir zamana da denk geldi allah kazasız belasız sorunsuz doğum nasip etsin hepimize inşallah hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu akıllı bebeklerimiz olsun

bebilerimizle geçireceğimiz ilk ramazan hepimize hayırlı olsun.sağlık sıhhat getirsin bu mübarek günler bize inşallah.

Memleketteyim diye pek nete girmeye fırsatım olmuyor hepinize bebişlerinizle hayırlı ve sağlıklı ramazanlar diliyorm kızlar

bana bu gece de uyku yok
her aksam 11,30/12,30 arası uyuyorum sonra bitti yok, ayaklarımın altı alev topu sankı, okuyanlar son ayları sanır o da değil, vantılator var havlu ıslayıp koyuyorum , sureklı ayaklarımı yıkıyorum ama yok tabı bu şekılde uyku da yok
sıkıntıdan sahuru şimdiden hazırlamaya başladım.
herkese hayırlı ramazanlar bu sene tutamamak biraz vicdan azabı yapıyor ama bebişlerimiz için....

Son düzenleme:
Günaydın kızlar,HAYIRLI RAMAZANLAR...
annemi dr.a götürücem, ikili testimin sonucunu alıcam ve dr.ordaysa göstericem
bu sıcakta tüm bunları ben yapıcam(

pembetoka naber arkadaşım nasılsın ne var ne yok
çok şükür iyiyim canım ama
sıcaklardan ve evde olmaktan sanırım biraz bunalmış durumdayım
oğlumla kahvaltımızı yapıp dışarı çıkmamız lazım ama bu halsizlik beni mahvediyor

sen nasılsın?
bu arada oğlum dışarıda tüm gün yazmışsın ya
bugünlerin keyfini çıkartsın ...
kendi çocukluğumuzda böyle değil miydiD
tüm gün dışarıda oynamak ve acıktığında 1-2 dilim reçelli yağlı ekmekle doymakDD
bir odada 3-5 oyuncakla oynayıp canının sıkılmasından çok çok iyi
annemin evi bahçeli allahtan yazın kirlenmeyi doya doya oynamayı orda öğreniyor

günaydın kızlar herkese hayırlı ramazanlar evde tamirat başladı yerler kırılıyor ev savaş alanı gibi bu sıcakta napıcam bilmiyorum........

Günaydın kızlar,HAYIRLI RAMAZANLAR...
annemi dr.a götürücem, ikili testimin sonucunu alıcam ve dr.ordaysa göstericem
bu sıcakta tüm bunları ben yapıcam(
günaydın cnm hadi bakalım güzel haberlerle gel inşallah :)) evet havalarda çok sıcak dikkat et kendine :))
günaydın kızlar herkese hayırlı ramazanlar evde tamirat başladı yerler kırılıyor ev savaş alanı gibi bu sıcakta napıcam bilmiyorum........

günaydınn hayırlı ramazanlar cnm :)) yaaa çok zor valla Allah kolaylık versin cnm hele bu sıcakta 2 kat zor

kızlarr günaydınn :))
bugün ramazanın ilk günü dün kocişle sahurumuzu yaptık bugün o oruçlu ben diilim tabiki ama iş yerinde etrafımdaki herkez oruçlu su bilene alamadım yanıma nasıl yapcam bilmiyorum valla :)) yarı oruçlu gibi dolaşıcam galiba ...

Kızlar doktorum bana greyfurt yemememi söylemişti.Ama neden olduğunu sormadım.Şimdi internetten baktım bağırsak ve karaciğerdeki enzimleri yok ederek ilacın parçalanmasını önlüyormuş.Dikkat!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…