2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cnm benide eklermsn listeye ben sna özel msj atamıorum 100 u doldurcakmsım oyuzden yasım 25 kılom 54 beklenen dogum 1 ocak 2013 2.bebiş cnsıyet belli dgl yasadgm yer balıkesır

ayy sonunda ayarlayabildim bnm gebeliğim son sata göre tutmadı tam 16 haftam dolacak bu hafta beklenen doğumda 7 ocak cnm sımdı dogru oldu

Günaydın ise gıtmıyorum ama bu sa.te nie uyanığım bende bilmiyorum :) listeye baktım da 15 ve 26 Ocak doğumlu ne çok bebis var ve bı de listedeki pek çok kisinin katılımı yok acaba nerdeler ne alemdeler?gizem çekmiştir hep beni babam adımı gizem koysaymış keske

Son düzenleme:

Günaydın kızlar...
benimde oğlum 06:00 ayaktadır mecburen uyanıyorum

sıcaklardan olabilir yada hamilelikten canım
ama fırsatın varsa bol bol uyu dinlen
yazmama gerek yok biliyorsundur çok uykusuz kalıcaz bebek doğunca

günaydınn
hadi ya bebiş doğunca durum okadar vahimmi oluyo yani

Günaydın kızlar neşeli,sağlıklı,güzel bir gün olsun hepimiz için.Rüya gördüm gece kafam çok karıştı korkuyorummm bebeğimi düşürmüşüm elimde kesesinin içinde bebeğim duruyor düşürmüşüm bakıyorum minicik erkek bebek hayır olsun inşallah nasıl yorumlarsınız..

kızlar genital bölgede agda kullanıyo musunuz agda rahimi sarkıtıyo falan diyolar ya korkuyorum siz ne düşünüyosunuz:18:

canım ben yıllardır agda kullanıyorum bişi olmadı ayrıca rahımle agdanın alakası yok sanırırm sen

dış bölgeden bahsedıyorsun ?

cnm benide eklermsn listeye ben sna özel msj atamıorum 100 u doldurcakmsım oyuzden yasım 25 kılom 54 beklenen dogum 1 ocak 2013 2.bebiş cnsıyet belli dgl yasadgm yer balıkesır

tamam canım ekleyeyeım :)

eheheh alemsin meral

hayırlara cıksın canım ınsallah...ben de kelebek gördüm omzuma konuyodu ben kelebekten cok korkarım da

birden irkilip uyandım bı baktım kelebek melebek yok harip hamıleyken bu ıkıncıkez kelebek gorusum ruyamda

sultancim,iş yerinde iki gözüm iki çeşme ağladım ...

Rabbim inşallah bu kez yüzünü güldürecek, sağlıcakla al bebeğini kucağına canm inşallah..

inşallah canım.ayy üzülün diye yazmadım belki birileri okur ve umut olur diye yazdım.

inan o süreç öyle umutlu inançlı geçmiyor,isyan boyutuna gelip sabır çekiyorsun.malesef insanoğlu kocaman nefsini yenemiyor.keşke bu süreci senin dediğin gibi geçirebilseydim ama peygamber değiliz hiçbirimiz.evet sınandığımı bende defalarca düşündüm çok ağlayıp çok yıprattım kendimi ve defalarca mevlanayı hz eyübü düşünüp sakinleşmeye çalıştım ancak bu kadar oldu işte.hz mevlanın çok güzel bir sözüdür,güller içinde dikenleri göreceğine dikenler içinde gülleri gör...ALLAH hepize mübarek insanların sabırlarının bir kısmını versin.ve cümlemizin evladını bağışlasın.

günaydın canım bu süreçte böyle oluyor galiba bende ilk zamanlar hep kanamamın olduğunu görüyordum.hayır de hayır olsun.sağlıcakla bebeğini alıcaksın inşallah.

Günaydın kızlar umarım herkes iyidir ve hersey yolundadir.bende bugun karışık rüyalar gördüm hayirdir inşallah aslında her ruyayada itibar etmemek lazım olumlu düşünüp geçiştirmeli bence.bugun ikili test için bı kaç yer araştırcam sizinde anadolu yakasında bildiginiz iyi bir yer varsa lütfen paylaşın.

Listenin son hali kızlar :)

Günaydın kızlar hepinize hayırlı sabahlar...
Hayırlı haberlerle dolu, güzel, huzurlu bir gün geçiririz inşallah...
Ayrıca kabus görmüşsünüz ayşe ve difenbafya :)
Böyle rüyalar görünce kalktığınızda ''Allah'ım rüyamın şerrinden sana sığınırız'' demeniz iyi olur.

İşte bizde bugün 4. aya girdik elhamdülillah :)
İlk trimester bitti.
Dünde gittim tavşanlı bir takım aldım çoraplar aldım
Kaldıramıyorum yerine.
Öyle koyup karşıma izliyorum...

canım hayırdır inşallah, sağlıkla kızını kucağına alırsın

günaydın canım evet doğru dıyosun aslında öyle dmeek alzım :)

ama ben kabus gormedım kelebek uctu uctu geldı konduu ayy millet kelebek sver ben hıc sevmem nedense :)

çok da güzel bi kelebekti halbu kı :)

canım benim ismimide ekle ne zamandır yazıyorum :))yeni dikkatimi çekti.28 yaşındayım konya 21 ocaktatda kuzucum gelir inş.cins çok büyük ihtimalle erkek dedi ama net değil ;:)

ekleıdm canım ya ben senı daha önce de eklemsıtım ama ara ara kayıtlar mı sılınıyo anlaamdım :S

merhaba kızlar;
dün doktora gittik.cinsiyeti belli değil dedi.ikili testler iyiymiş.kansızlık olduğu halde kan hapı gerek yok vitamin yeter dedi. sonra oradan çıkıp sağlık ocağına kayda gittim sağlık ocağı bana mutlaka kan hapı kullanmalısın kansızlığın %10 dedi.ve kan şurubu yazdı.doktoruna söyle dedi.bebeğe bişey olmaz ama seni elden ayaktan düşürür sa.ların dökülür halsiz kalırsın dedi.ben gebeliği öğrendiğimdeki kan tahlilimle gittim.üzerine 2 buçuk ay geçmiş şimdi daha da kansızsındır dediler.doktorumu aradım böyle kan hapı yazdılar dedim.onlar kadın doğumcumu ne anlar iyi peki siz bilirsiniz kullanırsanız kullanın dedi.şaştım kaldım.eşimde beni burada iyi bilinen başka bir doktora başka bir özel hastaneye götürdü.oradaki doktor bir değil iki kan ilacı kullan sağlık ocağı doğru söylemiş dedi.baktı cinsiyeti biliyormusun dedi.erkekmi dedim.hayır kız dedi :)) sanırım bu durumda yeni doktora devam edeceğim sizce?

belirtilerime gelince yüzük ileri geri sallanıyordu:) free beta 37 çıkmıştı.idrarım genelde koyu sarıydı 3-4 litre su içmeme rağmen. çok bulantım olmuştu.yeni geçti.bol bol tatlı yiyorum.süt içesim hiç yok.soğan sarımsaktan tiksinmiştim.ilk ay kendimi uykudan alamıyordum.sürekli uyuyordum:)) aklıma gelenler bunlar.

ayşeciğim benim bebeğe kız yazıp, beklenen doğum tarihini de 15 ocak yapabilirmisin :)

canım bence de sağlık ocagının ve ıkıncı doktorun söylediği doğru bazı kadın doğumcular

ne yapıyo ben de hcı anlamıyorum kansızlık gebelıkte cok ciddi bi sorun cunki...

kızcen olcakmış hayırlı olsun :) eklıyorum lısteye fakat sata göre takıp ettiğimziden gelısıme göre

doğum tarıhı değiştirmediğimi sölemsıtım canım yoska devamlı tarıh değiştirmemıs gerekır cunku bebek

ya ileri gider ya geri kalır olur öyle :)

canım benim sata göre 15 ti zaten ilk doktorum ilk gün geriden geliyor dediği için 17 yazdırmıştım.sat 10 nisan sata göre 15i oluyor yani

Canim herhalde ikili testten bahsetmişsiniz sen nerde yaptirdin

Canım Bakırköy'de Prof. Ahmet Gül. Özel bir klinikte çalışıyor. Çok ilgili ve inanılmaz mennun kaldım ben. Çok ayrıntılı bakıyor, sormak istediğin her soruya mutlaka bir cevap alıyorsun. Biraz pahalı, ama ne yapalım bebişim herşeyden önemli.

Bu uyku düzensizliği rüyalar herkeste var sanırım,gece kaç kez kalktım yer değiştirdim,uyuyana kadar gösterdiğim çaba da ayrı.
banyoda bacaklarımı kollarımı yıkıyorum kurulanmadan yatıyorum ama yok ayaklarımın altından ateş çıkıyo sanki.
elimde yastık oda oda dolandım 3gecedir. ankaranın gunduzude geceside başka sıcak tabı nem yok Allahtan.
daha 3.ayda boyleysem sonra ne olacak acaba
dun sulu vantılatorlere baktık,kullanan var mı normal vantılatorden 150lıra fazla,faydası varsa onu alsak diyorum gece açarım karşısında uyurum en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…