2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bugun doktora gittim Ultrason kağıdında isim v.s vee sex female ( yani dişi) yazıyor halbuki doktora sordum cinsiyetini daha cok erken dedi yani bebeğim kizmi simdi.

benim ultrason kagıdında öle bişi yazmıyo boyu vs yazıyo sadece.bence bacak arasında tanımlanacak bişi göremıyınce öle yazmıştır:)bende merakla cınsıyetını beklıyorum

cnm cok tatlısın he:) hehe o senin cinsiyetin olmasın? acaba

Valla anlamadım Canim ama catlicam heyecandan.yani şöyle Canim altta iki bebegin resimleri var üstede perf phys ref phys v.s mesela bunlar boş ama sex karşılığında female yazıyor.anlamadim yahuuu

benim ultrason kagıdında öle bişi yazmıyo boyu vs yazıyo sadece.bence bacak arasında tanımlanacak bişi göremıyınce öle yazmıştır:)bende merakla cınsıyetını beklıyorum

Canim resmin haricinde böyle bilgilerin yazıldığı bı sayfa daha var orda yaziyo

ayşecim saol canım dediğin doğru öncesinde alıştırmak lazım ,inşallah seneye daha başarılı olurum..

mide problemimde bazı şeylere engel oluyor mesela yatmadan önce yemek yediğimde çok fena yanıyor aileden gelen bir durum hepimizde mide rahatsızlıkları var.. yani sahurdan sonra uyuyamadığım için geç kalkıp uykumu almaya çalışıyorum malesef..

midemi tek zorlamayan şey tost birdaha ki sahurda hep tost yiyerek deneyeceğim..fındığıda iftardan sonra deneyeyim..

kızlar sizde erkenden uyanıyormusunuz,sıcaklardan diyeceğim ama hamile kaldığım zamandan beri bu böyle 5,5 ta uyanıyorum wc ve su ihtiyacımı karşılayıp yatıyorum ,zorla uyumaya çalışıp 6,30 da yine uyanıyorum ve bu kez uyuyamıyorum,
bir arkadaşım vücut kendini bebeğe alıştırıyor dedi ,sizinde öyle mi...çok uyanacağız kısmetse ileride :) benimki şimdiden uyandırıyor :KK70:

analdım canım ben de uzun süre mıde rahatsızlıgı cektım cok sukur 4-5 yıldır ıyıym anlıyorum sneı

bende yemek yer yeme az yatmam yoksa hemen reflü olurum midemı cok doldurmam fln :)

bu arada ben de 5,30 cıvarı uyanıyorum kız ne oluyo herkes mı böle acebaa :KK70: bazne bakıorm cok sıksımsıım vc gidiorm

bazen de hemen gerı uyyorum sonra 8 de kalkıp ıse gidiyorum :)

o bebegın alıstırması durumu daha cok son uc ayda oluyo şimdi öle bişi için erken :)

3 lü testi avcılar devlet hastanesi yapıyor mu acaba ?
bilginiz var mı ?
eğer varsa ben orada yaptırmak istiyorum :)tatil parası için biraz sıkı tutuyorum işi :pheheh
ya ben hiç benimkinin hareketlerini hissetmedim ,ya hep uyuyor yada üşengeç totosunu oynatmıyor ,hisseden var mı ?
:KK43:

canım yaptıgını snamıyorum ama bi sor ıstersen ıkılıyı yaptırdıysan ucluye gerek yokkı hem üçlüyü yaptırmayıp direk

alfa feto proteıne de baktrabilrisin hem daha hesaplı olur hem de bebek ıcın en önemli değer o üçlü tets ıcın

ayrıca bebek hareketi için çok erken du bakam :) 18. haftaada baslarsa öpüp basımıza koyyoruz :)

Bugun doktora gittim Ultrason kağıdında isim v.s vee sex female ( yani dişi) yazıyor halbuki doktora sordum cinsiyetini daha cok erken dedi yani bebeğim kizmi simdi.

canım bebegın cınsıyetını yazcakalrını snamıyorum o bilgi kagıdını bılıyorum doktorumda verıyo ara ara

belkı de senden önce baktıgı bırınınkı veya rasgele seçilmiş bi degerdir o zaten dr görse söler niye sölemden kagıda azasın :)

Son düzenleme:
Valla anlamadım Canim ama catlicam heyecandan.yani şöyle Canim altta iki bebegin resimleri var üstede perf phys ref phys v.s mesela bunlar boş ama sex karşılığında female yazıyor.anlamadim yahuuu

ikiz gebemisin? iki bebegin yazmıssında :/bide kız olmasını istemiyorsun anlasılan neden korkar gibi oldunki cnm bence doktor sana cinsiyetini kendi söylemeden orda öyle bişey yazmaz o kesin senin cinsiyetin olabilr ama bilemicem simdi ben hiç öyle bi ultrasona girmedgm için:):) kesinde konusamıorum yani ama bence senin cinsiyetin o

beslenme sorunu yaşayan varmı benim gibi?peynir ekmekden başka bisey yıyemıyorum midem almıyor.ne süt ne yumurta ...normalde cok severdim.ya bu bebek nasıl beslenecek bılmıyorum.canım bı tek fast food ıstıyor onu pek yemek ıstemıyorum..bol bol semiz otu ye dedı doktor balık yıyemıyorsan..buarada 13 haftalıgız ama 3 doktor degıstırdım:KK43:bi iletısım kuracagım doktoru bulamadım eşim bayan doktor diye ısrar edınce böyle oldu
bende de düzen yok canım
ilk dönemler bir sorunum yokken dikkat etmeye çalışıyordum ama özl.bu aralar sırf meyveyle yaşıyorum desem yeridir
3.aydan sonra dikkat edilmesi gerektiği için bende kendimi suçluyorum ama midem almayıncada zorla olmuyor:KK43:(
kızlar 3 ay bıttıkten sonrada folik asıt kullanmaya devam edıcekmıyız?birde bize cinsel ilişki yasağı koymustu doktor , bu hafta bıttı yasak ama ben cok korkuyorum doguma kadar beklesem eşimecok mu ayıp olur off ne bıleyım bıdaha kan görmek ıstemıyorum:KK43:
canım erkekler için biraz zor olabilir tabi ama doğuma kadar anlayışlı olucaklar mecburen
eşimde ilk hamileliğimde ısrarcıydı ama bu 2.de kendi yanaşmıyor:KK70:
bugünlerde geçicek sabırlı olsunlar....
benim eşim bebeği kıskanıyor:KK43:çocuk gıbı süreklı mızmızlanıyor.hep onu düşünuyorsun benden cok seversen camdan atarım bıle dedı.normalde onunla cok ılgılenırdım ama mide bulantılarım yuzunden kendımden bıle vazgectım
bebek doğduğunda da bu durumlar yaşanabilir ama bebeğe alıştıkça ortadan kalkıcak

kızlarrr merhaba yaa bugün benim hiç akıntım yok.Ne güzel işte diye düşünebilirsiniz ama hamileliğim en başından beri doğal bir akıntım vardı.Bu 2 kez mantar gibi enfeksiyona dönüşmeye teşebbüs etti hemen fitille müdahale ettik olaya.Ama bgn sabahtan beri hiç akıntım yok.Bu beni korkuttu biraz:KK43:Sizde durum nasıl?Sizce bu normal mi yaaa?
bende de ara ara akıntı oluyor bazende yok oluyor
ayşecim saol canım dediğin doğru öncesinde alıştırmak lazım ,inşallah seneye daha başarılı olurum..

mide problemimde bazı şeylere engel oluyor mesela yatmadan önce yemek yediğimde çok fena yanıyor aileden gelen bir durum hepimizde mide rahatsızlıkları var.. yani sahurdan sonra uyuyamadığım için geç kalkıp uykumu almaya çalışıyorum malesef..

midemi tek zorlamayan şey tost birdaha ki sahurda hep tost yiyerek deneyeceğim..fındığıda iftardan sonra deneyeyim..

kızlar sizde erkenden uyanıyormusunuz,sıcaklardan diyeceğim ama hamile kaldığım zamandan beri bu böyle 5,5 ta uyanıyorum wc ve su ihtiyacımı karşılayıp yatıyorum ,zorla uyumaya çalışıp 6,30 da yine uyanıyorum ve bu kez uyuyamıyorum,
bir arkadaşım vücut kendini bebeğe alıştırıyor dedi ,sizinde öyle mi...çok uyanacağız kısmetse ileride :) benimki şimdiden uyandırıyor :KK70:
bende sık uyanıyorum:KK43:
aslında arkadaşın birazda doğru demiş canım
bebek olunca uykuya deli gibi hasret olucaz vücut alışsa iyi olur
kızlar dün akşam bir mide bulantısıki anlatamam sabah 5 ekadar kaç kez çıkardım bugünde sürekli yattım gebelik bulantısı gibi değildi yediğim bişey dokundu yada üşüttüm belkide idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorumdur idrar yolu enfeksiyonundada böylemi oluyor başına gelen varmı?
idrar yolu enfeksiyonu bende de az var ama istifra yaptırmıyor canım

hehee benimde aklıma ilk o geldi.
acaba benim ultrason kağıdında da böle birşey yazıyor mudur diye
birazdan bakıcam merklandım:KK70:D

bak görüyomusun benim doktor onu bile vermedi bana:KK43:ultrasonu da 2 dkda bıtırıyo zaten bebegımı saatlerce ızleyesım var ama:KK43:eve ultrason makınasımı alsam:)

ikiz gebemisin? iki bebegin yazmıssında :/bide kız olmasını istemiyorsun anlasılan neden korkar gibi oldunki cnm bence doktor sana cinsiyetini kendi söylemeden orda öyle bişey yazmaz o kesin senin cinsiyetin olabilr ama bilemicem simdi ben hiç öyle bi ultrasona girmedgm için:):) kesinde konusamıorum yani ama bence senin cinsiyetin o

Yok Canim 2.bebegim Allah izin verirse.bir kizim var.Korkmak değilde sinirlendim doktora zaten bastan sagar gibi baktı âm ben ısrar ettim cinsiyetini sordum daha çık erken dedi.Bı an sanki bana söylemedide kağıttan öğrenmiş gibi oldum.

aynen canım ya..uykusuzluktan başım ağrıyor artık..uyu uyan sersem gibiyim..birde iş yerinde bütün gün bilgisayar başındayım..ne olcak bilmem bizim bebişler bizi uykusuz günler ve gecelere alıştırıyor galiba:))))))))

SLM BENDE COK UYKUSUZLK CEKIYRM SABAH 5 TE KALKIYRM BASIM AGRIYO UYKUSUZLUKTAN AMA UYUAMIYORM ZATEN OGLUMDA İZİN VERMIYOB UYUMAMA BEBİŞTE DOGUNCA HIC UYUYAMICAZ Hayırlısı artık ay she cım sana gecmıs olsn nasıl oldun

merhaba kızlaar 2012 ocak annesi olarak yazdıklarınızı okudukça gecen seneki hallerim aklıma gelıo:KK16:aynı heyecanlar aynı tedirgınlkler vs. ayrıca erken doğum tehlikesi yüzünden yaklasık 3 ay yattım:KK55:ama zaman o kadar hızlı gecıo ki ne zaman dogum yaptımda kızım 6 aylık oldu ınanın farkında degılım:nazar:hamilelğinzn tadını çıkarın su an cok öözel günler yasıosunuz çünküü:KK49:ayrıca iyiki kış ayında doğum yaptım bu sıcaklarda olsaydı ne yapardm bılmem:KK53:allah yardımcnz olsn :79:

Yok Canim 2.bebegim Allah izin verirse.bir kizim var.Korkmak değilde sinirlendim doktora zaten bastan sagar gibi baktı âm ben ısrar ettim cinsiyetini sordum daha çık erken dedi.Bı an sanki bana söylemedide kağıttan öğrenmiş gibi oldum.

ne tesadüf cnm bnmde bi kızım var yine hamileyim bnde perşembe öğrenicem insan çok merak edio bide iki cinsiyetide yasamak istiorsun tabiki rabbim bilir en hayırlısını bnde cok isterim hep hayalimdi bbi kız bi erkek ama yine kız olacaksada bundada vardr bı hayır derım kabülümm yavrum Allahım saglıklı ve hayırlı evlat nasip etsin tatlım:)hepimze

kızlar genital bölgede agda kullanıyo musunuz agda rahimi sarkıtıyo falan diyolar ya korkuyorum siz ne düşünüyosunuz:18:

canım orda yazan senin cinsiyetin bebeğin değil.ultrason kağıtlarında yazar eğer erkek olsaydı ultrason yaptıran men yazacaktı

ne tesadüf cnm bnmde bi kızım var yine hamileyim bnde perşembe öğrenicem insan çok merak edio bide iki cinsiyetide yasamak istiorsun tabiki rabbim bilir en hayırlısını bnde cok isterim hep hayalimdi bbi kız bi erkek ama yine kız olacaksada bundada vardr bı hayır derım kabülümm yavrum Allahım saglıklı ve hayırlı evlat nasip etsin tatlım:)hepimze

Tabiki Canim bende katılıyorum sana.allah sağlıklı bebekler doğurmayı nasip etsin inşallah.

kızlar genital bölgede agda kullanıyo musunuz agda rahimi sarkıtıyo falan diyolar ya korkuyorum siz ne düşünüyosunuz:18:

Bana doktorum ilk üç ay yasaklamıştı düşük tehlikem olduğu için, ama geçen gittiğimde sordum doğuma kadar yaptırabilirsin dedi. Yaptırdım exxtra BİR acı falan da olmadı.

Arkadaslar doktorum ikili test için sonomedi önerdi Kadıköy'de 200tl istediler orayı bilen yada güden varmı?

X