2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ilişkiden bahsedilmiş.ben öğrendiğim günden beri bişe yapmadık.yasak yoktu ama korktuk.geçen hafta 1 gün arayla kutlama yaptık:)ama o gece rahmim çok kasıldı ilişkidenmi bilmiyorum ama ben korktum .bellllkkkkiii haftada bir.bebeğimden önemli değilya napiiimm:KK1:

hanımlar size bişi sorcam ben en son haziran 25şinde dr ra gittim dr bana 12+3 günlük dedi şimdi kaç haftalık oluyorum ben

cok üzüldüm canım.. cok cok geçmiş olsun.. hatırlattım tekrar kusura bakma.. bu kadar ciddi bi durum olduğunu bilmiyordum. kayıplar zor, ağır olaylar. allah yaşatmasın kimseye. sana da bir daha göstermesin inşallah. sağlıkla bebeğini kucakla canım. allah yar ve yardımcımız olsun

canım estf...kımsenın hatırlatmasıan gerek yok ben zaten unutamıyorum dediğin gibi kolay zamanlar değildi
ve hiç de kolay gecmedi...ama çok şükür ki bu duruma da alıştık hayırlısı bakalım dıyoruz..çok şükür Rabbim bekeltmeden tekrar verdi
hepsi bir sınav Rabbım kımseye yasatmasın her kadına anne olma duygusunu bahsetsın diye dua edıyorum hep...
hepimiz sağlıkla kucakalrız inşallah canım :) ve sağlıkla güzel günlerını görerek büyütürüz inşallah :)

ilişkiden bahsedilmiş.ben öğrendiğim günden beri bişe yapmadık.yasak yoktu ama korktuk.geçen hafta 1 gün arayla kutlama yaptık:)ama o gece rahmim çok kasıldı ilişkidenmi bilmiyorum ama ben korktum .bellllkkkkiii haftada bir.bebeğimden önemli değilya napiiimm:KK1:

canım bı de ara verınce ısnan kendısını kasıyo bıraz ondan olmuş olabilir bir deee bişey duymsutum onu da sölim aslında

bizim gibi ilk trimesterda olanalr ıcın ne kadar gecerlı bılmıyorum ılerleyen zamanalrda göğüslerle çok oynanması rahımmın kasılmasına sebep

oluyormuş...belkı de göğüslerle alakalı bi durumdur

kızlar öncelikle herkesin kandilini kutluyorum, Allah'ım bu güzel günün hürmetine günahlarımızı bağışlasın bize hayırlı evlatlar nasib etsin inşaallah

kızlar yarın büyük gün cinsiyet öğrencez allah nasip ederse hepinizden dua bekliyorum şu mübarak kandilde allah hepimize salıklı hayırlı istedigimiz cinsiyette evlatlar nasip etsin

amin canım, inşaallah Allah gönlüne göre hayırlısını versin bu güzel gün hürmetine

Kizlar alyansinizi kolyenize takin gobeginizin ustune tutun donerse erkek duz giderse kizmiss ne derece dogruysa benimki dondu:)sizlerde yapin bakalim tutacakmi

bende bunun tam tersi biliyodum, yani dönerse kız diye biliyorum ileri gieri giderse erkek.. :26: doktor kıza benziyo demişti bana ve benimki dönüyo :KK49:

öğlen yemeğinde ezogelin çorba tavuk döner pilav ayran hüplettim
arkasına bir saat sonra waffle yedim:KK1:

afiyet olsunnn mis gibi yemişsin ne güzell :KK68:

Kızlar merhaba, bugün ikili test için kan verdim. İnşallah sonuçlar iyi çıkar. Ense kalınlığı da iyiymiş bebişimin Allaha şükür.
Kayınvaldem bebeğe ilk çıtçıtlı badilerini almış, ben de dönüşte uzun kollularından almıştım. eve gelip onları açınca dayanamadım hüngür hüngür ağladım valla:2::2:

Kızlar Berat kandilinizi kutluyorum! Allah inşallah hepimize, bize ve kardeşlerine hayırlı, sağlıklı, zeki, karakteri huyu düzgün evlatlar nasip eder! Bol bol dua edicem bunun için gece. :emir_bebek::emir_bebek:

inşaallah sonuçların güzel çıkar canım.. ne güzel ilk eşyalarını da almışsınızz :KK16: insan duygulanıyo dimii :KK17: sana da hayırlı kandiller, duaların için çok sağol

yaaa ben de istesem olur muuu???? İstanbuldayım ben siz neredesiniz bilmiyorum ama, kargoda bozulma ihtimali olur mu acaba ??

Bozulma ihtimali yok canım zaten 1-2 gün içinde elinde olur.Bide hazır suyun içinde geliyor bişiycik olmaz gelir gelmezde dolaba koyarsın zaten.Ben izmitteyim ama antepten gönderticem.Sen kargo adresini ve tlf ad soyad bilgileri bana msj at bende gönderecek kişiye söleyim canım.

Bozulma ihtimali yok canım zaten 1-2 gün içinde elinde olur.Bide hazır suyun içinde geliyor bişiycik olmaz gelir gelmezde dolaba koyarsın zaten.Ben izmitteyim ama antepten gönderticem.Sen kargo adresini ve tlf ad soyad bilgileri bana msj at bende gönderecek kişiye söleyim canım.

yaprakcım takvimlerimize baksana aynı gün doğurcaz galiba sen cinsiyet öğrendinmi

KiZlar nasılsiniz bakalım biz iiz ama kiZlar ya benim saclarim çok dökülüyor trioidi tedavisinden sonra yeni yeni kendine gelmişti ama şimdi yine dökülüyor ve eski haline döncek diye korkuyorum sizinde dokuluyomu yoksa tirioidi degerlirimmi artti:KK43:bide göbeğim çok killandi ya zaten çok kilsiz biri sayılmam ama baya baya esimle yarışa gitcem yakinda :KK53:bide burnum bu ara acaip hassaslasti geçmişti bu durum ama tekrar Geldiler:KK37:

bende de var saç döklmesi bende çok korkuyorum kel kalacam diye nasıl geliyo elime anlatamam :26: akisne göbeğimde de tüylenme var Allah'tan açık renk de tüylerim çok sorun olmuyo.

merhaba kızlar kandiliniz mübarek olsun.
ne çok yazmışsınız sabahtan beri ben sık yazmıyorum ama yazdıklarınızı kaçırmıyorum. dün bizde kontroldeydik 12+1 ama bizim bebiş önden gidiyor maşallah. :nazar: doktor amcamız önce rahim ağzımızı ölçtü allah korusun açılma olmasın diye normalmiş. sonra bebişimizi gördük babasıda ilk defa gördü.:KK1: ne kadar büyümüş devamlı hareket ediyor :emir_bebek: ensesini ölçtü 1.6 çıktı iyi dedi. gelişimi iyi dedi. elevite başladık ben sadece 300 gr almışım hamile kaldığımdan beri kızdı neden kilo almadın diye çoğunuz veriyorsunuz sizi hiç görmesin. bulantım yok ama sıcakla yediğin gidiyor zaten kilo alan yapımda yok. cinsiyetini sorduk erken daha dedi söylemedi. bugün ikili test için kan verdim yarın o çıkacak inş. oda güzel çıkar

senin de kandilin mübarek olsun canım
maşallah bebeğine :nazar: ense kalınlığı da güzel çıkmış ne güzel..inşaallah ikili test sonuçların da iyi olur iyice rahatlarsn :emir_bebek:

hanımlar size bişi sorcam ben en son haziran 25şinde dr ra gittim dr bana 12+3 günlük dedi şimdi kaç haftalık oluyorum ben

bugün itibari ile 13+5 oluyosun yani 14. haftanın içindesin sen

bende de var saç döklmesi bende çok korkuyorum kel kalacam diye nasıl geliyo elime anlatamam :26: akisne göbeğimde de tüylenme var Allah'tan açık renk de tüylerim çok sorun olmuyo.

senin de kandilin mübarek olsun canım
maşallah bebeğine :nazar: ense kalınlığı da güzel çıkmış ne güzel..inşaallah ikili test sonuçların da iyi olur iyice rahatlarsn :emir_bebek:

bugün itibari ile 13+5 oluyosun yani 14. haftanın içindesin sen

aynen bendede aşırı saç dökülmesi başladı ama şampuandan sandım yarın her zamanki kullandığım şampuandan alcam bakalım dökülme geçmezse hamileliktendir dicem..göbekteki kıllanmayı zaten hiç söylemiorum :KK70:

Son düzenleme:
Kizlarrrr kandilimiz mubarek olsunnnnn.. Dualarimizda hamile kalmayi isteyen kardeslerimizide unutmayalimm..allahim bu mutluluguu isteyen herkese nasip etsin.. AMİN..

valla doyulmuyormuş canım Allah ım insana çoook nimet vermiş

en güzeli de aşık olmakmış bunu gördüm yani :)

bi de eşime evlenınce , ben sana işte şimdi şu an aşık oldum aslında biliyo musun demiştim

ayy ya hey gidi günler....

dimi canım nası alışıyo insan...ben de hastanede yatarken çok zor uyumustum hep eşimin

göğsünde uyurum çünkü yastıkta uyyamamıştım...Allah ım yanımızdan eksik etmesin hiçbi zaman....

Böyle siz coşunca bi üzüldüm kociş 40 gün yok valla:KK25::KK25: iş gereği izmirde:KK43:
Canım hiç birlikte olmak istemiyodu, forumun başlarında söylemiştim hatırlarsanız ama yani 9 aydır her gün birlikte yatmaya çok alışmıştım. Şimdi böyle 4 gündür yanlız yatıyorum, çok özledim:KK43::KK43:

baş azgın da benim:KK1:
1 aydır her gün rüya görüyorum :KK60:
söylemeyecektim ama bu kadar herkes deşifre olmuşken söylemeden edemedim :KK60:

kızlar ne bu böyle ya güldürdünüz beni ben hiç rüyalarla uğraşmıyom valla koca ne zaman istese ben ne zaman istesem yaparız o da bir ihtiyaç sonunda :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

kızlar çatlak oluşmaması için şuan ne kullanıyorsunuz.kullandıgınız krem varmı

valla ağzımdan aldın canım! ben bugün bebişi görmenin heyecanıyla sorcaklarımı unuttum! hiçbişe sormadan çıktım iyi mi?
allam ya uçağa binebilir miyim dicektim. sonra elevite başlim mi dicektim. çatlak kremi sorcaktım! fosssssss! bebiş iki zıplayınca unuttum salak salak ağzım kulağımda çıktım odadan:KK31::KK51::KK52::KK49:

kızlar ne bu böyle ya güldürdünüz beni ben hiç rüyalarla uğraşmıyom valla koca ne zaman istese ben ne zaman istesem yaparız o da bir ihtiyaç sonunda :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

canım normalde tabıı kı öylee :) ama doktor yasaklayınca ve de adam ne kadar temız olursa olsun koku hassasıyetınden dolayı

kokunca baya özel bişi oluyoo tabıı bulantı yasamayınca ve dr yasaklamaınca kolayy :)

Böyle siz coşunca bi üzüldüm kociş 40 gün yok valla:KK25::KK25: iş gereği izmirde:KK43:
Canım hiç birlikte olmak istemiyodu, forumun başlarında söylemiştim hatırlarsanız ama yani 9 aydır her gün birlikte yatmaya çok alışmıştım. Şimdi böyle 4 gündür yanlız yatıyorum, çok özledim:KK43::KK43:

canım benım Allah kavusursun dahada cok varmıs gelmesınee..

yaprakcım takvimlerimize baksana aynı gün doğurcaz galiba sen cinsiyet öğrendinmi

Valla cnm geçen p.tesi gittiğimde sordum önce sölemedi daha belli olmaz 1 ay sonra dedi bende ısrar ettim sadece tahmin die o zaman erkeğe benziyor dedi ama öyle incelip sölemedi sanırım sadece soruma cvp olsun die dedi :) Olduda zaten azcık da olsa merakım gitti ne yalan diym:)

Bizimde ilk ayda tamamen yasaktı kanamam oldugu için.3 hafta önceki konrtolümdede haftada 1 dedi.Ve ben eşime söleyemedim yinede hiç olmasın korkuyorum die.Ama bazen yanaşıyodu o yanaşınca tabi bende tutamıodum kendimi :) Geçen hafta da eşimin doğum günüydü o gece yine yanaştı yok mok dedim kıvrandım sonra dayanamadım salıverdim kendimi :):) Sonra bana dönüp bişiy olmasın yoksa dedi bende sana Doğum Günü Hediyem bu dedim :) O kadar aradan sonra iyi bi hediye bu olsa gerekti onun için.E durum böle oluncada bende Dr un önceden haftada 1 defa müsade ettiğini itiraf etmek zorunda kaldım:)

selam herkese,
Kandilimiz mübarek olsun ,hepimizin yavrusunu sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah..
Bebeğini kaybedenlere de en güzel zamanda yeniden bebek nasip eylesin inşallah.Amin.

ben ikili testten vazgeçicem daha karar vermedim ama, sürekli olumsuz yazılar,stres .. birde hamile arkadaşımla konuştum renkli ultrason mu ne dedi orada da organların durumu belli oluyormuş sağlıklı çalışıp çalışmadığı belki onu yaptırırım..2 li siydi 3 lüsüydü strese girmek istemiyorum ..tabi bunu henüz doktorumla konuşmadık o ne dicek bilemiyorum..ayın 20 sinde randevum daha çok var yani...

bugun bı sordum ama kımse cvp yazmadı gormedınız dıye umıt edıyorum cınsıyetle ıgılı munıre hanımdan bahsdıyorsunuz nasıl soruyorsunuz hangı forumda hangı bılgılerı verıyosunuz ınsallahbu sefer gorup cvpvrenolur:-(

X