2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
anniş fıstıklar ve onların göbişlerindekiler günaydınnnnnnnnn hayırlı bi gün olsun inşallah :KK16::KK16:

bugünde rahat gireyimde 2 3 gün artık evde inaşşat ve pisliği anca gece bakarım sanırım

ayşecim ve tüm bulantılılar rabbim size kolaylık versin sürekli olunca zordur ama biz Sabah pz ve bugün kahvaltıyı geç yapınca bulantı ve kusma yaşadık ben banyoda kociş kapıda ay hiç belirti olmayıncada onu bile sevinçle izliyoruz ama sürekli olsa zor

difenbahyacım sen bekle amniyosenteze kadar daha dolu test var amniyosentezde düşükte olsa düşük ihtimali var ama onuda yaptıran komşularım var ve maşlallah sağlıklı ve dünya yakışıklısı oğlu var şimdi bitek annemlerin orda biri aldırdı ama onunda bebğin hiç biyeri gelişmemiş yani sadece zeka sorunu değil fizikselde kötüymüş o aldırdı rabbim hepimizinkini korusun benimde yaştan direk amniyosentez isticem dedi tıptaki ama orası zaten normaldede araştırma özelde de yaptırıcam ki temiz çıkarsa gerek yok diyebileyim sen yine de dualarını et ve üzme bebişi tabiki zor canım rabbim yardıncın olsun

bide fesleğen ve diğer ark ay özele bizden de çok veriyosunuz ben tıpta 30 özelde 80 e 2li teste vericem siz muayeneye bile okadar verirken aklına ne geliyosa sor canım kolaymı kazanılıyo o paralar bizimki allahtan bıcır bıcır bi kadın dı herşeyi sormadan tatil deniz kilo hepsini söyledi ama tıpta kalabalık ve odada zaten enaz 3kadın oluyo bişey sorulmuyor zaten 1test bile ıncık cıncık onu nasıl yapcanı anlatırken diğeri başlıyor :KK37:

günaydın kızlar
ikili testler baya kafa karıştrıcı desenize
rabbbim bize kötü sonuçlar vermesin
ya kızlar bişi sorcam size ...ben bikini bölgesini bacak ve koltuk altını epilasyonla alıyorum bi zararı olurmuki

napyım kolayıma geliyo özellikle bacak ve koltuk altı makinayle 2 dk halet :)
napsam ben artık ağdaymı dönsem ya

günaydın kızlar
ya kızlar bişi sorcam size ...ben bikini bölgesini bacak ve koltuk altını epilasyonla alıyorum bi zararı olurmuki

günaydın canım

ya bu epilasyon mesleesını bende bu ay doktoruam sorucam ben devamlı

ağda kullanıyorum gayette memnunum ama sımdı kasık bölgesine agda uygulayınca istetr ıstemez gergınlık ckeıstırme fln

olucak o yuzen bıraz tedırgınım daha önce kanama yasadıgımda doktorum epilasyonu bi süre ertele şimdi yapma

demişt...artık 3 ay bıttı heralde artık yapabilirim yıen de cuam gunu tekrar sorucam bakalım ne dicek...

bu arada benım tırnakalrım fecı halde hzılı uzuyo ve çok kalın oluyo

tüğlenme ise bazı bölgelerde azaldı bazı bölgelerde arttı enteresann :S

Son düzenleme:
anniş fıstıklar ve onların göbişlerindekiler günaydınnnnnnnnn hayırlı bi gün olsun inşallah :KK16::KK16:

bugünde rahat gireyimde 2 3 gün artık evde inaşşat ve pisliği anca gece bakarım sanırım

ayşecim ve tüm bulantılılar rabbim size kolaylık versin sürekli olunca zordur ama biz Sabah pz ve bugün kahvaltıyı geç yapınca bulantı ve kusma yaşadık ben banyoda kociş kapıda ay hiç belirti olmayıncada onu bile sevinçle izliyoruz ama sürekli olsa zor

difenbahyacım sen bekle amniyosenteze kadar daha dolu test var amniyosentezde düşükte olsa düşük ihtimali var ama onuda yaptıran komşularım var ve maşlallah sağlıklı ve dünya yakışıklısı oğlu var şimdi bitek annemlerin orda biri aldırdı ama onunda bebğin hiç biyeri gelişmemiş yani sadece zeka sorunu değil fizikselde kötüymüş o aldırdı rabbim hepimizinkini korusun benimde yaştan direk amniyosentez isticem dedi tıptaki ama orası zaten normaldede araştırma özelde de yaptırıcam ki temiz çıkarsa gerek yok diyebileyim sen yine de dualarını et ve üzme bebişi tabiki zor canım rabbim yardıncın olsun

bide fesleğen ve diğer ark ay özele bizden de çok veriyosunuz ben tıpta 30 özelde 80 e 2li teste vericem siz muayeneye bile okadar verirken aklına ne geliyosa sor canım kolaymı kazanılıyo o paralar bizimki allahtan bıcır bıcır bi kadın dı herşeyi sormadan tatil deniz kilo hepsini söyledi ama tıpta kalabalık ve odada zaten enaz 3kadın oluyo bişey sorulmuyor zaten 1test bile ıncık cıncık onu nasıl yapcanı anlatırken diğeri başlıyor :KK37:

Evet demetcim ya zaten değiştirmeye karar verdim. Yeni doktor arayışındayım.

ÇO k ilginç hep o kadar para veriyor hemde 1 ay bekletiyolar dr.um dün söyledi.artık 24 saatte çıkıyor sonuçlar diye nerde arkadaşın zeynep ankarada mı yaptırdı?

kadıköy şifa da yaptırdı canım meşhur bir hastanedir ve 24 saatte alınıyor olsa emin ol orada alınır her şey son teknoloji doktorun başka bir sonuçtan söz etmiş olabilir bence...

bence yeterli olmuştur canım ama sen dr a danışıp öyle bırak yine de ezbere olmasın

kiraz çekirdeğinden yastık mı bir yaşıma daha girdim normal kılıf mı dikiliyor sonra nasıl ısıtıyorsunuz?

4 kilo biraz çok olmamış mı canım daha kontrollü git istersen balım...
baş ağrısı için de ensene buz kalıbı koy 10 dk beklet 5 dk dinlen sonra 10 dk daha koy epey geçiyor damarlar daraldığı için dene bence çok faydasını göreceksin...

canım yaa senin bu bulantıların efsane oldu acep kızın mı olacak?

bence boşuna telaş yapma bazen doktorlar da boşu boşuna panik yaptırıyor sen sükunetini korumaya çalış canım bence bir sorun yoktur.

ben de kilo almadım ama karnım şişti benim de :KK1: normal yani panik yapma tatlım

kola yerine soda ha? dün benim de cnm kola çekti ama soda onun yerini tutmadı malesef :KK37:

bu arada dün hayatımda ilk defa yemek yaktım ve yemeksiz kaldık, tabi iyice acıktım şekerim düştü ben de eşime kokoreç ve midye tava aldırdım afiyetle yedim pis pis sonra şekerimi bir ölçtüm 160 olmuş oh oh :KK17:
cnm hamılelıkte cıg et ve sakatat urunlerı yasak dıye bılyorumama ben bıse dyıncede genelde forumayagakalkıyo oyle bısey yok dıe doktorun solemesı lazım gercı[/QUOTE]

aynen doğru biliyorsun çiğ et yasak ama sakatat hakkında bir şey söylemedi, iyi pişmiş oluna sorun olmaz bence ama kokoreç eminim yasaktır midye falan çünkü hijyenik değil nasıl yapıldığı belli değil yağı belli değil çok zararlı ama işte canım çekti ne yapam :KK20:

günaydın kızlar

ben kızıma hamileyken gobek bolgemde olusan tuyleri epilasyon aletiyle alıyorum..bi sakıncasını gormedim

kızlar ben 31 yasındayım ve 2 tane kızım var 14 haftalık hamişim bi oğlum olsun cok istiyorum önce sağlık tabiki allah kısmet ederse sizlerden ricam hamişliginiz nasıl geçti bu haftalara kadar özellikle cinsiyeti belli olanlar göğüslerde dolgunluk hassasiyet bulantı kaç kilo aldınız yazarsanız çok sevinirim simdiden tşkler
rabbim gonlune gore versin canim benimde bikizim var tabi gonul bide rekek olsun istiyo ama nasip
Günaydın kızlar...
Dünden bahsetmek istiyorum size.
Doktora gittim.
Bahsettiğim lekelenmeye dair bir şey göremedi. Bir sıkıntı yok dedi.
Bebişimi ölçtü :)))
Biraz önden gidiyordu. Bu sefer SATı yakalamış minik kuşum :nazar:
Öyle işte
Sonra folik asite devam dedi... Bunu bitireceksin. 1 kutu daha bitireceksin dedi (Bu kısmı anlamadım. Herkes vitamine geçerken ben niye folik asite devam ediyorum?)
Sonra 1 ay sonra tekrar kontrol falan diye konuştuk. Neyse çıktım ben. Sonra geri geldim. İkili test ne zaman diye sordum (2-3 hafta sonra gelebilirsin dedi)
E ben sormasam söylemeyecek misin doktor hanım yaaa:/
Bu olayların hepsi 10 dk ya sürdü ya sürmedi. Bundan çok rahatsızım. Güya özel hastane 40 milyon muayene başı. Hep bir acelecilik var ve hiç hoşuma gitmiyor.
Sakin sakin konuşmak istiyorum ben.
İşte böyle kızlar.
Ama minik kuşum iyiymiş şükür. Ultrason resmi önümde. Bebişe benzemiş artık :nazar: :)
Birde boyu 3,02 cm miş iyi mi acaba haftasına göre?
bende folik asit kullaniyorum benim doktorda hep devamli icilmesi yanlisi kizimda 6ay kullandim sonra ben biraktim yeter diye
slm 10 dk mı cok bıle keske bana 5 dk dahı baksa yeter gecn hafta gıttm sadece 1 dk surdu kalp atıslarını duydun 2.5 aylıksın dedı ve gulegule dedı sok oldum yanı bu mıdyattada dogru durust doktor yok napacm blmıyorm halınıze skredın bence
benim doktor gunundeyse iyi bakiyo degilse dedigin gibi 2dakika bakiyo gonderiyo biz okadar heycanla ogunu bekliyoruz onlar tamam deyip birakiyo
Tüm annelere güzel bir gün diliyorum...ben gebeliğin başlangıcından bu yana 3 kilo verdim...ama belirgin bir şekilde göbeğim çıktı çok garip değilmi daha 3 ayım bile bitmedi yahuu..

bendede ayni durum var kizimda bukdar gobegim cikmamisti simdi cok belirgin nedenki acaba diyorum bende daha kilo almaya baslamadim kizimda 20kilo almistim ama hergun koca bi paket cikolata yiyodum simdi aklima bile gelmiyo ciko busefer okadar kilo almam insaallah diyorum

herkese guzel bi gun diliyorum az mide bulantilariyla

ay cinsiyet konuşuyosunuz ya bana herkez erkek diyo babiş kız istiyo kızlar kendini sevdiriyo oğlanlar babaya soğuk oluyor ya

benim canım hiç 1şey et süt tavuk balık istemiyince komşular kızlar bişey istemez kız diyolar vede ult kol ve bacaklar tam belli değil kız geç oluşur diyolar ama yüzüme herkez erkek diyor erkek anası tipi varmış annemin ve kayınvaldenin de erkek ama benim içime hiç bişey doğmuyor ay gelsin ler hayırlısıylada çin takvimide tam doğumgünüme gelince hem erkek hem kız gözüküyo anlamadım bakalım beklicez artık 2hafta ay görülmezse bi ay aslında bilmemekte zevkli olur ama dayanamam sormadan

bide bilmişlik saymazsanız şimdiki hayvanlar aşı ve iğnelerle büyütüldükleri için ve bu antibiyotikler hayvanların ciğerlerinde toplandığı için ziraatçiler karaciğer normaldede yemeyin diyolar ki biz hamişiz ama et görmek istemeyen ben şu edirnelilerin ciğer tavası varya ondan istiyorum ilk ay bilmeden yemiştim şimdi 3ay dolsun diyorum ki kokareç ve midyeye söz dahi bulamıcam :KK20:ay burda da adım başı midyeci kocişte severdi ama normalde de yenmez biliyorum tam bilgim yok tabi kabuklu deniz hayvanları hakkında

buarada bizim doğalgaz işi cumaya kaldı adamlar kaza geçirmiş miş :KK43: düğünde var aman koca evdeyken gelsinlerde napalım ay belkide gerçekten kaza geçirdiler ama zaten ustalar gelcekti nebileyim

Son düzenleme:
gönlüne göre olur umarım.
14 haftalık olmuşsun cinsiyetini söylemediler mi?
benimde 3 yaşında oğlum var kardeşi kız mı yoksa erkek mi bende çok merak ediyorum.....
çalışıyor musunuz?
göğüslerde acıma,dolgunluk var.bulantılar başta fazlayken şimdilerde çok az,3 kilo verdim toplam ama eksiği kapatırım diyorum son aylarda:KK70:DD

canım bebegimin cinsyeti mutlaka bellidirde ben drra gitmedim daha persembe randevum var inşallah allah benim ve herkesin gönlündekini verir

benimde 3 yaşında oğlum var kardeşi kız mı yoksa erkek mi bende çok merak ediyorum.....
çalışıyor musunuz?
göğüslerde acıma,dolgunluk var.bulantılar başta fazlayken şimdilerde çok az,3 kilo verdim toplam ama eksiği kapatırım diyorum son aylarda:KK70:DD

canım bebegimin cinsyeti mutlaka bellidirde ben drra gitmedim daha persembe randevum var inşallah allah benim ve herkesin gönlündekini verir

çalışıyor musunuz?

canım benim cinsiyet bellidir mutlakada ben gitmedim persembeye randevum var hayırlısı bakalım ben çalışmıyorum ev hanımıyım gögüslere gelince çok büyüdüler vede çok acıyorlar bide 5 kilo aldım normalmi

Teşekkür ederim canım. Ben Konya'dan yazıyorum.
+Maşallah :nazar: :)

bende konyadayım hangi hastaneye gidiyorsun? aslında özelden yazmak istedim ama msj gönderemiyormuşum.

canım kiraz çekirdeğinden yastık demişsin nasıl ısıtıyor.ve kılıfı normal kumaş mı bilgi verirsen sevinirm.

ya arkadaşın biri yeni doğum yaptı.ziyaretine gittim.gazlı tabi çocuk.almanyadan yastık getirtmişler.bebek yastığı kılıfının içinde kiraz çekirdeği var.kaloriferin üzerine koyuyordu.sonra bebeğin karnını onunla ovalıyor bebeğin gazı çıkıyor.ilginç gelmişti.şimdi bende yediğimiz kirazların çekirdeğini atmıyorum yastık yapıcam demekte fayda var.almanyada filan tanıdık varsa ona söyleyin orada çok satılıyormuş....

ne güzel genç yaşta 3. çocuk Allah analı babalı büyütsün inş benim hamileliğim Allaha şükür çok güzel geçiyor tek sıkıntım baş ağrıları onun haricinde hiçbir şikayetim yok sata göre 14+ yım ama bizimki önden gidiyormuş o yüzden 15+ cinsiyet kesin olmamakla beraber erkek dedi doktor gögüslerim çok acıyor gerçekten bugüne kadar 4 kilo aldım inş bebişini sağlıklı kucağına alırsın...

canım bebegini allah bağişlasın canım bu önden gitme nasıl oluyo benım sat 2 nisan 14+1 de yim simdi benim bebegim öndemi geridemi

canım benim cinsiyet bellidir mutlakada ben gitmedim persembeye randevum var hayırlısı bakalım ben çalışmıyorum ev hanımıyım gögüslere gelince çok büyüdüler vede çok acıyorlar bide 5 kilo aldım normalmi

canını sıkmak istemem ama canım daha 14 haftalıkken 5 kilo fazla biraz dikkat edelim hamileyiz aman kendimizi şımartalım derken şişko şımarıklar olmayalım dimi...:))

ay cinsiyet konuşuyosunuz ya bana herkez erkek diyo babiş kız istiyo kızlar kendini sevdiriyo oğlanlar babaya soğuk oluyor ya

benim canım hiç 1şey et süt tavuk balık istemiyince komşular kızlar bişey istemez kız diyolar vede ult kol ve bacaklar tam belli değil kız geç oluşur diyolar ama yüzüme herkez erkek diyor erkek anası tipi varmış annemin ve kayınvaldenin de erkek ama benim içime hiç bişey doğmuyor ay gelsin ler hayırlısıylada çin takvimide tam doğumgünüme gelince hem erkek hem kız gözüküyo anlamadım bakalım beklicez artık 2hafta ay görülmezse bi ay aslında bilmemekte zevkli olur ama dayanamam sormadan

bide bilmişlik saymazsanız şimdiki hayvanlar aşı ve iğnelerle büyütüldükleri için ve bu antibiyotikler hayvanların ciğerlerinde toplandığı için ziraatçiler karaciğer normaldede yemeyin diyolar ki biz hamişiz ama et görmek istemeyen ben şu edirnelilerin ciğer tavası varya ondan istiyorum ilk ay bilmeden yemiştim şimdi 3ay dolsun diyorum ki kokareç ve midyeye söz dahi bulamıcam :KK20:ay burda da adım başı midyeci kocişte severdi ama normalde de yenmez biliyorum tam bilgim yok tabi kabuklu deniz hayvanları hakkında

buarada bizim doğalgaz işi cumaya kaldı adamlar kaza geçirmiş miş :KK43: düğünde var aman koca evdeyken gelsinlerde napalım ay belkide gerçekten kaza geçirdiler ama zaten ustalar gelcekti nebileyim

şöyle karsılıklı konsuuyomsuuz gibi yazıyosun ya demet kız hasta oluyorum eheueheu :KK9: :KK9: :KK9:

canım bebegini allah bağişlasın canım bu önden gitme nasıl oluyo benım sat 2 nisan 14+1 de yim simdi benim bebegim öndemi geridemi

canım sata göre hafta var bı de bebegın gelısımıne gore hafta var yanı sen sata gore

14. haftada oalbılrısın ama bebegın yavas gelsııodur daha 14 haftalık olmamıstır veya hızlı gelsııodur 15 haftalık flndır

bebegın boyu ölçülerek gelısımıe göre kacıncı haftada oldugunu doktor ult kagıdına yazar :)

canını sıkmak istemem ama canım daha 14 haftalıkken 5 kilo fazla biraz dikkat edelim hamileyiz aman kendimizi şımartalım derken şişko şımarıklar olmayalım dimi...:))

canım benım için kilo problem degil çok çabuk kilo veren biriyim metopolizmam çok hızlı çalışıyo sadece hamişlikte alıyorum normalde ne kadar istememe ragmen alamıyorum

X