2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bizim Dr.umuzda 16.haftada sölerim dedi...Üzülmüyorum aslında sonuçta ilk bebeğimiz olacak kıza yada erkeğe mahrumiyetimiz de yok sonuçta ben kızım olsun isterim ama eşimde erkek:) kız erkek farketmio yani bakalım kimin gönlündekini vericek inş sağlıklı olurda o yeter .Sadece hemencik alışveriş yapmak istiyorum o yüzden merak ediyorum.Bu arada ben önceden başlamıştım örgülere birazda örgü işlerimiz oldu şimdi battaniyede bitmek üzere az kaldı:)

Evet canım kız bebekler anne karnında geç gelişiyorlar ama erken doğuyorlar ve doğduktan sonra da herşeyleri erkeklere göre daha erken oluyor çok ilginç :26:

Bu arada unuttum bende p.tesi sabah giriyorum kontrole daha doğrusu ense ölçümü var demişti 2 li 3 lü testte yapmıcaz dedi zaten sadece zamanı gelince 4 lü isticem kesin onu yapcaz dedi.P.tesi 14+1 olmuş olucaz inş günü herzamanki gibi gittiyse.Ben yinede sorcam tabi belli oldu mu die cinsiyetini:)

aynen canım ya kaç gundur böle uykum akşamalrı oluyodu sımdı kafamı zor tutuyorum

elimi yuzumu yıkadım ama nafilee napsak kı daha eve gıtmeme yarım sata fln var pefff

o değilde çok uykum var yaa ruhum uyyo rrsmen akşamda erken yattım halbukıı

bu arada canım evet erkek ebebkelr hemencık gozukuo demekkı benım kız o zamna eheueheu

neyse bakalımm

gunaydın canım hamdolsun bzıde ıyyıız hersye yolunda bakalım :) Allah bozmasın

benımkıde sölemedı daha erken yok cıx dedı :) ben de cok emrak edıyroum ya bı de tekmelerı baslasaydı

da tam hamıs olsaydık hala ısınam turları atıyoruz

ben hıcbısı almıcam ınsallahhh bu sefer doğunca alırız nasılsa :)

elinden örgü geliyorsa bebeğin şanslı
birde canım benim oğlum doğduğunda annemin ve kayınvaldemin ördükleri örme yelekleri giydirdim ama boyun ve yanaklarını tahriş olmuştu((hazır almıştım mecburen.örmeler kadar sıcak tutmuyor ama
umarım sizde olmazda bebişin güzel günlerde giyer

Ay inş olmaz cnm ne dielim olursada hazır alırız.Bende yegenlerimden biliyorum onlarda küçük daha ama doğduktan sonra özeliklede kışa denk gelirse yelekler çok iyi oluyo.Herşeyin üzerinden giydir valla sıcacık.Örgü bilmiordum ben aslında 1 yıldır ev hanımı oldum 12 yıl çalışma hayatım var.Sıkıntımı anlarsın yani bu yüzden netten örgüye merak sardım baktım yapıorum bu defa durduramadım kendimi yegenlerime,görümcemin ikizlerine kendime anneme derken geliştirdim şimdide bebeğime yapıorum.Önceden başlamamın sebedide totem yapmıştım valla kendime:) Bebeğim uzun zaman sonra oldu ve olmadan örgüye başlamak iyi deil derlerdi bende bu yüzden yapmıyordum millete yapayım dedim .Sonunda dayanamadım aldım elime ipi şişi dedim Allahım bunu ne kadar kısa sürede yaparsam o kadar süredede bebeğim olsun hamile olayım die 2 haftada 3 yelek bitirdim:) ve sonraki hafta hamileydim:) Tabi yine Allahım nasip etti oldu ama bende öyle totem yaptım ne yapıym:)

herkese merhabalar..
bakıyorumda herkesin erkek tahmini yapılmış.hiç kız tahmini yok.
bakalım bizimkide 1 ay sonra belli olcak dedi dr.
ben hep 2.kızım olsun istiyodum.öylede hissediyodum.taki geçen son kontrolume gidene kadar.
nedense onu ekrandan görünce içime erkek doğdu ilginç bi şekilde.
hayırlısıııı olsunnnnnnn.
ama kızım olsa fena olmaz

Arkadaşlar ben günde illaki bi fincan türk kahvesi içiyorum çok içmediğin sürece zararı yok biliyorum ama ben içmezsem bi eksiklik hissediyorum sanki .Sizlerdede günlük içen var mı kahveyi?

Cocuklar için çok iyi oluyor gercekten burası o kadar serinlik uzunkolluyla dolaşıyoruz
Birşeyleri Dalı'ndan koparıp yemenin keyfi başka su kusmalar gitse hersey daha iyi olucak
Bu sabah yine çıkardım ne varsa offffg
Kızlar bugün doktorumuz kesin değil ama bebişin pipisi gözüküyor dedi
Gözün Aydın canım banada bibi görünür ins saglikla tabi
Haftaya cuma gidecektim ctesi ye erteledik ins net sekilde belli olur

herkese merhaba
bugun kontrolumuz vardi masallah her sey guzel gidiyo.. denize girebilirsin, yolculuk yapabilirsin dedi.. kesin olmamakla birlikte erkege benziyo dedi
Gozunaydin darısı basıma:) saglikla al kucağına canım
Erkek olursa ismi bile hazır Mete Ediz:) tabi kız olursalar basılma beraber saglikla doğsunlar inşallah

hadi hayırlısı bakalım merakta bırakma bizi...:))
Sagol canım kesin yazicam

Yorucu olmuştur canım Benim kızımda olurdu durup durup aglardim :)

Arkadaşlar ben günde illaki bi fincan türk kahvesi içiyorum çok içmediğin sürece zararı yok biliyorum ama ben içmezsem bi eksiklik hissediyorum sanki .Sizlerdede günlük içen var mı kahveyi?

canım ben kahveyı cok severım sık sık da ıcerdım ama hamıle kaldıktan sonra

çarpıntı yapmaya basladı anlayamadım bende rahatsız olmaktansa ıcmeım daha ıyı dedım

bildiğim kadarıyla günde bır fıncanın zararı yok içilebilir bence afiyet olsun :)

aynen canım ben de öyleydim içmezsem ayılamıyordum bir eksiklik hissediyordum kendimde taakii bulantılarım başlayana kadar 6. haftanın başından beri azıma sürmüyorum daha doğrusu süremiyorum ama 2 fincanı geçmediği sürece hiçbir zararı yok merak etme

Son düzenleme:

annem ablama hamişliğinde çok kahve içiyomuş (türk kahvesi)
hatta içmeyi bırak kaşık kaşık yiyomuş
ablam halen daha ailenin en karası en esmer çocuk:))
bazen anneme kızar kahve beni böyle yapmış der..
hiç bi zararı olmamış ..ama tabiki dr sormak ve ona göre hareket etmek gerek

Ay güldürdün beni valla çok esmerde ismemem ya :) Zaten baba esmer anne beyaz nasıl çıkcak bilemiorum..

Bende olmadı işte o normalde tiksinebilirmişsin çok sevdiğin şeylerden çaydan kahveden ama ben çayı o kadar aramazdım şimdide öyle ama kahveye hala dayanamam.Bide sigarayı bıraktıktan sonra tek kaldık kahvemde bende birbirimizi teselli ediyoruz:)

çocukken de millet kahve ıcmeyın kocanız kara olur derdı içerdım gene de

akça pakça kocam var bembeyaz ben esmer kalıyorum yanında

slm arkadaslar bısey duymustum hanı gobek delıgı asagıya bakarsa kız yukarı bakarsa erkek dıyolar yanlıs hatırlıyrm olabılırm nasıldı o ..

o zaman benim bu teze göre de kızım olacak. İlk bebiş olacağı için tabii ki cinsiyeti asla önemli değil, sağlıklı sıhhatli olsun da gerisi hiçbirşey. Ama tabii gönlümden geçen de kız hep Allah biliyor :)) Çin takvimi, rus takvimi, bilekten alyansla bakma ( hatta o hiç şaşmıyor senelerden beri - Kız - Oğlan -Kız )diğer tahmin tezleri falan hep kız çıkıyor. Nasipse olur inşallah. Annemlerinde erkek torunu var, k.valideminde iki oğlu ve erkek torunu var . E benimki de kız olsa hiç fena olmaz.. Hahahah kesin herkesten elbise falan yağar bizim zilliye. Herkesin hevesi içinde kaldı tabiiii

ayy ben çaydan acaip fena tıksındım hem de öle böle değil nası kötü gelıo tadı nasıl

kaybettıgım kızıma hamıleyken çaydan tıksınmemıstım içiodum

o zamnada cok bulantım vardı hep tuzlu seyelr kıymalı börek kızartma fln sıtıodu canım

şimdide bulantım var ama hep tatlı şeker jelıbon tofita pasta öle şeler cekıo eheueh

Kızlar ben kaçtımmm.Accık temizlik yapcam iice salıverdim kendimi :) Enazından bi toz alıorum o zaman rahat ediorum Sonrada bıcı bıcı...Çalışan arkadaşlara herkese iyi haftasonları İİ bakın kendinizede bebişlerinizede Öptüm sizi Bye Bye....

oo maşallah ya baya büyuükmüş....amin amin başka ne isterizki yavrularımız sağlıklı olsun...sen bebeğini kaybettin ama bak allahım sana bu duyguyu tekrar tattrdı
ya ben tatilden döndüm doktora bi görünyim die gittim evime yakın bi doktora kadın doktor sağlıklı görünüyo dedi bende eli ayağı hangisi die sordum daha eli ayağı oluşmamış dedi olumsuz bi durum olsa söleridi heralde kendi doktoruma da haftaya cuma randevum var.. ya anneemde bana seninki 3 aylık olucak nerdeyse 3 aylık bebeğin eli ayağı olur dedi korktum yarabbim ya

Rus takviminden haberim yoktu ama çin takvimi kızı gösteriyor şimdi rus takvimine de baktım yine kız çıktı ama doktorum erkeğe benzettim dedi ben ve eşim de dahil olmak üzere herkesin rüyasına erkek giriyor ama benim gönlümdeki de kız hem de küçücük çocuktum ozamandan beri. Amaan neyse ... Oğlum da olsa kızım da olsa o annesinin herbişeyi, minik yavrusu olacak. Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı, hakkımızdakini de gönlümüze razı eylesin. (AMİN)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…