2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kızlar....
Dün sabah dr.kontrolümüz vardı
Çok şükür bebeğim çok iyi kalp atışlarını dinledim
2 hafta sonra tarama testi için gidicem
folbiol yerine vitamine devam edicem
dr.uma 2 hafta sonra söyler misiniz cinsiyetini dedim ama 16.hafta net bilindiği için ozaman söyleyebilirim dedi:KK43:
oğlumda 12.haftada söylemişti
eczaden vitamini alırken birde biberon alıp alışverişi başlatmış bulundum:KK70:DD
antibiyotik kullanmıştım dişim için ve çok korktuğumu anlattım dr.a
dr.da biz önerdiysek bir ilacı sorun yaratmaz dedi ve utandırdı beni:KK70:

meraba canımm...maşallah bebeğine..
bişi sorcam sen bebişinin elini ayağını ayrt edebiliyomusun tam net olarak ellerini falan yani seninle hemen hemen aynıyız

meraba canımm...maşallah bebeğine..
bişi sorcam sen bebişinin elini ayağını ayrt edebiliyomusun tam net olarak ellerini falan yani seninle hemen hemen aynıyız

Canım benim endişe etme belki bebeğin kızdır, kız bebekler daha geç gelişiyorlarmış hemen belli olmayabiliyorlarmış. Kafana takıp da kendini strese sokma bir aksilik olsa doktorun emin ol söylerdi.

merhaba kızlar .bugün doktor kontrolüne gittik bebeklerimi gördüm 9+0 olmuşlar:nazar:herşey yolunda çok şükür . ense kalınlığı için 11. haftada çağırdı bize kan testi yapılmaacakmış sadece ultrasondan bakılacak

mrhaba kızlar benide aranıza alırmısınız:26:
bende 2013 ocak annesi olucam inş:nazar::emir_bebek:
10+5 günlük ha mileyim(takvim ekleyemedigim için grünmüyor):KK30:
allah hepimize hayırlısından evlatlarımızı kucagımıza almayı nasip etsin:KK54::KK54::KK54:

Endişelenme canım insanın kayıpları olunca böyle hissetmesi düşünmesi çok normal bende evhamlıyım biraz ne senaryolar yazıyorum bir bilsen Allah korktuğumuz yere uğratmasın rahat olalım...Kısmeti yiyecek ekmeği olan gelir dünyaya bu şekilde düşünerek 9 ay nasıl geçer düşünsene takma hiç birşeyi kafana ultrasyonun bir zararı yok merak etme sadece ses dalgaları yaydığı için dr.um söylemişti.İçini ferah tut ve hayırlısını iste Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın :)sevgiler

öyleymiş canım çok şükür biraz daha rahatladım ama işte dediğin gibi geçmişte kayıplar olunca insan stres yapıyor ama karar aldım artık rahat olacam bebişimide strese sokmayacağım :)

ya bu yıl erkek yılı herhalde :)) herkes erkek diyor çevremdekilerin oğlu olacak hep... sağlıklı olsun tabi ama gönlümdeki kız ne yalan söyliyim :))

merhaba kızlar, geçmişi okumaya çalıştım

cinsiyet haberlerini alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, sağlıklı sıhatlı olsunlar inşaallah :nazar::emir_bebek:

ya arkadaşlar tükürüğünden rahatsız olan var mıı :KK37: ben çok muzdaribim o konuda da, afedersiniz sürekli tükürüyorum, bazen kendi tükürüğüm midemi buşandırıyo :KK50:

kendime nazar değidirm bi de, ne güzel geçmişti çıkarmalarım bu ara gene oluyo arada bugün de oldu, aslında eleviti aldıktan sonra oluyo gibi ama bakalım biraz daha

gözlemliycem. Allah'ım hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin de şu 9 ayı cümlemize :nazar:

ayşe bende birisiyle muhabbet ederken içimden ay ne uykum var konuşmak geçmiyor içimden diyorum:))
hatta dün dr.kontrolünden sonra annemlere gittim oğlum bahçede oynarken bende masa başında oturur vaziyette uyumuşum:)
hani yaşlılar dayanamaz koltukta uyurlar ya aynen öyle:))
yaş ilerliyor bizde de:KK43:((((

kızlar valla bende hiçbi amilelik belirtisi yok ama sadece uyuyorum! sürekli hem de. valla akşam yemek yiyorum tv karşısına geçiyorum hazır yaz tatili varken, bi program izliyim diye, 5 dk sonra nakavt:) napcam bilmiyorum. :2:

oo maşallah ya baya büyuükmüş....amin amin başka ne isterizki yavrularımız sağlıklı olsun...sen bebeğini kaybettin ama bak allahım sana bu duyguyu tekrar tattrdı
ya ben tatilden döndüm doktora bi görünyim die gittim evime yakın bi doktora kadın doktor sağlıklı görünüyo dedi bende eli ayağı hangisi die sordum daha eli ayağı oluşmamış dedi olumsuz bi durum olsa söleridi heralde kendi doktoruma da haftaya cuma randevum var.. ya anneemde bana seninki 3 aylık olucak nerdeyse 3 aylık bebeğin eli ayağı olur dedi korktum yarabbim ya

gamzecim benim 10 haftalıkken gittiğimizde gördü doktor elini ayağını, seninki de gelişmiştir merak etme. ama her doktor bir değil ve bebeğin ultrasonda duruşuna göre de değişiyo durum. yani panik yapma gelişmiştir ama doktor henüz görememiştir.

Canım benim endişe etme belki bebeğin kızdır, kız bebekler daha geç gelişiyorlarmış hemen belli olmayabiliyorlarmış. Kafana takıp da kendini strese sokma bir aksilik olsa doktorun emin ol söylerdi.

YA umarım ve d,lerim dedğin gibidir inşallah ne biliyim burda 11 haftalıklar,12 haftalık hatta 9 haftalıkların bile maşşallah eli ayağı zıpır zıpır göryolar bende mutlu olyrum ama her doktora gttiğimde daha ayrt edemiyorum ya ve ben 11.haftamın içindeyim.. doktor evet bişey sölemedi ama eli ayağı hangisi die sorduğumda oluşmamış daha diyince aklıma kötü şeyler geliyo allah korusun ne biliyim korktum canım ya

gamzecim benim 10 haftalıkken gittiğimizde gördü doktor elini ayağını, seninki de gelişmiştir merak etme. ama her doktor bir değil ve bebeğin ultrasonda duruşuna göre de değişiyo durum. yani panik yapma gelişmiştir ama doktor henüz görememiştir.

ama canım ben 11. haftamın içindeyim yani nası göremiyoki bakalım cuma kendi doktoruma gidicem inşallah gelişmiştir bebeğim ya

kızlar valla bende hiçbi amilelik belirtisi yok ama sadece uyuyorum! sürekli hem de. valla akşam yemek yiyorum tv karşısına geçiyorum hazır yaz tatili varken, bi program izliyim diye, 5 dk sonra nakavt:) napcam bilmiyorum. :2:

valla bende de yok desem yeridir benim uyku düzenim bile hala eskisi gibi sende yine aşırı uyuma isteği var ben ultrasona g,rmesem hamile olduğumu anlamıcam :)

iyi aksamlar kızlar herkese :)) nasılsınız bakalım. ben bugün ikilli test yaptırdım ense kalınlığı normal çıktı. NT:1.53 yazıyor.kan aldılar sonuçlar haftaya çıkacakmış hadi bakalım hayırlısı siz neler yapıyorsunuz test yaptırdınız mı ?

Ay güldürdün beni valla çok esmerde ismemem ya :) Zaten baba esmer anne beyaz nasıl çıkcak bilemiorum..

ben oğluma hamileyken kahveyi bilinçsizz bi şekilde tükettim çünkü zararlı olduğnu bilmiodum burda öğrendim ve 6yıldır sebebini bilmediğim ama mrk ettiğim konu aydınlanmış oldu ,demekki bu yüzden erken doğum yapmışım işte kahvenin zararı.. oğlum ilk 40 gün kapkaraydı 40ından sonra bembeyaz oldu hala beyaz :) komşumda hamileyken zeytini çok tüketmiş kızını görseniz zeytin gibi hem kara hemde gözleri zeytin gibi :KK70: alakalı olablr mi olabilir :KK28:

Son düzenleme:
mrhaba kızlar benide aranıza alırmısınız:26:
bende 2013 ocak annesi olucam inş:nazar::emir_bebek:
10+5 günlük ha mileyim(takvim ekleyemedigim için grünmüyor):KK30:
allah hepimize hayırlısından evlatlarımızı kucagımıza almayı nasip etsin:KK54::KK54::KK54:

hoşgeldın canım hayırlı olsunnn

oo maşallah ya baya büyuükmüş....amin amin başka ne isterizki yavrularımız sağlıklı olsun...sen bebeğini kaybettin ama bak allahım sana bu duyguyu tekrar tattrdı
ya ben tatilden döndüm doktora bi görünyim die gittim evime yakın bi doktora kadın doktor sağlıklı görünüyo dedi bende eli ayağı hangisi die sordum daha eli ayağı oluşmamış dedi olumsuz bi durum olsa söleridi heralde kendi doktoruma da haftaya cuma randevum var.. ya anneemde bana seninki 3 aylık olucak nerdeyse 3 aylık bebeğin eli ayağı olur dedi korktum yarabbim ya

canım bazı bebekelr yavas gelısırler kı bu cok ama cok normal bi durum

bazende doktorlar yeetınce tecrubelı olmayabılır veya ultrason maıneleri pekde yenı olmayabılır

bence senın bebegının eli kolu olusmustur 9+ larda değil mısın ???? olusmmaıssa bile kı hadı dıyelımmkı 4-5 gun gerıden gelıo

ki bu da cok normal olusuyodur yanı cunku 8+ larda olusmussa dahı gorulemezz canım bence herrsey yoludna skaın ol

ben doktorum harıcı hıcbı dr a gıtmıyoprum yoksa kafa karıstırıcı konusuyoalrr

X