2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

teşekkür ederim cevabın için
bakalım bizimkiler nasıl gözükecek

ayşe benim doğum tarihimde değişiklik yapabilirmisin dedim ama görmemişindir die bi daha yazıorum 21 ocak yaparmısın ben ticketi değiştirdim liste farklı burda farklı olupta kafa karıştırmasın

sizde de mi kan uyuşmazlığı var? benim de AB-, eşim AB+. Sizin gruplar ne?

Çok geçmiş olsun cnm.Allah esirgemiş valla ...Umarım yarınki kontrolünde atlatmışsındır durumu herşey normaldir inş..

ayşe benim doğum tarihimde değişiklik yapabilirmisin dedim ama görmemişindir die bi daha yazıorum 21 ocak yaparmısın ben ticketi değiştirdim liste farklı burda farklı olupta kafa karıştırmasın

canım gordum gordum değiştiricem ınsallah yaa ıs yerıdne ıs lak lak eve gidince uyku

derken hıc eğilemedım topiğee :)

kan uyuşmazlığı ilk gebelikte sorun olmuyor diye biliyorum ben ama yanlış mı biliyorum

evet ilk gebelikte genelde sıkıntı olmuyormuş ama ikinci bebek için önlem olarak hamilelik sırasında bi kez ve doğumdan sonraki 24 saat içinde 1 kez olmak üzere 2 iğne vuruluyosun, doktorum öyle dedi bana. inşallah bi sıkıntı çıkmasın da. ben yeni yeni kan aldırıyorum, hiç iğne olmadım bu doğum sürecinde ne yapcam bilmiyom, sezaryeni de kaldırıyolar zaten napcam bilmiyom:18::18:

canım gordum gordum değiştiricem ınsallah yaa ıs yerıdne ıs lak lak eve gidince uyku

derken hıc eğilemedım topiğee :)

güzelim yaa acelesi olduğuna deil yanlış anlama,dediğim gibi kafa karıştırmasın düzensiz görünmesin liste die..yoksa ne zaman müsait olursan o zaman düzeltirsin görmemişindir belki yazımı bu yüzden 2.ye yazdım..teşekkür ederim kolay gelsin

8+ larda yani 9.haftada doktora gidenler bebiş neye benziyor insan şeklini almış oluyormu acaba
benim de yarın 8+0 olacak
önceden miniciktiler şimdi nasıl olacaklar acaba merak ediyorum

cnm ben ıkı gun once gıttım 8+1 de bole mınnacık mecımek kadar kafa dusun sonrsındafasulye varmınnacık nota halınde kollar bcaklar kalp atyo allaa sukur okadar ama hala kucukler yanı

ben varım ben :) geçmişi okudumda çatlaklar , sezaryanlar, kan uyuşmazlığı tam benim ilgi alanımdan bahsetmişiniz kaçırdımmı ne ya :)
çatlaklar aldı başını gidiyo arkadaşlar napıcam bi krem öneren varmı bana cildim çok kuru...
sezeryan olayı yasaklandımı kesin ya of ya ben nası normal doğum yapıcam
birde bizde de kan uyuşmazlı var kan uyuşmazlğı olan insanlarda düşük tehlikesi oluyomuş kan grubumuz uyuşmuyo die ne minübüse rahat binebiliyorum ne denize girebiliyorum 3 ayrı doktora göründüm gerçi hiç biri düşük tehliken var demedi bana ama korkuyorum işte
kan uyuşmazlığı olupta düşük riski olan varrmı annişler

2 li testimizi yaptırdık doktorumuz %70 erkek dedi :)) fakat haftaya gel kesinleştirelim dedi henuz çok küçük yanılma olmasın die ve hemde 2 li tetst sonuçların çıkar onlara bakarız dedi sağlıkla dünyaya gelirler inşş...:))

slm annişler ne çoşmuşsunuz biz hem hastane de koşturmaktan hemde babişin izinde olmasından gündüz gelemiyoruz sizde sayfaları doldurmuşsunuz ama hepinizin fasulyecikleri iyi ya yakalarız biz sizi :)

canım ya kefir çok faydalıymış ama nasıl içiyosun onu ben süt ve ayranı bile zor içerken kefiri hamişlikten once denemiştim aman o nasıl bitat şişeyi dökmüştüm okadar kötü gelmişti maşşallah içiyosan ve çok çok faydalıymış ay bal ve pekmezde yiyemem nasıl güzel kan yapıyomuş iç sabahları diyolar ben 1kaşık bile yesem döner midem ama Sabah cips kola iç deseler zararlı ya yerim koca paket

canım geçmiş olsun rabbim korumuş geçmiş olsun üzülüp sıkılmışsındır ama bebiş sarılmış annesine kuzucukkkk

CNm üzülme ama catliycaksan ne sürersen sür çatlıyorsun catlamiycaksanda bise kullanmasında çatlamıyor ben bepantol koşun kullandım ilk hamileliğimde karnımda belimde göğsümde hiç çatlağım yok ama zaten yapıdan catlamamisimdir bunları bulaşar takma bosver nebisi duşun iyi olsunda o zaman kendini ii hissedersen CNm kan uyuşmazlığı konusundada pek bise bilmiyorum ben CNm ama aramızda yaşayanlar var ilk gebelikte pek sorun olmuyormuş falan yaxmistilar

zaten çatlaklar geçmiyosa dediğin gibi yapıcak bişe yok
sağol canım cvp için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…