2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

kurumu cıldın cnm bıse olmaz ama korkma cok kotu olmazsın cnm

selamun aleyküm kızlar bugün nasılsınız?günümüzü hayrlı bereketli tamamlamamız dileğiyle...ayşe ben doğum tarihini 21ocağa aldım listeden düzeltirmisin sat a göre yazılıydı ama o şekilde takip etmek ticketten zor oluodu bölesi daha ii.teşekkürler

çook geçmiş olsun allah beterinden korusun

saol canım evet o şekilde yatıyorum inşallah geçer (

slm arkadaslar bugn hastaneye gıttım bebegın kalp atıslarını duydm 2.5 aylık oldu doktor ocak ortaları sezerynı yaparz dedi....

arkadaşlar benim arada bir karnıma kramp şeklinde agrılar giriyor. kasılma oluyor. sizde boyle birşey oluyor mu ..
bendede oluyor canım ileriki zamanlarda bacakta kramplar bile olacak
geçicek ayşe az daha dayan.bende geçmez diyordum ama son istifradan sonra aniden kesildi.
sadece bazı yemeklere karşı midem kalkıyor
fasulye mi?kaç gündür kurusunu canım çekmişti ama üşeniyordum.birazdan düdüklüye koyayım bari
ayşe eşine not olarak tarifleri yaz senin için yapsın ne olcak
ben oğlumun bebekliğinde eşime tarif söyler ve yaptırırdım.
benimki kadar lezzetli olmasada ellerine sağlık deyip günü geçiştirirdim:))

geçmiş olsun.
ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri badem yağı kullanıyorum.
ilk hamileliğimde çatlak kremleri kullandım ama yinede çatladım.cildim kuru olduğu ve ailede genetik olduğu için kurtulamadım
göğüslerde azcık,kalçada azcık olmak üzere mevcut.

off çok geçmiş olsun.bol bol dinlen.umarım birşeycik olmaz
Allahım korusun hepimizi bende araba kullanırken hep tedirginim oğlum olduğu için.ona birşey olursa kendimi affetmem derim hep.
ilk kullandığım dönemlerde babamların demir bahçe kapısına çarpmış kapıyı devirmiştim:)

kurumu cıldın cnm bıse olmaz ama korkma cok kotu olmazsın cnm

kuru cilde sahip olmak kötüçatır çatır çatlıyoruz kısaca.eşimin halası 60 yaşında ve cildi yağlı olduğu için yüzündeki kırışıklıklar okadar az ki .

slm arkadaslar bugn hastaneye gıttım bebegın kalp atıslarını duydm 2.5 aylık oldu doktor ocak ortaları sezerynı yaparz dedi....

ne güzel bir haber.
bende dr.a giderken tedirgin çıkarken rahat oluyorum
canım ilk doğumun mu olucak?sezeryan yasak ya
bugün haziran annelerine baktımda bir kız dr.una sezeryan yapın demiş dr.da yasak olmaz demiş
ben dr.a sormuştum yasak hakkında ne düşünüyorsunuz diye ,gülerek meraklanma sezeryan olucaksın sen dedi
adam hastanenin ortaklarından acaba bu yüzden mi rahat ,yoksa özel hastanelerde yasak mı değil birsüredir bunu düşünüyorum

Son düzenleme:

Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın Arzum...
Dikkat et kendine

gecmiş olsun cnm doktorun dediklerine uy, dikkat et kendine.
Bişi olmaz inş. bende 5 aylıkken kaza gecirmiştim ama kemer takılıydı şükür bişi olmadı ama çok ağlamıştım bişi olmustur diye. Sonrasında polis geldi karakola bile gittik neymiş bilerek düşürmek isteme durumu olaiblirmiymiş neymiş dediler cok sasırdım ya zaten derdime yanıyorum bide onla ugrasıyorum dedim sonradan yanlıs bilgi aktarmıslar cocuga carpmıs sanmıslar diger adamda bende temiz bir nefes aldık :)

saol canım evet o şekilde yatıyorum inşallah geçer (

gecıcek canım gecıcek ınsallah dınlen bolb ol :)

canım ınsallah bı gecse de rahatlasma yaaa

evet taze fasulye fln hıc yıyemıom hcı bı sebze yemegi yıyemıyroum yanı aslında

sorma zaten hersyeı tarıf edıyroum adam bisürü yemek öğrendı sayemde

sofra kurmayı fln öğrendı gecen kahvaltı hazırladı baktım fındık ezmeısnı untumsu askım fındık ezmesını yok dedim getırdı

kardesımde geldı dıo çok güzel olmus hersey var eksık yok düzgün

eşim de dio bi ablana yaranamadım zaten demın bı fındık ezmeıs eskık mış de neymış de dio

çok geçmiş olsun
doktorun dediklerine uy
RABBİM şifa versin inş.

selam kızlar naber ben bir gözükcem yine kaçıcam :))

ay-she canım naber? şu face sayfanızın linki bir daha at dediydüüm hani :)

selam kızlar naber ben bir gözükcem yine kaçıcam :))

ay-she canım naber?

canım hıoşgeldın hamdoslun iiyyiizzz sen nasılsın

ya o değilde ben sana taslak takvim atıcaktım ya atamadım mail adresını mail at bana da yollayım

dosya eklemem gerekıo cunku....ayrıcana bu konularaa girmeyeleımmmm

malum ağır cezyaa mahkum edildik ehı ehı iki kere muebbet

Son düzenleme:
canım hıoşgeldın hamdoslun iiyyiizzz sen nasılsın

ya o değilde ben sana taslak takvim atıcaktım ya atamadım mail adresını mail at bana da yollayım

dosya eklemem gerekıo cunku

hee bir de o wardı :) bak borçlarına kabarmış haberin yok :))

atıyorum maili

selamlar arkadaşlar dün akşam kahverengi akıntım olduğunu yazmıştım dr a gittim bugün uterusta bi kanama var bir kaç gün daha devam eder istirihat et ilişki yasak dedi bebek şu an çok sağlıklı hareket bile ediyodu bizim hesaplamalarımızdan 1 hafta küçükmüş 9+1 dedi öyle yani sevinçliyim bebeğim iyi.
çatlaklar için ben 2. hamileliğimde bella b. diye bi krem kullandım birinci doğumdan da bir iki çizik vardı 2. sinde de öyle oldu çok fazla çatlağım olmadı bunda da kalan kremi kullanıcam bitince badem yağına devam etmeyi düşünüyorum herkese selamlar

haklısın canım.doktor bir sıkıntı yok dedi kaşıntı olsaydı mantardan şüphelenecektim diye ekledi....

aynı sorun bende de var malesef koyu sarı br akıntı ama kokulu ve kaşıntı yapan akıntı tehlikeli diye biliyorum

kokulu ve kaşıntı varsa mantar olabilir.o yüzden de tehlikeli olabilir ama bebeğe zararı varmıdır bilmem.

slm kızlar bebişler ve keyifler nasıl ben iki gün önce dr a gittim kaşıntım vardı akıntı ile beraber kendiliğinden geçti ama bebek için endişelenip gittim alttan kültür aldı dr..Özel bi tıp merkezine gittim dr a ilk gebeliğim size bazı sorularım olacak dedim bi kaç soru sordum bana ben ansiklopedi gibi değilm falan dedi sizce bu normalmi onun dışında iyi davrandı ama sorularm kursağımda kaldı insan bilgi sahibi olmak istiyor hele ilki yaşayınca..Bebişim o kadar ufaktı ki elleri koları palet gibi çok tatlı maşallah
Kalp atışını duydum çok heyecanlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…