2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Piii dünkü teknik bakımdan sonra beğeniler, arkadaşlar, ziyaretçiler hepsi gitmiş kaldıkmı cıbıldak

Asyacım yapman gereken başka bişey yokmu buraya yazmak dışında benle alakalı

Dün popüler sahnelerin aranan ismiyken başlangıç olmuşum..Şöhreti uzun süre yaşayamadım.

Seda sayani izliyorum suan.. soyle bi gelin olamayacam yanarim yanarim ona yanarim:86:

Aksama misafir var eve şimdi geldim birazdan kek falan yapıvereyim bari

Kolay gelsin canim. Sizin d mi resimler war goremedim ben

Ben de bir kek yapsam fena olmaz cayin yaninda yiycek bisey yok, olsa zaten caya da gerek yok

Disarda gumbur gumbur muzikli parti propagandasi cildirijiim cocuk uykuya dalamadi

herşeyi Allah bilir tabi ama benim 3 ünde de tuttu cinsiyet. Tabi ben takvime göre hamile kalmadım çok da ilgili değildim ama bakan arkadaşlar söyledi tuttu valla. hücre yenilenmesini ilk kez duyuyorum. Allah gönlüne göre versin inşallah canım evladın hayırlısı en başta

Sanki hep acmis gibi geliyor bituful.anne olmak boyle bir sey sanirim.benim kizim hic hazir mama yemedi.aksamlari 1 yasina kadar once suyla 9. Aydan sonrada sutle mama yaptim.irmik,pirinc ununu pisiriyordum koyu kivamli.biraz iliyinca cesitli meyvelerle (or;bir muz,10tane kuru uzum) tatlandirma amacli blendirdan gecirip yediriyordum.sanirim bu karisim kizima yaradi.denemek isteyen arkadaslar olur belki.

meraba kızlar hepinize selam ederim... ne ediyorsunuz? profilllere n'olmuş ne arkadaş ne bildirim hiç bi şey kalmamış...
ben de eylem arkadaşımız vardı ona döndüm son sayfaları ancak okuyorum sonra oğlan ensemde

Asya 7 tahıllı ürünler varya sütsüz bişey yok içinde onlardan koyuyorum yada pirinç unu.
7 tahıllı dediğin kaşık muhallebileri onlar di mi ?

Ben de bir kek yapsam fena olmaz cayin yaninda yiycek bisey yok, olsa zaten caya da gerek yok

Disarda gumbur gumbur muzikli parti propagandasi cildirijiim cocuk uykuya dalamadi
benim de oğlan için kek yapasım var yarın yapayım diyorum pekmezli falan...
off seçim olsa da kurtulsak gürültüden...

meraba hoşgeldin,ben de arada kaşık muhallebisi arada dedğin gibi pirinç unludan yapıyorum ama kilo alımı durdu gibi bi şey, azıcık alsa diyo içimden bi yandan da amann iyi işte sus diyo analık işte

cnm 3 tanecik var ekleme özürlüyümde ara ara artırıcam
kek yaptım oğlan yer diye ne bulduysam koydum anladımki tarihten şaşmamak gerekliymiş

bende hamile kalınca bakmıştım doğru çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…