2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
pıhtılaşma için coraspin yeterli gelmmiyor bazen malesef bende pıhtılaşma var 0.6lık iğne kullanıyorum.
bende pıhtılaşma yok ama verdi doktor doğuma kadar kullanacaksın dedi

çok geçmiş olsun inş. bu sefer bişey olmaz sağlıcakla alırsın kucağına

pıhtılaşma için coraspin yeterli gelmmiyor bazen malesef bende pıhtılaşma var 0.6lık iğne kullanıyorum.

aa canım 0,6 ml mi verdı sana senın genetıkte ne cıktı veya degrlerın nasıl ?

benım ct heterezigot mutasyonu ve faktör 10-11 ve anti trombin 3 düşüklüğü baska bişi yok

benım iğnem 0,4 ml lik dr a artarmı dedım büyük ıhtımal gerek kalmaz dedi ama bilemeıdm :S

bende pıhtılaşma yok ama verdi doktor doğuma kadar kullanacaksın dedi

çok geçmiş olsun inş. bu sefer bişey olmaz sağlıcakla alırsın kucağına

sağol canım ınsallah bakalım bu sefer öle büyük bı sıkıtnı yasamadık Rabbım ınsallah sağlıkla

nasib eder....cümlemize sağlıkla nasib eder ınsallahhh

canım sen nazara geldin resmen yaa oku üfle kendini...

işte geçen hafta ptesi aynısı oldu bana rapor verdi doktor kendini yormuşsun dedi sen de yoruldun demek dinlen sırt üstü yat biraz

kızlar bir de sorum arada kaynadı galiba deodorant kullanan var mı ya da hakkında bilgisi olan

slm kızlar geçmişe hızlı hızlı bakmaya çalıştım bayağı kaynatmışsınız benimde cmt doktor randevum var ama günler geçmek bilmiyor :) ben 9 ay nasıl sabredecem ya (

ayşeee neler cekmişin kuzum sen yaaa Allahım senin yüzünü güldürsün kucagına saglıkla almayı sonrada büyütmeyi nasip etsin canım

canım bı kere bulantım keıslse kesıldıde nazra degdı dıyeyım de hıc ara vermıo kı hayın

sankı sıcak arttıkca bulantı artıyo sanırırmm :) neyse hayırlısı olsun canım :)

sakar bi hatun oldugum ıcın okuyorum üflüyorum kendımı

tansiyonum düştüğünde el ve ayak titremesi bendede oldu.
kızın kaç yaşında? inş.yüzmeyi sever ve ilerletir madalyalar kazanır:)
bende oğlum için araştırma yaptım ama 3 yaşa ders verilmiyor burda5 yaşını beklememiz gerekiyor.
bu konuda ilerlemesini çok isterim kendi de severse tabii
inş.birşeycik yoktur canım.cuma günüde için rahatlar.bizede durumu yazmayı unutma
canım hormonların sayesinde karmaşık duygular içindeyiz.sağlık sorunlarıda mutsuzluk sebebi.bende bu aralar çok karışığım.
allahın izni ile hamileliğimizi atlatıp bebekleri kucağımıza alıcaz ve bugünler ne çabuk geçmiş dicez
hahaaa bende sana güldüm canım:))çünkü bende eşime yanaşıp red cvb.ını alan biriyim:))
bende oğlumda 12.haftamda öğrenmiştim.erkekler gösterdiği için pek yanılma şansları olmuyor.inş.sağlıkla kucağımızda olucaklar...
bayanlar canınız ıstesede zaten ık 3ay ve son 3 ay ılıskı yasak dotorlarınız solemedımı dusukrıskını arttırıyor ben kıZIMIN zamanında da aynı yasaktı sımdıkıdede aynı yasaklar
benim dr.8.aya kadar serbest bıraktı ama eşim yanaşmıyor:))
labneyi bende çok severim sıcak simit üzerine hemdee:))
afiyetler olsun ayşem...
bende mayomu yanıma almıyayım dayanamam girerim dedikçe eşim her ihtimale karşı al dedi.
aslında bebeğe birşey olmasından çok korkar ama ogün beni cesaretlendirdi
oraya gidincede herkes havuzlarda ben kenarda mı durucaktım girdim ama 10dk.olarak 3 kez girdim.
ogün belim ve kasığım ağrıdı çok korktum ama ertesi gün geçti.
inş.birşey olmaz yoksa çok üzülürüm...
seni korkutmak istemem ama arkadaşımın bulantısı 5 ay sürmüş
mide bulantısı çok berbat birşey ya bende o ara hayattan koptum resmen.
umarım kısa zmanda biter

hoşgeldin aramıza...
eltim oğluna hamileyken 3 ay sürekli istifra etti.
bence herkesin yapısına göre bu durum değişiyor
Ben erkek hissediyorum yoğun bir şekilde...
Yani erkek yada kız fark etmez hayırlı sağlıklı nasip etsin cümlemize Allah ama hislerim bu yönde ne yalan söyleyeyim...
fesleğenim bakalım hissettiğin gibi bebiş erkek mi olucak:)
banada etrafım kız olsun dedikçe bir erkek doğurasım var hahaha:))))
ne güzel şanslısın dr.bakımından
bende dr.umdan çok memnunum ama bazı dr.lar yeterince bilgilendirmiyor
arkadaşlar merak ettiklerini burdan yada netten araştıra araştıra öğreniyor.
hepimiz bilgi sahibi oluyoruz ne güzel.
canım yazıların neden karışık çıkıyor?

kesinlikle her dr.kendi doğrularını savunup hastalarına bunu öneriyor.

kızlar ben cıkıyorum mesai bitti haydı hayırlı akşamalr size öpüyorum hepinizi :)

ayşeee neler cekmişin kuzum sen yaaa Allahım senin yüzünü güldürsün kucagına saglıkla almayı sonrada büyütmeyi nasip etsin canım

canım çok şükür gectı gitti ama evet cok çektım Rabbım tekrar yastamasın

kimseye yasatmasın Allah ımmm

yaşadıkların hiçte kolay değil:(
ama inş.bu kez allah yüzünü güldürcek canım.

görüşürüz ayşe...

ay burda gök gürüldüyor oğlum çok korkttu bendede pc.inş.çarpılmayız:)

paı1 heterezigot mutasyonu taşıyorum...başka hiçbirşey yok ama bebekler 8.haftayı göremiyordu 2 tane düşüğüm var.asprin haricinde kullandığım ilaçlar seninkiyle aynı...bilmiyorum neye göre veriyorlar.)

Bakalım ne olacak merakla bekliyorum :)
Minure diye bir bayan varya forumda söylüyor cinsiyeti hesaplayıp. O da erkek demişti ama pek itimadım yok öyle şeylere:)
his benimki sadece...

cnm cepten gırıyorum dokunmatık hızlı yazınca yanlıs hrflere basıyorum.evet drum cok ıyı melek gıbı hep guleryuzludur.psıkıyatrıst gıbı moralım sıfır gıdıp moralde tavan yapmıs sekılde cıkarıp dogururken bıle ole pozıtıf vesakındıkı pırt dıye dogurdum bende.sr gercekten cok onemlı

Benim sürekli bulanıyor, 4 hafta sonra geçicek diye sabrediyorum...
Çok merak ediyorum dualarım seninle yarın için.
Güzel haberlerini bekliyoruz hep beraber...

İşte Allah'a teslimiyet budur!Allah gönlüne göre versin birsürü saglikli bebişler versin inşallah.

benim kesenin etrafında kanlanma var dedi 6.haftamda.ve 12.haftaya kadar ilişki yasak dedi ve son 10 gün kaldı :))))))))))

Benimde düşük tehlikem vardı. ilk önce kese yanına kanama vardı 6.haftaydı Dr hemen ilişkiyi yasakladı.( Zaten ben hamile oldugumu öğrenir öğrenmez kendim yasaklamıştım bişiy olur mu acaba die korkuyodum.) 7.haftada kanamam olmuştu her hafta kontrol vardı her hafta ilişki yasağı devam diyodu.Geçen haftada 11.haftamdı Dr artık ilişki olabilir ama haftada 1 kez dedi. ben hala korkuorum eşimde öyle.O yüzden henüz yanaşsakta hemen durup bebeğimiz diyoruz geriye çekiliyoruz:)

Bakalım ne olacak merakla bekliyorum :)
Minure diye bir bayan varya forumda söylüyor cinsiyeti hesaplayıp. O da erkek demişti ama pek itimadım yok öyle şeylere:)
his benimki sadece...
aa ben o bayanı bilmiyorumbencede Allahımdan başka kimse bilemez böyle şeyleri.ama hissediyor olmamız normal birşey.gönlümüze göre olsun inş.

anladım canım benim tel.de aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…