2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
gunaydınlar anneler guzel bırgun olsun sızın ıcın.bebıslerınızde saglkla buyuyup kocaman olsun)))

canım bence kesinlikle hissettin bebeğini çünkü bende ilk bebeğimi 12. haftada hissetmiştim ayrıca cinsiyetini de bu haftada öğrenmiştim . normalde cinsiyet içinde genelde 16. hafta beklenir hatta en erken 14 denir ama ben her ikisinide 12. haftada öğrenmiştim. gebelikte genellemeler vardır her gebelik kendine özeldir hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla kucağına al yavrunu:)))

ilk günaydın benden olsun deim ama benden önce uyananan anneler varmış günayyyydıııııınnn

gunaydın kızlar...
pek bi bunalımdayım su sıralar...kızımın wc egitimi berbat geciyo..10 gun oldu 10 gundur kabız..bu surede sadece 2 kucuk ve cok katı parca cıkardı hepsi bu..dr nin verdigi surup da ise yaramıyo. offffffff

aa ben o bayanı bilmiyorumbencede Allahımdan başka kimse bilemez böyle şeyleri.ama hissediyor olmamız normal birşey.gönlümüze göre olsun inş.

Günaydın kızlar hepinize...
Pembetoka bak bu linke yazıosun SAT Doğum tarihin gün ay yıl. söylüyor güya maksat eğlence olsun amaaan :)
http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...ebek-cinsiyeti-ogrenmek-ultrasondan-once.html

çok geçmiş olsun cnm benim bebğide cuma günü aldılar kalbi durduğu için
ALLAH bidaha verir ama çok zor ALLAH yardımcın olsun

Çok geçmiş olsun canım. Allah en kısa zamanda gönlüne göre versin inşallah....

ilk günaydın benden olsun deim ama benden önce uyananan anneler varmış günayyyydıııııınnn

Günaydınlar :) Uyandın, işe geldik bile...

günaydın herkese

Günaydın...

+ MakaraKukara geçmiş olsun canım sanada...

günaydınlar,
en uzun günlere denk geldik arkadaş işyerinde vakit gecmiyor çok sıkılıyorum ben yineeee

hiç iş yapacak gücüm yok. canım bişi yapmak istemiyor sadece uzanıp yatayım istiyorum dayanamayacagım sanırım 2 gün rapor alacagım

yaşadıkların hiçte kolay değil:(
ama inş.bu kez allah yüzünü güldürcek canım.

canım zordu ama gectı çok şükür Rabbim bir daha yasatmasın...

İnşallah canım inşallahh şöyle kucağıma bi alsam dünyalar benim olucak :)

labneyi bende çok severim sıcak simit üzerine hemdee:))
afiyetler olsun ayşem...

ah ah sımıtıde pek severdım ama kokusuna bıle tahammul edemıyorum sımdı bulantılar gecınce gecer ınsallah :)

görüşürüz ayşe...

ay burda gök gürüldüyor oğlum çok korkttu bendede pc.inş.çarpılmayız:)

:) ay burda da yagmur yagdıı :)

anladım canım sana da cok gecmıs olsun...

Bakalım ne olacak merakla bekliyorum :)
Minure diye bir bayan varya forumda söylüyor cinsiyeti hesaplayıp. O da erkek demişti ama pek itimadım yok öyle şeylere:)
his benimki sadece...

canım bana da tahmın yapmsıtı erkek demsıtı ama bılemıyorum....

kendisi doktormus hatsalarına da tahmınelr yapıyormuş yazmıstı bı ara hatırlıyorum :)

çin takvımı rus takvımı kullanmıyo...

İşte Allah'a teslimiyet budur!Allah gönlüne göre versin birsürü saglikli bebişler versin inşallah.

amin canım inşallah Rabbim hepimize versin...

bilmiyorum hiç isyan etmemeye çalıştım , ağzımı açmadım ama çok ağlamıştım

1,5 sene ara verdım bebege bir gün gözumun yası dinmedi evlat bambaşka bişey doğmamış dahı olsa.

bunalrın harıcınde bebek kaybetme sebebım anlaşıldıgında doktor doğumda kan kaybından gıtmedıgıne dua et

bundan sonra diş çektırırken bile rapor alıcaksın dmeıstı meger ne fena bir yoldan gecmısım Allah ım bana

o riski bildirmek için yasattı belkı de bunu o zaman herseyı daha iyi anladım...

canım dün eve gıderken demette gelmıo haa napio acaba du yarın msj ataım dıye dusunmsutum ahanda gelmıssın :)

kızkardesımde hamıleyken antıbıyotık kullanmsıtı ıdrar yolu ıltıhabı ıcın bi sorun yasamadı :)

Kızlar Ayağım Davul Gibi Şişti..
Kılcal Damar İltihaplanması Olmuş..
Öyle Malak Gibi Yatıyorum İşte..

canım çok gecmıs olsun...

günaydın kızlar hava bugün serın ve yagmurlu ohh :)

Son düzenleme:

Hayırlara gelsin canım etkileyici bir rüyaymış...
Konya'dayım ben bu arada :) Mevlana demişken...
Bu arada Ozfer birde brnysn di sanırım nicki onlarda hiç görünmüyor. Merak ettim.

Hayırlara gelsin canım etkileyici bir rüyaymış...
Konya'dayım ben bu arada :) Mevlana demişken...
Bu arada Ozfer birde brnysn di sanırım nicki onlarda hiç görünmüyor. Merak ettim.

evet canım cidden etkılendım mevlana sabrın ve yaradana güvenin sembolüymüş bunlar öğütlenmiştir

yazıyo bıyerde tabır bualbıldım ancak neyse hayırlara cıksın cok desmeyelım :)

ben de ınsallah eylülde Konya da olucam :) görümcemın düğünü olucak damat konyalı :)

ilk kez gidicem ınslalah merak ediyorum :)

evet canım onalrda yok ya bayadır nerlerdeler acebaa :)

Demek Konyalı damat :) Burda mı yaşayacak görümcen artık düğünden sonra?

Konya beni hep bunaltmıştır. Yaşayacağın yerde bir deniz olacak arkadaş... Bir serin serin esecek yüzüne.

İnşallah beğenirsiniz. Hem belki Mevlana türbesine de gidersiniz :)

hayırlara vesile olsun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…