2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben yatıyorum artık kaç sayfayı geyikle doldurduk. lale falan gelse geçmişi okuyamayacak okusa bile anlmayacak

Ne cemkircem. Sorsun anlatiym. Beynini yidigim. Dil cikarma seysi..

yok cnm bişi sorcagımdan dııl ya.. sende de varmış zaten uykusuz bı bıdık,ben bölünmüş uykularla çok zorlanıorum ,şuankı en buyuk derdım bu. bı de artık uyandıgında gıdıp bakıorum kı yatakta kalkmış oturuo uykusu dagılmış,yakında ayaklancak bu,ohooo,çok dertlıyım cokk:26::26:

Son düzenleme:
izlion mu sen de

İzliyorum ya c.tesi 3 adam da izlemistim zaten koptumm

bituful bızımle ılgılenmıo,yıne mı süt sagıo acaba bu arada bıtufulun bebegı emmıo mu nıe sagıo vave?

Vaveye ne soruyon len bana sorsana benimki hic emmiyo ivit estetik bulmadi beni kanimca

ben yatıyorum artık kaç sayfayı geyikle doldurduk. lale falan gelse geçmişi okuyamayacak okusa bile anlmayacak

Iyi geceler.....

Bu arada sayfanin adini degistirsinler bence ocak/şubat anneleri olsun bütün şubatlar dökülüyo tek tek

o an burda dııldın,çokk merak ettım,dırek vavee sordum
sana da ii geceler bacım

Ne ypnz gencler

Oyyyy misafirim vardi yni gitti yoruldum

Vaveee senin avatarindaki gibi yapiyo benim kiz dudagini ve opucuk atiyoooo

Balik dudak :))))

Offf ise baslamama sayili gunler kaldi bide arefe gunu kres kpaliymis offff izin almaya clisacm ins.sorun lolmaz:26:

add aynen misafir yeni gitti offf yoruldum herkese ii gecelerrr öptümmm
sevin beni özleyin benii

ela bituful burçak ferda bebecikler nasıl oldu? :44:

hasta olmayan bebiş var mıydı ki? :44:

Tam iyilesti derken bugun bide ishal oldu ama cok degisik ya bildigin su sanki belki on kere ust bas degistirdim sanki isemis gibi disina cikti hep reflor verdim iki kere bakalim duzelir ins..

Bağyanlaaar, hepinizi en derin saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum :) Görüşmek dileğiyle...

Eki Görüntüle 824712

Aaaaaa yerim ben onu güzelliğe bak maşallah. .

Hamileymişim canim dusurmusum haberim yok cok kanamam.olunca ogrendim bende tşk ederim

2 kilo vermiş bulunmaktayımmmmmmmmmmmm haden tebrik edin bakem beniiiiiiiii

Tebrikler şekerim

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın.... çok özledim sizi yaaa...... :84::84::84:
iş yoğun, ev yoğun yoruldum...

muhabbete dalmışsınız maşallah.. hiç nerde bu ruza deyen yok... bituful canım pıçakla bunları sen..

neyse gidiyim kahvaltı yapıyım..

aşkolsun senı unutur muyuz yahu,hergun nerdesın dıye de sana sorulmaz dıe sustum oturdum

Gunaydin canim bizim de gunduz on dakka on dakka uyuyo. Hep ilgi hep kucak. Afedersin wc ye zor gidiyorum. Uzgun smiley.

Gunaydin canim bizim de gunduz on dakka on dakka uyuyo. Hep ilgi hep kucak. Afedersin wc ye zor gidiyorum. Uzgun smiley.

günaydın aleynacım. biz bizimkini ilgi manyağı yaptık,her an şebeklık yapa yapa,şimdi başa çıkamıoruz. çok pişmanım smiley

bu arada aleyna sayfanın en altında full site die bı link olması lazım,onu tıklarsan masaüstü sürüme ve doğal olarak muhteşem smileylara ulaşabilirsin belki.. hadı bana güle güle katılmam gereken bı adet çalıştay var,gidiim dinliyim geliim. öperim

günaydın aleynacım. biz bizimkini ilgi manyağı yaptık,her an şebeklık yapa yapa,şimdi başa çıkamıoruz. çok pişmanım smiley

Evde iyice psikopata bagladim. Neden agliyo.neden yemiyo.neden uyumuyo. Surekli evham halindeyim. Bisey yedirmek iskence cunku. Tek basima ne kadar oyun yapsamda yemiyo. Ya da ben beceriksizim. Kafa kasima smiley. Disimiz de cikmadi neden acaba? Saskoloz smiley.

benim oglan annemin uykuda vermelerinden sonra dunden beri uyanikken de biberon almaya basladi. masalllah diyim

günaydım canım...
ben de çok sohbetlere dahil olamadım son günlerde ama gözlerim hep seni aradı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…