2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
oğlumu sağlık ocağından getirdim şimdi aşı kalmamış aşımız sonraya kaldı,
tartıldık ölçüldük 8800 kilomuz,75 boyumuz
:nazar::nazar::nazar:baş çevresini unuttum:44:
kilosuna çok iyi diyemem dedi hemşiremiz,çok takmıyorum kilooyu bence çok iyi
:21:

bence de çok iyi maaşallah kağan a :nazar: :nazar: bizim de 12 sinde ama cumartesiye denk geliyor. cuma gideriz herhalde

günaydım canım...
ben de çok sohbetlere dahil olamadım son günlerde ama gözlerim hep seni aradı
:KK19:

canım benim ben de yazamadım yoğunluktan.. senin de misafirler vardı değil mi.. pastalar börekler oh maşallah... ben hamur tutmayalı bayağı oldu... :KK24:

maşallah canım prensine... :nazar: sağlıklı olsun da, önemli olan o..

misafir yabancı demeden oğlum sürünüyor ayaklarımın dibine geliyor
gözlerini gözlerime dikiyor vee memmmmeeee memmmmeee diye bağırıyo
takii emzireme dek durmadan bağırdı dün
:KK16:seviyom laa çok seviyom

iyi bari sadece bağırıyormuş açmaya çalışıyor mu :KK53: benim ki içine bakıyor :KK53:

bu arada ben gündüz uyuturken emzirme işini bıraktım, biraz ağladı ama alıştı. gece uyuturken emziriyorum sadece. gündüzleri uyanıkken emziriyorum. uyuyacağını zaman da sadece sallıyorum nassı :KK53:
gece de sabaha kadar ağladı yaa yine diş de yok halaa çıldıriciiim :KK4:

Canım yaa maşallah halt etmiş hemşire bakma sen ona bence gayet iyi :KK34: Zaten boyu uzuyorsa problem yok. Ben de meme diye söylüyorum emerken ama bir taraftan da dediğin şeyi yapacak diye aklıma geliyor. Bizimkinin eli altını açarken sürekli aşağıda bu ara pipi deyince gülüyor, anne babadan önce pipi diycek diye korkuyorum :KK52: :KK52::KK52:

ruza napıyon bacım :KK53: yokluğun belli oldu :KK54:

sağol canım benim.. ben de sizin yokluğunuzu hissetim. dün vileda atarken acaba ne yapıyorlar ne konuşuyorlar diye hep içimden geçirdim.. :KK31:

iyi bari sadece bağırıyormuş açmaya çalışıyor mu :KK53: benim ki içine bakıyor :KK53:

bu arada ben gündüz uyuturken emzirme işini bıraktım, biraz ağladı ama alıştı. gece uyuturken emziriyorum sadece. gündüzleri uyanıkken emziriyorum. uyuyacağını zaman da sadece sallıyorum nassı :KK53:

neden çıkmadı ki acaba hala.. :44: diş değildir o bence, bu kadar sürmez ki.. emdiği için kokunu özlüyor olabilemez mi? :KK30: ferda bu cümlemi görmesin. :KK53:

bu arada fatih çokk yakışıklı çıkmış ferdacım.... maşallah.... :nazar::nazar::nazar:

Canım yaa maşallah halt etmiş hemşire bakma sen ona bence gayet iyi :KK34: Zaten boyu uzuyorsa problem yok. Ben de meme diye söylüyorum emerken ama bir taraftan da dediğin şeyi yapacak diye aklıma geliyor. Bizimkinin eli altını açarken sürekli aşağıda bu ara pipi deyince gülüyor, anne babadan önce pipi diycek diye korkuyorum :KK52: :KK52::KK52:

benimki de öyle canım ya... altını açar açmaz el orda... hayır kakalı falan oluyor uğraş dur. şimdiden alıştık her alt değişmeden sonra ellerini yıkıyorum. :KK53:

esra bacım hoşgeldin... anlat biraz.. kimlerdensin, ne yer ne içersin, bebişinin adı, doğum tarihi, hamilelik nasıl geçti, ikinciye niyetiniz var mı, nerde çalışıyosun.......... falan filan.. :KK31:

sağol canım benim.. ben de sizin yokluğunuzu hissetim. dün vileda atarken acaba ne yapıyorlar ne konuşuyorlar diye hep içimden geçirdim.. :KK31:

neden çıkmadı ki acaba hala.. :44: diş değildir o bence, bu kadar sürmez ki.. emdiği için kokunu özlüyor olabilemez mi? :KK30: ferda bu cümlemi görmesin. :KK53:

bu arada fatih çokk yakışıklı çıkmış ferdacım.... maşallah.... :nazar::nazar::nazar:

Aşkolsun Ruzam yaa rahat olun korkmayın benden hepinizi seviyorum benn :KK52: Canım olabilir valla aslında biliyor musun, çünkü artık beni de emzik niyetine kullanmaya başladı na yapıcaz bilmiyorum iki çekmeden susmuyor gece :KK9:

Paşamı da öp benim için sen de koy yeni resim merak ediyorum :emir_bebek:

Aşkolsun Ruzam yaa rahat olun korkmayın benden hepinizi seviyorum benn :KK52: Canım olabilir valla aslında biliyor musun, çünkü artık beni de emzik niyetine kullanmaya başladı na yapıcaz bilmiyorum iki çekmeden susmuyor gece :KK9:

Paşamı da öp benim için sen de koy yeni resim merak ediyorum :emir_bebek:

ben de seviyorum hepinizi... :KK19::KK16: emen çocuk çok daha sık uyanıyor. utku doğru düzgün emmediği için geceleri hep iyi uyudu. biberonu bitirdi 3-4 saat uyudu.

öperim teyzesii... sen de öp fatihimi... :KK54::KK54: eşim resimleri görümüştü, ikinci bi emre kadar kaldır bu fotoları dedi, kaldırdım. :KK53: ama yenilerini koyarım inşallah canım. :KK23:

maşaallah canım....:nazar:sağlıklı olsun,bence de takma ..dr lar her zaman zayıf derler zaten.

ben de çok isterdim oğlum emsin,memmmeee diye bağırsın...:KK14:ama benim eşek emmedi..ne sevimlidir şimdi o halleri...:KK55:

hadi senin sıpanın dişleri yok da ağlıyor..benimkinin 4 dişi var da ne oldu:KK50:iki gecedir sabaha kadar ağlıyor sürekli.uyutup yatırıyrum yatağına,daha sırtım yatağa değmeden başlıyor ağlamaya,kucağıma alıyorum uyuyor,sonraa yine....gelişim atağımı acaba:44::44::44::44:

ben de seviyorum hepinizi... :KK19::KK16: emen çocuk çok daha sık uyanıyor. utku doğru düzgün emmediği için geceleri hep iyi uyudu. biberonu bitirdi 3-4 saat uyudu.

öperim teyzesii... sen de öp fatihimi... :KK54::KK54: eşim resimleri görümüştü, ikinci bi emre kadar kaldır bu fotoları dedi, kaldırdım. :KK53: ama yenilerini koyarım inşallah canım. :KK23:

benim eşim de aynen fotoları kaldır canım ya ne gerek var dedi...ben "sanane yaa" deyince sustu :):KK33::KK33::KK33::KK33:

Purcaaak canim yaptim eyvallah simdi suratlari kullanabiliyom ama bu ekrani kullanmak daha zor annem. Eski haline nasi getircem. Hi:KK5:c sevmedum.

Canim benim ben ne anlatayım
Bursada yasiyoz
Tekstil firmasında calisiyorum desinator olarak
kizimin adi ipek
Babaanne si bakiyor ben 4 aylikken biraktom onu ise döndüm cok özlüyorum
Ev kredimiz olmasa birakirdim isi ama maalesef hayat şartları
Oyle işte

Bu aralar çok yorgunum akşam oğlum uyuyunca ben de uyuyorum yine de kendime gelemiyom geçmişi parça parça okuduğumdan birçok kişiye cevap verememiş olabilirim :18:

Hasta olan bebişler heme iyileşir inşallah

Bitiful bugün Dr gidecektin galiba sorun yoktur inşallah

ferdacım ruzacım bizim oğlanında bezi açılır açılmaz eli Pipisine gidiyor bi de tutup çekiyo canı da acımıyo:KK53:
Kağan1 yerim memme diyen dillerini çok sevimlidir o şimdi :KK16:
Birde kilosu az değil boyu da maşallah uzun :nazar: O hemşire beni depresyona sokardı herhalde

benim oglan annemin uykuda vermelerinden sonra dunden beri uyanikken de biberon almaya basladi. masalllah diyim :KK76:
Çok sevindim canım kendim içinde umutlandım hemen deniycem biberonla devam sütümü anne sütümü verdiniz

Vaveyla bisi sorucam ya benim kiza Babaanne si bakiyorya ben evdeyken emzirirken uyutuyorum o haliyle öyle uyutamiyor eve Salıncak kurmuşlar kapinin kolundan dogalgaz borusuna ohh sallayarak uyutuyorlar ilk zamanlar ben doğum iznindeyken ataklarimda salliyordum k.validemin beli agriyormus ayaginda sallayinca die kizim artık unuttu bazen gece uyandiginda toksa karni meme almiyor e ayaklarimda da durmuyo kalkiyo dönerek mecburen battaniyede salliyiruz eşimle istemeyerek. Ben napayım akil verin. Önümüzdeki hafta bayram tatilinde 9 gün evdeyim alistirabilirmiyim sizce

tutkum beni ziyarete geldi.... :KK19: çok mutlu oldum. yakışıklı oğlu burak da yanındaydı... yok böyle bi tatlılık kızlar... :nazar: bayıldım... maşallah... tutku da çok güzel ve fit bu arada.... :nazar::nazar: anneli oğullu çok güzeller.. :nazar: :nazar::nazar:

doktordan gelince haber ver canım, merak ederim... :26:

X