2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
napmışlar sana yaa.. çook gecmiş olsun cnm,bitmiş gitmiş neyse ki..
Evet ya burcakçımm bitti gitti. iyikide Allahım bizlere unutma gibi bi özellik vermiş yoksa nasıl kalkılır bu hatıraların altından..

Amin canm inş.Allah düşmanımı bile o yolda eğlendirmesin..bende bayramlıkları istanbuldan aldım.1 takımda hediyeliklerden begendıgım vardı onları giydircem.yaa bebek eşyaları çokk güzel ama pahalı yaa istanbulda bi mont begendık B&G diye bi marka bilmiyrumda ne demek oldugunu.öyle şıl bi oğlan montu vardı ki büyümüşte küçülmüş gibi ama 200 tl idi acıdım valla almadım.bende genelde Lcw, aziz bebe yada idil bebeden alıyrum.

Sorma anam yaaaa hayatımda böle bişi ne gördüm ne duydum, parmaklayan parmaklayanaaa...
neyseki kurtuldum kıss
Bebişin giysileride prk yakışırr, bayılıyorum kıs cicilerinee yaaa
Yarın resim çekınıp koyun çok merak ediyorum.bebişleride götürceksınız dimi

Arkadas nasil bi bagimlilik bu.pc kapattim yattim dur hele tel den bi daha bakiyim diyorum.. :)
Tutkucum bu arada puseti halasinda duruyor yemek yedirirken kullaniyoruz sadece.oradan cikarken foto cekmek icin koyduk. :)
Add cocugun kulotlu coraplarina da mi goz diktin.. Birak bu isleri...

Heeee bn kizi goturecm anam haftassonu kres yok belkim babasina satabilirsem umut iste

Ovvvvv bnde cati muaynesinde cok tiksinmistim o parmk olayindan

Senın yazdığını hatırlıyrum yeni doğurdumuz zamanlarda bahsetmiştin 3 gun sancı çektım diye .hatta o zaman düşündüm nasıl dayandı falan.ama aklıma geldı yurt dışında sezeryana izin yok denecek kadar tutumlular.normal doğurana kadar beklıyolarmış.
Aklıma gelen başıma geldi hep düşünürdüm onca suni sancı çek bide git sezeryan ol diye ..ama başıma geldi işte .keşke bekleseydım 1-2 gun, yada keşke devlet hastanesine gitseydim, keşke keşke keşkelerin sonu gelmezzz.çekecek sancım varmışş
Neeee çikolatamı yollucan utandım şimdi yaa çok mu yüzsüzlük yapıp istedim de kabul ettirdim

Heeee bn kizi goturecm anam haftassonu kres yok belkim babasina satabilirsem umut iste

Ovvvvv bnde cati muaynesinde cok tiksinmistim o parmk olayindan
uff benim içimi oydu resmen. bi de zenciydi, kalın kalın parmakları vardı

keşkeler herzaman var, boşveeeeeer

yok kız zaten çok istiyodum sana göndermeyi, hatta ailem bahçelievlerde diye, 2+1 e taşınmamış olsalardı, onlarla kal dicektim. ama evleri müsait değil ben de salonda yatıyorum şimdi

Of anca kalktım bizimkinin yanından, 50 kere uyanıyor, kalkıp da eccük oturamıyorum bir türlü. İnşaallah diştendir de normale döner. Bir de nezle grip arası bir şey olduk kocişle ikimiz, ufaklıktan geçti galiba :) Neyse ondan bize geçsin de bizden ona geçmesin... Bir sürü de sivilcem çıktı ya ergenliğe girdim tekrar resmen, biri geçiyor, biri çıkıyor Çok uyuz bir vaziyetteyim

Badem, zaten sırf sana yönelik değildi yazdıklarım. Sadece bu kadar alınganlığa gerek yok. Burada umursanmayan da yok gördüğüm kadarıyla, sevilmeyene de tepki açıkça ortaya konuluyor zaten :) İyisi mi boşver

Vave geçmiş olsun tekrar oğluşa, inşaallah daha iyi olmuştur.

Tuğbacım üzülme bizimki de sünnetsiz :) Bu ara pipisine taktı ama, bezini açınca direkt el oraya gidiyor, pipi deyince katıla katıla gülüyor Ben büyüyünce yaptıracağım inşaallah.

Ruzam yerim ben o paşayı çok tatlı ya. Kocaman adam oldular tabi, sıkılmıştır içinde Bizimkinin de vardı bundan ama iki-üç aylıkken giydiriyordum, bacaklarında çıtçıt yapmamış akıllılar, resmen savaş ediyordum giydirirken.

Elacım çok geçmiş olsun ya, zor bir durum gerçekten Bir de anılmıyorum diye üzülme, valla kaç kere aklıma geldin, özellikle bu buluşma konusu konuşulurken. Bituful da söyledi kaç kere.

Neediyoruz şincik, Cevahir 13.30 Mado mu?

Aynen öyle mado vardi dimi ya en üst katta kaybolan olursa en ust katta beklesin biyerlerde gelip alicigim

ruzacan gunaydın,bugun ctesı dımı,nıye uyutmuolar bu sıpalar bizi

Bak şimdiii çok içlendimm istanbul geldi aklıma çokk özledım bahçelievleri ayy saol repucumm ne kadar düşüncelisin düşünmen yeter.sen gelınce geleydim salonda yatardık sen ben oğluşlarımız, yere koca bi yatak yapardıkk :)))
Tmm atayım adresi özelden..kızların kinide ben yerim artık baksana kimse sormuyor çikolata:26:

Aklıma ne geldi , şimdi bugun cevahirde buluşulcak ya;
ben istanbul medyalarından birilerini arıyayım
13.30 da cevahirde;internette tanışıp kaynaşmış güZel dostluklar kurmuş 2013 ocak anneleri buluşuyor diyeyim
Siz gelince flaşlar patlasın falan, akşam haberlerde izleriz sizi,şokkk şokkkk internet dostluk kazandırdı, aralarında ingiltereden gelen , akademik kariyer yapan, kanyonun arkalarında oturan, kızını kreşe yeni yazdıran hanımlarıda bulunduran 2013 ocak analarıı buluştu diyeeeeee
:26:

Şaka şaka yapar mıyım?? Yapmam

oğlumun çüçüsündeki sargı düştü benim çekmeme gerek kalmadı :18: böyle bir görüntü görmeyeli yıllar oldu :18: bir de kendi evladın olunca küçücük kalmış dedim hpsini keseydiler eşim böyle olacak panik yapma dedi sustum. ne bilem kocaman bişeydi küççücük kalmış.

limango da mothercare de indirim war duyrulur oğlana bişeyler bakıyorum göz atın derim

tutku seni görünce kestane şekeri görmüş gibi oluyorum

Vavecim oğlun nasıl sırtüstü yatabiliyomu artık daha iyidir maşallah paşaya
kagan1 bizde sünnetsiziz babası büyüyünce istiyo o da korkuyo ben de artık karışmıyorum
Burçakçım çok geçmiş olsun umarım ben yazana kadar geçmiştir

Canım cevap yazmak için alıntıladım ama burçak yazmış geç kalmışım :))
gunaydin arkadaslr malesef benim oglumlda hasta oldugece hic uyuyamadi nefes almakta zorluk cekti yavrum burnu akiyor oksuruyor cok moralim bozuk keske ben hasta olaydim onun yerine
çok geçmiş olsun canım gercekten keşke hiç hasta olmasalar

çok geçmiş olsun rahatlamasına sevindim

sanada oğlunada çok geçmiş olsun canım şimdi iyisin di mi

çok tatlı maşallah özendim ben de foto koyucam

Aynen canım ya oğlanı bir türlü uyutamıyorum uykusu da çok hafif oldu hemen uyanıyor bir haftadır oda bende neredeyse uyumadan yaşıyoruz size de çok geçmiş olsun

Son düzenleme:
tutku seni görünce kestane şekeri görmüş gibi oluyorum

Tutku lu bi aşk senın ki sanırım:))) kestane şekerin karşıı.
Bak adresi at yollucam, bugun intenet paketim bitiyor 2 gun sonra yenilenicek eşiminde bitiyor, 2 gun gelemeyebılırım,

Azıcık ucundan diyorlar ama pek ucundan değil galiba
çok sağol canım hemenbakayım

Paris gecmis olsun canim

ela bebisede sana gecmis olsun bebisler hepo hasta rabbim sifa versin meleklerimize

Tutku lu bi aşk senın ki sanırım:))) kestane şekerin karşıı.
Bak adresi at yollucam, bugun intenet paketim bitiyor 2 gun sonra yenilenicek eşiminde bitiyor, 2 gun gelemeyebılırım,

owww sen ne diyoooon hamileyken kestane şekeri aradık batman dayken. öldüm bittim ama bulamadık. eşimin iş yerinde asker bursalıymış sağolsun ailesi yolladı bayaaa

selermcim ilk günden yatmada bir sıkıntı olmadı çok şükür ama şimdi sargı çıkınca temas halinde ne olacak rahatsızlık verecek mi görücez

aneeem ben görmedim ruza nın bebişi maaşallah çok yakışmış

mothercare de kozmonot war ama rengini beğenmedim

Son düzenleme:
istanbullular kaçta buluşacak :95: suikast düzenlemeyi düşünüyorum mekana kolum uzun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…