2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Yaa kızlar yazdım yazdım silindi resim eklemeye çalıştım olmadı nefret ettim telden girmekten
üşenmezsem tekrar yazıp eklemeye çalışıcam

Kihkihkih 1.30 da bulusiciz vave, ama isteyim 5 dk rotar yapabilirim..:KK1:

Ya bizimkinin zaten kucuk cucusu bisey kalmicak desene kizlar biyinmicek:KK53:

Son düzenleme:
Kızlar oğluşum bugün daha iyi yedi dün bir arkadaşım tarhana çorbası yapıp tarhana çorbasını sevmediğini sandığım oğluma yarım kase içirdi benim ağzım açık kaldı ama çok sevindim yememe kısır döngüsünü kırdık sonunda:)) burda bir arkadas başka biri yedirmeyi denesin demişti işe yaradı
kızlar size çok teşekkür ederim yorumlarınız beni çok rahatlattı hepiniz iyiki varsınız:))
bir haftadır okadar çok ağlamışım ki ( bir kısmı gercek anlamda:)) ) çevremdeki herkesi çok üzmüşüm neredeyse hastanede ki bütün anneler seferber oldu eve gelip yedirmeyi önerenler hatta gelip yedirmeye uğraşanlar ben daha kültür sonucunu almadan benden önce bakıp sonucunu söyleyenler...

oğlumun çüçüsündeki sargı düştü benim çekmeme gerek kalmadı :18: böyle bir görüntü görmeyeli yıllar oldu :18: bir de kendi evladın olunca :KK43: küçücük kalmış dedim hpsini keseydiler :KK53: eşim böyle olacak panik yapma dedi sustum. ne bilem kocaman bişeydi küççücük kalmış.

limango da mothercare de indirim war duyrulur oğlana bişeyler bakıyorum göz atın derim :KK24:

yumurtanın sarısı, gitti çükünn yarısıı :KK52: neyse atlattı, tur atladı erkek oldu paşa:KK76:darısı bizimkilere... bakıyım neler var,bayramlıkta netten bakayım şimdi alsam ancak gelir kargo.. kız vave bi de sen de güzel tam tutan pizza tarifi vardır gibi duruyo,bi tarif at şuraya:KK56:söz verdim pizza yapicim kocişe bugün. ayrıyetten size de soruyorum tam tarifi olan varsa paylaşabilir:KK34:

Kızlar oğluşum bugün daha iyi yedi dün bir arkadaşım tarhana çorbası yapıp tarhana çorbasını sevmediğini sandığım oğluma yarım kase içirdi benim ağzım açık kaldı ama çok sevindim yememe kısır döngüsünü kırdık sonunda:)) burda bir arkadas başka biri yedirmeyi denesin demişti işe yaradı
kızlar size çok teşekkür ederim yorumlarınız beni çok rahatlattı hepiniz iyiki varsınız:))
bir haftadır okadar çok ağlamışım ki ( bir kısmı gercek anlamda:)) ) çevremdeki herkesi çok üzmüşüm neredeyse hastanede ki bütün anneler seferber oldu eve gelip yedirmeyi önerenler hatta gelip yedirmeye uğraşanlar ben daha kültür sonucunu almadan benden önce bakıp sonucunu söyleyenler...
afiyet olsun kuzuya,yemeyince gerçekten çok üzülüyo insan. lüp lüp indirsin mideye inş. bundan sonra...

karlı bir günden hebiciğinize meraba... siz buluşun biz de penceren kar seyredelim:KK14:
dün gece yazdım yazdım silindi yollayamadım. burçak gene bursa severliğime laf atmışsın. amma benim kökenime inersek azıcık bursalılık var hıhh:KK19:bırsanın saraylarından gelmeyim kızımmm benn:KK55: bituful hatlar karışmış whatsup olayını çıkaran ben değilim,masumum vallah:KK17: ruza yirim o minik astronotu ben:KK56:
bi de düşük yapan arkadaşım çok geçmiş olsun.çok zordur eminim...

yumurtanın sarısı, gitti çükünn yarısıı :KK52: neyse atlattı, tur atladı erkek oldu paşa:KK76:darısı bizimkilere... bakıyım neler var,bayramlıkta netten bakayım şimdi alsam ancak gelir kargo.. kız vave bi de sen de güzel tam tutan pizza tarifi vardır gibi duruyo,bi tarif at şuraya:KK56:söz verdim pizza yapicim kocişe bugün. ayrıyetten size de soruyorum tam tarifi olan varsa paylaşabilir:KK34:

afiyet olsun kuzuya,yemeyince gerçekten çok üzülüyo insan. lüp lüp indirsin mideye inş. bundan sonra...
inşallah canım herkesin bebeği için de

bu kanlı görüntü ne kötü yaa.. ne zaman normale dönecek :18:

merhemi süremiyorum çok kötü oluyorum yaa :KK43: küçücük insan yaa..

neler yaptın sünnet sonrası bana dermisin pansuman krem vs?

ewet teyzesi erkek oldu darısı başınıza

pizza tarifim nefisyemektarifleri.com da war.. tavada yapılan pizza tarifi bu. tam tariftir :KK34:

kopyalayım buraya

3 çorba kaşığı yoğurt
1 çorba kaşığı sıvı yağ
3 kahve fincanı un
Yarım paket kabartma tozu
Tuz
1 tatlı kaşığı salça
Kekik
Su

Üzerine:

İsteğe göre; sucuk, sosis, zeytin, biber, domates, mantar, mısır
Kaşar peyniri

Hamuru elde etmek için; elle yoğurmadan kaşıkla ezerek pürüzsüz koyu kıvamlı bir hamur yapıyoruz. Teflon tavayı margarin ile yağlıyoruz. Hamur dökülüp kaşıkla düzelterek güzelce eşit şekilde yayıyoruz.
Tavanın kapağını kapatıyoruz ve çok kısık ateşte bir tarafı kızarana kadar pişiriyrouz. Diğer yüzü çevirip salçayı su ile inceltip fırça yardımıyla hamurun üzerine sürüyoruz(isterseniz ketçap kullanabilirsiniz). Kekik serpiyoruz(isteğe bağlı). sonra pizza malzemelerini koyuyoruz.kaşar rendesi serpiyoruz.Bu şekilde 10-15 dk pişirilir. Afiyet olsun

kizlar whats app olayını bence bi daha düşünelim baksaniza istanbullular bulustular olmas ama yaniii

vave sen hangi şehirden din
tutku Nerelerdesin ruza evrim aydinda dogum yaptim ben cekirge dorukta cok memnun kaldim biraz normal dogum konusunda israrci olmasa daha cok memnun olurdum neyse

Vave bn d yollayablrm kestane şekeri adresni yolla yeter:KK19:
Repu cikolata yollarsn memnun olurm bn d,tutkucn bn cikolata ck yiyemiorm bnm payim d senin olur kiz,hadi yne iyisn:KK3::KK55:

Vave bn d yollayablrm kestane şekeri adresni yolla yeter:KK19:
Repu cikolata yollarsn memnun olurm bn d,tutkucn bn cikolata ck yiyemiorm bnm payim d senin olur kiz,hadi yne iyisn:KK3::KK55:

Burçak bana da yolla kestane şekeri:KK51::KK51::KK51:
Bu arada sevdim seni şu çikolata işinden ötürü:KK53::KK53:

vave sen hangi şehirden din
tutku Nerelerdesin ruza evrim aydinda dogum yaptim ben cekirge dorukta cok memnun kaldim biraz normal dogum konusunda israrci olmasa daha cok memnun olurdum neyse

Esra sen normal doğum mu yaptın? Ya bence doktorun normal doğumu desteklemesi çok iyi bişey. Herzaman içimde kalacAk keşke bende normal doğum yapabilseydim,çok şartlandırmış, inandırnıştım kendımı normal doğuma ama kısmet olmadı...

Buluşmayi merak ediorum,dedikodulari yazn yaa:KK24::KK12::KK14:

Bende merak ediyorum m m .resim bekliyrmmm
Çok karnım acıktı yaaa:KK43:( keşke hizmetçim olsaydı şimdi hazırlardı bişeyler, bide ekmek yok kapıcım olsaydı ekmek aldırırdım:KK53:

X