2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ya cok komiksiniz kizlar ya Allah iyiliginizi versin

Ruza telden begenemiyorum o ne oyle ya yerim yerr..cok tatli olmus zor degilmi ya onu giydirmek:))

Elacim m.köy cevahirde bulusuyos bi aksillik olmazsa repu, ferdaerd, add ve ben..

değil yavrum. önden fermuarlı. ama daral geliyo tabi... giyene de giydirene de... oğlanı hazırlarken kan ter içinde kalıyorum..

hametan ve trosdy karıştır sür canım. bize çok iyi geliyor. sudocremi koruyucu olarak sürüyorum. kızarınca onları sürüyorum hemen geçiriyor.

yarın buluşunca sakın ola çok kaynatmayın,hemen kaynaşmayın,azcık ağırdan alın,abartmayın ulenn

12m yaz bişiler senı beklıorum,eylülgülü yüz vermıo,yenı favorım sensın
sen benden önce varmışsın ben pek bilmiorum sen hangı şehirdesın,sen de mi öğretmensin??

Yok yok benî sev benî sevgeçen sene mayıstan beri burdayım ara ara yyok olsam da.öğretmenîm ben de heee.kızamık aşısından da korkma canım ben oğluma yaptırdım ateş falan yapmıyor.her ihtimalde yaptırmqk lazım.suriyeliler her yerde.

heeee yaaa her yer suriyeli valla bende aşıyı yaptıracam ne olur ne olmaz

aynen valla her yerdeler.. ii bari ateşsiz fılan atlatsak şunu,bı de bizim dr menenjiti de öneriyor,onu da yaptırcam sanırsam.. başka düşünen var mı?

canım ben özel aşı vurdurmayı düşünmüyorum.

bu arada bayramlık aldınız mı bebeciklere? aldıysanız ne aldınız? :26:

Elaaa çok geçmiş olsun canm...
Ruzacımm o koca adamı niye mınıcik koltuga sokuşturmuşsun yaahuu çook tatluu maşallah.ben daha giydirmedim hiç nasıl olcak merak ettım bi ara denıyeyım:)) benım doğum fenaydı yaaa( 40 haftam dolmuştu ve gelen giden yoktu ahmet bey de suni sancıyla başlatırız 5-6 saate açılır 4 cm olunca epidural takarız sonra zaten çok fazla hissetmicen, çatın biraz dar
çabalarsan normal yaparsın dedi.epidurali takınca çokkk bişey anlamıcam diye düşünürken, 27 saat suni sancı verdıler, daha 3 .saatte suyumu patlattılar ama kendı geldi dediler halbuki kurcalaya kurcalaya kendılerı yaptılar.... 10 saatte 1 cm açıldı..zaten sıfır açıklık sıfır sancıyla gittim...ha açılır ha açlır derken anca 20 saat dayanabıldım 2,5 cm oldu ve ağrılar dayanılmazdı epidural istedim gece 2 de nöbetçi anestezi bozuntusu hatalı takmış sabaha kadar bağrıttırdılar beni..doktor geldi resmen ayağına kapandım ve benı sezeryana alın dedim bu yaşananlar nomal şeyler normal doğum kolay değil dedi..ben ağladım eşim tartıştı doktorla zar zor sezeryana aldı.belden aşağısı uyuşuk zaten dedi değil dedim yalan mı sölücem.benı genel anesteziye aldılar.belimdeki epidurali çıkarırken anlamışlar yanlış takıldığını, verilen sıvının başka yere gittiğinii...ebe geldi anlattı keşke böle olmasaydı falan dediiii.biz doktoru çokk aradık ama o sabaha kadar oyaladı dedi(
Şevket yılmaz da 4 sene çalıştım herkes burda yap demşti doktorlarım falan yardımcı olcaz denişti ama ben daha fazla ilgilensinler diiye özele gittim ama hata yaptım sanırım.bilmiyrum belkide yaşancakmış,,,,,neysee işteee öyle olduu bitti gitti çok şükürrr..sezeryandan çıkınca da ilk kelimem "kurtuldum" olmuşşş

Bituful siz şimdi yarın çikolatamı yiceniz offf yaaa

aynen valla her yerdeler.. ii bari ateşsiz fılan atlatsak şunu,bı de bizim dr menenjiti de öneriyor,onu da yaptırcam sanırsam.. başka düşünen var mı?

Bizim dr hiç bahsetmedi.ne zaman yapılması gerekiyor?ben bayramlık almayacam oğluma geçen bayram îki takım almıştım,diş bulgurunda gelen hediyeler arasında yakın arkadaşımın aldığı güzel bir takım var.etti 3 ...geçen bayram dünya para verip aldım,3-5 defa giymedi bile.ayakkabı ve mont aldım sadece

neyse kızlar ben yatar. kocam halı sahada o da gelmedi hala. gözlerim ağrıdı. yatayım ben. iyi geceler...

napmışlar sana yaa.. çook gecmiş olsun cnm,bitmiş gitmiş neyse ki..

ay çok zor olmuş.. tanıdık da varmış hakkaten keşke orada yapsaydın.. özellere hiç güvenmiyorum ben nedense...
neyse çok şükür sağ salim kurtulmuşsun canım.. Allah bi daha yaşatmasın öyle doğum.

kızıma da oğluma da alıp aradan çıkarttım.. lcw dan pantalon we gömlek aldım canım..

güle güle giysinler canım.. ben de geçen bi kot aldım lcw'den de, değişik bişey bulursam yine alırım. erkeklere de çok değişik bişey yok gerçi..

güle güle giysin paşan... zaten çok para vermeye değmiyor canım. çocuğun yediği helal, giydiği harammış.. genelde lcw tercih ediyorum ben. hem uygun oluyor hem kaliteli.

9 aylıktan 2 yaşına kadar toplamda iki doz yapılıomuş cnm.. tek dozu için 135 lira dediler.. gerçi bnm de evde epey var giysilerihediyeler bi elden geçirmek lazım

bizede bayramlıgımızı annanemiz almış yolladı bile tayt takım almış ekstradan da iki tane poposu dantelli kilotlu çorap almış çok tatlılar benim giyesim geldi o derece yanii

tutku seni resmen parmaklamışlar yavrummmmmmmmmmmmmmm

çoook geçmiş olsun. merak ettim ben hatta yazmıştım galiba, ya da yazmayı düşünmüştüm :26:

yapmayın şöyle şeylerr, ondan sonra biri benim adım niye yok diye tribe girecek
bu arada, oğlun çok tatlı olmuş yaaa, benimki de nefret ediyor kozmonot kıyafetinden

ay çok fenaymış yaa, benim de sancılarım 40 saate yakın sürdü, ama normal sancılardı, suni değil. en korktuğum şeydi hem sancı çekip hem doğuramamak

çukalata gondercem sana. adresi at bağa. hatta diğer bursalılar için de gönderiyim sen ulaştırırsın artık

bu arada çukalata da öyle çok ahım şahım bişi deil haaa, son akşam aceleyle aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…